اقتصاد در کاهش رکورد, اما نه برای این غول تکنولوژی

یک روز پس از قانونگذاران کبابی که مدیران ارشد از بزرگترین شرکت های فن آوری خود را در مورد اندازه و قدرت, آمازون, اپل, Alphabet و Facebook گزارش شگفت انگیزی سالم سه ماهه مالی, نتایج هجوم یکی از بدترین رکود اقتصادی در تاریخ ثبت شده.

حتی اگر این شرکت ها احساس سوزش از کاهش هزینه های آنها نشان داد که منتقدان استدلال کرده اند که آنها عامل بر روی یک زمین بازی متفاوت از بقیه از اقتصاد است.

آمازون فروش شد تا 40 درصد از یک سال پیش و سود خود را دو برابر شد. Facebook سود شروع به پریدن کرد و 98 درصد است. حتی اگر همه گیر توقیف بسیاری از فروشگاه های اپل افزایش فروش تمام محصولات خود را در هر بخشی از جهان و ارسال شده $11.25 میلیارد دلار سود. درآمد حاصل از تبلیغات کاهش یافته و برای حروف الفبا ، laggard دسته, اما آن را هنوز هم بهتر از وال استریت انتظار داشتند.

“قوی ادامه به قوی تر” گفت: Dan ایوس مدیر عامل تحقیقات حقوق صاحبان سهام در Wedbush اوراق بهادار. “همانطور که بسیاری از شرکت ها در حال سقوط توسط ایستگاه فرعی فناوری مدافعان همچنان برای به دست آوردن عضله و قدرت در این محیط زیست است.”

تکنولوژی شرکت های مالی عملکرد قابل توجه مقابل به سلامت کلی اقتصاد ایالات متحده. وزارت بازرگانی آمریکا روز پنجشنبه گفت که این کشور به تولید ناخالص داخلی کاهش یافت و 9.5 درصد در سه ماهه دوم سال به عنوان مصرف کنندگان کاهش هزینه های. این شدیدترین افت در ضبط.

ترکیب شرکت ها گزارش $28.6 میلیارد دلار در سه ماهه سود خالص تأکید چگونه تنظیم مقررات بررسی باقی مانده است بیشتر سر و صدای پس زمینه و حواس پرتی برای آنها به جای یک تهدید قریب الوقوع به کسب و کار خود را.

روز چهارشنبه کنگره ضد تراست پانل سوال شرکت رهبران — جف بزوس از آمازون, تیم کوک از اپل, مارک زوکربرگ از Facebook و سوندار پیچای از حروف الفبا — در مورد خود را در بازار قدرت و شیوه های کسب و کار.

این بخشی از یک تحقیق گسترده تر توسط تنظیم کننده و قانونگذاران به تسلط تکنولوژی غول با باز کردن تحقیقات از وزارت دادگستری به کمیسیون تجارت فدرال و دولت به طور کلی وکیل.

عینک از مدیران ارشد از چهار شرکت به ارزش حدود 5 تریلیون دلار توسط بازار سرمایه همراه ظاهر می شود قبل از یک خانه فرعی تاریخی بود. اما تحقیقات ضد تراست اغلب سال به خصوص اگر رگولاتور به دنبال اقدامات شدید مانند شکستن تا شرکت.

این بیماری همه گیر است و تقویت مزیت های برگزار شده توسط شرکت های فن آوری. به عنوان مصرف کنندگان در خانه بمانند تقاضا برای آمازون سایت خرید رسید در حالی که شرکت ها در حال تبدیل شدن به آن cloud computing محصولات خود را به نگه داشتن خدمات خود را تا و در حال اجرا است. اپل گفت که این تغییر به کار و یادگیری از خانه منجر شده بود مردم بیشتر به ریخت و پاش در اپل دستگاه ها و استفاده از خدمات آن است.

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

2 ساعت پیش
فورد ساخته شده 1.1 میلیارد دلار سود در سه ماهه دوم حتی به عنوان فروش سقوط.
3h پیش
اپل ضربات گذشته انتظارات با افزایش فروش و سود.
3h پیش
الفبای درآمد قطره اما ضربه وال استریت انتظارات.

“محصولات و خدمات ما هستند بسیار مناسب به مشتریان ما زندگی می کند و در برخی موارد حتی بیشتر در طول همه گیر تر از همیشه قبل از” Luca Maestri اپل امور مالی رئیس در مصاحبه ای گفت:. او اشاره کرد که اپل ساخته اند می تواند چندین میلیارد دلار بیشتر اگر نه برای این بیماری همه گیر.

Facebook و گوگل همچنان به عنوان مهم به بازاریابان و آنها هوازدگی رکود در تبلیغات بهتر از رقبا. Facebook shrugged کردن هزینه های رکود نقطه سطح رکورد از تعامل با محصولات آن است.

الفبای گفت: درآمد حاصل از جستجو در گوگل تبلیغات کاهش یافت و 10 درصد — فشار شرکت را به طور کلی درآمد پایین برای اولین بار در تاریخ شرکت — اما هنوز هم بهتر از رقبا. هفته گذشته مایکروسافت گزارش داد که 18 درصد اسلاید در جستجوی درآمد حاصل از تبلیغات.

از آغاز ماه مارس به قيمت سهام شرکت ها افزایش یافته است به طور متوسط 35 درصد در مقایسه با 10 درصد افزایش S.&P. 500.

رو به با یک بیماری همه گیر ناشی از افزایش در خرید آنلاین آمازون تا به حال $88.9 میلیارد دلار در سه ماهه فروش تا 40 درصد از سال قبل است. سود دو برابر افزایش به $5.2 میلیارد حتی اگر این شرکت سرمایه گذاری در حال گسترش انبارها و راه های دیگر برای افزایش ظرفیت است.

“به عبارت ساده Covid-19 نظر ما تزریق کرده آمازون با هورمون رشد” تام Forte یک تحلیلگر در بانک سرمایه گذاری D. A. Davidson & Company, در نوشته های اخیر توجه به سرمایه گذاران است.

در مارس آقای بزوس گفت: سرمایه گذاران انتظار هیچ سود عملیاتی و شاید حتی از دست دادن به عنوان شرکت برنامه ریزی شده به صرف حدود 4 میلیارد دلار در coronavirus-هزینه های مربوط به شبیه موقت پرداخت را افزایش می دهد کاهش در انبار بهره وری به دلیل اجتماعی فاصله و 300 میلیون دلار برای آزمایش نیروی کار خود برای ویروس.

اما حتی هزینه های آن نیست مقایسه بسیار زیاد افزایش تقاضا با آنلاین خرده فروشی تا 48 درصد است.

در تماس با خبرنگاران آمازون کاهش یافته است می گویند اگر آن را به آن انبار کارگران ویروس های مربوط به پاداش و یا افزایش در سه ماهه جاری اما افزود که همه گیر هزینه های مربوط خواهد سقوط به 2 میلیارد دلار در سه ماهه.

فروش در آمازون سودآور cloud computing کسب و کار که مشتریان شامل شرکت های بزرگ و کوچک شروع یو پی اس های رشد 29 درصد به $10.8 میلیارد دلار در حال سقوط کوتاه از تحلیلگر انتظارات آن بیشتر از سود آنها انتظار داشتند.

Facebook درآمد برای سه ماهه دوم افزایش یافت 11 درصد از سال قبل به $18.7 میلیارد دلار در حالی که سود شروع به پریدن کرد و 98 درصد به $5.2 میلیارد دلار است. نتایج و بالاتر از برآوردهای تحلیلگران از 17.3 میلیارد دلار درآمد با سود $3.9 میلیارد دلار با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط FactSet.

با وجود افزایش نظارت از رگولاتور سوال در مورد نقش آن در اخلال انتخابات و مردم چگونه با استفاده از پلت فرم به گسترش اطلاعات غلط نه کاربران و نه تبلیغ را نشان داده و تمایل به جلوگیری از استفاده از Facebook.

بیش از سه میلیارد نفر در حال حاضر به طور منظم آمده به Facebook یا یکی از خانواده خود را از نرم افزار به عنوان خدمات پیشی گیرد بسیاری از کشورهای توسعه یافته. و برخی از 2.47 میلیارد نفر با استفاده از یک یا بیشتر از Facebook برنامه های هر روز.

این شرکت گفت: آن تعداد کاربران فعال ماهانه افزایش 12 درصد از یک سال پیش و اضافه شده بود که دیدن سطح رکورد از تعامل و استفاده از این سال به دلیل پناهگاه در محل سفارشات در سراسر جهان است.

در اواخر ماه ژوئن یک grass-roots, کمپین جلوگیری از نفرت برای سود بسیج بسیاری از تبلیغات در Facebook به کاهش هزینه های خود را به دلیل مسائل با سخنرانی نفرت در سایت.

Facebook هشدار به سرمایه گذاران در روز پنج شنبه که خرید اینترنتی از تبلیغ تحریم قابل توجه در ماه های ژوئیه و هشدار داد که بیشتر بحران اقتصادی از این بیماری همه گیر در نهایت می تواند صدمه دیده Facebook خط پایین.

با وجود رکود اقتصادی جهانی مردم همچنان به خرید دستگاه های اپل مرتبه و پرداخت غول فن آوری میلیاردها دلار بیشتر برای برنامه های کاربردی و خدمات در کسانی که اسباب بازی.

اپل گفت که فروش خود را افزایش 11 درصد به $59.7 میلیارد دلار و سود خود را افزایش 12 درصد به $11.25 میلیارد دلار است. هر دو چهره به آسانی ضرب و شتم انتظارات تحلیلگران با وال استریت داشتن هوا کاهش در هر دو زمینه.

فروش ویژه قوی برای iPads ها و کامپیوترهای Mac به عنوان به طور فزاینده ای مجبور به کار و معاشرت تقریبا. درآمد نیز رسید در آن اینترنت-خدمات کسب و کار که شامل اپل کاهش فروش از فروشگاه App موضوع تحقیقات ضد تراست در ایالات متحده و اروپا است.

حتی آی فون که باقی مانده است این شرکت بزرگترین فروشنده یک افزایش جزئی در فروش برای تنها بار دوم در گذشته هفت چهارم.

اپل همچنین اعلام کرد که سهام تقسیم شده در روز پنج شنبه که چهار برابر تعداد آن سهام اجازه می دهد مردم را به خرید یک سهم در این شرکت برای یک چهارم از قیمت فعلی سهام که در بسته $384.76 در روز پنج شنبه.

گوگل شرکت مادر حروف الفبا, گزارش, آن, اولین کاهش در درآمد سه ماهه صدمه دیده و کاهش در هزینه های تبلیغات. شرکت ارسال شده درآمد حاصل از $38.3 میلیارد دلار و سود $6.96 میلیارد — به طور قابل توجهی بالاتر از آنچه که تحلیلگران وال استریت پیش بینی کرده بود.

اموزش Porat حروف الفبا را chief financial officer گفت: درآمد حاصل از تبلیغات “به تدریج بهبود یافته” به عنوان سه ماهه رفت. کاهش در آمد تا حد زیادی از کاهش فروش از تبلیغات است که اجرا در کنار نتایج جستجوی گوگل است اما این شرکت در تلاش برای تنوع بخشیدن به کسب و کار پرداخت می شود به عنوان درآمد حاصل از تبلیغات یوتیوب و آن cloud computing کسب و کار بزرگ شد.

وقتی پرسیده شد که در تماس با تحلیلگران مالی مورد کنگره شنوایی آقای پیچای گفت که این شرکت را مجبور به یادگیری برای زندگی با تحقیقات.

“موشکافی در حال رفتن به در حالی که اینجا و ما متعهد به کار را از طریق آن,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de