فرماندار می گوید مینیاپولیس است تحت حمله’. افرادی که در پشت این اعتراضات?مینه سوتا, فرماندار, تیم Walz سرزنش “عناصر” داخلی تروریسم ایدئولوژیک افراط گرایی و بی ثباتی بین المللی برای آنچه که او به نام یک حمله در مینیاپولیس. سیاه و رهبران جامعه پیشنهاد تخریب منجر شد با supremacists و آنارشیست ها قصد از بین بردن دولت است.

اما اگر بیگانه انقلابیون می تواند در بر داشت در میان جمعیت عظیمی که پاره از هم جدا مغازه ها و کسب و کار همراه دو مایلی جنوب مینیاپولیس زیر پلیس قتل جورج فلوید نیز وجود دارد مقدار زیادی از مردم رانده چیزی بیش از احشایی خشم و فرصت طلبی.

پس جمعه شب شورش, Walz گفت: مینیاپولیس و همسایه St Paul بودند “تحت حمله” از مردم از خارج از شهرها. او پیشنهاد کرد تا به 80% از کسانی که غارت و تنظیم آتش به ساختمان بودند از جاهای دیگر است.

“وضعیت در مینیاپولیس است که دیگر به هیچ وجه در مورد قتل جورج فلوید,” او گفت:. “این است که در مورد حمله به جامعه مدنی القای ترس و اخلال در شهرستان بزرگ ما.”

پگی فلاناگان معاون فرماندار سرزنش کسانی که او گفت: لازم نیست که جامعه را به منافع خود در قلب.

“وجود دارد سفید supremacists وجود دارد. وجود دارد آنارشیست ها. افرادی که در حال سوزاندن موسسات هستند که هسته به هویت ما,” او گفت:
A store is boarded up as local businesses protect themselves against looting and demonstrations on 30 May 2020 in Minneapolis.

امیلیا Gonzalez Avalos مدیر سازمان جامعه حرکت MN گفت: خارجی ها آمد به “آسیب بیشتر شود و درد در مکان های که در آن وجود دارد در حال حاضر آسیب و درد”. دیگر رهبران جامعه مقصر کسانی که آنها گفته بودند قصد سرنگونی دولت است. در وزارت دادگستری در واشنگتن دادستان کل ویلیام Barr ساخته شده مشابه امتیاز.

روایت از خارج از آشوبگران تکان دهنده مشکل بود بدون حقیقت است. جوان سفید مردم با لباس سیاه که در زمان به نظر نمی رسد به دانستن راه خود را در اطراف شهر در میان بسیاری تهاجمی با پلیس است. آنها مشغول به کار در گروه ها و اسپری-رنگ سیاسی ترین نقاشی های دیواری, فراتر از خواهان عدالت برای جورج فلوید یا همه جا “از پلیس”.

اما سرزنش ایدئولوژیک آشوبگران نیز از لحاظ سیاسی مناسب نیست حداقل به خاطر Walz بود به شدت خجالت شکست از پلیس و گارد ملی برای اجرای مقررات منع رفت و آمد او گفت: پایان تخریب.

این نیز نادرست است.

تعداد بسیار زیادی از مردم در حمله به ساختمان ها و غارت بودند از این شهر اگر نه از دریاچه خیابان محله است که رنج می برد بیشتر است. آنها وجود دارد برای سرنگونی هر چیزی. بسیاری از به نظر می رسید بیشتر قصد کشیدن صفحه اصلی محتویات هدف یا مشروب فروشی یا فقط تخلیه خشم خود را با در نظر گرفتن آن بر روی شیشه.

به عنوان اعتراضات در جنوب مینیاپولیس گروه های مختلف ایستاده اند ، جوان سفید افراد مشغول به کار در خوشه اغلب با پوشیدن کوله پشتی. مردم محلی بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار بلکه سفید پوستان و لاتین تبارها که وجود دارد به نگه داشتن تمرکز بصورتی پایدار و محکم بر روی تقاضا برای عدالت برای جورج فلوید و به خصوص یک تماس برای دستگیری تمام افسران درگیر در مرگ او. و گروه عمدتا مردان جوان هر دو سیاه و سفید که منجر به غارت و چپاول.
People loot and burn the Target store near the Minneapolis police third precinct.

گاهی اوقات آنها اعتراض با هم. کسانی که فرماندار به نام آنارشیست شد اغلب دیده می شود در کنار مردان فوق العاده ای از مغازه ها اما نه لزوما ماندن به غارت. معترضان به دنبال عدالت بسیج در کنار جوان سفید جمعیت در خارج از حوزه پنجم پلیس.

اگر وجود دارد برخی از هماهنگ طرح را از هم جدا مینیاپولیس نیز وجود دارد که مقدار قابل توجهی از فرصت طلبی توسط تعداد زیادی از مردم که نمی توانستم باور خود باشید. برخی از وارد کردن خودرو با, مینه سوتا, پلاک به, بار, تا کالا از هدف است. یک خط از وسایل نقلیه کشید تا در مغازه مشروب فروشی به زنجیر در مورد آبجو و ارواح. دیگران چرخ دور چه می تواند آنها را در چرخ دستی های خرید.

آنچه متفاوت است این شهر در مقیاس تخریب.

در حالی که اعتراضات در فرگوسن میسوری شش سال پیش بیش از پلیس با قتل مایکل براون درگیر برخی از غارت و سوختن ساختمان بیشتر آنها حول شبانه صورت آف با پلیس است.

علاوه بر طوفان و مخرب سوم حوزه ایستگاه پلیس در روز پنج شنبه دو شب از شورش به سمت چپ کشش بیش از دو مایل از دریاچه خیابان ضرب و شتم و سوخته است. نمرات از مغازه ها و کسب و کار نابود شدند و بسیاری از آسیب دیده و به سختی به عنوان یک بلوک رفت و صدمه ندیده است. در بخش کل ردیف از مغازه ها با خاک یکسان میشن با آتش است. جاهای دیگر فرار با بیش از پنجره های شکسته.

ایستگاه های گاز و بانک ها و فروشگاه های قطعات خودرو به آتش کشیده شدند به زمین. وسیع خرده فروشی فروشگاه جامع غارت. داروخانه ها بودند مورد هدف قرار دهند. اما بسیاری از فروشگاه های ضربه کوچک بودند متعلق به خانواده نگرانی. آرایشگران رستوران, الکترونیک, نمایندگی مجاز و فروش خودرو.

یورش بزرگ liquor store کمک تبدیل شورش به یک حزب برای برخی به عنوان موسیقی blared و اتومبیل کشیدن مسابقه در امتداد دریاچه خیابان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>