هزینه تلفات و فلوریدا نه خاموش کردن رخصتی بهار در طول Coronavirus

میامی — شما می توانید پیدا کردن Beatriz دیاز در این بهار زمستان, پارتی, جشنواره, در ساحل میامی دادن ضد عفونی کننده دست.

آن اوایل ماه مارس. او می دانست که coronavirus بود شروع به راه خود را در سراسر جهان اما او نمیفهمد اگر او را نگه داشته و دست او را پاک و اجتناب از عرق مردم او امن خواهد بود.

“من فکر کردن ‘OK خوب نگه دارید و بر روی دولت نیست آن را لغو و پس از آن باید خوب’,” او گفت:.

در روز گزارش شروع به ظاهر در Facebook در مورد D. J. و چند partygoers بودند که ناگهان وحشتناکی بیمار است. تا پایان این ماه دو نفر که در این جشنواره شرکت کرده بود درگذشت.

همانطور که از هفته گذشته 38 نفر گزارش شده بود که آنها علامتی یا تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در هفته های پس از این رویداد با توجه به سازمان ملی L. G. B. T. Q. نیروی کار. خانم دیاز در میان آنها بود.

هفته قبل از فلوریدا دستور داد مردم را به ماندن در خانه coronavirus به خوبی به آن موذی گسترش در دولت آلوده ساکنان و بازدید کنندگان که روز قبل از آن تا به حال رقصید در ساحل احزاب و reveled در پارک. در حال حاضر تنها به عنوان افراد بدست بیمار و بهبود از — و یا تسلیم به Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس است هزینه تلفات و نگه داشتن فلوریدا باز در شکستن بهار فصل شروع به ظاهر شوند.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه است سرزنش مسافران از نیویورک و اروپا و جاهای دیگر برای کاشت این ویروس در دولت است. اما معکوس نیز صادق است: مردم مریض شدم در فلوریدا و در زمان عفونت بازگشت به خانه.

تعداد دقیق افرادی که در بازگشت از سفرهای تفریحی به فلوریدا با کروناویروس ممکن است هرگز شناخته شده است. موارد به عنوان دور به عنوان کالیفرنیا و ماساچوست مرتبط شده اند برای زمستان, پارتی, جشنواره, beachside رقص و صندوق بیدار کننده برای L. G. B. T. Q. جامعه برگزار می شود مارس 4-10. یکی دیگر از مرد در کالیفرنیا درگذشت پس از رفتن به اورلاندو برای یک کنفرانس و پس از آن به یک بسته بندی دیزنی جهان. دو نفر رفت و به دیزنی کردم و بعد از بستگان بیمار در فلوریدا و گرجستان است.

آهسته عمل توسط فرماندار فلوریدا چپ رهبران محلی تکاپوی خود را بسته تصمیم گیری در یکی از شلوغ ترین و سود آور ترین زمان از سال برای یک دولت با یک $86 میلیارد اقتصاد گردشگری. نتیجه این بود که قوانین اغلب در تضاد با یکی از شهرستان های لغو یک رویداد بزرگ در حالی که همسایه شهرستان مجاز یکی دیگر از رویداد همچنان ادامه دارد.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • بزرگترین متحده در حال تقسیم در چگونه به سرعت به بازگشایی مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان چشم تقویم.
  • شهر نیویورک مدارس بسته خواهد شد از طریق پایان سال تحصیلی.
  • واکنش مطبوعات برای $250 میلیارد برای پر کردن کسب و کار کوچک برنامه به عنوان فرمانداران فشار برای کمک های بیشتر.

فرماندار که منظور نمی شود مردم را به ماندن در خانه تا 1 آوریل است گفت: دولت پشتیبانی دولت های محلی دستور داده است که رویداد لغو و تعطیلی, اما آن است که نه نقش خود را به مرحله اول است.

“بیایید باید متناسب با روش جراحی, روش, که در حال رفتن به بهترین کار برای کسانی که در مناطق” آقای DeSantis گفت: در یک کنفرانس خبری در مارس 24. “این بلانت اقدامات — شما نمی خواهید به آنها را انجام دهد در یک جامعه که در آن ویروس نیست ،

با کمی تست در دسترس مقامات محلی ساخته شده تصمیم گیری های کورکورانه. داده که پیشنهاد بلندی مشکل مانند افزایش تب خوانش از اینترنت متصل دماسنج نادیده گرفته شد سخنگوی Kinsa سلامت این شرکت که تولید دماسنج گفته است.

تنها بعد از انجام این اثر را تبدیل به آشکار است.

اعتباری و…حسن نیت ارائه میدهد Tectonix GEO

فلوریدا تایید کرده است بیش از 17,500 coronavirus موارد و نزدیک به 400 مرگ با این بیماری همه گیر هنوز در حال گسترش در کشور است.

یک فیلم با داده ها تجزیه و تحلیل و تجسم شرکت Tectonix نشان داد که چگونه تلفن های همراه که در یکی از فورت Lauderdale ساحل در آغاز ماه مارس در سراسر کشور تا سواحل شرقی و در غرب بیشتر — بیش از دو هفته آینده.

“در آن زمان وجود داشت هنوز هم این بحث: ما باید نزدیک سواحل عمومی? ما باید تعطیل این وقایع عمومی گفت:” مایک DiMarco شرکت افسر ارشد بازاریابی. “هنگامی که شما در واقع آن را ببینید بصری بر روی نقشه مانند است که آن را به ارمغان می آورد یک تن از آگاهی به آنچه که واقعا به نظر می رسد.”

اولین festivalgoer به مرگ شد اسرائیل کاررا 40 ساله کردن اجسام و بارگذاری راننده ای که صرف چند روز در بیمارستان در ساحل میامی قبل از مرگ او در مارس 26. دوست خود را که نیز حضور داشتند کردم کمی بیمار است و در حال حاضر برنامه ای برای تحویل آقای کاررا خاکستر به خود بازمانده خانواده در کوبا.

ران غنی 65 ساله جشنواره داوطلب درگذشت بیش از آخر هفته از آوریل 28.

تصمیم به برگزاری این جشنواره پنج هفته پیش آمد در یک نقطه متفاوت در بحران قبل از یک فرد تا به حال آزمایش مثبت در میامی-Dade شهرستان گفت: Rea کری, مدیر اجرایی ملی L. G. B. T. Q. نیروی کار. این رویداد به پایان رسید روز قبل از اینکه سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد ویروس یک بیماری همه گیر.

“این امتیاز به چه ما نمی دانیم که در آن زمان” او گفت:. “اگر ما تا به حال تا به حال اطلاعاتی که در دسترس است در حال حاضر اطلاعات تبدیل شده است که در دسترس پس از زمستان حزب به این بیماری همه گیر بازی های برگزار شده است ما را ساخته اند یک تصمیم مختلف.”

عکس های از جشنواره نشان می دهد صدها نفر از مردم کهنه در مقابل یک مرحله تحت نئون چراغ, رقص, در بغل کردن و تمرین اجتماعی کمی فاصله.

خانم دیاز, 42, یک تب در 15 مارس. روز بعد دوست دختر او نیز بیمار است. آن زمان خانم دیاز تایید شد مثبت برای Covid-19 او شده بود خرید مواد غذایی رفته به داروخانه و صرف زمان با کارفرما 80 ساله پدر و 14-year-old daughter.

“من درک می کنم که من انتخاب می شود وجود دارد — من مسئولیت کامل برای که” خانم دیاز, زندگی می کند که در ویلتون مانورس, Fla., گفت: از زمستان, پارتی, جشنواره که درو حدود 5500 نفر شده است و ثابت در L. G. B. T. Q. جامعه برای بیش از 25 سال است.

“من واقعا ناراحت برای راه آن به کار گرفته شد,” او گفت:.

Loc Nguyen, یک نرم افزار توسعه دهنده احساس خسته از زمان او به خانه بازگشت به لس آنجلس از این جشنواره در 9 مارس. او رفت و به کار در روز بعد اما تا به حال به تماس در بیمار پس از آن احساس تنگی نفس و چنین وحشتناک لرزد که او پیچیده شده خود را در سه کاپشن زمستانی برای رفتن به دکتر.

“شما سرفه و نفس نفس زدن برای هوا” آقای نگوین گفت. “شما می ترسم. شما نمی تواند نفس بکشد.”

او که رفت به جشنواره با او نیز آزمایش مثبت است. یک سوم اچ مریض شدم اما قادر به دریافت یک آزمون.

آقای Nguyen می دانست که خطر حضور اما گفت که او نمی خواهید به از دست دادن پول او صرف شده در بلیط. او مقصر نیست سازمان برای برگزاری این جشنواره و با اشاره به پیام های مخلوط از مقامات محلی.

“اگر یک شهر را می بندد و یکی از شهرستان باز است و آن را سازگار نیست,” او گفت:. “و بنابراین شما نمی توانید متوقف کردن این بیماری همه گیر.”

در مارس 6, شهر میامی است که جدا از ساحل میامی, لغو جشنواره موسیقی فوق العاده یک متحرک رقص های الکترونیکی موسیقی رویداد است که تساوی دهها هزار نفر از مردم است. دیگر رهبران محلی با انتقاد از این اقدام به عنوان بیش از حد شدید: مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیست و در عین حال توصیه انبوه نرسیده است. فلوریدا اعلام کرد برای اولین بار تایید کرد coronavirus مورد در مارس 1, اما آن را در منطقه تمپا.

“ما باید در زندگی ما به طور معمول” با بهداشت عمومی پادمان در محل شهردار کارلوس Gimenez از Miami-Dade شهرستان گفت: در 5 مارس.

در مارس 12, او تا به حال معکوس و البته لغو میامی تنیس باز مسابقات و جوانان شهرستان عادلانه است. این fairgrounds در حال حاضر یک بیمارستان صحرایی.

“ما از آنچه که ما فکر — و من مطمئن هستم که همه شهرستانها انجام آنچه آنها فکر بود و چیزی که برای انجام مناسب در زمان مناسب” آقای Gimenez گفت: در هفته گذشته. “آن را به نام رمان coronavirus برای یک دلیل. ما واقعا نمی دانند که چگونه آن را عمل می کند.”

شهردار فرانسیس سوارز میامی یکی از اولین مقامات منتخب در این کشور به تست مثبت برای کروناویروس گفت: حوزه های قضایی دیگر تصمیم به نگه داشتن وقایع رفتن ثابت پرهزینه است.

“که به پایان رسید تا به عنوان یک ملی خجالت هنگامی که شما را دیدم آنچه که اتفاق افتاده با بهار قطع و آنچه اتفاق افتاده متاسفانه غم انگیز, با, موسیقی, جشنواره,” او گفت: با اشاره به زمستان ،

بیشتر شمالی در نزدیکی اورلاندو مردم جاری به شش دیزنی پارک جهانی قبل از آنها بسته شده در مارس 15. کورتنی Sheard به یاد می آورد که آب و هوا زیبا بود و یک سواری جدید در استودیوهای هالیوود, میکی و مینی فراری راه آهن بود به خصوص شلوغ است.

پس از او به بازگشت به خانه به ناپل, Fla., در مارس 12, او از خواب بیدار شد با یک سردرد وحشتناک و گلو درد. 3-year-old daughter, سفر, فرار یک تب و آغوشش استفراق کند همچنان کودکش.

در آن زمان او موفق به دریافت یک نتیجه تست مثبت خانم Sheard, 30 شده بود در اطراف او, خواهر, خواهر خود را فرزندان یک پدر و مادر او beachgoers و شام در یک Bonefish کوره.

زمانی که خانم Sheard آموخته است که جفری Ghazarian, 34 مرده بود در 19 مارس در کالیفرنیا پس از بازدید از پارک او نمیفهمد که coronavirus شده بود گردش در دیزنی در حالی که او و سپس او وجود دارد.

“فکر می کنم همه مردم از سراسر جهان از سراسر کشور بودند که در دیزنی و سپس به خانه رفت” او گفت:.

مقامات در والت دیزنی جهان را در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

شهردار Jerry L. Demings اورنج کانتی به اورلاندو گفت: مقامات محلی حال کافی ارشاد به عمل به طور مداوم به سرعت گسترش یافته است.

“ما از چپ به ما دستگاه های خود را به آمد تا با استراتژی خودمان را به دلیل عدم جهت از دولت فدرال و دفتر فرمانداری,” او گفت:.

نیکلاس Hickman شروع به احساس بد سه یا چهار روز پس از بازگشت به خانه به Ringgold, Ga., در تاریخ 11 مارس. او در حال صرف پنج روز در دیزنی با دوستان است که در بهار ، آنها همچنین تجلیل از آقای Hickman در 20 تولد.

بازگشت به خانه آقای Hickman پایین آمد و با تب و لرز و درد قفسه سینه اما تلاش برای دریافت تست به این دلیل هیچ کس دیگری در شهرستان دریافت کرده بود coronavirus تشخیص است.

آقای Hickman است پس از بهبود, اما تنها پس از گرفتن و به احتمال زیاد پدرش بیمار است. او را سرزنش دیزنی برای عفونت است.

“اگر ما می گفته شده برای رفتن به دیزنی و فقط برای جلوگیری از رفتن ما نمی خواهد که رفته بود,” او گفت:. “هیچ راهی وجود دارد ما رفته اند.”

پاتریشیا mazzei از گزارش از میامی و فرانسیس روبلز از کلید غرب فلوریدا. Susan C. Beachy و زن سبک و جلف بنت کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>