Coronavirus نقشه ی نیویورک: شهر منتشر قصبه توسط قصبه تفکیک موارد


Coronavirus نقشه شهر نیویورک که در آن یک نفر می میرد از coronavirus هر 9.5 دقیقه به عنوان مجموع تلفات 517 بازدید و موارد افزایش دیگر 2,461 فتح به 29,158

 • وضعیت در شهر نیویورک بزرگ شد وخیم در روز شنبه به مرگ و میر, آمار 517 و موارد صدر 29,000
 • اطلاعات منتشر شده از این شهر نشان می دهد که سخت ترین ضربه محله
 • ملکه و بروکلین در حال تایید اکثر موارد مثبت
 • منهتن است نه دیدن به عنوان بسیاری از نتایج آزمایش دوباره مثبت
 • بیمارستان ها هشدار می دهند یک ‘فاجعه’ بلندی است که بهداشت و درمان از منابع کشیده به حداکثر
 • پزشکان می گویند از خرد انتقادی بیماران و مرگ و میر است مانند “کتاب مقدس جهنم’ و ‘منطقه جنگی’
 • بین جمعه و شنبه نیویورکر درگذشت طور متوسط هر 9.5 دقیقه با توجه به کروناویروس
 • شهر یک رکورد برای 911 اورژانس تماس 6500 تماس در 24 ساعت بیشتر از همیشه ثبت
 • تا 170 اورژانس تماس بودند را در خود نگه دارد و از مقامات خواست عمومی برای محدود کردن تماس ها برای شرایط اضطراری واقعی
 • صدای تکرار در سراسر شهر به عنوان خدمه آمبولانس شتافت از یک تماس به بعد
 • شهردار بیل د Blasio هشدار می دهد که این شهرستان در سیستم بهداشت و درمان می تواند به سقوط در فقط نه روز
 • Coronavirus علائم: آنها چه هستند و شما باید یک پزشک را ببینید?

تبلیغات

ملکه در حال ظهور است به عنوان مرکز کانون در شهر نیویورک به عنوان شهر نشان می دهد یک قصبه توسط قصبه نقشه که برجسته محلات گزارش بیشترین موارد مثبت.

مرگ و میر در این شهرستان افزایش یافت به 517 همانطور که از بعد از ظهر شنبه خود را به عنوان سیستم بهداشت و درمان است که با تهدید به سقوط قریب الوقوع.

بیش از پنج شنبه شب یکی دیگر از 67 نفر از ویروس. چهره های جدید به این معنی است که در 24 ساعت گذشته به طور متوسط یک نیویورکر درگذشت هر 9.5 دقیقه است. وجود دارد 29,158 تایید نیویورک موارد از بعد از ظهر شنبه به عنوان ملی کل soars بیش از 100 ، 000.

تکان دهنده نقشه منتشر شده از این شهر نشان می دهد که هر محله دارای بیش از 30 درصد از بیماران آزمایش مثبت برای coronavirus اگر چه هیچ کدام در حال بازگشت بالاتر از 65.41 درصد نتایج مثبت است.

محله های برجسته در رنگ های مختلف از رنگ زرد به قرمز بسته به درصد مثبت نتایج آزمون برای کسانی که آزمایش شده اند که در منطقه و نه در صد از جمعیت که دارای آزمایش مثبت است.

از پنج منطقه کوئینز در حال حاضر مرکز شهر نیویورک شیوع با 9,228 موارد یک روزه افزایش 12 درصد است.

فقط در هفته گذشته یک مراسم تشییع جنازه در خانه کوئینز برگزار کرده است خدمات برای نزدیک به یک دوجین از افرادی که فوت کرده اند از این ویروس است و انتظار به انجام بیشتر.

منهتن بیماران در حال آزمایش مثبت در به طور قابل توجهی پایین تر از بیرونی نیویورک با هیچ محله گزارش بیش از 40 درصد از بیماران تایید مثبت است.

برخی بر این باورند که این است که با توجه به غنی تر منهتن ساکنان داشتن دسترسی راحت تر به تست های زمانی که آنها در حال نشان دادن علائم یا که کارگران در بیرونی نیویورک داشته اند همان توانایی برای کار از خانه خود را با قرار دادن بیشتر در معرض خطر عفونت است.

Mark Levine, صندلی شورای شهر نیویورک سلامت کمیته ادعا کرد که نقشه نشان داده شد که “نابرابری ميپرورد’ وقتی که می آید به ویروس تست و درمان است.

نقشه وارد شده بود و با استفاده از داده 51,404 افراد مورد آزمایش که از روز شنبه اما با این وضعیت وخیم در این شهرستان افزایش سرعت برخی از محلات در حال حاضر ممکن است حتی سخت تر از ضربه.

This map released by the city shows the number of patients who are testing positive for coronavirus in each borough

این نقشه منتشر شده از این شهر نشان می دهد تعداد زیادی از بیماران که در حال آزمایش مثبت برای coronavirus در هر قصبه

Mayor Bill de Blasio said that he believes the city's strained healthcare system has supplies to make it through next week

شهردار بیل د Blasio گفت که او معتقد است که این شهر را تیره و تار سیستم بهداشت و درمان است و لوازم آن را از طریق هفته آینده

این شهرستان را در نقشه نشان می دهد که نیمی از محله در کوئینز گزارش بیش از 51 درصد از coronavirus آمده تست مثبت با غرب و ملکه تازه مرغزار, جامائیکا, جنوب, ملکه و Rockaway همه در قرمز.

تنها یک ملکه محله بیسید-کمی گردن و زیر 40 درصد است.

بروکلین, پرجمعیت ترین قصبه است 7,789 موارد تا 15 درصد از جمعه و نیز نیمی از آن محله با رنگ قرمز برجسته شده با موارد مثبت بازگشت و به بیش از 50 درصد از بیماران.

Greenpoint, Williamsburg, Bedstuy, قصبه پارک و شرق Flatbush-Flatbush همه ذکر شده در با تنها بنسنهورست-Bayridge گزارش زیر 40 درصد موارد مثبت.

برانکس است 5,352 موارد منهتن است 5,036 موارد هر دو را افزایش می دهد 18 درصد است. استاتن آیلند بود تا 6 درصد در 1,440 موارد است.

برانکس تنها دیگر قصبه به لیست قرمز در سطح محله با پل بالا-Morrisania بازگشت به نتایج مثبت به بیش از 50 درصد از بیماران خود.

An NYPD traffic officer wearing personal protective equipment stands at a barricade after the city closed down a section of Bushwick Avenue after Brooklyn had the second highest cases in New York City

یک NYPD افسر ترافیک پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی می ایستد در مانع شدن از این شهر تعطیل کردن یک بخش از Bushwick خیابان پس از بروکلین بود و دومین مورد در شهر نیویورک

A Hasidic Jewish community modifies Shabbat (sabbath) services after their synagogue is closed in response to the coronavirus pandemic in Williamsburg where over 50 percent of patients are testing positive

Hasidic جامعه یهودی تغییر شبات (شنبه) خدمات پس از کنیسه خود بسته است در پاسخ به کروناویروس همه گیر در ویلیامزبرگ که در آن بیش از 50 درصد از بیماران در حال آزمایش مثبت

Mainly empty shelves in the cold/flu section, amid fears of the global growth of coronavirus cases, are seen in a Rite Aid store in Greenpoint, one of the red zones in a map breaking down coronavirus cases by neighborhood in NYC

به طور عمده قفسه های خالی در سرما/آنفولانزا بخش, نگرانی از رشد اقتصاد جهانی از coronavirus موارد دیده می شود در مراسم کمک به فروشگاه در Greenpoint یکی از مناطق قرمز در نقشه شکستن coronavirus موارد توسط محله در نیویورک

People wearing surgical masks shop in Brooklyn's Bedford Stuyvesant neighborhood, which is a red zone for positive cases

مردم با پوشیدن ماسک های جراحی مغازه در بروکلین بدفورد Stuyvesant محله است که در یک منطقه قرمز برای موارد مثبت

بسیاری دیگر از محله برانکس مانند شمال, برانکس, Fordham-برانکس پارک پلهام-Throgs گردن و Crotona-Tremont در کمتر از 50 درصد از موارد مثبت.

تا کنون در محله منهتن بیش از 30 درصد موارد مثبت در بیماران تست شده توسط پنجشنبه, اما از دیدن درصد پایین تر از نرخ بیرونی بخش نیویورک. اکثر محلات از جمله شرق فوقانی جانبی فوقانی سمت غرب و شرق هارلم در درصد پایین تر از گروه.

درصد بالاتری از موارد مثبت بین 40.85 درصد و 46.34 درصد دیده می شود در چلسی-کلینتون, Washington Heights-اینوود و مرکزی هارلم-Morningside ارتفاعات.

در حالی که جزیره استاتن دوم حداقل آمار قصبه اکثر محله ها هنوز هم از دیدن بیش از 40 درصد از بیماران دریافت نتایج مثبت است. پورت ریچموند تنها محله گزارش کمتر از 40 درصد در حالی که Stapleton-St George, ویلووبروک و ساحل جنوبی-Tottenville بین 40 و 46 درصد است.

نرخ پایین از موارد مثبت در منهتن موجب شده است تا حدس و گمان است که غنی تر Manhattanites در حال آزمایش بدون نشان دادن هر گونه علائم شدید یا که شلوغ شرایط مسکن در شهرستان بیرونی نیویورک همراه با طبقه کارگر و کارگران ناتوانی در به کار در خانه به همان میزان به سمت چپ آنها را بیشتر در معرض این ویروس از کلاس بالاتر.

‘آن را تایید آنچه که ما تا به حال مشکوک شده است: این بیماری ضربه کم درآمد محلات و جوامع از رنگ سخت گفت: Mark Levine, صندلی شورای شهر نیویورک کمیته بهداشت و درمان.

‘یک بار دیگر نابرابری ميپرورد.’

‘افرادی که در شلوغ شرایط مسکن هستند بیشتر احتمال دارد به قرارداد. به عنوان افرادی هستند که با مشکلات بهداشتی موجود–شرایط تشدید این واقعیت است که افراد کم درآمد تمایل دارند که کمتر دسترسی به مراقبت های بهداشتی, سالم, مواد غذایی, و غیره. ” او اضافه شده است.

‘این است که درصد تست مثبت است که ممکن است فقط به این معنی غنی مردم در منهتن در حال تست گرفتن زمانی که آنها نباید و مردم فقیر در کوئینز در زیر قوانین و اقدام selflessly به جمعیت سیستم مانند آنها را همیشه انجام دهید. درست است ؟ ‘ یک نفر پاسخ داد.

‘آیا این منعکس کننده واقعی + نرخ و یا آن را فقط منعکس کننده که در مناطق ثروتمند هستند سهمیه بندی آزمون کمتر ؟’ یکی دیگر از ضربه را در حالی که یک نفر سوال ‘نیست که یک نقشه از درصد نیست-covid مثبت مردمی شدن دسترسی به آزمون ها اساسا”.

‘ممکن است که شرق Siders با کمی سرفه در حال آزمایش هستند در حالی که مردمی زندگی در لبه باید به بیمار برای دریافت coronavirus آزمون گفت: یکی دیگر از کاربر توییتر.

دیگر کاربران رسانه های اجتماعی با انتقاد از نقشه برای نشان دادن اعداد تست شده در هر محله و چگونه بسیاری از موارد مثبت که در هر کدام به عنوان یک درصد از جمعیت آن است.

‘این می گوید هیچ چیز نیست. این تنها نشان دادن تست. ما نیاز اولیه شمارش از عفونت و مرگ و میر توسط zip,’ یک نفر گفت: در پاسخ به Levine در توییتر.

A coronavirus patient is transferred from Elmhurst General Hospital in Queens to another hospital with more room as this hospital is overflowing with patients. City officials and healthcare workers say that the city is at a crisis point

یک coronavirus بیمار منتقل شده است از المهرست بیمارستان عمومی در کوئینز به بیمارستان دیگری با اتاق بیشتر به این بیمارستان سرشار با بیماران. مسئولان شهرستان و کارکنان بهداشت و درمان می گویند که این شهر در یک نقطه بحران

EMTs load a patient into an ambulance as health workers continued to test people for coronavirus disease (COVID-19) outside the Brooklyn Hospital Center in Brooklyn on Friday

EMTs بار یک بیمار به یک آمبولانس به سلامت کارگران در ادامه به آزمون مردم برای بیماری کروناویروس (COVID-19) در خارج از بروکلین بیمارستان مرکز در بروکلین در روز جمعه

در سراسر شهر sirens wailed در اواخر شب جمعه به عنوان خدمه آمبولانس مسابقه را از طریق خیابان های خالی از یک تماس به بعد. اورژانس پزشکی تماس گرفتند تا 40 درصد به حدود 6,500 یک روز بسیار مخربی سوابق تاریخی و منجر به تا 170 تماس گیرنده بودن را در خود نگه دارد در یک زمان با توجه به EMS اتحادیه مقامات.

FDNY مقامات به شدت اصرار نیویورکی به 911 تماس بگیرید تنها در صورتی که نیاز فوری اضطراری مانند قلب مشکلات یا مشکلات تنفسی. ‘لطفا اجازه می دهد اولین پاسخ دهندگان برای کمک به کسانی که بیشترین نیاز. تنها 911 تماس بگیرید اگر شما نیاز به کمک حق دور,’ گروه در بیانیه ای گفت.

نیویورک بیمارستان می تواند با استفاده از قرعه کشی برای هواکش در کمبود

هیچ ملی پروتکل برای سهمیه بندی هواکش و هر ایالت خود

در نیویورک اخلاقی هدایت تماس به صورت قرعه کشی اگر برابر شانس بهبودی

دولت دستورالعمل می گویند که در یک بیماری همه گیر منابع کمیاب باید اختصاص داده شده به بیمارانی که به احتمال زیاد به ذخیره شود

اگر بیماران در همان شرایط تصمیم گیری پایین می آید به این شانس قرعه کشی

پانل تصمیم گرفت این بود که بهتر از اول بیا اول خدمت اساس است که می تواند در برابر کاهش درآمد جوامع که همان دسترسی به حمل و نقل قابل اعتماد

نیویورک دستورالعمل الزام آور نیست

بیمارستان ها در حال حاضر وجود دارد تشکیل خود اخلاق پانل برای تعیین چگونه به مراقبت از جیره

در داخل شهر به بیمارستان کشیده به محدودیت های خود را از بحران بهداشت و درمان کارگران مواجه غیرقابل توصیف صحنه های درد و رنج و مرگ است.

“جهنم. کتاب مقدس. من بچه شما نیست. مردم می آیند و در آنها انتوبه آنها می میرند چرخه تکرار’ گفت: Dr استیو Kassapidis از کوه سینا ملکه در مصاحبه با Sky News. ‘9/11 هیچ چیز در مقایسه با این کار ما باز در انتظار بیماران برای آمدن که هرگز آمد. در حال حاضر آنها فقط در آینده نگه دارید.’

‘بیمارستان شبیه یک منطقه جنگی,’ دکتر عماد Youssef از بروکدل بیمارستان در بروکلین گفت: CBS News. ‘مردم پوشش از راهرو از طریق EMS خلیج از طریق آمبولانس خلیج با ماسک روی خود را با اکسیژن در بینی خود را.’

پزشکان و پرستاران در سراسر شهرستان گزارش افزایش کمبود حیاتی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند ماسک و لباس و هواکش-هر چند شهرستان و مقامات بیمارستان در حال انکار این مشکل است.

در نیویورک دولت دستورالعمل های اخلاقی برای تخصیص هواکش در یک بیماری همه گیر تماس برای اختصاص منابع کمیاب به بیمارانی که به احتمال زیاد به ذخیره شود.

با این حال نیویورک گزارش به این نتیجه رسیدند که در مورد نادر هنگامی که چندین نفر هستند به همان اندازه به احتمال زیاد به بهبود می یابند اما وجود منابع محدود به کمک به آنها را به بیمارستان باید از ‘استفاده از “انتخاب تصادفی” (به عنوان مثال قرعه کشی) روش.’

این پنل به این نتیجه رسیدند که یک قرعه کشی شد عادلانه تر از درمان مردم در اول بیا اول خدمت اساس است که می تواند نقطه ضعف ‘کسانی که از پایین اجتماعی و اقتصادی به این معنی که ممکن است دسترسی به اطلاعات در مورد این بیماری همه گیر و یا برای حمل و نقل قابل اعتماد و یا جمعیت اقلیت که ممکن است در ابتدا برای جلوگیری از رفتن به بیمارستان به دلیل بی اعتمادی نسبت به سیستم مراقبت های بهداشتی.’

نیویورک دستورالعمل الزام آور نیست و بیمارستان ها وجود دارد در حال حاضر تشکیل خود اخلاق پانل برای تعیین چگونه به جیره مراقبت در صورت کمبود بحرانی — یک صحنه است که در حال حاضر بازی غم انگیز در ایتالیا.

در مقایسه با از جان گذشته شرایط در بیمارستان, خیابان بودند به طرز مرموزی خالی است. نشانه های از جمله پل بروکلین و میدان تایمز متروک روز جمعه یک روز گرم و در بهار است که به طور معمول آنها را ببینید پرتکاپو.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه, شهردار, بیل د Blasio گفت که او معتقد است که این شهر را تیره و تار سیستم بهداشت و درمان است که پرسنل و تجهیزات آن را از طریق هفته آینده, اما فراتر از آن نامشخص است.

‘پس از بعدی یکشنبه, آوریل 5 است که من بسیار نگران در مورد همه چیز ما میخوایم باید به او گفت که تزریق کادر پزشکی و تجهیزات مورد نیاز برای دفع فاجعه است.

“من قرار داده ایم که نشانگر به کاخ سفید که یک لحظه تعیین کننده برای شهر نیویورک, گفت, گفت: این شهرستان به فوریت نیاز اضافی فدرال و حمایت نظامی و همچنین به عنوان حداقل 15,000 هواکش.

“ما نیاز به مطمئن شوید که ما می توانیم به آن روز و هفته بعد و هفته بعد از آن به عنوان’ de Blasio گفت. ‘در حال حاضر ما وجود دارد.’

“من فکر می کنم مردم باید برای نبرد آماده و حقیقت سخت به آنها کمک می کند gird خود را برای آنچه در پیش رو” او ادامه داد.

Brooklyn Bridge is nearly empty of foot and auto traffic on Friday after the first week of mandatory social distancing

پل بروکلین است که تقریبا خالی از پا و خودکار ترافیک در روز جمعه پس از هفته اول اجباری اجتماعی فاصله

FDR Drive in Manhattan is quiet during the evening rush hour, as cases of coronavirus continue to explode in the city

FDR رانندگی در منهتن است و آرام در طول شب ساعت شلوغی به عنوان موارد coronavirus ادامه به منفجر شدن در شهر

The streets of the Lower East Side, Manhattan, are empty during the evening rush hour on Friday

خیابان های پایین تر سمت شرق منهتن در حال خالی در طول شب ساعت شلوغی روز جمعه

Bus service continued to run at reduced capacity on Friday in Manhattan. On this bus, riders are told to enter in the rear doors and a chain prevents them from getting too close to the driver

خدمات اتوبوس همچنان به اجرا در کاهش ظرفیت روز جمعه در منهتن. در این اتوبوس سواران گفت: برای ورود در عقب درب و زنجیره ای جلوگیری از آنها را از گرفتن بیش از حد نزدیک به راننده

د Blasio گفت که اضافی کارکنان مستقر شده بودند به المهرست بیمارستان در کوئینز شهر سخت ترین ضربه تسهیلات که ثبت 13 مرگ و میر در 24 ساعت در اوایل این هفته.

در Gerard J. Neufeld کفن در المهرست این تابوت در حال حاضر معمولا بسته و مجالس ترحیم کم با حضور اگر در همه.

‘متاسفانه خانواده ها لزوما دریافت بسته است که آنها می خواهند,’ Neufeld گفت. ‘برخی از آنها نگاه برای خدمات اینجا اما ما باید آن را محدود به گفتن یک یا دو ساعت واقعا بیش از 10 یا 12 نفر است. ما سعی می کنیم فقط به یک سرویس در یک زمان به طوری که شما لازم نیست گسترش آن را حتی بیشتر.”

A patient is wheeled into the trauma center at the Elmhurst Hospital Center where testing and treatment for the coronavirus disease (COVID-19) is taking place in Queens on Friday

یک بیمار چرخ به مرکز تروما در المهرست بیمارستان مرکز که در آن آزمایش و درمان برای بیماری کروناویروس (COVID-19) در حال وقوع است در کوئینز در روز جمعه

William Samuels delivers caskets to the Gerard Neufeld Funeral Home on Friday in Queens. The funeral home in New York City has seen a steady stream of people who have died from coronavirus

ویلیام ساموئلز ارائه تابوت به جرارد Neufeld خانه مراسم تشییع جنازه روز جمعه در کوئینز. تشییع جنازه در شهر نیویورک دیده می شود یک جریان ثابت از افرادی که فوت کرده اند از coronavirus

ترس از قرار گرفتن در معرض معطل حتی پس از مرگ با اعضای خانواده امید بستن برای بسته تابوت.

‘آن لزوما ارائه آنها را بسته است که آنها در حال دنبال,’ Joseph Neufeld Jr گفت: AP. ‘آنها می خواهند برای دیدن مادر یا مادر بزرگ خود و یا پدر برای آخرین بار. اما آنها نیز می ترسند. … آنها در نهایت تنها با داشتن یک بسته تابوت که در غیر این صورت آنها نمی خواهد به طور معمول انجام دهد. بنابراین آن را فقط آن را ناراحت کننده برای آنها است که آنها نمی کنید برای دیدن عزیزان خود را برای آخرین بار.’

این شهرستان در حال حاضر برنامه ریزی برای سناریو مورد بدتر. عظیم Javits Center تبدیل شده است به یک بیمارستان صحرایی توسط نیروی زمینی سپاه از مهندسین و در روز شنبه USNS راحتی کشتی بیمارستانی است که با توجه به ترک بندر نیویورک.

Lt. Gen. Todd Semonite, USACE Commanding General and 54th U.S. Army Chief of Engineers, surveys the Jacob Javits Convention Center in New York City, where USACE has built a 1,000-bed field hospital

سرهنگ ژنرال تاد Semonite, USACE فرمانده کل و 54 ارتش ایالات متحده رئیس مهندسین بررسی Jacob Javits مرکز کنوانسیون در شهر نیویورک که در آن USACE ساخته شده 1,000-تخت بیمارستان صحرایی

Makeshift hospital rooms stretch out along the floor at the Jacob Javits Convention Center in New York on Friday

موقت, اتاق بیمارستان, کشش در امتداد طبقه در Jacob Javits مرکز کنوانسیون در نیویورک در روز جمعه

Workers are in a desperate rush to dredge New York's Pier 90 as the U.S. Navy hospital ship USNS Comfort, which is prepared to assist overwhelmed medical staff, is scheduled to dock Saturday

کارگران در جان عجله به کاوشگر جدید نیویورک اسکله 90 به عنوان نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی USNS راحتی که آماده است برای کمک به غرق پزشکی, کارکنان برنامه ریزی شده است به حوض شنبه

به عنوان آن را در سراسر کشور بحران ایجاد اغتشاش ویران کردن اقتصاد این شهر. در ایالت نیویورک ، نرخ بیکاری افزایش یافته است 520 درصد در هفته گذشته است. بسیاری از کسانی که از کار شده اند قادر به فایل با دولت سایت سقوط کرد و خطوط تلفن آب گرفتگی برای بیش از یک هفته است.

روز جمعه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا 2 تریلیون دلار coronavirus نجات بسته خواهد شد که در نتیجه فرد چک های در حال ارسال به آمریکایی ها وام رفتن به کسب و کارهای کوچک و کمک های اولیه برای صنایع ضربه coronavirus.

‘ما ضربه نامرئی دشمن و ما رو ضربه سخت,’ رئيس جمهور تهمت و گفت: در طول مراسم در دفتر بیضی. “من می خواهم برای تشکر از جمهوری خواهان و دموکرات ها برای آینده با هم کنار گذاشتن اختلافات خود و قرار دادن امریکا ،

در کنفرانس مطبوعاتی خود, de Blasio گفت که تلاش برای ترویج بهبود اقتصادی قبل از اینکه کنترل این بیماری همه گیر و جلوگیری از یک سیستم بهداشت و درمان سقوط ‘قرار دادن این سبد قبل از اسب.’

‘بازیابی تنها می آید زمانی که مردم کل; آنها بی خطر هستند. زمانی که ما یک ملت کار دوباره. این زمانی است که ما رفتن به recovery’ او گفت.

امریکا soars گذشته 100,000 coronavirus موارد به نیویورک دعوا ‘فاجعه’: یکی نیویورکر می میرد هر 17 دقیقه و 911 تماس ضربه اوج تاریخی میان ترس بیمارستان ها می تواند به سقوط در نه روز به عنوان بزرگ اپل تلفات 450 بازدید

تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده افزایش یافت گذشته 100,000 موارد و اوضاع در شهر نیویورک تبدیل شده است به طور فزاینده ای وخیم به عنوان موارد همچنان به منفجر شدن سیستم بهداشت و درمان تهدید به سقوط قریب الوقوع.

در سراسر شهر sirens wailed در اواخر شب جمعه به عنوان خدمه آمبولانس مسابقه را از طریق خیابان های خالی از یک تماس به بعد. اورژانس پزشکی تماس گرفتند تا 40 درصد به حدود 6,500 یک روز بسیار مخربی سوابق تاریخی و منجر به تا 170 تماس گیرنده بودن را در خود نگه دارد در یک زمان با توجه به EMS اتحادیه مقامات.

FDNY مقامات به شدت اصرار نیویورکی به 911 تماس بگیرید تنها در صورتی که نیاز فوری اضطراری مانند قلب مشکلات یا مشکلات تنفسی. ‘لطفا اجازه می دهد اولین پاسخ دهندگان برای کمک به کسانی که بیشترین نیاز. تنها 911 تماس بگیرید اگر شما نیاز به کمک حق دور,’ گروه در بیانیه ای گفت.

در دو پنجشنبه و جمعه یکی دیگر از 85 نفر از این ویروس در اینجا و یا به طور متوسط از یک نیویورکر هر 17 دقیقه. شهر مرگ و میر در حال حاضر 450 و با وجود 26,697 موارد تایید شده.

Armed military personnel and NYC Medical Examiner's Office set up white tents and refrigeration trucks for a makeshift morgue outside Bellevue hospital Wednesday. Queens in the worst hit of New York City's boroughs

مسلح پرسنل نظامی و نیویورک دفتر معاینات پزشکی راه اندازی سفید چادر و سردخانه کامیون به صورت موقت سردخانه خارج Bellevue بیمارستان چهارشنبه. ملکه در بدترین آمار از شهر نیویورک نیویورک

A medical worker directs a patient to enter a COVID-19 testing site at Elmhurst Hospital Center, Wednesday, March 25, 2020, in New York where a surge in cases is beginning to overwhelm hospitals and the death toll rises to 450

پزشکی کارگر هدایت بیمار برای ورود به یک COVID-19 تست سایت در المهرست بیمارستان مرکز چهار شنبه, مارس 25 سال 2020 در نیویورک که در آن افزایش موارد شروع به پایمال کردن بیمارستان ها و مرگ و میر افزایش می یابد تا 450

An FDNY medical worker wears personal protective equipment outside a COVID-19 testing site at Elmhurst Hospital Center, Wednesday, March 25, 2020, in New York. Gov. Andrew Cuomo sounded his most dire warning yet about the coronavirus pandemic Tuesday, saying the infection rate in New York is accelerating and could be as close as two weeks away from crisis

یک FDNY پزشکی کارگر می پوشد تجهیزات حفاظت شخصی در خارج از COVID-19 تست سایت در المهرست بیمارستان مرکز چهار شنبه, مارس 25 سال 2020 در نیویورک است. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو صدا ترین وخیم هشدار دهنده و در عین حال در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس شنبه گفت: ميزان عفونت در نیویورک شتاب گرفته است و می تواند به عنوان نزدیک به دو هفته دور از بحران

در داخل شهر به بیمارستان کشیده به محدودیت های خود را از بحران بهداشت و درمان کارگران مواجه غیرقابل توصیف صحنه های درد و رنج و مرگ است.

“جهنم. کتاب مقدس. من بچه شما نیست. مردم می آیند و در آنها انتوبه آنها می میرند چرخه تکرار’ گفت: Dr استیو Kassapidis از کوه سینا ملکه در مصاحبه با Sky News. ‘9/11 هیچ چیز در مقایسه با این کار ما باز در انتظار بیماران برای آمدن که هرگز آمد. در حال حاضر آنها فقط در آینده نگه دارید.’

‘بیمارستان شبیه یک منطقه جنگی,’ دکتر عماد Youssef از بروکدل بیمارستان در بروکلین گفت: CBS News. ‘مردم پوشش از راهرو از طریق EMS خلیج از طریق آمبولانس خلیج با ماسک روی خود را با اکسیژن در بینی خود را.’

پزشکان و پرستاران در سراسر شهرستان گزارش افزایش کمبود حیاتی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند ماسک و لباس — هر چند شهرستان و مقامات بیمارستان در حال انکار این مشکل است.

در مقایسه با از جان گذشته شرایط در بیمارستان, خیابان بودند به طرز مرموزی خالی است. نشانه های از جمله پل بروکلین و میدان تایمز متروک روز جمعه یک روز گرم و در بهار است که به طور معمول آنها را ببینید پرتکاپو.

A spokesperson with the hospital described the number of deaths as being 'consistent with the number of ICU patients being treated there'. Long lines have been forming extensively around the facility

یک سخنگوی با بیمارستان توضیح داده شده تعداد مرگ و میر به عنوان ‘سازگار با تعداد بيماران ICU تحت درمان وجود دارد. صف های طولانی شده اند تشکیل گسترده در اطراف تاسیسات

Roughly 8,248 people in Queens have tested positive for the coronavirus as of early Saturday morning

تقریبا 8,248 مردم در کوئینز باید آزمایش مثبت برای coronavirus که از اوایل صبح روز شنبه

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه, شهردار, بیل د Blasio گفت که او معتقد است که این شهر را تیره و تار سیستم بهداشت و درمان است که پرسنل و تجهیزات آن را از طریق هفته آینده, اما فراتر از آن نامشخص است.

‘پس از بعدی یکشنبه, آوریل 5 است که من بسیار نگران در مورد همه چیز ما میخوایم باید به او گفت که تزریق کادر پزشکی و تجهیزات مورد نیاز برای دفع فاجعه است.

“من قرار داده ایم که نشانگر به کاخ سفید که یک لحظه تعیین کننده برای شهر نیویورک, گفت, گفت: این شهرستان به فوریت نیاز اضافی فدرال و حمایت نظامی و همچنین به عنوان حداقل 15,000 هواکش.

“ما نیاز به مطمئن شوید که ما می توانیم به آن روز و هفته بعد و هفته بعد از آن به عنوان’ de Blasio گفت. ‘در حال حاضر ما وجود دارد.’

“من فکر می کنم مردم باید برای نبرد آماده و حقیقت سخت به آنها کمک می کند gird خود را برای آنچه در پیش رو” او ادامه داد.

د Blasio گفت که اضافی کارکنان مستقر شده بودند به المهرست بیمارستان در کوئینز شهر سخت ترین ضربه تسهیلات که ثبت 13 مرگ و میر در 24 ساعت در اوایل این هفته.

از پنج منطقه کوئینز در حال حاضر کانون مرکز با 8,214 موارد یک روزه افزایش 32 درصد است.

بروکلین, پرجمعیت ترین قصبه است 6,750 موارد تا 26 درصد از پنج شنبه.

برانکس است 4,655 موارد و منهتن است 4,478 موارد هر دو را افزایش می دهد 18 درصد است. استاتن آیلند بود تا 6 درصد در 1,440 موارد است.

پرانتز آمریکا برای ‘شتاب فاز’: کارشناسان به نوبه خود به نقاط جدید در سراسر ایالات متحده است که می تواند به نوبه خود به نیویورک

به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد در امریکا بیش از 100,000 تعدادی از شهرستانها عمده در حال ظهور به عنوان نگرانی بالقوه نقاط.

در حالی که نیویورک باقی مانده بدترین آمار شهر در ایالات متحده آمریکا آمریکایی ها آماده برای بدتر شدن شرایط در جای دیگر با نگران کننده عفونت شماره گزارش در New Orleans شیکاگو و بوستون.

دکتر جان بروکس از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری هشدار داد که آمریکایی ها باقی ماند ‘در شتاب فاز’ از این بیماری همه گیر است و همه گوشه و کنار این کشور در معرض خطر بودند.

‘هیچ جغرافیایی بخشی از ایالات متحده است که امان از این” او گفت:.

Detroit: Examination tents are setup at the Michigan State Fairgrounds on Friday in Detroit, where the city is preparing for coronavirus drive up testing

دیترویت: معاینه چادر در حال راه اندازی در ایالت میشیگان Fairgrounds در روز جمعه در دیترویت که در آن شهر در حال آماده سازی برای coronavirus درایو تست

در این کشور دومین شهر لس آنجلس شهردار اریک Garcetti گفت: موارد خونتان قرار دادن کالیفرنیای جنوبی منطقه در مسیر مسابقه شهر نیویورک عفونت ارقام در پنج روز آینده.

شهردار صحبت کرد که او و فرماندار کالیفرنیا که دستور داد تمام coronavirus مربوط به اخراج ممنوع از طریق مه 31, تور یک تازه وارد نیروی دریایی کشتی بیمارستانی مجهز با 1000 تخت بیمار در بندر لس آنجلس. آن خواهر کشتی مستقر می شود به بندر نیویورک در آینده نزدیک.

در کنار رودخانه شهرستان محل دائمی نمایشگاه لس آنجلس در جنوب کالیفرنیا سرباز گارد ملی بودند راه اندازی 125-تخت پزشکی ایستگاه برای خدمت به ساکنان Coachella Valley منطقه پرتکاپو با سالمندان و بازنشستگان در نظر گرفته شود به ویژه آسیب پذیر به COVID-19.

در خارج از شهر نیویورک و سیاتل دارای بالاترین تعداد موارد تایید شده با 2,747.

سیاتل مترو منطقه شد و اولین کانون در ایالات متحده و تعدادی از موارد همچنان به رشد وجود دارد در نرخ هشدار دهنده.

بعدی-بزرگترین شیوع بیماری دیترویت (2,622 موارد) بوستون (2,227 موارد) و شیکاگو (1,862 موارد).

یک پزشک اورژانس در میشیگان ظهور کانون گیر گفت که او با استفاده از یک کاغذ, ماسک صورت برای تغییر کل با توجه به کمبود و بیمارستان در منطقه دیترویت را به زودی اجرا از هواکش.

‘ما باید بیمارستان سیستم اینجا را در منطقه دیترویت در میشیگان که در حال گرفتن به پایان خود عرضه هواکش و باید شروع به گفتن خانواده است که آنها نمی توانند نجات عزیزان خود هستند چرا که آنها لازم نیست به اندازه کافی تجهیزات,’ پزشک دکتر راب دیویدسون گفت: در یک ویدیو ارسال شده در توییتر.

Boston: Cars are gestured forward as medical personnel from AFC Urgent Care perform Covid-19 testing in the parking lot of their location in North Andover, Massachusetts on Friday

بوستون: اتومبیل های در حال اشاره کردن به جلو به عنوان پرسنل پزشکی از AFC مراقبت فوری انجام Covid-19 تست در پارکینگ محل سکونت خود را در North Andover, ماساچوست در روز جمعه

ارتش ایالات متحده در حال تماشای coronavirus عفونت روند در شیکاگو میشیگان و فلوریدا لوئیزیانا با نگرانی است.

نیروی هوایی ژنرال جان Hyten معاون رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: ارتش انجام شد خود را تجزیه و تحلیل و همچنین نگاه کردن به داده ها در عفونت های وارد شده در جای دیگر در دولت است.

‘وجود دارد یک تعداد معینی از نقاط که در آن ما باید نگرانی و آنها: شیکاگو, میشیگان, فلوریدا, لوئیزیانا,’ Hyten گفت: یک گروه از خبرنگاران که پرسید که در آن بیمارستان می تواند سر بعدی.

‘کسانی که در این مناطق است که ما دنبال آن هستید و در تلاش برای کشف کردن که در آن برای رفتن به بعدی.’

سپاه مهندسان ارتش گفت: در روز جمعه آن را با هدف ارائه امکانات برای 3000 نفر با کروناویروس در شیکاگو مک کورمیک محل مرکز همایش, آوریل 24 برای حدود 75 میلیون نفر است.

سپهبد تاد Semonite های سپاه’ فرمانده گفت: سپاه به دنبال بالقوه تبدیل 114 امکانات در ایالات متحده به بیمارستان.

در مورد خواسته Hyten اظهارات Semonite گفت که او همچنان نگران میشیگان و فلوریدا و لوئیزیانا و تا به حال صحبت با فرماندار لوئیزیانا. او گفت: وجود دارد می تواند یک تقاضای بالا برای منابع پزشکی در فلوریدا به دلیل پیری جمعیت است.

لوئیزیانا دیده است که سریع ترین رشد موارد جدید در هر نقطه از جهان که مقامات محلی می گویند ممکن است با توجه به ماه گذشته شلوغ مردی Gras جشن.

سوفیا توماس, یک پزشک پرستار در DePaul جامعه مرکز بهداشت در نیواورلئان گفت: تعداد coronavirus بيمار شده اند سرسام آور است.’

“ما واقعا یک چشمه از COVID-19 در اینجا در New Orleans,” او گفت:, و اضافه کرد که او در بیمارستان بود و در تلاش برای کنار آمدن با تغییر برخی از بیماران مبتلا به “telehealth” سرویس است که اجازه می دهد آنها را به ارزیابی از خانه.

‘ما از طریق این. شد و حتی در نیمه راه از طریق این گفت: یوسف کانتر از لوئیزیانا وزارت بهداشت است که ثبت بیش از 2,700 موارد بیش از پنج برابر آنچه آن را به حال یک هفته پیش.

ایالات متحده این کشور را به پیش افتادن از 100,000 عفونت در روز جمعه با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im