فاجعه اشتغال اعداد نشان می دهد تقریبا در هر شغل در معرض خطر است

مشاغل اعداد بودند این فاجعه همه انتظار بود.

مارس سال 2020 — بیشتر مشخصات فنی, دوره بین هفته دوم مارس و در هفته دوم مارس — بدترین ماه برای کارگران آمریکایی حداقل پس از رکود بزرگ و احتمالا در تاریخ این ملت است.

که واقعا تعجب اما یک جنبه از آخرین گزارش اشتغال کمک کند متبلور طبیعت از آنچه در ایالات متحده است دست و پنجه نرم کردن با. در یک مجموعه از جداول در صفحات, مشاغل, شماره دفتر آمار کار گزارش تعدادی از مشاغل را به دست آورد و یا از دست رفته در هر صنعت شکسته در یک نسبتا ریز دانه در راه است.

در سراسر ده ها و ده ها تن از صنایع تنها یک اضافه شده معنی دار تعداد مشاغل در ماه آوریل: فروشگاه کالا عمومی از جمله انبار باشگاه و supercenters. آنها خود را افزایش اشتغال توسط 93,400 موقعیت.

که حس می کند با توجه آمریکایی ها نیاز به خرید مواد غذایی و دیگر در خانه کالاهای اساسی و خارج علنا گفته است که این استخدام در مقیاس بزرگ برای دیدار با تقاضا است.

وجود دارد چند بخش دیگر با دقت اعداد مثبت از جمله تولید کنندگان کامپیوتر و لوازم جانبی (استخدام تا 800), مقامات پولی (تا 100 بسیار بسیاری با توجه به تریلیون ها دلار در دارایی های فدرال رزرو خرید برای تحریک اقتصاد) و ایالات متحده خدمات پستی (تا 500).

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • اقتصاد ایالات متحده ریختن 20.5 میلیون شغل در ماه آوریل است.
  • این کشور بزرگترین شهرستانها ظهور به عنوان نقطه کانونی برای ویروس.
  • توزیع داروی ضد ویروسی remdesivir تبدیل شده است فرو رفته در اختلاف است.

اما خارج شده و چند فرد استثنا گذشته وجود نداشت و در طوفان پناهگاه برای کارگران آمریکایی در ماه گذشته. هر کسی که هنوز هم فکر کردن که این بیماری همه گیر اقتصادی اثرات محدود به مردم در رستوران, سفر و خدمات مشابه کسب و کار است بسیار اشتباه گرفته شود. کارگران در تقریبا هر صنعت از جمله کسانی که در این سطح نباید تحت تاثیر این بیماری همه گیر در همه در معرض خطر هستند.

ما همه آسیب پذیر که آیا ما کار در یک دفتر و یا یک کارخانه یا یک سایت ساخت و ساز; آیا ما کارفرما عمومی یا خصوصی; آیا کار ما به راحتی می توان به مهاجرت به یک دفتر خانه و یا نه.

ساخت و ساز اشتغال کاهش یافت 975,000. تولید کاهش 1.3 میلیون دلار به عنوان خطوط مونتاژ متوقف شد. فروشگاه های لباس’ اشتغال کاهش یافته است 740,000. The motion picture صنعت برش 217,000 شغل و کامیون, حمل و نقل, 88,000.

شرکت حقوقی اشتغال پایین بود 64,000 موقعیت و سیستم های کامپیوتری طراحی شده توسط 93,000. دولت های محلی قطع 801,000 شغل فقط بیش از نیمی از آنها در آموزش و پرورش است.

و فوقالعاده در وسط یک بحران بهداشت عمومی, استخدام در مراقبت های بهداشتی کاهش 1.4 میلیون به عنوان آمریکایی ها اجتناب بازدیدکننده داشته است خود را به پزشکان و دندانپزشکان برای همه اما ترسناک شرایط اضطراری.

این زیان ها به شدت رانده شده توسط محدودیت های فیزیکی بر ما تحمیل یا خودخواسته در طول بیماری همه گیر. به درجه ای وجود دارد هر گونه پوشش نقره ای در آوریل شماره 18.1 میلیون به تازگی بیکار بودن گزارش موقت اخراج در حالی که تنها دو میلیون بازدید کار خود را به عنوان از دست دادن دائمی است.

“تنها.”

در آن صورت است که باید یک منبع خوشبینی وجود دارد بالقوه برای کارگران به بازگشت به خود را در سایت های ساخت و ساز کارخانه, قانون ادارات و مدارس به عنوان به زودی به عنوان بهداشت عمومی شرایط اجازه می دهد.

اما خواهد بود که بیشتر الهام بخش اعتماد به نفس اگر این کار ضرر و زیان بیشتر محدود به صنایع به طور مستقیم تحت تاثیر این بیماری همه گیر. آن را سخت به تصور کنید که چگونه وجود دارد می توان این آمار را به تقریبا هر بخش عمده ای از اقتصاد بدون عمده سقوط در تقاضا در سراسر هیئت مدیره.

همه کسانی که درآمد در حال رفتن به ترجمه به کمتر تقاضا برای انواع کالا و خدمات. شما نمی توانید فقط تعطیل کردن بخش هایی که برای حساب 11 درصد از اشتغال به طور نامحدود (که سهم از کل کارهایی که در اوقات فراغت مهمان نوازی و هوایی و قطار حمل و نقل اختصاص در ماه فوریه) و بزرگتر نوار برای چند هفته و نه باید آن را موج دار شدن را به گوشه ای از اقتصاد است که شما ممکن است انتظار نمی رود.

چگونه بسیاری از مردم نه کسب درآمد در حال حاضر در جهان متناوب است که در آن ویروس هرگز پدید آمده بود برنامه ریزی برای نوسازی خانه خود را خرید یک ماشین جدید و یا ریخت و پاش در بلیط به مورد علاقه خود را ببینید ورزشی طرفدار تیم ؟

حتی اگر نگرانی های بهداشت عمومی را می توان حل و فصل نسبتا به زودی به ما خیره در یک سوراخ در تقاضای کل است که می تواند باقی بماند برای برخی از زمان.

صحبت می کند که به نقش دولت فدرال در یک بحران. بخش های بزرگی از این قانون است که تولید شده تا کنون به کارگردانی نسبت به حفظ تقاضا در اقتصاد از جمله $1,200 پرداخت های مستقیم به افراد, افزایش مزایای بیمه بیکاری و به طور غیر مستقیم از این برنامه به اصل پرداخت کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن مردم بر خود را افزایش دهد.

مانورهای رندانه برای دور بعدی قانون آغاز شده است در حال حاضر و به نظر می رسد بیشتر انگیز تر از قبلی شد.

سوال آوریل مشاغل اعداد بالا بردن این است: آیا به اندازه کافی تقاضا در اقتصاد — این که آیا از طریق فدرال مخارج دولت و یا بخش خصوصی خوراکی را به عمل به اطمینان حاصل شود که بخش های دور از مرکز این بحران می تواند آن را از طریق بدون آن 18 میلیون موقت اخراج شدن دائمی است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im