اتحادیه اروپا با آن مواجه است آن بدترین رکود اقتصادی تا کنون. سازمان دیده بان جهان.

بروکسل — خبر خوب برای اروپا است که بدترین بیماری همه گیر شروع به سهولت. این هفته مرگ و میر در ایتالیا آمار نزدیک به دو ماه اخیر است. و آلمان به رهبری آنگلا مرکل اعلام کرد که مدارس و مهدکودکها و رستوران ها خواهد بازگشایی در چند روز آینده.

اما تسکین می تواند کوتاه زندگی می کردند.

کمیسیون اروپا پیش بینی روز چهار شنبه که اقتصاد اروپا را کوچک 7.4 درصد در این سال است. یک مقام ارشد گفت: ساکنان اتحادیه اروپا برای اولین بار شکل گرفته پس از جنگ جهانی دوم به انتظار “عمیق ترین رکود اقتصادی در تاریخ آن است.”

برای قرار دادن این رقم در چشم انداز 27 کشور اتحادیه اروپا اقتصاد پیش بینی شده برای رشد 1.2 درصد در این سال است. در سال 2009 در بازگشت از بحران مالی جهانی آن کاهش 4.5 درصد است.

آن را تیره و تار یادآوری است که حتی اگر این ویروس توان اقتصادی خرید اینترنتی می تواند فشار اقتصاد جهانی برای سال اگر نه سال است.

در چین که در آن شیوع این بیماری فروکش کرده است در هفته های اخیر کارخانه ها که قدرت زنجیره عرضه جهانی شده اند اخراج کردن. اما با چند خریداران جهانی برای محصولات خود اقتصاد آن شده است و به کندی بهبود می یابند.

در ایالات متحده, که در آن رشد موارد جدید در سخت ترین-آمار مناطق را نشان می دهد نشانه هایی از کاهش است و فشار به آسانسور مستندات نیز وجود دارد نشانه هایی که بهبود ممکن است دست نیافتنی. دولت در روز جمعه تنظیم شده است به انتشار گزارش اشتغال ماهانه و برخی از پیش بینی, پیش بینی از دست دادن بیش از 20 میلیون شغل در ماه آوریل — یک شماره است که از بین بردن یک دهه ارزش کار داشت.

اتحادیه اروپا به 440 میلیون نفر از مردم ایالات متحده’ No. 1 شریک تجاری چین و دومین. این بزرگترین سرمایه گذار خارجی در کشورهای جنوب صحرای آفریقا و دیگر نقاط جهان در حال توسعه.

طولانی اروپایی رکود موج دوم ویروس و یا یک کم خونی بهبود اقتصادی خواهد املا اضافه بدبختی برای بسیاری از اروپایی ها و صدمه زدن به شرکت های بانک ها و مردم در سراسر جهان. بحران نیز reigniting سیاسی اختلافات بین ثروتمند شمال و فقیر جنوب, تهدید به شکستن تعادل شکننده بین واگرا سازمان ملل با به طور جدایی ناپذیری به اقتصاد.

اعتبار…الساندرو Grassani برای نیویورک تایمز

بهبود احتمالا شروع خواهد شد به طور یکنواخت در نیمه دوم سال Paolo Gentiloni کمیسر اروپا در امور اقتصادی گفت: در یک کنفرانس خبری پس از انتشار پیش بینی که می آید از چهار بار در سال است. اما تا پایان سال 2021 به کشورهای اتحادیه اروپا خواهد شد در شکل بدتر از آنها فقط دو ماه پیش قبل از coronavirus آغاز شده پاره از طریق این قاره است. ایالات متحده آمریکا تولید ناخالص داخلی کاهش یافت و در 4.8 درصد نرخ سالانه در سه ماه اول سال و برخی از اقتصاددانان بر این باورند آن را قرارداد در نرخ سالانه از 30 درصد و یا بیشتر در سه ماهه جاری.

“خطر عمیق تر و طولانی تر رکود اقتصادی بسیار واقعی” رئیس کمیسیون اقتصادی واحد Maarten Verwey گفت: در این پیش بینی را پیش گفتار.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

  • قانونگذاران دموکرات را به شرکت های هواپیمایی برای کار در بازپرداخت هزینه ها و کارکنان پرداخت.
  • در اینجا چیزی است که این هفته مشاغل اطلاعات را نشان می دهد.
  • مقامات کاخ سفید می گوید: بسته بندی گوشت می آمد گیاهان باز خواهد شد به زودی.

تجدید حیات از این ویروس پس از پایان مستندات را اصلاح بیشتر از 3 درصد خاموش عملکرد اقتصادی این سال, او گفت:.

اقتصاد ایتالیا و اسپانیا دو کشور سخت ترین ضربه این بیماری به احتمال زیاد کوچک بیش از 9 درصد در هر سال و اقتصاد ایتالیا خواهد بود به خصوص به کندی بهبود می یابند آقای Gentiloni گفت.

یونان که تا به حال شروع به چرخش گوشه ای پس از یک دهه از فاجعه اقتصادی خواهد بود و در بدترین ضربه در اتحادیه اروپا با توجه به پیش بینی از دست دادن 9.7 اقتصادی خروجی این سال است. لهستان خواهد رنج می برند حداقل با 4.5 درصد رکود است.

و بیکاری به احتمال زیاد به طور متوسط 9 درصد در بلوک کمیسیون اروپا گفت: از 6.7 درصد نسبت به سال قبل.

بلوک بزرگترین اقتصاد آلمان نیز با چکش و رنج آن بدترین رکود اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم به مجموعه کوچک با 6.5 درصد اما انتظار می رود برای بهبود نسبتا به سرعت. فرانسه دومین اقتصاد است و انتظار می رود قرارداد 8.5 درصد در این سال است.

اعتبار…Petros Giannakouris/آسوشیتد پرس

این رکود شدید در اروپا خواهد شد که پیامدهای عمده برای ایالات متحده آمریکا رشد شغل به این دلیل که دو اقتصاد در حال نزدیک در ارتباط است.

اتحادیه اروپا و ایالات متحده با یکدیگر بزرگترین شرکای تجاری تبادل کالا و خدمات به ارزش $1.3 تریلیون دلار در سال گذشته است. شرکت های اروپایی مانند دایملر اولی یا زیمنس استخدام بیش از چهار میلیون نفر در ایالات متحده با توجه به دولت ایالات متحده آمار و ارقام.

چین نیز رنج می برند. اتحادیه اروپا است دوم تنها به ایالات متحده به عنوان یک مشتری برای کالاهای چینی.

به عنوان ترسناک به عنوان چشم انداز اقتصادی به نظر می رسد بیشتر خطر برای اقتصاد جهانی ممکن است در معرض خطر است که یورو واحد پول مشترک می تواند تضعیف تعمیق شکاف بین اعضا و رهبران آنها. که تقریبا اتفاق افتاده در سال های اولیه دهه گذشته اما برطرف شد زمانی که بانک مرکزی اروپا یورو فدرال رزرو با استفاده از آن پولی قدرت شلیک برای جلوگیری از یونان و ایتالیا و اسپانیا از ورشکسته شدن.

بانک مرکزی دوباره جاری شدن سیل در منطقه یورو با اعتبار و خرید اوراق قرضه از دولت های منطقه یورو برای نگه داشتن هزینه های استقراض از چرخش خارج از کنترل. اما بانک مرکزی توانایی برای نجات یورو دوباره ممکن است محدود پس از نماز جمعه توسط آلمان دادگاه قانون اساسی.

آلمان دادگاه قانون اساسی صادر اولتیماتوم به بانک مرکزی اروپا گفت: باید نشان دهد که عوارض جانبی برای خرید اوراق قرضه نیست سنگین تر بودن از مزایای اقتصادی است. دادگاه تهدید به نوار آلمان, بانک مرکزی, بانک مرکزی آلمان از شرکت در برنامه محرک خواهد بود که جدی نقض وحدت اروپا.

Coronavirus است که در حال حاضر تولید یک شوک اقتصادی در اروپا سخت تر از کسی است که به دنبال بحران مالی در سال 2008.

“این است که به وضوح عظیم تر و پایین تر شدت,” کلمنس Fuest رئيس جمهور از موسسه Ifo یکی از برجسته آلمان اقتصادی فکر می کنم مخازن و گفت: در طول یک ارائه آنلاین چهارشنبه.

همه گیر می تواند برای انشعابات سیاست و جامعه هستند که غیر ممکن است برای پیش بینی. این دررفتگی اقتصادی ناشی از بحران مالی 2008 و کمک به سوخت و راست پوپولیستی جنبش در آلمان و ایتالیا و فرانسه است.

اعتبار…Laetitia Vancon برای نیویورک تایمز

اروپا بهترین امید است که اقتصاد گزاف گویی خواهد شد به سرعت در آنچه اقتصاددانان خوش بینانه تماس V شکل رکود اقتصادی به عنوان مستندات در حال کاسته.

در حال حاضر کارخانه از سر گرفته اند تولید در حد ایتالیا و آلمان این هفته مجاز آرایشگری برای شروع به دریافت مشتریان دوباره. فرانسه آغاز خواهد شد به تدریج پایان دادن به آن مستند در هفته آینده.

اما محدودیت های بسیاری باقی می ماند از جمله ممنوعیت زیادی کرد. و هیچ کس نمی داند در عین حال این که آیا این ویروس ظهور خواهد با انتقام به زندگی از سر گرفته است.

تازه مجموعه ای از آمار و ارقام را شمع فشار بر رهبران اروپایی به التماس کردن به یک شجاع پاسخ مشترک به رکود اقتصادی برای اطمینان از بازیابی نیست کج صدمه زدن به مفصل ارز و تخم ریزی بیشتر ناآرامی های سیاسی در اقتصادهای ضعیف تر.

اگر چه رهبران باید به تصویب یک و نیم تریلیون یورو ارزش از اقدامات است که به طور موثر تماس در کشورهای ثروتمند برای کمک مالی به بهبود بدتر-آمار فقیر آنهایی که از آنها انتقاد شده است برای رفتن به اندازه کافی دور.

مداوم تقسیم “تهدید به بازار واحد و منطقه یورو — در عین حال می توان آن را از طریق کاهش سرنوشت مشترک اروپایی اقدام” آقای Gentiloni گفت.

Cctvnews-Gridneff گزارش از بروکسل و جک سارکوم از فرانکفورت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>