ER Diaries: “من آمده ام تا در آغوش که ما در جنگ’تیوی, ویروس, و تلاش برای کاهش گسترش آن شده است به عنوان یک جنگ است. من هرگز در یک جنگ هرگز می خواهم به در یک جنگ و یک باور است که من بخشی از یک در حال حاضر. حداقل این چیزی است که من فکر می کردم در هفته اول زمانی که همه از این آغاز شد. در حال حاضر من در آغوش قیاس است.

لینکر

من در Covid-واحد امروز. ما در حال چرخش در داخل و خارج برای دریافت برخی از مهلت بسیار مورد نیاز از استرس مداوم. بیماران من از دیدن کرده اند این نوع از پزشکی شکایت که به طور معمول منجر به هر دو سریع تخلیه و یا ورود به طبقه. هر نه بیشتر.

چرا که آن را احساس می کند مانند ما در حال مبارزه در یک جنگ چریکی. ما می دانیم که دشمن اما به دلیل تست کمبود ما اغلب نمی توانید آن را ببینید. می توان آن را خفته و پنهان است. مانند هر سرباز ما نمی خواهید به دست یک بمب در یک بررسی امنیت تنها به آن بروید و به دوستان ما. ترس می تواند در روح و روان از هر کس در پزشکی کارکنان.

یک مرد مسن تر در می آید برای آلوده زخم. او متناسب با سن معیار برای Covid-19 و بیماریهای اما ندارد تنفسی شکایت. چه شده اند با شدت بهم زدن غوطه دادن مورد قبل از قرار دادن IV, قرعه کشی آزمایشگاه به آنتی بیوتیک ها ارسال با ثبات علائم حیاتی – در حال حاضر منجر به شک.

دکتر به طور کامل لباس تا و می خواهد بیمار swabbed برای Covid که بدان معنی است که تا زمانی که ثابت شود او به عنوان اگر او شما با او virus. از یک طرف ممنون میشم برای احتیاط. از سوی دیگر من نگران سوختن از طریق ما PPE بی ارزش و تعجب می کنم چه اتفاقی خواهد افتاد به این واحد اگر انسان آزمایش مثبت است.

من احساس می کنم مثل من می تواند به سربازان در مبارزه با و یا جانبازان مبتلا به PTSD – دائما در لبه نمی دانستند چه کسی یا چه چیزی است کمین در زیر. من استفاده می شود برای شکست دادن این دشمن به معنای درمان و بازگرداندن زندگی اما آیا دشمن انسان است و یا ویروسی پایان آن هدف همان است: از بین ببرد.

به تازگی افراد در حال درمان ما به عنوان زمان جنگ قهرمانان. اکثر پرستاران از آن متنفرم – آنها نمی ثبت نام در خط مستقیم از آتش است. دیگران باید کانال ستایش و تشکر به انرژی مثبت و قدرت به مبارزه با. من به طور مداوم یادآوری از آنچه یک همکار یک بار به من گفت که او شنیده ام در مورد پرستاری در حالی که او در مدرسه بود. “پرستاری است که مانند ادرار در لباس مخصوص مهمانی رسمی. آن را به شما می دهد یک احساس گرم برای در حالی که کمی و هنگامی که آن را بیش از هیچ کس متوجه خواهد شد.” من هرگز نمی دانستند که چگونه اطمینان بیانیه ای که می تواند. ستایش یا نه پرستاران در مراقبت از افراد بیمار و امیدوارم که مراقبت از خود می تواند به راحتی کسی در پریشانی. همانطور که من دیده بان من همکار همکاران دادن تمام خود را روز به روز من را تشویق به حفظ خزنده از طریق ترانشه با هر یک از آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>