Coronavirus Inflicts نوع خود را از ترور

بروکسل — coronavirus ایجاد کرده و فرم خود را از ترور. این طرح میتوانست زندگی روزانه فلج اقتصاد و تقسیم مردم یکی از دیگری. این موجب ترس از غریبه ناشناخته و نهان. آن را خالی و خیابان ها و رستوران ها و کافه ها. آن را القا تقریبا جهانی ترس از مکانهای شلوغ. آن را متوقف کرده است مسافرت هوایی و بسته کرد.

آن را کاشته مرگ در هزار و پر بیمارستان با زمان جنگ موج تبدیل آنها به تریاژ بخش. مردم اماده کردن برای فروشگاه مواد غذایی در ماسک و دستکش به عنوان اگر آنها رفتن به جنگ.

به خصوص برای اروپا است که تجربه امواج تروریسم که زمانی برخی از همان نتایج فعلی طاعون است وهم آور پژواک. اما این ویروس ایجاد کرده های مختلف ترور به دلیل آن است که نامرئی فراگیر است و هیچ نتیجه روشن است. آن است که تحمیل شده توسط طبیعت توسط بشر سازمان و یا نام ایدئولوژی. و آن را درخواست کرده است به طور قابل توجهی متفاوت پاسخ.

مردم اجرا جیغ از یک تروریست بمب و پس از آن پیوستن به راهپیمایی همبستگی و سرپیچی. اما زمانی که همه روشن در نهایت برای تلفن های موبایل از جدید کروناویروس مستند مردم را به نور مانند مول از لانه خود را.

“مردم بیشتر از ترس از تروریسم از رانندگی ماشین خود را” گفت: Peter R. نویمان استاد مطالعات امنیتی در کالج کینگ لندن و موسس مرکز بین المللی مطالعه افراط گرایی. بسیاری از مردم از تصادفات و یا سقوط در وان حمام از از تروریسم اما مردم از ترس تروریسم بیشتر به دلیل آنها نمی توانند آن را کنترل کنید.

در حالی که تروریسم در مورد کشتار مردم آقای نویمان گفت: “این بیشتر در مورد دستکاری ما ایده ها و محاسبات مورد علاقه.”

به عنوان تروتسکی معروف گفت: “هدف از ترور به تهدید و ارعاب.”

اما تروریسم از coronavirus همه ترسناک تر نه تنها به دلیل آن است که بسیار گسترده بلکه به دلیل آن است که غیر قابل نفوذ به هر یک از معمول پاسخ — نظارت مگس کش زدن تیم دو عوامل یا اجبار.

“این نه یک انسان و یا ایدئولوژیک دشمن پس از آن به احتمال زیاد به تحت تاثیر شعارهای یا هیاهو” آقای نویمان گفت. “ویروس چیزی است که ما نمی دانیم و نمی توانیم کنترل و بنابراین ما ترس از آن است.” و دلیل خوب — آن را در حال حاضر به کشته شدن آمریکایی ها بیشتر از نزدیک به 3 ، 000 که درگذشت در سپتامبر. 11, 2001, و آن را به کشتن چند بار بیشتر است.

“تفاوت وجود دارد بین انسان ساخته شده و بلایای طبیعی گفت:” توماس Hegghammer متخصص در ترور و محقق ارشد در نروژ دفاع تحقیقات استقرار در اسلو. “مردم به طور معمول بیشتر از ترس از انسان ساخته شده, تهدید, حتی اگر آنها کمتر شده است.”

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • متحده تقلا به عنوان ویروس اشک در سراسر ایالات متحده و بریتانیا پرانتز برای روزهای تاریک در پیش است.
  • بحث roils کاخ سفید بیش از یک تست مواد مخدر رئیس جمهور اصرار بر ترویج.
  • ژاپن را اعلام وضعیت اضطراری به عنوان ویروس موج در توکیو و دیگر شهرستانها.

اما این ویروس به احتمال زیاد متفاوت خواهد بود, او گفت:. “آن می رود بسیار عمیق تر به جامعه از تروریسم و تاثیر آن بر افراد در یک مقیاس بسیار بزرگتر.”

وجود دارد یک شبیه حس درماندگی گفته جولین اسمیت سابق امنیت مشاور سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و در حال حاضر در آلمانی مارشال صندوق. “شما نمی دانید که تروریسم و یا همه گیر خواهد اعتصاب پس از آن با حمله به زندگی شخصی خود را. با ترور شما نگران بودن در جمعیت و تظاهرات و رویدادهای ورزشی است. این همان با ویروس — جمعیت طلسم خطر است.”

بخشی از آنچه می سازد تروریسم وحشتناک است که آن اتفاقی گفت: Joshua A. Geltzer سابق, مدیر ارشد, برای مبارزه با تروریسم در شورای امنیت ملی و در حال حاضر یک استاد حقوق در جورج تاون. “تروریست ها تعداد که اتفاقی و در یک معنا این ویروس راه همان رفتار است,” او گفت:. “این ظرفیت را به مردم فکر می کنم آن می تواند به من.'”

اما برای شکست این ویروس نیاز به یک ذهنیت های مختلف آقای Geltzer استدلال کرد. “شما دیدن بمب در ماراتن بوستون بنابراین شما تعجب در مورد رفتن سال آینده آن را بسیار تاثیر مستقیم” او گفت:. “اما این ویروس نیاز به یک بزرگتر گام — به فکر می کنم در مجموع بنابراین به عنوان نه به بار دیگران با گسترش ویروس” و پایمال کردن سیستم بهداشت و درمان.

و آن نیاز به یک نوع متفاوت از همبستگی. پس از حملات تروریستی سپتامبر. 11 رئیس جمهور جورج دبلیو بوش خواست آمریکایی “برای رفتن در مورد زندگی خود را به پرواز در هواپیما برای سفر به کار می کنند.” پس از هر دو شارلی ابدو و Bataclan حملات 2015, رئیس جمهور, فرانسوا اولاند, همین, در, فرانسه, که منجر به راهپیمایی و تظاهرات عمومی از انعطاف پذیری عمومی و تمرد.

اما در مواجهه با این ویروس با بسیاری از جوامع به وضوح آمادگی انعطاف پذیری در حال حاضر در یک هواپیما نوشت: آقای Geltzer و کری F. کردرو سابق مقام امنیتی در وزارت دادگستری و عضو ارشد مرکز امنیت نوین آمریکا. “به انعطاف پذیر, در حال حاضر به ماندن در خانه.”

پس از آن دشوار است برای دولت که آموخته به نیاز شهروندان به آرامش در برابر تروریسم در حال حاضر به یاد بگیرند که چگونه برای ترساندن آنها را به اقدام در جهت منافع مشترک. به جای بسیج این دشمن خواسته استاز.

پاسخ مردم patriotically و حتی viscerally به ماهیت امنیتی پاسخ به تروریسم از هلیکوپتر به shootouts. اما “هیچ چیز مورد علاقه و یا سرد در مورد ماندن در خانه و یا سفارش یک شرکت برای تولید ماسک و لباس گفت:” آقای Geltzer. “ما معمولا نمی, شعار ‘U. S. A.! U. S. A.!’ در مورد تحصیل در خانه است.”

آن را نیز می تواند دشوار برای دولت برای تنظیم ساختارهای امنیتی برای مقابله با تهدیدات است که پاسخ به افزایش هزینه های نظامی و پیشرفته جاسوسی.

برای مدت زمان طولانی آقای نویمان گفت: تحلیلگران که مشغول به کار در “نرمتر” تهدیدات مانند بهداشت و درمان و آب و هوا در نظر گرفته شد ثانویه است. “هاردکور امنیت مردم خندید که اما هیچ کس شک و تردید که در حال حاضر,” او گفت:. “وجود خواهد داشت و بخش سلامت و امنیت virologists استخدام C. I. A. و ایده ما از امنیت تغییر خواهد کرد.”

وجود خواهد داشت و تهدیدات جدید پس از آن — نگرانی در مورد سقوط اقتصادی گسترده بدهی تحولات اجتماعی. بسیاری از ترس تاثیر چنین قیمت نفت پایین در عرب و کشورهای حوزه خلیج فارس است که نیاز به پرداخت حقوق کارمندان دولت و ارتش اجازه دهید به تنهایی به مقابله با یارانه در نان است.

اما حتی دولت اسلامی عراق و پیروان آن که “سالم نباید وارد زمین از این بیماری همه گیر و مبتلا نباید خروج از آن” که ممکن است به ارائه برخی از مهلت.

آقای Hegghammer زندگی در نروژ طی حملات تروریستی وجود دارد در ماه جولای سال 2011 توسط آندرس بریویک که به کشته شدن 77 نفر را به اطلاع عموم ترس خود را از مسلمانان و فمینیسم. پاسخ در نروژ بود و همبستگی جمعی و حل و فصل و گسترده حس “dugnad” در نروژی کلمه به صورت جمعی کار می کنند به عنوان افراد donate کار خود را به صورت مشترک پروژه.

“Dugnad” است که به استناد دوباره در چهره ویروس, آقای Hegghammer گفت: با جوان, کمک به سالمندان و دولت و مخالفت با کار “تقریبا بیش از حد نزدیک به هم.”

ویروس ها و حملات انجام شده توسط آقای بریویک “هستند که مرتبط به صراحت در بحث اینجا” آقای Hegghammer گفت. اما آن در حال انجام است در یک راه مهم برای انتقاد از نحوه آمادگی دولت بوده است و هر دو پس از آن و در حال حاضر برای مقابله با یک تهدید عمده.

“مردم می گویند:” ما در حال حاضر شده است از طریق این پس چگونه می تواند ما بود تا آمادگی?'”

پس همانطور که با آقای بریویک وجود دارد به احتمال زیاد به یک کمیسیون تحقیق در نروژ فقط به عنوان وجود دارد به ناچار یکی در ایالات متحده بیش از حد وجود دارد پس از سپتامبر. 11 تا ببینید که چگونه دولت شکست خورده و آنچه می تواند انجام شود در آینده.

اما بر خلاف عمدتا همگن نروژ وسیع ایالات متحده عمیقا تقسیم شده است.

بر خلاف سپتامبر. 11 “هنگامی که یک مجموعه ای از رویدادهای, ایالات این کشور در یک لحظه در آن غم و اندوه این است که به آرامی نورد بحران که بر بخش های مختلف کشور و جامعه در سرعت های مختلف گفت:” خانم اسمیت از آلمانی مارشال صندوق. “بنابراین ما هنوز در ایران به عنوان یک کشور است.”

با توجه به در حال حاضر عمیق قطب بندی سیاسی در ایالات متحده با جنگ پارتیزانی بیش از علوم و حقایق virus است به احتمال زیاد به تاثیر همان طاعون را در آتن در طول جنگ پلوپونز ایجاد بی تفاوتی به دین و قانون و آوردن جلو تر و بی پروا مجموعه ای از سیاستمداران گفت: کوری Schake مدیر خارجی و سیاست دفاعی در برنامه American Enterprise Institute.

“آن delegitimizes موجود در رهبری سیاسی و شیوه های جامعه,” او گفت:. “ما ممکن است با دیدن پایان شاهنشاهی ریاست جمهوری و بازگشت به نوع فدرال و کنگره فعالیت که پدران بنیانگذار ما طراحی شده برای سیستم.”

این ویروس ممکن است از لحاظ سیاسی تفرقه اما “این نیز یک یادآوری” خانم Schake گفت که در جوامع رشد هنجارهای مسئولیت مدنی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>