Coronavirus آلوده صدها نفر در گرجستان تابستان اردوگاه

به مدارس و دانشگاه ها طرح برای سال تحصیلی جدید و مدیران دست و پنجه نرم کردن با مجتمع سوال در مورد چگونه به نگه داشتن افراد جوان امن یک گزارش جدید در مورد شیوع کروناویروس در sleepaway camp در گرجستان فراهم می کند تازه دلایل برای نگرانی است.

اردوگاه اجرا چند اقدامات احتیاطی در برابر ویروس اما متوقف کوتاه نیاز به کمپ به پوشیدن ماسک. ویروس تبحر طریق جامعه حدود 600 کمپ و مشاوران مراکز کنترل بیماری و پیشگیری خبر داد.

کارکنان و مشاوران با حضور در یک شب کمپ در اواخر ماه ژوئن. در عرض یک هفته از اردوگاه گرایش نوجوان مشاور توسعه لرز و به خانه رفت.

این اردوگاه که C. D. C. نیست نام آغاز شده ارسال کمپ اصلی در روز بعد و تعطیل چند روز بعد. در آن 76 درصد از 344 کمپ و کارکنان که نتایج آزمون در دسترس بود به C. D. C. محققان بوده است آلوده به ویروس — نزدیک به نیمی از اردوگاه.

این مطالعه قابل توجه است که تعداد کمی از شیوع بیماری در مدارس و یا تنظیمات مراقبت از کودکان شده است و تا به امروز گفت: Caitlin رودخانه متخصص اپیدمیولوژی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health.

“این مطالعه تأکید می کند که تنظیمات گروه می تواند منجر به شیوع بیماری های, حتی زمانی که آنها در درجه اول با حضور کودکان,” او گفت:.

“واقعیت این است که بسیاری از کودکان در این اردوگاه آلوده شدند تنها پس از چند روز با هم بر اهمیت اقدامات کاهش در مدارس است که آیا بازگشایی برای فرد در یادگیری” دکتر رودخانه ها اضافه شده است.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • Giroir تهمت تست تزار گفت: بیشتر ویروس, نتایج آزمون آینده بودند به سرعت. کارشناسان بهداشت عمومی مخالف است.
  • تماس با ردیابی یک فرایند حیاتی برای مدیریت این ویروس دچار تزلزل از تست کمبود و عقب.
  • با بیکاری کمک مجموعه به مرور در نیمه شب کاخ سفید و دموکرات ها تجارت سرزنش.

فیزیکی, فاصله, جهانی, ماسک, استفاده, بهداشت و تهویه ضروری برای کاهش انتقال او اشاره کرد.

در حالی که نقش بازی کودکان در گسترش ویروس شده است مورد سوال نویسندگان این گزارش گفت: این تحقیقات می افزاید: به شواهدی وجود دارد که کودکان در تمام سنین نه تنها مستعد ابتلا به عفونت است اما ممکن است نقش مهمی در انتقال است.

دکتر Preeti Malani ارشد بهداشت افسر در دانشگاه میشیگان بود که درگیر مطالعه این گزارش به نام “داستان احتیاطی.”

“این دشوار است زمانی که شما یک گردهمایی بزرگ این,” او گفت:. “افراد جوان می خواهید با دیگر افراد جوان است. آنها می خواهند به معاشرت. آن را فقط طول می کشد یک فرد آن را به گسترش به بسیاری از مردم است.”

از 344 کمپ و کارکنان برای آنها آزمون نتایج در دسترس 260 آزمایش مثبت معنی حداقل 43 درصد آلوده شدند هر چند این رقم ممکن است بالاتر C. D. C. گفت.

کودکان در سنین 6 تا 10 بیش از نیمی آلوده شدند; 44 درصد از کسانی که در سنین 11 تا 17 آلوده شدند که یک سوم از کسانی که در سنین 18 تا 21. تنها هفت کارکنان شد و بیش از 22 و دو نفر از آنها آزمایش مثبت است.

کسانی که تا به حال شده است در اردوگاه طولانی ترین بيشترين ميزان عفونت; به طور کلی بیش از نیمی از کارکنان بود که قبل از این اعضای کمپ آلوده شدند.

[مانند علم بار صفحه را در Facebook. | ثبت نام برای بار علم عضویت در خبرنامه.]

هر چند اردوگاه به پیروی از دستورات از یک فرمان اجرایی صادر شده در گرجستان آن را در انطباق کامل با توصیه های ساخته شده توسط مقامات بهداشتی فدرال در C. D. C.

اعضای کمپ و کارکنان مورد نیاز برای نشان دادن اثبات این که آنها تا به حال آزمایش منفی برای coronavirus بیش از 12 روز قبل از ورود در اردوگاه. تمیز کردن و ضد عفونی از مناطق جمعی پیشرفته بودند; اردوگاه مورد نیاز جسمی فاصله کابین خارج و آن مبهوت استفاده از فضاهای جمعی.

اما در حالی که کارکنان نیاز به پوشیدن پارچه ماسک اردوگاه بپرسید نه کمپ به انجام این کار نیست باز کردن پنجره ها و درها به افزایش گردش هوا در ساختمان ها است. این کمپ باقی ماند یک شب در کابین با میانگین 15 سرنشینان در هر.

بسیاری از فعالیت های اردوگاه که صورت گرفت در داخل و همچنین در خارج از منزل — شامل “شدید آواز و تشویق” است که می تواند افزایش گسترش ویروس این گزارش گفت:.

مورد برجسته محدودیت درخواست برای اثبات منفی coronavirus آزمایشات قبل از اجتماعات بزرگ دکتر Malani گفت.

“تست همیشه بدان معنا نیست ایمنی,” او اضافه شده است. “آن را تا به توان با افراد پیوستن به سخت قرنطینه. و این سخت است برای انجام برای افراد جوان در پردیس دانشگاه و در K از طریق 12.”

متناقض ماسک پوشیدن نیز مشکل, او گفت:.

“حتی اگر کارکنان با پوشیدن ماسک در اطراف کمپ این احتمال وجود دارد که زمانی که آنها در محله های خود را در شب آنها نیست — زیرا که آنچه اتفاق می افتد” دکتر Malani گفت. “این سخت است برای انجام به دلیل آن را نمی باید به فاصله در همه زمان ها و پوشیدن ماسک.”

در یک مطالعه اخیر از شیوع در یک دبیرستان در بیت المقدس آغاز شد که 10 روز بعد از کلاس های حضوری مجدد در اواخر ماه مه 13 درصد از بدن دانش آموز و 16 درصد از کارکنان در نهایت آزمایش مثبت است.

هر چند دانشجویان شد و قرار است به پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله محققان به این نتیجه رسیدند شلوغ کلاس های درس تا 38 دانش آموزان ساخته شده و فاصله غیر ممکن است. تهویه هوا ممکن است به سرعت گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im