DNC فقط از آن ساخته شده ریاضی غیر ممکن است برای Tulsi Gabbard به بعد بحث ترک بایدن و ساندرز one-on-one

تشکر. Tulsi Gabbard.

آسوشیتد پرس

  • با وجود او در ابتدا داشتن یک کنترل از راه دور شانس راهیابی به مرحله بعد, تلویزیونی, مناظره, Rep. Tulsi Gabbard یک روز دیر شد و بیش از چند نمایندگان ،
  • کمیته ملی حزب دموکرات اعلام کرد جدید آستانه مارس 15 بحث خواهد بود 20 درصد از تمام نمایندگان اعطا چندان دور تند کار برای Gabbard توجه به مبارزات انتخاباتی او منابع و سابقه عملکرد ضعیف تا کنون.
  • معلوم نیست چرا Gabbard است که هنوز هم در مسابقه اما بار مطرح شده اما تضمین یک بحث بین معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز.
  • حتی اگر Gabbard به نوعی برنده تمام 352 نمایندگان برای grabs در مارس 10 و ده تقسیم بین گوام و جزایر ماریانای شمالی در مارس 14, او هنوز هم می افتد کوتاه.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

برای چند روز Rep. Tulsi Gabbard هاوایی از لحاظ فنی یک فرصت ساخت آن را به عقب بر روی بحث مرحله.

اما پس از کمیته ملی حزب دموکرات روز جمعه اعلام کرد که داوطلبان می باید حداقل 20 درصد از تمام نمایندگان اختصاص داده شده که تا کنون برای واجد شرایط Gabbard خواهد بود و در خارج به دنبال در در مسابقه برای اولین بار در یک بحث در 15 مارس بین معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز.

حتی اگر Gabbard شد به نحوی امن همه 352 از نمایندگان در جدول در شب انتخابات مارس 10 و ناب ده در 14 مارس بین گوام و جزایر ماریانای شمالی, او هنوز هم موفق به شکستن 20% آستانه.

جمعه, اخبار منجر به بازنشستگی از hyperobservant حساب توییتر را به خود اختصاص تلویزیونی-بحث مدارک تحصیلی که در حال حاضر می رود به نام “هنرمند که قبلا شناخته شده به عنوان بحث ردیاب.”

تنها کلمه ای از Gabbard کمپین جمعه اعلام تعویق انداختن یک رویداد در لاس وگاس که در آن نوادا حزبی صورت گرفت و تقریبا دو هفته پیش.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>