Coronavirus کلاس تقسیم: فضا و حریم خصوصی

واشنگتن — وجود دارد که گوشه ای از امریکا که در آن اجتماعی فاصله است تمرین با مراقبت است اما مجلس در Robesonia Pa. که علامت استوکس سهام با 10 نفر دیگر که در میان آنها نیست.

مشاوره ازدواج آمده و به شغل در فست فود و شکلات کارخانه های تک ، ظروف کثیف جمعیت آشپزخانه که هیچ کس پاک. فاقد یک تخت آقای استوکس یک دانشجوی سال اول در کوتزتاون دانشگاه خواب در طبقه در اتاق از یک دوست که او را در زمانی که خوابگاه بسته است.

هیچ غریبه ای به سختی آقای استوکس که صرف بخشی از دبیرستان زندگی در یک نگرانی که شرایط شلوغ را افشا او را به کوروناویروس. اما مانند بسیاری از آمریکایی های فقیر او می گوید: تحریم راه حل — شش پا از فضای فیزیکی — لوکس است او نمی تواند استطاعت.

“بنابراین بسیاری از مردم در خانه و هیچ چیز وجود دارد من می توانم در مورد آن انجام دهید — آن را در خانه من” او در یک صدا گفت: افزایش در پریشانی. “شما نمی تواند شش فوت از هم جدا هنگامی که شما باید به تکیه بر مردم دیگر فضا است.”

با همه گیر و ترکیبات نابرابری در مسائل کوچک و بزرگ دسترسی به خصوصی کنترل فضای پدید آمده است به عنوان یک کلاس جدید تقسیم — با ارزش تر از همیشه به کسانی که آن را دارند و به طور بالقوه کشنده به کسانی که نمی.

زندانیان farmworkers بازداشت مهاجران آمریکایی های بومی و خانواده های بی خانمان در میان گسسته گروه که معضلات را به خود جلب توجه. چه آنها ممکن است کمی فراتر از فقر و یکی از آن نادیده گرفته شده هزینه ها: خطرات نزدیکی.

علاوه بر افزایش خطر سرایت محله های نزدیک می تواند به بدتر شدن یک میزبان از مشکلات از هایش طبع به کودک آزاری و خشونت خانگی.

“این بیماری همه گیر است که یک یادآوری است که حریم خصوصی است در حق بیمه در میان فقرا سخت برای پیدا کردن و بسیار با ارزش” گفت: Stefanie DeLuca یک جامعه شناس در دانشگاه جانز هاپکینز. “زندگی در شرایط شلوغ نه تنها باعث افزایش خطر ابتلا به عفونت, اما همچنین می تواند اعمال جدی عاطفی و روانی هزینه های سلامت. توانایی به عقب نشینی به خود فضایی است که یک راه برای مقابله با درگیری و تنش و اضطراب است.”

پس از جوانان گرفتار فاستر مراقبت و بی خانمانی آقای استوکس, 20, تا به حال فقط در جایی که او به نوشتن یک مقاله در ترومای دوران کودکی و لذیذ خود را خصوصی خوابگاه فضا. در حال حاضر زندگی در یک خانه با چند قوانین — و هیچ که او مجموعه — او را به یاد چقدر دلتنگش داشتن ثبات خانواده است.

“من واقعا افسرده,” او گفت:.

“پناهگاه در محل” یک دیکته است که فرض وجود پناهگاه امن و پایدار محیط کنترل شده که مردم فقیر اغلب فاقد. برخی از آنها فر در دوستان نیمکتها. برخی از آنها به دنبال پس از تازگی گذراند تا کودکان در خانه های ویران. بسیاری از آنها وابسته به مکان های عمومی — اتوبوس laundromats راحتی فروشگاه های مواد غذایی, بانک ها, قابلیت اتصال به اینترنت — در زمانی که توانایی به ماندن در خانه است هرگز بیشتر با ارزش است.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • مغلوب ساختن پیشی جستن reposts یک پیام در توییتر گفت: “زمان برای #FireFauci.”
  • کشورهای تولید کننده نفت به توافق کاهش تولید به شدت.
  • در یکی از بزرگترین خوک پردازش گیاهان در ایالات متحده 238 کارکنان کردم ویروس. در حال حاضر آن را بسته.

در Oklahoma City, کتی Conner, 58, سهام یک اتاق تریلر که فاقد آب در حال اجرا با دوست پسر او و دو نفر از بستگان و دوش در حمام R. V., پارک, پس از پاشش آن را با سفید کننده. حتی نیاز به اجتماعی فاصله نمی تواند او را از مشغول متادون کلینیک که در آن او ممتنع از هروئین استوار است. “این که مهم تر از غذا,” او گفت:.

در سینسیناتی Freda میسون و او پنج فرزند در حال خواب در یک اتاق نشیمن طبقه پنجم خود را پناه در دو سال است. “ما شده است تندرست اطراف از خانه به خانه,” او گفت:.

در Whidbey Island بشویید. Gabby Sutton سهام چهار اتاق خواب پناهگاه با شش تن دیگر از افراد بی خانمان — همه آنها را در قرنطینه در حالی که در انتظار نتایج یک coronavirus آزمون. بدتر از ترس از عفونت است که شکست او احساس می کند برای ارائه یک خانه برای او 12 ساله, دوقلو, که به ماندن با بستگان.

“این واقعا برای من سخت برای مقابله با این واقعیت است که من می توانم مراقبت از بچه های من,” او گفت:.

برخی از ضعیف قرار دارد خانواده خود را توصیف سختی از ناراحتی های فیزیکی یا تهدید: دوش بدون حوله غرق بدون صابون چهارم خواب بدون درب, سرفه در اتوبوس های عمومی. دیگران به سادگی می گویند که آنها را از دست ندهید احساس کنترل — توانایی به سلطنت عالی بیش از شش پا شعاع.

امیلی Steinlight یک منتقد ادبی در دانشگاه پنسیلوانیا اشاره می کند که خطر از نزدیکی در زندگی فقیر است یک موضوع را به عنوان قدیمی به عنوان آثار چارلز دیکنز. “همه رمان های او در مقابله با سوال از فضا به عنوان یک لوکس,” او گفت:.

“خانه متروک” در 1852 رمان از نظر دیکنز بهترین حتی اثری کلاس خطوط از یک بیماری آشکار آن دو طرفه منطق: آن تهدید جهانی است, اما آن را در دنیای واقعی آسیب کنسانتره روی ضعیف است. “این ترین و فقیرترین اجتماعی به حاشیه رانده شده مردم در این رمان که به طور نامتناسبی مرگ در این بیماری,” او گفت:. “که همچنین دارای رزونانس برای آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر.”

در واقع آن را ندارد. در میان کسانی که به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار است زندانی با شیوع ضربه Rikers Island زندان پیچیده در شهر نیویورک (بیش از 850 موارد در میان زندانیان و کارکنان) آشپز زندان شهرستان در شیکاگو (بیش از 350 نفر) و اوکدیل فدرال Correctional facility در لوئیزیانا (حداقل پنج زندانی مرگ و میر). نصب شواهد نیز نشان می دهد این ویروس به طور نامتناسبی لطمه می زند و اقلیت ها با داده های از شهر نیویورک نشان می دهد سیاه پوستان و لاتین تبارها در حال مرگ در دو برابر نرخ سفیده.

سهم خانواده های فقیر دو برابر شده است افزایش برای حداقل دو دهه گفت: امیدوارم که هاروی یک دانشگاه کرنل جامعه شناس. پس از رکود بزرگ محققان در اداره آمار 20 درصد از کودکان بودند در زندگی مشترک خانواده از جمله سه نسل خانه های رهبری توسط پدربزرگ و مادربزرگ. در مناطق شهری به عنوان بسیاری از نیمی از کودکان زندگی می کنند دو برابر شده — تا مسکن توسط سن 9.

در آینده مقاله در مجله مسائل اجتماعی خانم هاروی اشاره می کند که چنین ترتیبات غالبا مملو از جنگ و “پنهان هزینه های روانی” را به عنوان میزبان خشمگین اعمال و مهمانان خشمگین از دست دادن کنترل بیش از مسائل مانند کسی که می آید و می رود. “نه قادر به کنترل که وارد خانواده شما خواهد بود به خصوص ترسناک در حال حاضر,” او گفت:.

متی دزموند یک پرینستون شناس زندگی می کردند که در میان مستاجران کم درآمد در میلواکی برای کتاب خود را “اخراج” گفت: مسکن عام تهدیدی برای سلامت روحی و روانی و حتی خارج از یک بیماری همه گیر. “این مردم می فرستد یک پیام — که خود را عزت و سلامت ندارد, مهم است,” او گفت:.

علاوه بر داشتن ثبات بیشتر در فضای مرفه اغلب بیشتر طول و عرض جغرافیایی به باقی می ماند در داخل آن است. آنها می توانید در زوم در فروشگاه آمازون و فرفره کارگران ارائه وعده های غذایی. اغلب فاقد کارت های اعتباری رایانه و یا دیگر امکانات زندگی طبقه متوسط و مستمند هستند و عادت کرده اند به ماموریت ها و خطوط.

“این فقط کارهای که مردم فقیر اجرای آن زمان این ماموریت را” آقای دزموند گفت. “جهان منجر می شود بسیار دمدمی مزاج با مردم فقیر ، ترس من این است که این کار باعث افزایش خطر از قرار گرفتن در معرض.”

Audreiona اسمیت-Parrow یک مادر تنها در سنت لوئیس ارائه می دهد یک مثال از آنچه که ممکن است به نام ناراحتی مالیات.

به صرفه بانکی هزینه های او تصمیم گرفت به منظور چک. اما که در سمت چپ او کوه پیمایی به یک فروشگاه در هفته گذشته در وسط همه گیر برای به دست آوردن پول به منظور پرداخت اجاره بها (هر چند او تا به حال تنها 35 دلار از $640 او بدهکار). او عینک یک ماسک و انجام سه جفت دستکش و یک بطری Fabuloso.

“این واقعا عصب-مخرب,” او گفت: پس دختر خود را به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن است. “اما من می خواستم آنها را” — آپارتمان مدیران — “برای دیدن که من در تلاش بود.”

خانم میسون و سینسیناتی مادر پنج, زمان چندین اتوبوس در یک تلاش ناموفق برای حفظ W-2 او نیاز به ادعای بازپرداخت مالیات. “که بخشی از بی خانمان بودن — شما نمی توانید پست الکترونیکی خود را,” او گفت:. فاقد پول و فضای ذخیره سازی به صورت فله خرید وی همچنین سفرهای مکرر به مواد غذایی و فروشگاه های راحتی.

سفر خود را — و خطر آنها مطرح آوردن این ویروس به خانواده — زحمت این دوست که او را در زمان. “اما من به آنچه که من انجام دهید” خانم میسون گفت. “من بیشتر نگران خودم را در مسیر بازگشت.”

دلایل ضعیف مردم چشم پوشی اجتماعی فاصله نیز شامل اساسی ترین: نیاز به یک چک. قبل از او در قرنطینه خانم ساتون در ادامه به ترک Whidbey Island پناهگاه بی خانمان برای او کار تمیز کردن خانه. “من نگران هستم در مورد گرفتن ویروس, اما من تلاش برای بدست آوردن خانه خود من,” او گفت:.

ناپایدار در بهترین زمان دو برابر-مسکن و حتی ممکن است بیشتر در معرض درگیری در طول یک بیماری همه گیر که مدارس بسته نگه داشتن خانه های شلوغ با کودکان در تمام طول روز و ترس از عفونت اضافه کردن لایه های جدید از اضطراب. “خانواده بی خانمانی همواره نا امن و بی ثبات — در حال حاضر خطرات حتی بالاتر گفت:” باربارا Duffield, مدیر مدرسه ارتباط یک گروه غیر انتفاعی است که تلاش می کند برای بهبود کودکان بی خانمان را در آموزش و پرورش است.

در یک coronavirus تسکین قانون تصویب شده در ماه گذشته کنگره ارائه یک توقف موقت در برخی اخراج و 4 میلیارد دلار برای کمک به پناهگاه بی خانمان ها.

از آنجا که نرخ ابتلا به عفونت در میان کودکان به نظر می رسد کم همه گیر است که اغلب به عنوان یک سوختگی است که مقدار کمی جوان است. اما اجتماعی خطرات ذاتی در شلوغ مسکن ممکن است نشان می دهد مخالف است. تحقیقات در سال 2008 رکود شواهدی که رو به افزایش فروش منجر به افزایش کودک آزاری است. و با مدارس بسته وجود دارد کمتر نظارت است.

“مردم شده اند گفت:” من coronavirus تاثیر نمی گذارد بچه ها — the kids are all right'” بروس گفت: Lesley رئیس جمهور از اول تمرکز در کودکان یک گروه مدافع. “آنها نیست. آنها بیشتر در معرض خطر تجاوز جنسی و خودکشی و سوء مصرف گرسنگی — هر جنبه ای از زندگی کودکان است که نهفته است.”

برای آقای استوکس به کوتزتاون دانشجو, این بیماری همه گیر به شدت احساس ضربه او در تلاش برای غلبه بر. پس از روی لئامت دادن از مراقبت از پرورش در 3 سالگی با حضور او نه مدارس در 12 سال که مبتلا به یک اختلال اضطرابی است. جدا از مادر خود را در 17 سالگی صرف نیم سال آخر خود را از دبیرستان زندگی در یک ماشین دوست.

با وجود آن همه در ژانویه او را به چهار سال کالج, یک منبع نه تنها از غرور اما مسکن پایدار. “من احساس کردم” من نمی باید تکیه بر کسی — من یک خوابگاه, من یک 24/7 سالن ناهار خوری من خوب هستم” او گفت:. با امید تبدیل شدن به یک ازدواج و خانواده درمانگر او را انتخاب اول خود موضوع تحقیق: “چگونه ترومای دوران کودکی تاثیر آموزشی موفقیت؟”

در عرض دو ماه او بی خانمان دوباره.

دبیرستان از دوستان به او پیشنهاد یک محل و در خانه مادرش هر چند فضای بسیار محدود او سهام یک اتاق با او و کودک نو پا خود را. (آنها تشک; او می شود طبقه.) با هیچ گنجه یا کمد او شمع لباس های خود را در یک کیسه زباله در گوشه — یک تصویر از سلب مالکیت او در می یابد به خصوص ناراحت کننده است. 11 سرنشینان که سهم دو توالت و یک حمام شامل دوستان خود را خواهر و برادر و پسرخاله و دوست دختر خود را.

“همه آمدن و رفتن از خانه. هیچ یک از شستن دست خود را,” او گفت:. “من نگران هستم که آنها فقط می تواند به هر کسی ویروس.”

بدتر از ترس خود را از این ویروس است که احساس خود را از دست داده و کنترل بر محیط اطراف خود و آینده خود را. “من احساس می کنم ناتوان,” او گفت:. “تمام زندگی من شده رقص از جایی به جای دیگر در حال حرکت است. آن را مانند من نوعی از ادم بیکار و تنبل.”

زمانی که او نیاز به فضا آقای استوکس در ماشین خود نشسته و به تماشای فیلم ها. یا او را آرام خود را با تکرار آنچه که او خواستار “من” اظهارات او در اینترنت یافت می شود.

“من ثروتمند هستم.” “من قوی هستم.” “من بخشی از خدا.”

“من می خواهم به گوش دادن به چیزهایی که می خواهم” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>