فرار بزرگ: چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جان سالم به در استیضاحخواهد مورخان پیدا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح قابل توجه به دلیل سیاستمداران جمهوری خواه تبدیل شده است چشم خود را به چنین فاحش تخلف و تبرئه او ؟ خواهد شد و یا آنها آن را پیدا کنید قابل توجه به دلیل آن بود که آخرین بار یک کادر از مقامات جمهوری خواه علنا علیه مغلوب ساختن پیشی جستن?

در حالی که بسیاری از حرفه ای کارمندان دولت که به مبارزه طلبیده رئیس جمهور با شهادت در استیضاح پرس و جو عمومی نیست شناسایی به عنوان جمهوری خواه بسیاری از آنها مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب قوی جمهوریخواه روابط, در حالی که دیگر چهره های کلیدی مانند سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون در حال چروکیده حزب رزمندگان.

در پایان تنها یک انتخاب جمهوری خواه میت رامنی رای دادند در برابر تهمت, ساخت سوال نهایی خود را بقا از استیضاح و حتی نزدیک نیست. بنابراین در حالی که برگ برنده برای همیشه خواهد بود یک استیضاح رئیس جمهور خود را تبرئه تعداد باید به عنوان یک پیروزی سیاسی. در اینجا چگونه آن را پایین رفت:

پایه گیر با او

در یک رشته از سخنرانی این هفته وزیران خارجه باید توضیح داد که رای خود را به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن توسط impugning قدرت دموکراتیک مورد تکرار quibbles با این روند در مجلس نمایندگان و ابراز جرم در چیزهای مختلف استیضاح مدیران یا بالا دموکرات گفت یا انجام داد.

اما آیا تهمت واقعا جلوگیری از حذف از آنجا که مجلس نانسی پلوسی کردن قلم پس از مقالات از استیضاح را امضا کردند و یا اینکه منجر استیضاح مدیر آدام شیف اشاره به یک داستان خبری در مورد سناتور’ سر بر پیکس?

بیشتر به احتمال زیاد توضیح برای مغلوب ساختن پیشی جستن بقا بود تغییرناپذیر اپوزیسیون جمهوری خواه پایه به حذف. بسیاری از جمهوری خواهان طرفدار حذف نوسان بین 8% و 10% در حالی که پشتیبانی از حذف در میان مستقل شد و به همین ترتیب ثابت در حدود 42 درصد با توجه به megyn kelly. که به اندازه کافی فشار به نمایندگان مجلس با توجه.

انتخاب جمهوری خواهان ماند در خط

که در آن پایه می رود سیاستمداران منتخب باید دنبال کنید و در این مورد پایه هیچ جا رفت. و پس از انتخاب جمهوری خواهان رفت و هیچ جا غیر از رامنی حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن از (سناتور لامار) الکساندر (نماینده Lee) Zeldin.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جمهوری خواه لیندزی گراهام و دیگران گفت: قبل از محاکمه که آنها نمی خواهد بی طرف منصفه با وجود سوگند سوگند بیطرفی آنها در زمان محاکمه آغاز شد. در برابر چنین وفاداری به مغلوب ساختن پیشی جستن چه قطعه ای از شواهد و یا استدلال می تواند انتظار می رود به ایجاد یک دندانه?

در برخی موارد میزان یمن دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به بیش از آنچه بود به شدت لازم برای حفاظت از رئیس جمهور از حذف. جای سوال شهود خواهان در خانه موج تئوری های توطئه در مورد هانتر بایدن. به جای تماس شاهدان جمهوری خواهان در سنا نکردن در طول بر عدم امکان مطلق دانستن آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن فکر بود که او نکردن کمک به اوکراین است.

سنا شکسته است

از گرد و غبار دموکراتیک ضرر و زیان در سال 2014 انتخابات میان دوره ای در نیمه راه از طریق باراک اوباما در دوره دوم رز جدید اکثریت سنا رهبر مک کانل که cruised با 10 صندلی اکثریت در زیر زیرزمین مشارکت مردم است.

در دو سنای آمریکا در انتخابات سال پس از نامزدهای دموکرات را به خود جلب عظیم 29 میلیون رای بیشتر از نامزدهای جمهوری خواه – اما اکثریت جمهوریخواه منقبض شده توسط تنها چند صندلی. چرا که هر دولتی می شود دو سناتور مهم نیست که چگونه چند نفر زندگی می کنند وجود دارد.

در سنای آمریکا است و نه نماینده این کشور که به عنوان یک کل مورد علاقه مقدمه ای از شهود و اسناد و مدارک در دادگاه, یک گام مسدود شده توسط خواهان.

Ari برمن
(@AriBerman)

ذهن دمیدن آمار: 48 سناتور که رای به محکوم کردن تهمت به نمایندگی از 18 میلیون آمریکایی ها بیشتر از 52 جمهوری خواهان که رای به تبرئه

فوریه 5 سال 2020

هیچ به لطف شیف

هر چه عوامل تهمت می توانید نقطه به نقطه که به وسیلهی بقای خود در دفتر و نه در لیست عملکرد مجلس استیضاح مدیران, رهبری, هوش کمیته صندلی شیف.

به عنوان به زودی به عنوان دموکرات متوجه کاخ سفید در تلاش بود برای جلوگیری از خلاف کاران شکایت از رسیدن به کنگره شیف باز این تحقیقات که پلوسی تلقی رسمی استیضاح تحقیق در 24 سپتامبر. بیش از چهار به علاوه ماه دموکرات ها مبارزه در برابر یک پتو تهوع اعمال شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن به جمع آوری شواهد و آوردن جزئیات بیشتر در این مورد به مردم است.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به دستور دولت او حاضر به پیروی از احضاریه خواهان گسله دموکرات برای عدم جمع آوری شواهد. پس از وکلا برای بولتون تهدید خانه با یک طرح دعوی در دادگاه اگر او بودند subpoenaed جمهوری خواهان گسله دموکرات برای صدور حکم.

در برابر هر مانع مدیران و کارکنان مشغول به کار به جلو انجام رسوبات و برگزاری جلسات عمومی صدور گزارش های عمومی و در نهایت تعقیب پرونده در سنا هست. در دادگاه شیف خاص anthologized حقایق در برابر تهمت به بافت محکم حساب از رئیس جمهور انجام شده است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن را ادعای پیروزی در داشتن فرار حذف پرونده ای علیه او در می توانید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>