این electability کسب و کار: توسط برنی ساندرز آمریکا Corbyn?

بritish سیاست به ندرت خودشو تحمیل به ما انتخابات ریاست جمهوری است. در سال 1988 جو بایدن مجبور شد به کنار گذاشتن او برای اولین بار پیشنهاد برای کاخ سفید پس از آن پدید آمده است که او تا به حال نقل بدون مجوز یک تکه از فصاحت و بلاغت از آن حزب کارگر رهبر نیل Kinnock. در سال 2016 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مستقر Nigel Farage به عنوان گاه به گاه طلسم در بیخ و بن Brexit پیروزی در آن سال را به رفراندوم تلقی شاد فال که populists می تواند نادیده گرفتن شانس و برنده شوید. در سال 2020 یک سوم نام ظاهر ارائه شده به عنوان یک داستان اخطار به حزب دموکرات است که در این هفته تایید کرد یک septuagenarian رادیکال سوسیالیستی و دیرین backbench شورشی به عنوان آن frontrunner. که نام جرمی Corbyn.

“من نمی خواهم به حزب دموکرات ایالات متحده آمریکا به حزب کارگر بریتانیا” James Carville های پیروز مدیر بیل کلینتون در سال 1992 کمپین گفت: مخاطبان در تلویزیون کابلی و در نیوهمپشایر این هفته هشدار داد که اگر دموکرات ها معرفی برنی ساندرز آنها تقریبا قطعا زیر Corbyn از حزب کارگر برای شکست.

در مبارزات انتخاباتی آمریکا دنباله روزنامه نگاران استراتژیست برای رقیب دموکرات نامزد و حتی گاه به گاه رای دهندگان استناد Corbyn در این مورد در برابر ساندرز ارائه نتیجه دسامبر انگلستان کلی انتخابات به عنوان شواهد. یک هفته را صرف در نیوهمپشایر تماشای سناتور ورمونت و مخالفان خود را فراهم می کند برخی از پاسخ به این سوال بسیاری از ما دموکرات ها می پرسند: آیا ساندرز بخت به امریکا Corbyn – و یا دو مرد و دو موقعیت کاملا متفاوت است ؟

تیم ساندرز است که طبعا تمایلی به تشویق موازی. “من نمی شنوید که در خیابان من شنیده ام آن را در حباب” نینا ترنر ملی co-صندلی Sanders, کمپین گفت: نگهبان. “سر صحبت و نخبگان گفت: آن را به تلاش برای از بین بردن سناتور برنی ساندرز می گویند, ‘Aha این نمی تواند اتفاق می افتد!'” همه همان ترنر بود مشتاق به اضافه کردن که “مردان سالم برای یکدیگر احترام بگذارند”.

در عین حال در عرض چند دقیقه از این مکالمه اولین نیوهمپشایر رای دهندگان متوقف شده توسط نگهبان در یک مرکز رای دهی در مرکز شهر منچستر بازنشسته خلبان پل Demars – داوطلب unprompted که او در رای گیری برای ساندرز حتی اگر “من عصبی مورد electability کسب و کار: این می تواند یک بد شانسی واقعی اگر او Corbyn می خواهم”.
Bernie Sanders rallies supporters in New Hampshire.

شباهت بین مردان آشکار است. دو دهه را صرف سیاسی حاشیه به عنوان چندساله مشکل با چشم انداز از به دست آوردن قدرت ملی. به منتقدان آنها باقی می ماند سرسختانه گیر در 1970s; به تحسین آنها مانده اند unwaveringly درست به اصول است. آنها هر دو بیرون آمدن rumpled اصالت خود را ظاهر – ساندرز’ سر مو Corbyn ریش – قابل اثبات است که آنها نمی careerist سیاستمداران از حد معمول خط خطی.

پیام های خود را مشابه هستند بیش از حد. ساندرز می خواهد “یک اقتصاد است که با این نسخهها کار برای همه نه فقط 1%” در حالی که Corbyn ایستاده بود به عنوان قهرمان “بسیاری از نه چند”. هر دو شارحان از یک نام تجاری خاص از چپ پوپولیسم ارائه خود را به عنوان تریبون سخت کوش اکثریت در برابر نخبگان از بانکداران و میلیاردرهای است که تقلب اقتصاد خود را به نفع.

هر دو به رخ کشیدن مقیاس جاه طلبی خود را. Corbyn بوق و کرنا کار را 2019 مانیفست به عنوان رادیکال ترین برنامه در یک نسل در حالی که warmup آهنگ در یک ساندرز تجمع تریسی چپمن Talkin’ Bout انقلاب است. هر دو وعده داده اند که پیروزی آنها را در کشورهای متبوع خود تبدیل شده است.

Q&A

چه مقدماتی?

مقدماتی و قفقاز هستند یک سری از مسابقات در تمام 50 ایالت آمریکا به علاوه واشنگتن دی سی و سرزمین های دور افتاده که در آن هر حزب انتخاب آن نامزد.

هدف برای نامزدهای ریاست جمهوری است و برای متراکم کردن اکثریت نمایندگان که کار آن است که برای انتخاب نامزد در حزب ملی کنوانسیون بعد از آن در سال. در برخی از ایالتها نمایندگان تعلق می گیرد در یک winner-take-all; اساس کشورهای دیگر تقسیم نمایندگان خود را به همان نسبت در میان برندگان.

که باز کرده تا یک خط حمله برابر مردان است قابل ملاحظه ای مشابه است. ساندرز’ مخالفان انتقاد او به صورت غیرقابل توجیهی از رقم ارائه “رایگان” به رای دهندگان فقط به عنوان آخرین کار مانیفست بود lampooned به عنوان یک لیست علاقه مندی های از غیر ممکن است جالب. ساندرز باعث شک و تردید از آمریکایی ها زمانی که او می گوید: طرح بهداشت و درمان نه تنها تضمین مراقبت های پزشکی رایگان برای همه بلکه رایگان عینک و سمعک و مراقبت از دندان. آن را باعث کر سوال در مورد که در آن پول را از یک گروه کر با متمایز پژواک از واکنش است که استقبال کار را تعهد از پهنای باند رایگان به همراه یک سری دیگر از اقداماتی هزینه. برخی از سیاست های یکسان هستند مانند دانشگاه آزاد شهریه برای همه است.

این اثر در هر دو مورد این است که برای تعریف داخلی حزب مخالفان به عنوان مبهم “فوتبال” محتاط مدافعان وضع موجود. Corbyn را که به رقبای اندی Burnham, ایوت کوپر و لیز کندال زمانی که او برای این کار رهبری در سال 2015 و ساندرز است که انجام آن به پیت Buttigieg و ctq در حال حاضر فقط به عنوان او آن را به هیلاری کلینتون در سال 2016. اگر هر چیزی ساندرز می رود بیشتر است. Corbyn هرگز پیشنهاد خود را کار مخالفان شد, عوامل شهر لندن راه ساندرز حامیان شکست به شعارهای “وال استریت پیت” در نیوهمپشایر آخر هفته گذشته.
Jeremy Corbyn

که ما به ارمغان می آورد به پیروان هر دو مردان است. جمعیت در ساندرز تظاهرات کاملا شبیه به مخاطبان است که یک بار برای Corbyn. تعداد زیادی از افراد جوان به خصوص دانش آموزان پیوست شصت و چیزی که هیجان زده هستند که در گذشته “ما حزب ما برگشت”. گروه دوم reckons ساندرز است که بازگشت این حزب به بهترین سنت از فرانکلین روزولت فقط به عنوان Corbyn دوست داشتم به استناد جلال 1945 و Clement Attlee.

برخی از دموکرات ها خوش آمدید تزریق بسیار مورد نیاز جوانان و انرژی که ساندرز آورده و امیدوار است که مستقل سناتور – او هنوز هم یک ثبت نام دموکرات – ممکن است خوب در وعده خود را به گسترش رای دهندگان و در قبلی غیر از رای دهندگان. (که وعده Corbyn بیش از حد.) اما دیگران ضجه و زاری کردن آنچه آنها به عنوان مهاجم تحمل از “برنی وارنر” را متهم کرده که آنها را از کوبیدن کسانی که جرات صدای هر چیزی اما محکم ارادت به رهبر. گزارش این هفته توضیح داده شده “ازدحام” که فرود بر روی یک چپ سازمان که تایید الیزابت وارن به جای ساندرز جزئیات یک سطح از سوء استفاده آنلاین خواهد بود که آشنا به کسانی که در پایان از آنچه آنها تماس بگیرید “Corbyn فرقه”. زمانی که MSNBC میزبان چاک تاد به نقل از مقاله ای که تا به حال مارک ساندرز حامیان دیجیتال “brownshirts” یک کمپین با هشتگ ساندرز مدافعان به زودی به حال #SackChuckTodd روند.

نتیجه این است که یک نگرانی در برخی محله های, مهمترین, میان ساندرز’ رقبا – به او حمله به طور مستقیم از ترس تکان دهنده هواداران خود’ خشم. چند ما روزنامه نگاران به اعتراف و البته بخش خصوصی به مشابه عصبانیت در رفتن بیش از حد به طور مستقیم پس از ساندرز – ترس که ممکن است با طنین حداقل برخی از همتایان خود در انگلیس.

اما اگر وجود دارد شباهت وجود دارد خودنمایی تفاوت بیش از حد. شاید مهم ترین این است که برنی ساندرز دچار هیچ چیز مانند طولانی یورش انتقاد که بارید پایین در Corbyn از مطبوعات داخلی و حزب مخالفان به طور یکسان از لحظه ای که او رهبر است. این یک دلیل که چرا بسیاری از دموکرات ها در حال تردید از نظرسنجی ها نشان ساندرز خواهد ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک سر-به-سر matchup. ساندرز آنها می گویند هرگز در پایان دریافت از جدی مبارزه منفی و یا حتی کامل ترال خود را از طریق کاتالوگ بازگشت از اظهارات گذشته و وابستگی (از جمله به سوسیالیستی حزب کارگران آمریکا). کلینتون سازی روشن است که تاکتیک در سال 2016 محاسبه است که این امر نتیجه معکوس. بنابراین ساندرز هرگز تجربه موشکافی که Corbyn تحمل – هنوز رتبهدهی نشده است ، وقتی که می آید می گویند شک خود اعداد را مخزن.

هنوز هم وجود دارد برخی در تضاد با Corbyn که ممکن است ارائه دموکرات اطمینان. برای یک چیز ساندرز هیچ معتبر مورد به پاسخ در یهودستیزی; بر خلاف او شناسایی به شدت به عنوان یک یهودی. یک زن و شوهر از کنگره طرفداران ساخته شده اند دست و پا چلفتی و حساس اظهارات اما این است که یک جهان دور از دهه های طولانی و رکورد شخصی از حضور و زیاده روی ها اگرچه یهود ستیزان که ثابت کرد تا سمی برای Corbyn.

در حالی که Corbyn اغلب متهم به “همکاری با دشمنان کشور” — توجه داشته باشید 20000 پوند به او پرداخت شده بود به یک مجری در دولت ایران, شبکه Press TV و یا خود را در سال 2009 در دیدار با بشار اسد – ساندرز است و نه کمتر آسیب پذیر در آن نمره. برخی از کلمات برای توصیف فیدل کاسترو و Sandinistas همراه با عسل در مسکو در حال مخرب ترین موارد در ساندرز اتهام ورق. که تا حد زیادی به دلیل تفاوت در جهان بین دو مردان است. در حالی که سناتور ارشد تمرکز شده است در مسائل داخلی از نابرابری اقتصادی برای Corbyn مخالفت به آنچه او می خواهد با ما تماس بگیرید امپریالیسم بود برای سال های بسیاری تعریف هسته ای از سیاست است. یک تصویر: ساندرز پشتیبانی و رای برای رهبری ناتو مداخله نظامی بیش از کوزوو در سال 1999; Corbyn مخالف آن است.

انگار یکی از آخرین مقابل است که باید به ساندرز هواداران تشویق. حتی Corbyn اختصاص داده شده تحسین هرگز توصیف او به عنوان یک سخنران. ساندرز است فوتی و فوری سخنران: متمرکز قوی-ابراز قادر به زمین لفظی ریف در راه است که معمولا کسانی به کار کرد.

ساندرز نیاز تمام کسانی که هدیه اگر او انتخاب شده است را در مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر. یک چپ رهبر مبارزه عادلانه با موهای پوپولیستی تنها با یک رابطه گاه به گاه با حقیقت این است که شانس انباشته در برابر او – به عنوان Corbyn همه به خوبی می داند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>