Coronavirus را می توان هوابرد در داخل خانه W. H. O. می گوید

Coronavirus معطل ممکن در هوا در شلوغ فضاهای داخلی, پخش كردن, از یک نفر به بعد سازمان بهداشت جهانی اذعان کرد در روز پنج شنبه.

W. H. O. تا به حال توصیف این شکل از انتقال به تردید و مشکل بیشتر در روش های پزشکی. اما رشد علمی و شواهد نشان می دهد این مسیر ممکن است مهم در گسترش این ویروس و این هفته بیش از 200 نفر از دانشمندان خواست آژانس برای دوباره تحقیق و تجدید نظر در آن موقعیت.

در یک به روز رسانی علمی کوتاه آژانس همچنین ادعا بیشتر به طور مستقیم از آن در گذشته است که این ویروس ممکن است گسترش افرادی که علائم: “افراد آلوده می تواند انتقال این ویروس در هر دو زمانی که آنها باید علائم و زمانی که آنها لازم نیست که علائم” آژانس گفت.

W. H. O. قبلا گفته بدون علامت انتقال در حالی که آن را ممکن است رخ دهد احتمالا “بسیار نادر است.”

برخی از کارشناسان گفت: هر دو تجدید نظر شد دیر شده و نه به عنوان گسترده ای به عنوان آنها امیدوار بود.

“این است که طراوت را به ببینید که W. H. O. است که در حال حاضر تایید کرد که انتقال هوابرد ممکن است رخ دهد اگر چه روشن است که شواهد و مدارک باید از یک بالاتر, بار, برای این مسیر در مقایسه با دیگران” Linsey Marr یک آئروسل متخصص در ویرجینیا گفت: در یک ایمیل.

آئروسل تنفسی است قطرات بسیار کوچک آن ممکن است معطل شدن در هوا. در آخرین بازی توضیحات: چگونه این ویروس گسترش این سازمان گفت: انتقال این ویروس توسط ذرات معلق در هوا ممکن است مسئول برای “شیوع Covid-19 گزارش شده در برخی از محیطهای بسته مانند رستوران ها و کاباره ها, مکان های عبادت و یا محل کار که در آن مردم ممکن است فریاد صحبت کردن یا آواز خواندن.”

W. H. O. حفظ کرده بود که برنامه گسترش است تنها یک نگرانی هنگامی که مراقبت های بهداشتی کارگران مشغول در برخی روش های پزشکی است که برای تولید ذرات معلق در هوا. اما نصب شواهد نشان داده است که در شلوغ فضاهای داخلی این ویروس می تواند به ماندن در هوا برای ساعت ها و آلوده کردن دیگران و حتی ممکن است دانه به اصطلاح superspreader حوادث.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • در علاوه بر این به یک رکورد ملی حداقل پنج متحده, مجموعه تک-بعد پرونده برای عفونت.
  • هنگامی که یک واکسن می رسد که باید آن را دریافت کند ؟ مقامات ایالات متحده باید با برنامه و برخی از انتخاب های دشوار است.
  • تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده ممکن است درست پس از ثابت قرار می گیرند.

این سازمان هنوز هم تا حد زیادی بر نقش قطرات بزرگتر که در حال سرفه یا استنشاق یا تماس با سطح آلوده پخش شده نیز نامیده می شود یک fomite. و در دیگر سند جزئیات شواهد علمی این W. H. O. هنوز هم حفظ شده است که “تحقیقات دقیق از این خوشه ها نشان می دهد که قطرات و fomite انتقال نیز می تواند توضیح دهد که انسان به انسان انتقال است.”

علاوه بر اجتناب از تماس نزدیک با افراد آلوده و شستن دست مردم باید “اجتناب از مکان های شلوغ, از نزدیک, تماس, تنظیمات و محدود و فضاهای محصور با تهویه ضعیف” آژانس گفت: و خانه ها و ادارات باید اطمینان از تهویه مناسب.

این توصیه “آنچه مورد نیاز است برای کمک به کاهش سرعت انتقال در جوامع” دکتر Marr گفت.

وجود دارد بحث در مورد نسبت سهم از برنامه گسترش نسبت به انتقال قطرات و سطوح. جدید مختصری هنوز هم دامن این سوال.

“من تفسیر این عنوان گفت:” در حالی که آن را معقول و منطقی به آن فکر می کنم می تواند اتفاق می افتد وجود دارد سازگار نیست و شواهد آن است که اتفاق می افتد اغلب,'” لایحه Hanage متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی گفت: در یک ایمیل.

پس از تایمز گزارش داد که یک گروه بین المللی از 239 کارشناسان برنامه ریزی برای تماس در W. H. O. به بررسی تحقیقات دکتر Benedetta Allegranzi رئیس سازمان پیشگیری از عفونت و کنترل کمیته گفت: امکان هوابرد در “شلوغ بسته تهویه ضعیف تنظیمات” نمی تواند رد.

خارج از منزل, هر گونه ویروس در کوچک یا بزرگ قطرات مه رقیق می شود بیش از حد به سرعت در هوا به یک خطر. اما حتی یک امکان کوچک هوابرد گسترش در داخل خانه عظیم مفاهیم برای مردم چگونه باید از خود محافظت کنند.

مردم ممکن است نیاز به حداقل رساندن زمان در داخل خانه با دیگران از خارج, خانواده, در علاوه بر این به حفظ یک فاصله امن و با پوشیدن پارچه پوشش صورت. کسب و کار و مدارس و خانه های سالمندان ممکن است نیاز به سرمایه گذاری جدید در سیستم های تهویه و یا چراغ اشعه ماوراء بنفش که از بین بردن این ویروس.

برخی از کارشناسان با انتقاد از این W. H. O. بودن آهسته به اذعان امکان هوابرد گسترش در حالی که تاکید بر شستن دست ها به عنوان پیشگیری اولیه استراتژی است. حتی در مختصر آن را روشن است که اعضای این کمیته تفسیر شواهد متفاوت دکتر گفت: Trish Greenhalgh استاد از مراقبت های بهداشتی اولیه در دانشگاه آکسفورد.

“فشار-کشش که کمیته قابل لمس است,” او گفت:. “همانطور که همه می دانند اگر شما بخواهید یک کمیته برای طراحی یک اسب شما یک شتر.”

هوابرد انتقال محتمل ترین توضیح برای چند خوشه از عفونت از جمله یک گروه کر در ایالت واشنگتن و یک رستوران در چین با توجه به برخی از دانشمندان است.

اما W. H. O. کارکنان هنوز به قبول اهمیت این مطالعات موردی و به جای آن باید “خواب یک جایگزین داستان” است که در آن یک فرد آلوده تف در دست او از بین برود و آن را در چیزی و “جادویی” آلوده متعدد دیگر مردم, دکتر Greenhalgh گفت.

[مانند علم بار صفحه را در Facebook. | ثبت نام برای بار علم عضویت در خبرنامه.]

آژانس کارکنان و نزدیک به 30 داوطلب کارشناسان هفته را صرف بررسی مدارک و شواهد در این حالت ممکن است از انتقال: با بازدم از بزرگ و کوچک قطرات برای مثال از طریق تماس با سطح آلوده پخش شده و یا از مادر به نوزاد.

W. H. O. به راحتی می پذیرد که قطرات و fomite انتقال رخ می دهد اما به نظر می رسد می خواهید بیشتر قطعی اثبات گسترش ذرات معلق در هوا برخی از کارشناسان گفت. آژانس اشاره کرده است که این ویروس شده است کشت از نمونه هوا به عنوان مثال اما همان درست بود آنفولانزا برای سال های بسیاری تا زمانی که دو گروه از دانشمندان که چگونه به آن را انجام دهد اشاره کرد همین میلتون آئروسل متخصص در دانشگاه مریلند است.

W. H. O. کارکنان تمایلی به اظهارات زمانی که آنها لازم نیست که مدرک انکار ناپذیر از پدیده های خاص و آهسته به خود را به روز رسانی فرضیه دانشمندان شارژ. “آنها هنوز هم به چالش کشیده و عدم وجود شواهد و دشواری اثبات منفی” دکتر Hanage گفت.

“W. H. O. است که بیش از حد محتاط و کوته بی ارزش” دکتر جولیان دبلیو تانگ استاد افتخاری تنفسی علوم در دانشگاه لستر در انگلستان گفت: در یک ایمیل.

“شناخت آئروسل انتقال SARS-CoV-2 و معرفی بهبود تهویه امکانات به روز رسانی و یا نصب, شما می توانید بهبود سلامت افراد” با از بین بردن انواع خطرات از جمله آلاینده های محیط داخلی و حساسیت زا او اضافه شده است.

“نیست که چه W. H. O. مخفف — بهبود سلامت انسان از تمام زوایای?”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de