Coronavirus بنا به گزارش رسیده به کره شمالی. کارشناسان می گویند این کشور ندارد مجهز به مبارزه با آن.

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در یک عکسي منتشر شده توسط کره شمالی, کره ای خبرگزاری مرکزی در سال 2014.

ایسنا

 • کره جنوبی در رسانه های خبری می گویند رمان coronavirus گسترش یافته است به کره شمالی.
 • هر چند این کشور بیشتر جدا شده و خود را از بقیه جهان آن فقدان تجهیزات پزشکی و “فاسد” سیستم بهداشت و درمان ترک آن بیمار-مجهز به رسیدگی به شیوع کارشناسان می گویند.
 • کیم جونگ سازمان ملل متحد به تازگی لغو شده سالانه رژه که جشن تاسیس ارتش و نیروهای مسلح. او نمی دهد یک توضیح سوخت سوء ظن در مورد ویروس.
 • “آنها نمی تواند تولید دارو نیاز آنها به دلیل تحریم های” سابق سازمان بهداشت جهانی گفت: با توجه به خودی. “هیچ چیز جدید به کشور, به روز رسانی خود را در پزشکی و یا فن آوری است.”
 • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

به عنوان به سرعت در حال گسترش رمان coronavirus آلوده دهها هزار نفر در چین و صدها نفر دیگر در سراسر جهان یک کشور باقی مانده است سکوت در مورد پیشرفت این ویروس در درون مرزهای آن: کره شمالی.

هر چند رهبران کره شمالی هنوز برای گزارش هر گونه coronavirus موارد متعددی کره جنوبی در رسانه های با منابع داخل کشور گزارش می دهند که ویروس وارد کرده است. کارشناسان نگران هستند که فقیر کشور جدا شده می تواند ویران بیماری در حال حاضر رسما به عنوان شناخته شده COVID-19.

“وجود دارد نه به اندازه کافی دارو برای کشور است. من واقعا نگران آنها مواجه شیوع,” نقی Shafik سابق مدیر پروژه و مشاور در سازمان بهداشت جهانی و یونیسف دفاتر در کره شمالی سرمایه پیونگ یانگ گفته خودی. “آن خطرناک خواهد بود برای آنها را — از آن می تواند در همه جا.”

کره شمالی منزوی کرده و خود را حتی بیشتر در میان شیوع

کره شمالی یکی از اولین کشورها برای جلوگیری از گردشگران خارجی از ورود به مرزهای خود در پاسخ به شیوع کروناویروس. آن را پس از غرق عمیق تر به انزوا با محدود کردن تجارت با چین — منبع شیوع و مهار سفر دیپلماتیک به کشور امیدوار نگه داشتن COVID-19 از گسترش در مرزهای خود با وال استریت ژورنال گزارش داد.

رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد را لغو سالانه رژه — اغلب یک نظامی عینک گزارش رسانه دولتی — بدون توضیح فقط هایش سوء ظن وجود دارد که عفونت کروناویروس در کشور است. کارشناسان اما می گویند آن را نیز ممکن است یک اقدام پیشگیرانه است.

“کره شمالی در مستند. این کشور در مستند. و این که چیزی گفته” مایکل مدن غیر ساکن همکار در Stimson مرکز است که یک متخصص در کشور گفت: خودی.

یک سرباز کره جنوبی کشیدن موانع در سراسر جاده منتهی به کره شمالی Kaesong مشترک مجتمع صنعتی در یک پاسگاه نظامی در شهر مرزی Paju.

AFP

دیوانه گفت: تقویت بهداشت عمومی شده است یک اولویت برای کیم, اما آن را نمی ممکن است به اندازه کافی برای مبارزه با کروناویروس.

حداقل دو کره جنوبی در رسانه های مدعی به منابع در داخل کره شمالی گزارش داده اند که ممکن است coronavirus موارد در کشور است.

چوسان Ilbo یکی از کره جنوبی بزرگترین روزنامه گزارش داد که حداقل دو مورد مشکوک به این بیماری در شهرستان Sinuiju که مرزهای چین است. کره جنوبی-روزانه بر اساس کره شمالی گزارش شده است که به عنوان بسیاری از پنج نفر مرده بود از رمان coronavirus در همان شهر است. علاوه بر این coronavirus موارد تایید شده است در ژاپن و کره جنوبی.

بسیاری گمان می کنند coronavirus می تواند عبور کرده اند 880 مایل مرز بین چین و کره شمالی یک “متخلخل” border که در آن قاچاقچیان اغلب کمک به کره شمالی جداشدگان فرار و تبادل کالا با توجه به چوسان Ilbo. یک منطقه در نزدیکی کره شمالی مرز در گزارش اول خود را coronavirus مورد در ژانویه 30, به گزارش آژانس خبری العالم.

رهبران کره شمالی هنوز برای گزارش هر گونه موارد از coronavirus اما. یک نماینده از سازمان بهداشت جهانی گفته خودی وجود دارد هیچ گزارشی از یک coronavirus مورد در کشور نشده است.

این کشور در انزوا اقدامات ممکن است به اندازه کافی

اگر coronavirus بودند به گسترش در داخل مرزهای کره شمالی, کارشناسان می گویند, آن سیستم بهداشت و درمان به احتمال زیاد نمی تواند مجهز به مبارزه با آن.

هر چند کره شمالی دولت تأکید کرده است که “هر کس” در کشور “دریافت خدمات پزشکی از تمام دسته بندی ها به همان اندازه عملا و رایگان” 2010 گزارش عفو بین الملل به نام بهداشت و درمان کشور و نظام “فاسد.” سازمان یافت مزمن کمبود دارو و تجهیزات پزشکی و کاهش دسترسی به امکانات پزشکی در مناطق روستایی است.

Shafik که مشغول به کار از طرف کسانی که در پیونگ یانگ تا سال 2009 گفت که این کشور تا به حال بسیاری از پرستاران آموزش دیده و پزشکان برخی از آنها در حال ارسال به کشورهای دیگر آموزش داده می شود. با توجه به Shafik در حالی که این کشور دارای زیرساخت های بهداشت و درمان برای رسیدگی به بحران بهداشتی آن به احتمال زیاد فاقد تجهیزات پزشکی برای جلوگیری از تشخیص و درمان coronavirus.

او می گوید که این کشور احتمالا به اندازه کافی ندارد ماسک و لباس محافظ برای محافظت از شهروندان خود را و نمی خواهد که این تجهیزات آزمایشگاهی از جمله مواد شیمیایی و معرفها برای تست برای ویروس.

یک مرد حمل دختر خود را به عنوان آنها را ترک پیونگ یانگ سیرک در سال 2017 در پیونگ یانگ کره شمالی.

وانگ Maye-E (آسوشیتد پرس)

در حالی که Shafik می گوید کره شمالی باید تمرکز بر گرفتن دنده محافظ او گفت که این کشور نیز نیاز به آنتی بیوتیک برای درمان علائم کشنده از ویروس.

“مردم از درگذشت ثانویه عوارض ناشی از ذات الریه” Shafik اضافه شده است. “شما باید به آنتی بیوتیک است. من شک دارم که آنها آنتی بیوتیک ها برای درمان چنین مواردی است.” هر چند کره شمالی کارخانه ها برای تولید لازم است دارو و واکسن برای درمان این کشور Shafik می گوید تحریم های بین المللی را خفه پیشرفت پزشکی در کشور است.

“آنها نمی تواند تولید دارو نیاز آنها به دلیل تحریم های” Shafik گفته خودی. “هیچ چیز جدید به کشور, به روز رسانی خود را در پزشکی و یا فن آوری است. چه حتی بهترین دکتر بدون تجهیزات؟”

Shafik اشاره کرد اما او معتقد است که رهبران کره شمالی خواهد برای کمک تماس بگیرید اگر وضعیت وخیم شد, به عنوان آنها با شیوع سارس که آن هم ناشی از کوروناویروس.

Madden تکرار است که مسائل را با مبارزه coronavirus می آیند به منابع در کشور است. Madden اشاره کرد که درمان به احتمال زیاد خواهد بود متمرکز بر مردم بهتر است ایستاده در کشور است.

“وجود دارد یک اختلاف از آن در درمان های پزشکی در بیمارستان های” Madden گفته خودی. “آنها یک سیستم طبقه. مردم از یک طبقه بالاتر می توانند بهتر از درمان های پزشکی از مردم در پایین کاست.”

یک اتوبوس دو طبقه در پایان یک روز کاری در سال 2017 در پیونگ یانگ کره شمالی.

وانگ Maye-E

Madden اما معتقد است که کره شمالی در حال انجام است آنچه در آن می تواند به کاهش گسترش coronavirus. فراتر از اقدامات این کشور گرفته شده برای نگه داشتن خارجی ها در خارج از مرزهای خود آن نیز محدود جنبش از محصولات مانند برنج و صدا هشدار دهنده در مورد عفونت است.

“کره شمالی در حال برداشتن گام برای کاهش coronavirus” Madden گفته خودی. “آنها در حال پخش در سطح بین المللی و داخلی است که دولت و رژیم گرفتن تمام اقدامات احتیاطی لازم.”

علاوه بر قدرت این کشور را در اختیار دارد که توانایی به حرکت و قرنطینه مردم است. چین انجام شده مشابه اقدامات quarantining در تمام شهرستانها و میلیون ها نفر از مردم برای جلوگیری از گسترش ویروس.

اما فراتر از خطرات این ویروس می تواند مطرح کشور با جمعیت شیوع می تواند معامله بزرگتر به کیم ظریف قدرت را بر کشور و مردم آن است.

“این چیزی است که آنها نمی توانند کنترل” Madden گفت. “آنها می توانند اطلاعات کنترل جمعیت, جنبش, اما چیزهایی مانند شیوع — که این نوع از مسائل است که رژیم می تواند کنترل — هیچ کس نمی تواند آن را کنترل کنید. آن می تواند ایجاد تصویر است که رژیم نه اوز بزرگ و قدرتمند. این باعث خواهد شد برخی از شکاف که کیم جونگ سازمان ملل متحد را مجبور به مقابله با شخصا.”

 • ادامه مطلب:
 • این ووهان coronavirus تلفات مشخصی به 1,370 نفر با بیش از 60 ، 000 آلوده. در اینجا همه چیز ما در مورد شیوع.
 • این هشدار دهنده ها نشان می دهد که در آن ووهان coronavirus گسترش یافته است در سنگاپور بدترین آمار کشور در خارج از چین
 • تعداد coronavirus موارد در چین هوبئی استان به طور چشمگیری افزایش 15,000 یک شبه. در اینجا به همین دلیل است.
 • منچستر یونایتد آخرین امضای مجبور شده است برای آموزش به دور از باشگاه بازیکنان دیگر بیش از ترس او ممکن است coronavirus
 • چین اخراج یک بند از مقامات بالا در هوبئی استان به احتمال زیاد در یک حرکت برای محافظت از رئیس جمهوری چین از خشم مردم را بیش از شیوع کروناویروس

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>