‘دموکرات ها کاهش یافته است’: Iowa افتضاح را نشان می دهد حزب افتاده است پشت در تکنولوژی نژاددونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود gloating دوباره.

“در حال حاضر من درک می کنم این رای در حال سرخ شده در آیووا” گفت: خبرنگاران در کاخ سفید در روز جمعه. “فکر می کنم از آن همه پول که دموکرات ها صرف و آرا در حال سرخ شده. آنها هیچ ایده چه کسی برنده شد.”

رئیس جمهور schadenfreude جریان از افتضاح دموکرات آیوا قفقاز که بسیار به کرات اولین گام برای پیدا کردن یک نامزد برای به چالش کشیدن او را در ماه نوامبر. پس از هفت بحث نزدیک به یک میلیارد دلار در کشور هزینه های کمپین و یک سال از عبور از میانه دولت در جستجوی هر رای دهندگان شنبه به پایان رسید با هیچ برنده و هیچ مقام رسمی نتایج.

مشکل اصلی یک برنامه آیووا حزب دموکرات مورد استفاده برای tabulate نتایج. آن را به حال شده است با عجله و در مدت کوتاهی قبل از caucusing شروع نکرده تحت آزمایش های دقیق و آمار برنامه نویسی قطعی است. بازگشت به بالا خطوط تلفن مسدود شد, ترکیب یک بحران است که پرسش های مطرح شده نه تنها بیش از زنده ماندن برای اولین بار-در-این-ملت قفقاز اما دموکراتها درک از فن آوری است.

وندی شیلر, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه براون در پراویدنس, رود آیلند گفت: “زمانی که شما در نظر بگیرید که باراک اوباما انقلابی حزب دموکرات استفاده از فن آوری بزرگ-N اطلاعات و تعاملات با رای دهندگان از طریق گوشی های تلفن همراه از طریق پیام کوتاه و بود که 12 سال پیش به آن خیره کننده است تا چه حد از فن آوری فضل دموکرات ها کاهش یافته است و که در صفحه نمایش کامل در آیووا.

“ما شاهد برخی از این مشکل در کلینتون در مبارزات انتخاباتی در سال 2016 زمانی که آنها با استفاده از تکنولوژی به استخدام مبارزات انتخاباتی داوطلبان و هواداران به جای استفاده از آن به دادگاه رای دهندگان به عنوان برگ برنده بود. یک مثال کامل است که مغلوب ساختن پیشی جستن خرید تبلیغات در SnapChat قبل از مناظره با هیلاری کلینتون.”

جمهوریخواهان درس خود را آموخته

آیووا برنامه فقط نوک کوه یخ است. آخرین دموکراتیک دولت بهداشت و درمان, سایت دچار botched راه اندازی و رفت و بیش از بودجه. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین outspent و outmanoeuvred کلینتون در Facebook و سیستم عامل های دیگر در سال 2016 نیز دریافت افزایش از دخالت. از آن پس تحت مدیریت براد Parscale کمپین ساخته شده بزرگ دیجیتال عملیات دشوار خواهد بود که برای حزب دموکرات نامزد برای مطابقت با.

آن است که یک چشم انداز بسیار متفاوت از زمانی که اوباما انقلابی آنلاین سازماندهی در راه خود را به ضرب و شتم جان مک کین و میت رامنی. رامنی نهنگ قاتل پروژه های داده های بزرگ رای دهندگان-پیگیری برنامه های طراحی شده به رقیب اوباما در زمین بازی در سال 2012 سقوط کرد و سوخته در لحظه ای حیاتی است.

کمیته ملی حزب جمهوری خواه (RNC) آموخته درس از کسانی که شکست استدلال لابی هنری باربور یک شریک در کاپیتول منابع با صندلی Reince Priebus و جانشین او Ronna McDaniel, استخدام, اختصاصی, تکنولوژی کارکنان. در مقابل کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) استراحت بپردازد.

باربور گفت: “ما در یک موقعیت قوی به عنوان یک حزب در حالی که اوباما در سال ما بازی گرفتن. در حال حاضر من فکر می کنم دموکرات ها هستند. DNC یک پوسته از گذشته خود یک قتلگاه. وجود ضعف رهبری مانده از رئیس جمهور اوباما که سرمایه گذاری خود را در سازمان بیش از DNC.

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است مخالف سرمایه گذاری در RNC و آجیل و پیچ و مهره. به عنوان یک نتیجه جمهوریخواهان ساخته شده اند یک مزیت در داده طرف.”

حتی اوباما به عنوان برنده دو انتخابات دموکرات ها دچار مجازات شکست در سنا خانه و کلید فرمانداری در حالی که از دست دادن نزدیک به 1000 دولت قانونی کرسی است. در پی آیووا, هرج و مرج, تام پرز, DNC صندلی که آغاز شده بود به نوبه خود چیزهایی در اطراف مواجه است خواستار به استعفا.

باربور رئیس جمهوری شرکت داده اعتماد و RNC عضو کمیته ملی برای, می سی سی پی اضافه شده: “دموکراتیک داده است که کنترل در سطح دولت در حالی که جمهوری خواهان ملی رویکرد به آن است. من فکر می کنم آن را یک مزیت بزرگ در سال 2020 هنگامی که شما در حال تلاش برای کشف کردن که به هدف, چگونه به هدف قرار دادن آنها و زمانی که به انجام آن است. بهتر داده ها عملکرد بهتر منجر شود.”

‘تنها مرتب کردن بر اساس از متخصصین و اهل فن’

جمهوری خواهان نه کاملا دست بالا. دموکرات ها باید ActBlue آسان به استفاده از پلت فرم آنلاین را قادر می سازد که فعالان مردمی و بزرگ-دلار اهدا کنندگان تراشه در مقادیر کم به نامزدها یا مبالغ به کمیته. در سال 2019 آن اختصاص یافته بیش از $1bn به نامزدهای دموکرات و باعث می شود.

در حالی که ActBlue متولد شد و در سال 2004 و نقش مهمی در دموکرات 2018 midterms موفقیت جمهوری خواهان درهم به عقب در سال گذشته راه اندازی شده توسط WinRed. باربور گفت: WinRed مطرح $70m در سه ماهه پایانی سال گذشته و می تواند ضربه بین $800 متر و $1bn در سال 2020 اما او پیش بینی کرد ActBlue ممکن است به $2bn برای این سال است.

هر کس ظهور به عنوان نامزد دموکرات خواهد بود تا در برابر تهمت کمپین تقریبا نامحدود جنگ قفسه سینه و عزم و اراده به “سیل در منطقه” از رسانه های اجتماعی فرصت طلب با تجارت و تبلیغات هدفمند از جمله helpings سخاوتمندانه از نادرست و التهابی clickbait. حق آموخته است که چگونه به نوبه خود در رسانه های اجتماعی را تفرقه کنندهی به نفع خود.

Kara Swisher, سردبیر زیادی برای تکنولوژی اخبار سایت Recode نوشت: در نیویورک تایمز این هفته “مداوم افسانه: که دموکرات ها در حال حزب از اینترنت نسل به طور مستقیم در آغوش کل برنامه-tastic هوش مصنوعی-محور که-کردم-از-VR-هدست آینده بهتر از جمهوریخواهان.

“که مغالطه سوخت بود در بخش با استفاده از ابزار دیجیتال توسط باراک اوباما در مبارزات انتخاباتی در سال 2008 و تصویر او را به عنوان تکنولوژی رو به جلو یک پسر که آویزان با دره سیلیکون رهبران مانند سابق گوگل اریک اشمیت رئیس اجرایی.”

اما اوباما بود “تنها مرتب کردن بر اساس از متخصصین و اهل فن”, Swisher استدلال و دولت او نیست چالش این صنعت به هیچ وجه قابل.

“در واقع از شروع عصر اینترنت در 1990s درست شده است هوشمندانه تر نسبت به رقبای خود در بهره برداری از همیشه در حال شکلگیری تکنولوژی به تاثیر تعداد زیادی از مردم با هدفمند پیام است.”

“من آمد و در یک حالت شوک’

اوباما پیروزی در آیوا قفقاز در سال 2008 راه اندازی شد و او را به سمت ریاست جمهوری و پیروزی خود را سخنرانی آن شب الهام بخش بسیاری به حمایت از او. مایکل Slaby که اوباما در مبارزات انتخاباتی را افسر ارشد فناوری در سال 2008 بود نگران هرج و مرج در سال 2020 در یک شب که قرار بود برای ارائه این حزب با وضوح.

“در پایان روز, من شرط می بندم وجود دارد مقدار زیادی از سرزنش برای همه” او گفت:. “این صحبت های بی اثر با رویکرد نوآوری و فناوری در سطح ملی است.

“از آن صحبت می کند به یک unpreparedness در سطح دولت است. آن صحبت می کند احتمالا به برخی از ساده لوحی در سطح فنی. شما واقعا فقط صحبت کردن در مورد 5,000 شماره و سه شماره از 1700 ، چرا استفاده از یک صفحه گسترده گوگل? من ادعا نمی کنم که جواب درست اما من فقط فکر می کنم آن را نشان دهنده شکست در سطوح مختلف.”

Slaby در حال حاضر رئیس استراتژیست نه برای سود هماهنگی آزمایشگاه اضافه شده: “من فکر می کنم که حزب به عنوان یک کل بود که این محل که در آن ما به خصوص قبل از سال 2016 مرتب کردن بر اساس در نظر گرفتن تکنولوژی و نقاط قوت ما در دیجیتال برای اعطا. ما باید فراتر از نقل مکان کرد که در برخی از راه. تاپیک جدید سرمایه گذاری در پروژه های جدید است.

“فن آوری را در یک حباب و آن را آسان به انجام است. من فکر نمی کنم هر دو حزب یک گوشه در تکنولوژی. این چیزی است که همیشه در حال حرکت و در نتیجه همیشه باید سرمایه گذاری کرده و اگر شما به طور فعال سرمایه گذاری در بهتر شدن در فن آوری و سپس شما در حال بدتر شدن است.

“و اگر شما نگاه در سطح ملی من فکر می کنم ما باید تحت سرمایه گذاری در فن آوری و زیرساخت های دیجیتال به خصوص وقتی که می آید به رسانه های دیجیتال به عنوان یک حزب است.”

دیگران امید آیوا خواهد بود یک شوکی به تهدیدات داخلی و خارجی. Moe Vela سابق مشاور ارشد معاون رئیس جمهور جو بایدن و در حال حاضر هیئت مدیره و مدیر TransparentBusiness در آیووا در جلسه شب.

“من آمد و در یک حالت شوک,” او گفت:. “من نمی توانم تصور کنید که پس از روسها هک ما انتخابات و مسائل را با امنیت سایبر بودن در مقابل همه ذهن که آیووا حزب دموکرات نمی خواهد به هر شکل ممکن احتیاط به این افتضاح اتفاق می افتد.

“آن روز غم انگیز برای حزب دموکرات از یک تکنولوژی چشم انداز و آن را ناامید کننده به من به عنوان یک کارآفرین می پردازد که با بسیاری از شرکت های فن آوری که ما نمی تواند پیدا کردن یکی برای ساخت یک برنامه که کار درستی است.”

اما Vela, یک تجاوز و لاتین فعال بود و تمایلی به ایجاد فراگیر مقایسه.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و براد Parscale مزیت تقلب شد,” او گفت:. “ما صرفا یک قطعی است. من قطعی به جای اینکه در بستر با روسیه رباتها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>