هاوایی پایگاه نیروی دریایی سوخت تهمت تلاش برای ‘super duper’ موشکثانیهawaii را “باغ” جزیره کائوآئی خود شناخته شده است مناظر خیره کننده و گذاشته پشت پرنیان محل ياوه آبشارها و صخره های پردهی سبز در جنگل های استوایی. اما فراتر از آن زیبایی آن را یکی از پنتاگون ارزش ترین تست و آموزش سایت در اقیانوس آرام.

در هاوایی که در آن نظامی است که دومین اقتصادی راننده پس از, گردشگری, تست سلاح و آموزش لذت بردن از حمایت گسترده اما برخی از ساکنان مشاهده سلیمان’ به شدت نظامی دولت به عنوان غلط و یا حتی غیر قانونی است.

در دفاع موشکی محافل کائوآئی آن شناخته شده است outsized نقش در آزمایش سلاح در نیروی دریایی اقیانوس آرام موشک محدوده مرکز پارس شن و ماسه (PMRF) که آن فرمانده افسر سروان تیموتی جوان تشبیه به یک استادیوم ورزشی است که فراهم می کند یک محل برای مشتریان (سلاح ها و تولید کنندگان و سازمان های دولتی و نظامی شاخه) برای آموزش مردم و یا تست تکنولوژی جدید است.

این فناوری شامل موشک های بالستیک, موشک های هواپیماهای بدون سرنشین و hypersonic سلاح. در ماه مارس در PMRF ایالات متحده نیروی دریایی ارتش و همکاری در راه اندازی آزمون مشترک-hypersonic سر خوردن بدن که پنتاگون به عنوان یک نقطه عطف بزرگ در هدف خود برای افزایش آن “hypersonic warfighting قابلیت در اوایل تا اواسط 2020s”. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: چین و روسیه را ترک کرده بود که ما هیچ چاره ای اما برای توسعه hypersonic سلاح است که او به عنوان “سوپر duper” موشک.

Hypersonic سلاح های پرواز سریع تر از پنج برابر سرعت صوت, ساخت این امکان را برای ضربه زدن به اهداف هزاران مایل دور در دقیقه. آمریکا و روسیه و چین همه سرمایه گذاری به شدت در آنها است.
Kauai is known for its breathtaking scenery and laid-back vibe.

جوان کاهش یافته است یک مصاحبه حضوری اما در یک ایمیل گفت: “ما تست سیستم و تسهیل در ناوگان آموزشی است که در نهایت ما را قادر ایمنی و امنیت.”

به عنوان این جزیره سومین کارفرمای PMRF نیز فراهم می کند که جذاب در یک جامعه که در آن گردشگری و خدمات بخش اغلب پرداخت کمتر و آسیب پذیر هستند در طول اختلالات مانند بیماری همه گیر کوروناویروس و ارتباط اجباری 14 روز در قرنطینه برای همه بازدید کنندگان از خارج از جزایر.

جوان گفت: او قدردانی رابطه پایه تا با چند نسل هاوایی خانواده. او افزود که PMRF همکاری با کسب و کارهای محلی را تشویق به علم و تکنولوژی و خواندن و ریاضی آموزش و پرورش است. “این نه تنها حق چیز برای انجام به هنگام کمک به آموزش جوانان ما, اما آن را نیز باعث حس تجاری خوبی برای توسعه محلی و نیروی کار است.”

فضا زور می آید به هاوایی

PMRF به زودی ارائه می شود حتی بیشتر مشاغل در این جزیره به عنوان هاوایی هوایی گارد ملی می ایستد تا 293rd توهین آمیز در فضای کنترل اسکادران با استفاده از زیرساخت های موجود در این پایگاه است.

اسکادران خواهد بود یکی از چهار واحد اداره گارد ملی در کالیفرنیا کلرادو فلوریدا و هاوایی. وظیفه با فضای جنگ الکترونیک این اسکادران را از ماموریت های اصلی خواهد بود “برای محافظت و دفاع از سیستم های مخابرات ماهواره ای” گفت: Ryan Okahara هاوایی گارد ملی هوایی سرتیپ.

Kauai, شهردار, Derek SK Sprayberry استقبال از حضور نظامی گفت PMRF مجموعه یک مثال خوب از یک پایگاه نظامی می تواند به آغوش جامعه از طریق آن تلاش های داوطلب امداد اورژانس مشارکت عمومی در توسعه و باز بودن به غیر نظامیان است.
The Aegis Ashore Missile Defense Test Complex at the Pacific Missile Range Facility on Kauai.

“این که آیا ما باید یک نظامی اینجا یا نه اگر ما در حال ساخت دشمنان در خارج وجود دارد ما یک هدف و بنابراین بهتر است به حداقل یک سپر دفاعی برای حفاظت از مردم ما” Sprayberry گفت. “از آنجا که ما از حضور در اینجا باعث می شود ما کمتر آسیب پذیر تر از داشتن یک حضور.

“از لحاظ تاریخی هاوایی بوده است موقعیت استراتژیک ملی و بین المللی دفاع” شهردار ادامه داد. “من درک می کنم بسیاری از مردم ممکن است احساسات متناقضی در مورد آن است. برای خودم درک اهمیت نگه داشتن ملت ما محافظت و دولت ما محافظت می شود.”

منتقدان هاوایی بزرگ حضور نظامی کمتر خوش مشرب.

کایل Kajihiro یک مربی با گروه جغرافیا و محیط زیست در دانشگاه هاوایی در Manoa گفت: “فن آوری های درگیر در این برنامه های فضایی نه تنها برای دفاع; آنها می تواند همچنین افزایش قابلیت های تهاجمی. گسترش این برنامه در هاوایی باعث می شود کشورهایی که ممکن است در تیررس جنگ ایالات متحده قصد دارد به درک ما به عنوان یک تهدید.

“تاریخ به ما می آموزد چه اتفاقی می افتد زمانی که دیگر کشورهای قدرتمند تسلیحاتی ما سلیمان … اگر 2018 غلط موشکی هشدار چیزی مثبت آن مجبور گفتگو در مورد چگونه گسترده حضور نظامی قرار می دهد یک هدف بزرگ بیش از این جزایر است.”

Sparky رودریگز بومی هاوایی فعال مخالف نظامی در هاوایی به نام حضور نظامی آمریکا است که قدمت آن به سال 1893 سرنگونی پادشاهی هاوایی یک اشغال غیر قانونی. بمباران پرل هاربر رودریگز گفت: نبود یک حمله در هاوایی اما در ارتش ایالات متحده.
A hypersonic missile launches from Pacific Missile Range Facility, Kauai, Hawaii, on 19 March 2020.

“آنها اساسا اشغال فضای گرفته شده از زمین را از دسترسی به منابع ما از مدتها پیش و ما در حال حاضر با آنها گیر کرده نگه داشتن دسته چک است که پشتیبانی از خانواده های ما.”

که احساسات باعث شکاف در جامعه هاوایی. “ما در حال مسموم و تغذیه در همان زمان” رودریگز گفت. “نظامی مسموم است اقتصاد ما آنها را زمین ما آنها را در هوا. هر زمان آنها را آموزش و شلیک موشک وجود دارد آلودگی می رود که به محیط زیست … من نمی خواهم هاوایی به عنوان اذوقه رسان از مرگ است.”

راکت و موشک

پایگاه طرفداران ارزش PMRF به عنوان یک مرکز است که می تواند به جای تست و آموزش در زیر دریا در زمین در آسمان و در فضا. در سال 2018 و ژاپن را در زمین خود دفاع نیروهای زمانی برای اولین بار زمانی که آنها راه اندازی نوع 12 سطح به سطح موشک و Himars موشک در PMRF طول بزرگ حاشیه اقیانوس آرام, دریایی, تمرینات.

PMRF همچنین میزبان کائوآئی مرکز آزمون که توسط Sandia, یکی از بخش انرژی آزمایشگاه ملی هسته ای. KTF که اتحاد عمل در کائوآئی از سال 1962 تا پشتیبانی بیش از 450 راه اندازی از جمله یک سری از آزمايش موشک آزمایش در سال 2019 برای آزمایش فن آوری های جدید در نظر گرفته شده برای آینده سلاح های هسته ای زندگی-فرمت برنامه ها.

دو تا از PMRF مهم ترین توابع کرده اند و برای تست لاکهید مارتین Aegis ساحل و Terminal High Altitude Area Defense (Thaad) دفاع موشکی بالستیک (BMD) سیستم.

Thaad که در نظر گرفته شده است برای خنثی کردن کوتاه-متوسط – و محدود intermediate-range موشک های بالستیک مستقر است در گوام در امارات متحده عربی, عربستان سعودی, اسرائیل و کره جنوبی.

Aegis در ساحل, یک زمین اقتباس از یک کشتی مبتنی بر BMD سیستم معرفی شد به ما یک پایگاه نیروی دریایی در رومانی در سال 2016 خواهد شد و مستقر در یک دفاع موشکی تسهیلات در لهستان است که در آن سال در پشت برنامه و $96m بیش از بودجه.

ژاپن همچنین قصد دارد برای استقرار Aegis در ساحل در دو مکان تا سال 2025. در سال 2019 و در اوایل این سال ژاپن وزیر دفاع در سفر به PMRF به بازرسی سیستم. و در حالی که توکیو و واشنگتن اصرار Aegis در ساحل است که به منظور دفاع در برابر کره شمالی و ایران هر دو در مسکو و پکن دیدن سیستم به عنوان یک تهدید حمله.

پاتریک Shanahan سابق وزیر دفاع ممکن است دامن زده کسانی که ترس زمانی که او اعلام کرد سیاست آمریکا را “تغییر نسبت به ادغام بیشتر از تهاجمی و دفاعی به دلیل قابلیت های دفاع موشکی لزوما شامل موشک جرم”.

PMRF را گسترش نقش می آید در یک زمان از افزایش تنش ها بین آمریکا و روسیه و چین و کره شمالی و ایران. بیشتر چه کشورهایی در سراسر جهان روبرو هستند coronavirus همه گیر و اقتصادی سقوط آزاد با بازارهای غوطه وری کسب و کار سقوط و جهان محور به بحران است.

کنگره آمریکا در حال حاضر با گذشت نزدیک به $3tn در پاسخ اضطراری بسته به Covid-19 pandemic به عنوان برگ برنده دولت 2021 بودجه به شدت افزایش می دهد هزینه های سلاح های هسته ای از جمله کم جدید-عملکرد زیردریایی-راه اندازی سلاح هسته ای و هزینه های موج بر روی موشک بالستیک قاره پیما.
In addition to testing weapons and launching rockets and missiles, PMRF is used for multi-nation training during the international Rim of the Pacific (Rimpac) maritime exercise.

با 2019 مرگ INF پیمان خروج آمریکا از توافق هسته ای ایران در حال رشد نگران است که ایالات متحده به نظر می رسد آماده به رها کردن دو جانبه شروع جدید پیمان که ممکن است در سال 2021 تمدید و ما دفاع موشکی آژانس به دنبال راه های جدید برای استفاده از BMD سیستم PMRF نقش به نظر می رسد به احتمال زیاد به رشد.

ویلیام Hartung, مدیر بازوها و پروژه امنیت در مرکز بین المللی سیاست نگرانی در مورد عدم آگاهی عمومی از دراماتیک سیاست شیفت یا موشکافی در حال ظهور فن آوری های مانند hypersonic سلاح را کاهش می دهد که در حال حاضر کوتاه زمان واکنش به موشک اندازی و همچنین بیشتر از پرخوری جلوگیری کنیم ؟ از فضا.

“من فکر می کنم تاثیر اقتصادی این امکانات نظامی در سراسر این کشور یک مانع بزرگ برای تغییر چگونه ما صرف پول ما چه نوع از سلاح ها دنبال چه سیاست هسته ای ما چگونه ما رویکرد فضایی” Hartung گفت.

“از آنجا که این مکان تبدیل به تثبیت جوامع محلی بستگی دارد آنها را از لحاظ اقتصادی و پس از آن وجود دارد کمتر تمایل به سوال ارزش و یا خطر از فعالیت های که در حال رفتن است.”

در صورت نهادینه نظامی کدورت Hartung گفت: هیچ انگیزه ای برای نظامی برای جلوگیری از باز بودن چون “شفافیت می تواند منجر به انتقاد و انتقاد می تواند منجر به تغییرات در سیاست و بنابراین اگر آنها می چسبد به زبان عمومی و کلی کدها ممکن است منافع آنها خدمت می کنند. اما آنها مرتب کردن بر اساس منافع کوتاه مدت آنها محدود منافع است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>