دکتر پشت مناقشه Covid داده

یک مدرک دانشگاهی در 19. یک فارغ التحصیل دانشکده پزشکی با مدرک دکتری در 27.

توسط او به پایان زمان آموزش در جراحی عروق در 2014, دکتر Sapan دسای بازیگران بودند خود را به عنوان بلند پروازانه پزشک یک کارآفرین با یک M. B. A. و پرکار محقق منتشر شده در مجلات پزشکی.

پس از آن رمان coronavirus آمار و دکتر دسای کشف و ضبط لحظه ای. با یک استاد دانشگاه هاروارد او تولید دو مطالعات ممکن است که تقریبا بلافاصله مختل متعدد بالینی در میان همه گیر.

یک مطالعه را یافته بودند به خصوص چشمگیر, گزارش, که ضد مالاریا داروها مانند هیدروکسی کلروکین که رئیس جمهور تهمت ترویج شد مرتبط با افزایش مرگ و میر ناشی از Covid-19 بيمار. اما این مطالعه و دیگر بودند پس گرفت و در ماه ژوئن توسط مشهور مجلات که تا به حال منتشر شده آنها هفته بعد از محققان در سراسر جهان پیشنهاد داده بود مشکوک. دکتر دسای که کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خام حتی با شرکت خود نویسنده مدعی آن بود حذف شده از یک گنجینه عظیم به دست آورد Surgisphere یک کسب و کار آغاز کرد و در طول اقامت خود را.

در حال حاضر آلوده مطالعات کمک به ایجاد سردرگمی و تضعیف اعتماد عمومی علمی راهنمایی, زمانی که کشور در حال حاضر عمیقا تقسیم بر چگونگی پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. و ضد مالاریا داروها ذکر شده در این مقاله را در ادامه به ایجاد جنجال به تحقیقات جدید باعث شد برخی از دانشمندان به درخواست برای گسترش استفاده از آنها در برابر coronavirus با وجود غذا و دارو هشدار در برابر آنها.

در حالی که مجله افتضاح است متزلزل گسترده تر جامعه علمی بسیاری از افرادی که شناخته شده اند Dr. دسای 41 توصیف او به عنوان یک انسان در عجله سابق whiz kid مایل به قطع گوشه و کنار اطلاعات غلط و یا زینت دادن اعتبار خود را به عنوان او به دنبال جاه طلبی های خود را.

در مصاحبه بیش از یک دوجین از پزشکان که با او کار می کرد در آموزش و اقامت گفت: آنها تا به حال اغلب او را به غیر قابل اعتماد پزشک که به نظر می رسید کمتر علاقه مند در مراقبت از بیمار از در مجله پزشکی تاسیس کرد و خود شرکت مارک در اوایل به عنوان یک پزشکی چاپ و نشر کسب و کار.

“شما نمی تواند اعتماد به آنچه که او گفت:,” دکتر گفت: ونسا Olcese سابق رئیس ساکن که مشغول به کار با Dr. دسای در مرکز پزشکی دانشگاه دوک. “شما بررسی خواهد همه چیز را که او و همه چیز او را با یک دانه نمک است.”

عملکرد او وجود دارد و بعدا به آن کمک هزینه تحصیلی در دانشگاه مرکز علوم بهداشت تگزاس پرسش در مورد اینکه آیا او مجاز خواهد بود به حرکت به سطح بعدی آموزش. در هر دو مورد او بود.

اعتبار…

اخیرا در ماه فوریه دکتر دسای چپ کار خود را در یک بیمارستان جامعه در شیکاگو و حومه که در آن او کار می کرد به عنوان یک جراح پس از سال 2016. او به عنوان یک متهم در سه قصور پزشکی پرونده های حقوقی در سال گذشته پرونده های دادگاه نشان می دهد. خود را سخنگوی او گفت: “بداند هر گونه دعوی نامگذاری او به بی اساس است.”

نیویورک تایمز مصاحبه با بیش از دو دوجین از افرادی که شناخته شده اند Dr. دسای بیش از دو دهه گذشته.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین آزمایش مثبت برای ویروس.
  • یک تست از اواخر مرحله واکسن خواهد شد و ثبت نام از افراد در 89 سایت در سراسر ایالات متحده است.
  • به عنوان عفونت سنبله هنگ کنگ بسته رستوران ها و محدودیت تجمعات عمومی به 2 نفر.

دکتر دسای که کاهش یافته است به مصاحبه برای این مقاله و نه در پاسخ به درخواست های مکرر برای اظهار نظر کرده و در دفاع از شرکت خود اطلاعات. در مصاحبه ای در اواخر ماه مه, او گفت که او “زندگی و کار” برای ساخت یک شرکت است که می تواند نجات بخش بالینی بینش را “جهان به مکانی بهتر است.”

“ما این را به خاطر آن بود که فرصتی برای کمک به. ما در حال ساخت هر گونه پول از این,” او گفت:. “این است که چرا رفتم به پزشکی است.”

دکتر دسای همیشه یک striver. در دوران دبیرستان در حومه شیکاگو او در زمان 13 پیشرفته قرار دادن کلاس ها با توجه به مقاله ای در روزنامه هرالد روزنامه های محلی. او به دست آورد به اندازه کافی اعتبارات دانشگاه فارغ التحصیل از دانشگاه ایلینوی در شیکاگو در 19.

“هدف او این بود که فرد برای اولین بار در U. I. C. که تا کنون فارغ التحصیل کالج در یک سال گفت:” پیتر Okkema استاد زیست شناسی که در آزمایشگاه جوان در مقطع کارشناسی مشغول به کار است. او به نظر می رسید مشتاق به تحت تاثیر قرار دادن مردم از استاد به یاد می آورد اما هرگز به دنبال مشاوره و یا راهنمایی.

او وارد یک مشترک M. D.-دکتری برنامه در دانشگاه; دکترای خود را مشاور پروفسور آنا Lysakowski به یاد او به عنوان “بسیار روشن و بسیار سریع است.” او همچنین گفت که او به او گفت که او با ثبت نام در جان مارشال مدرسه قانون است. (این مدرسه دارای هیچ سابقه ای از او یک سخنگوی گفت و درجه است نه در رزومه). چند پزشکان می دانستند که دکتر دسای او پس از نقل مکان به دوک برای اقامت خود در سال 2006 به یاد می آورد او گفت که او مدرک حقوق و توصیف خود را پلاک لیست خود قرار است اعتبار: M. D. J. D., Ph. D.

بیش از پنج سال آینده عملکرد خود را و یک الگوی رفتاری در کارولینای شمالی بیمارستان نگران همکاران با توجه به پزشکان که با او کار می کرد وجود دارد.

در مصاحبه دکتر. Olcese مانی Daneshmand, سپیده دم, Elfenbein و 10 نفر دیگر — که در صحبت خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت کردن با رسانه ها و یا ترس از عذاب از کارفرمایان و یا دوک — گفت: وجود نگرانی های گسترده ای در داخل بخش جراحی در مورد دکتر دسای.

اعتبار…پیت Kiehart برای نیویورک تایمز

پزشکان بسیاری از آنها نیز ساکنان گفت: آنها نمی تواند اعتماد او اطلاعات ارائه شده در مورد بيماران شرایط پزشکی و یا نتایج آزمون. چند پزشکان گفته شد عمل استاندارد برای بررسی هر چیزی Dr. دسای گفت: در مورد یک بیمار مانند چه کسی تا به حال شانس یک شبه و یا اینکه آیا یک آزمایش شده بود دستور داد.

چندین همکاران سابق گفت که اغلب او را دنبال کنید از طریق دستورات مورد درمان بیماران و هنگامی که از او سوال شد در مورد آن او گاهی اوقات گذشت سرزنش و یا ارائه محتمل توضیحات.

در یک نمونه دکتر دسای پاسخ نمی دهند به صفحات از پرستاران در طول یک شبه تغییر در حالی که در تماس به یاد می آورد دکتر Olcese. هنگامی که او در مورد از دست رفته, صفحات, او گفت که او تا به حال شده است resuscitating یک نوزاد با انجام نادر, روش پیچیده — یک حادثه پرستار مسئول گفت: هرگز رخ داده است به گفته دکتر Olcese و دیگر, دکتر, در حال حاضر برای دکتر دسای را توضیح.

“او در اصل یک غول موانع است که شما را مجبور به کار در اطراف,” دکتر گفت: Olcese در حال حاضر یک neurocritical مراقبت پزشک در مرکز پزشکی Wexner در کلمبوس, اوهایو. “شما نمی خواهید او را به شما را پایین بیاورد با او.”

در سال 2008 یا اوایل سال 2009 دکتر Olcese و دیگری رئیس اقامت مشترک نگرانی ها در مورد دکتر دسای با سرپرستان خود — ارشد پزشکان و استادان در دانشگاه دوک — در طول بحث در مورد اینکه آیا برای ترویج او را به سال آینده از محل اقامت. معلوم نیست چه اعضای هیات علمی مورد بحث در مذاکرات خصوصی خود را, اما در نهایت دکتر دسای منتقل شد ، دوک سخنگوی خواهد تایید تنها وقت خود را وجود دارد.

پس از اقامت خود دکتر دسای به دست آمده M. B. A. در سه ماه از غربی فرمانداران دانشگاه آنلاین دانشگاه مستقر در شهر سالت لیک, مدرسه تایید کرد. پس از شروع جراحی عروق کمک هزینه تحصیلی در دانشگاه تگزاس در هوستون او را به دردسر. او پس antagonized برخی از ناظران که از آنها خواسته بخش رئیس به اخراج او گفت: دکتر Hazim صفی بود که آن زمان در آن نقش.

“برخی از حضور کارکنان نمی مانند او رفتار و نمی خواهم او را به تحصیلات تکمیلی” دکتر صفی در مصاحبه ای گفت:.

در حالی که دکتر صفی گفت که دکتر دسای می تواند ساینده او در مقالات با پزشک و متقاعد شده بود شکایت رانده شدند با تفاوت های شخصیتی و حرفه ای حسادت نمی اساسی کمبود در فولاد مهارت یا مراقبت از بیمار است. به جای شکست او گفت: او به دکتر دسای یک فرصت برای کار حرفه ای و مهارت های فردی.

“من مداخله و او فارغ التحصیل” رئیس سابق گفت.

دکتر دسای ترین پست های اخیر در شمال غربی بیمارستان جامعه در Arlington Heights, Ill., او درگیر شد و در آن موارد قصور پزشکی است که هنوز هم در انتظار, از جمله سه در زمینه 2019.

کسانی که لباس شامل یک ادعا می کنند که او نتوانست به درستی انجام عمل جراحی برای بازگرداندن گردش خون به قربانی تصادف پا که بعدها مورد نیاز جزئی قطع. یکی دیگر مدعی است که غفلت از درمان توسط دکتر دسای و پزشکان دیگر منجر به حذف بخش قابل توجهی از بیمار روده.

در مورد قبل از آن در مقابل بیمارستان معتقد است که دکتر دسای انجام عمل جراحی در سال 2016 به حذف تجمع پلاک از 60 سال را در شریان کاروتید و سپس موفق به آمدن به بیمارستان پس از او توسعه یافته و تورم در گردن او است که باعث اشکال در بلع و تنفس. بیمار بعد درگذشت.

در زمان دکتر دسای به ترک بیمارستان در اوایل سال جاری — یک سخنگوی بیمارستان گفت که او به طور داوطلبانه استعفا به دلایل شخصی — رمان coronavirus خشمگین در چین و گسترش به کشورهای دیگر است.

برای دکتر دسای که کارآفرینی پروژه های در حال رشد شامل سلامت تجزیه و تحلیل داده های شرکت بحران یک فرصت برای تحقق رویای خود را از با استفاده از داده های بزرگ به نتایج مطالعه و بهبود مراقبت. عمومی اشتها برای اطلاعات سیری ناپذیر و مجلات بودند انتشارات مطالعات سریعتر از همیشه.

اعتبار…

در طول سال Surgisphere در حال توسعه یک محصول به نام QuartzClinical که ارائه شده در مراکز بهداشتی و درمانی یک پلت فرم با استفاده از تجزیه و تحلیل داده های به بهبود نتایج. دکتر دسای گفت: این محصول را فعال کرده بود Surgisphere به متراکم کردن یک غول رجیستری با ناشناخته خواهد ماند و پرونده سلامت الکترونیک از بیش از 1 ، 200 بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی با اطلاعات در مورد بیش از 240 میلیون بیمار برخورد در 45 کشور جهان است.

در حالی که وجود این پایگاه داده نشده است را تایید کرد — دکتر دسای ذکر تعهدات قراردادی به محرمانه نگه داشتن هویت شرکت بیمارستان — او گفت که او تا به حال شده است ساختمان آن را برای یک دهه با کمتر از یک دوجین از کارکنان. چند نفر مورد نیاز او گفت: از آنجا که بیمارستان ها به راحتی می تواند ورودی های ناشناس اطلاعات بیمار از متفاوت electronic health record systems ترجمه اطلاعات به تک هموژن رجیستری بدون کمک های فنی.

یکی سابق Surgisphere کارمند آریان اندرسون زده شد توسط دکتر دسای را ادعا با توجه به مشکلات از ترکیب اطلاعات از نامتجانس موسسات مختلف پرونده های الکترونیکی سیستم. خانم اندرسون که استخدام شد به بازار QuartzClinical به بیمارستان ها و دیگر مراکز بهداشتی درمانی در سال 2019 گفت: در مصاحبه ای که ایجاد علاقه در این شرکت تا به حال شده است در یک نبرد دشوار و ورود داده ها به Surgisphere سیستم پر زحمت بود. هنگامی که یک بیمارستان می خواستم به سعی کنید از این سیستم در ماه ژوئیه گذشته, او گفت:, او دو روز را صرف وجود دارد استخراج داده ها از یک نمونه از 200 نفر را به یک صفحه گسترده.

تا پایان 2019 خانم اندرسون گفت: او می دانست که تنها یک بیمارستان است که تا به حال امضا قرارداد با QuartzClinical کاهش به شناسایی آن است.

جدید کروناویروس قرار داده و این شرکت بر روی نقشه. یکی از دکتر دسای این پروژه در اوایل سال جاری بود که به منظور توسعه یک Covid-19 شدت به ثمر رساند ابزار با استفاده از اطلاعات او گفت: آمد از ده ها هزار نفر از رجیستری بیماران. او ارائه ابزار رایگان برای یک سازمان غیر انتفاعی مستقر در کیپ تاون آفریقای جنوبی گفت: از آن می تواند در شناسایی بیماران در معرض خطر و کمک به تخصیص کمیاب منابع پزشکی در مناطق دور افتاده. (گروه آفریقایی فدراسیون طب اورژانس لغو تایید آن از این ابزار پس از مطالعات کردهاند.)

دکتر دسای همچنین همکاری با دکتر Mandeep Mehra یک دانشکده پزشکی هاروارد و استاد و چند تن دیگر به نوبه خود از مقالات در مورد Covid-19 شد که ظاهرا بر اساس بیمار رجیستری. در مه, او برنده معادل علمی پزشکی برنده تمام پولها: انتشار در دو جهان از معتبرترین مجلات.

اولین مقاله با استناد به داده ها از 8,910 Covid بیماران در 169 بیمارستان ها در آسیا و آمریکای شمالی و اروپا گزارش شده است که بیماری های قلبی و عروقی افزایش خطر ابتلا به نتایج بد اما به استراحت قرار داده نگرانی که داروهای فشار خون مضر بودند (آن را حتی به نظر می رسید نشان می دهد بهره مند شوند). منتشر شد مارس 1 در مجله پزشکی نیوانگلند.

اعتبار…جورج فری/ایسنا

بعدی مقاله منتشر شده در مارس 22 در مجله لانست ارزیابی ضد مالاریا داروها که آقای ترامپ ترویج به عنوان پادزهرها به کوروناویروس. محققان ادعا را مورد تجزیه و تحلیل نتایج از نزدیک به 100,000 Covid-19 بيمار از 671 بیمارستان ها در شش قاره. نتایج پر شور بود: بیماران تحت درمان با کلروکين و هیدروکسی کلروکین شد و تا پنج بار به احتمال زیاد به ریتم غیر طبیعی قلب به بیماران دیگر — و در معرض خطر بالاتر مرگ.

هر چند آن را يک مطالعه مشاهدهای در نظر گرفته شده برای ارائه نسبتا ضعیف شواهد علمی, مقاله تاثیر احساس شد در سراسر جهان است. یک پزشک اظهار نظر در CNN آن را به نام “مادر همه مطالعات” و محققان از جمله سازمان بهداشت جهانی متوقف بالینی از مواد مخدر. (برخی از آنها پس از سر گرفته شد.)

.

این مقاله به زودی درو موشکافی از دانشمندان که خواستار به دانستن بیشتر در مورد اطلاعات و شروع به پرسش New England Journal مطالعه بیش از حد. دکتر دسای نویسندگان اذعان آنها تا به حال هرگز دیده می شود داده های خام نامیده می شود برای بررسی مستقل اما دکتر دسای خودداری کردند, با استناد به محرمانه بودن توافق نامه. در ژوئن 4, هر دو مجلات کردهاند مطالعات.

Surgisphere را زرق و برق دار, وب سایت شده است برچیده شود. دکتر دسای که به چند مصاحبه قبل از مطالعات کردهاند رفته سکوت.

پژوهش کمک توسط Susan C. Beachy, Alain Delaquérière جک Begg و Sheelagh McNeill.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im