خوشه اثر: چگونه گردهمایی های اجتماعی شد موشک سوخت coronavirusOn 15 فوریه پیشواز جمعیت با پوشیدن لباس دلقک کلاه گیس و دلقک کلاه جمع آوری شده در شهر از گنگلت کوچک غربی آلمان شهرداری واقع توسط هلندی مرز به حلقه در اوج فصل کارناوال.

آبجو و شراب جریان انبوه به حدود 350 بزرگسالان در لباس بالماسکه قفل اسلحه روی نیمکت های چوبی و تحت تأثیر به ریتم از موسیقی ارائه شده توسط یک گروه زندگی می کنند.

در طول یک بازه ی زمانی در برنامه, مهمان کردم تا به معاشرت با دوستان و بستگان در دیگر جداول تبریک یکدیگر به عنوان راینلند سنت دستورات با یک Bützchen, یا پک بر روی گونه.

یک کارناوال کمیته 11 مرد در قرمز و سفید لباس مدل مرجع مقايسه شده چهار ساعته رویداد و در سخنرانی های خود در مورد مسائل موضعی. Covid-19 ویروس که تا به حال شناسایی شده است در خاک آلمان برای اولین بار دو هفته قبل از آن بود که در میان آنها نیست.

در عین حال coronavirus تنها دلیل که چرا کارناوال جلسه در گنگلت در حال حاضر نقشه کشی توجه از دانشمندان از سراسر جهان: هفت نفر است که از این رویداد بعد از آزمایش مثبت برای ویروس. یک زن 47 ساله که انجام شده در “نر باله” در گنگلت کارناوال اولین کسی بود که در آلمان بستری شده در بخش مراقبت با عفونت است.

گنگلت در هاینزبرگ منطقه است که به 42,000 مردم و از آن زمان تا به حال 1,442 عفونت و 43 مرگ و میر بیش از هر زمان دیگر منطقه اداری در کشور است. از رسانه ملی آغاز شده است برای اشاره به آن به عنوان “آلمان در ووهان”.
A deserted main street in Gangelt, Germany.

صد روز پس از یک وب سایت دولت اعلام کرد کشف یک “ذات الریه علت ناشناخته” آن را تبدیل به روشن تر است که پویایی پشت این ویروس گسترش سریع در سراسر جهان است با اتکا به شدت در جمله “خوشه اثرات”.

هر یک از این کشورها بیشتر به شدت ضربه توسط این بیماری همه گیر است و گزارش های مشابه داستان های اجتماعی و فرهنگی و یا مذهبی گردهمایی که در آن تعداد زیادی صرف ساعت های متعدد در شرکت – دست در دست, بوسیدن, های, نوشیدنی, از همان شیشه ای که پس از آن توربو شارژ از گسترش این بیماری همه گیر.

نقشه

“یک الگوی ما شاهد سراسر جهان است که در هر کجا وجود دارد به آواز خواندن و رقص ویروس گسترش بیشتر به سرعت گفت:” پروفسور هندریک Streeck یک virologist در دانشگاه بن که تیم از محققان سپری کرده است در هفته گذشته انجام اولین “Covid-19 مورد مطالعه خوشه” در هاینزبرگ.

“اکثر عفونت نمی گیرد در سوپر مارکت ها و یا رستوران ها” Streeck گفت: از یافته های اولیه. در هاینزبرگ تیم خود را از coronavirus کارآگاه می تواند پیدا کردن اندک شواهد از این ویروس منتقل می شود از طریق سطوح دستگیره درب های هوشمند و یا اشیاء دیگر.

اوایل نظریه که این ویروس در کارناوال در گنگلت شده است می تواند انتقال از طریق اب ظرف شویی در آشپزخانه تبدیل به یک شاه ماهی قرمز: اکثر مهمانان نوشیدن آبجو خود را از بطری.

او گفت: انتقال محل “حوادث که در آن مردم صرف شده در طول زمان در هر یک از دیگران’ نزدیک شرکت” مانند apres ski احزاب در اتریش رفت و آمد مکرر از ایسچگل این Trompete کلوپ شبانه در برلین و یک مسابقه فوتبال در برگامو در ایتالیا.

“توده حوادث یک فرصت مناسب برای این ویروس به عنوان دیدار با مردم کل غریبه” گفت: Niki پوپر یک ریاضیدان در وین دانشگاه فنی تیم که شده است در حال توسعه یک شبیه سازی است که می تواند کمک به دولت پیش بینی توسعه همه گیر دقیق تر است.


به جای صرفا ضرب تعداد روزانه موارد معینی عامل پوپر به عنوان مثال تلاش می کند به حساب برای آنچه که او خواستار این نقطه شروع “بیماری همه گیر محلی شبکه”.

“اگر شما 100 یا 200 نفر صرف زمان کافی در یک اتاق با یک فرد حامل این ویروس سپس به عنوان مثال 20 ممکن است راه رفتن با عفونت و پس از چند روز جوجه کشی زمان تصویب آن را به خانواده و همکاران و اجازه دهید فرض کنیم 10 بیشتر مردم هر. در عرض چند روز این ویروس می تواند در نتیجه ضرب 200 بار تنها با یک رویداد جدید – و پس از آن ادامه خواهد داد.”

‘ما به اشتراک گذاشته فنجان’

بزرگ احزاب نقش مهمی در این بیماری همه گیر را گسترش سریع نه فقط در اروپا بلکه در آمریکا و استرالیا. نیویورک در حال حاضر ممکن است مرکز ما شیوع اما سنتی جشن در اطراف مردی Gras است که تصور شده اند به یک کاتالیزور برای شیوع بزرگ در نیواورلئان.

در فوریه 25 کل شهر تقریبا 400,000 ساکنان و برآورد توریستی جمعیت از 1.4 میلیون نفر از سراسر جهان بودند بلعیده در جزر و مد, موسیقی, شناور, عجیب لباس کوکتل و خوشگذرانی برای اوج کارناوال.
People in The French Quarter on the final day of Mardi Gras in New Orleans on 25 February.

به عنوان سنتی است در این Louisiana شهرستان در می سی سی پی تجمعات و راهپیمایی آغاز شده بود هفته قبل از 6 ژانویه به بعد. بسیاری از مردم پرت درهای خانه های خود را باز و کهنه در دوستان و خانواده و همسایگان غریبه – همه jostling, رقص, در آغوش گرفتن, خوردن و نوشیدن با هم.

وجود دارد هیچ محدودیت های اجتماعی در طول کارناوال. تنها چند هفته بعد در 20 مارس آیا شهردار نیواورلئان مسئله اقامت در خانه سفارش به شهر لوئیزیانا سفارش ایالت محدودیت دو روز بعد بسته شدن مدارس و تمام غیر ضروری کسب و کار.

اول مرگ در شهرستان رخ داده در 13 مارس 22 مارس لوئیزیانا تا به حال 837 موارد که 70 درصد خوشه در نیواورلئان. در 1 مارس مرگ و میر در کشور رسیده 273.


“مردی Gras بود طوفان کامل آن را ارائه شرایط مناسب برای گسترش این ویروس گفت:” Rebekah Gee از دانشگاه ایالتی لوئیزیانا است خدمات بهداشتی و درمانی را بدست آورد.

“ما مشترک فنجان. ما مشترک یکدیگر را در فضایی خالی از جمعیت. مردم در تماس نزدیک ابتلا به [رشته] beads. اکنون روشن است که مردم نیز گرفتار coronavirus,” او اضافه شده است.

برای مقامات بهداشتی است که هنوز در تلاش برای پیگیری و شامل فرد عفونت در این مرحله از بیماری همه گیر, پارتی, خوشه نمایندگی یک چالش خاص پس از revelers اغلب از سفر و بازگشت به سایر مناطق دیگر کشور و یا حتی قاره های دیگر.

در استرالیا برای مثال حداقل 30 نفر از جمله برگشت آلوده شد پس از حضور در شلوغ رقص در ساحل باندی فهرست سطل pavilion 15 مارس.

حزب صورت گرفت شب قبل از محدودیت به اجرا در آمد و تجمعات بیش از 500 نفر در طول یک آخر هفته از پیام های مخلوط از مقامات. استرالیا نخست وزیر بود و اصرار مردم به جمع در اعداد بزرگ اما همچنین گفت که او می خواهم به یک بازی فوتبال است.

بسیاری از کسانی که با حضور “بازگشت به Boogie Wonderland – Tropicana” رویداد گفت که مردم به انتشار خود را “درونی کارائیب رقصنده” بعد از بازنشسته به محلی backpacker خوابگاهها با اتاق خوابگاه و امکانات مشترک است.

این Waverley شورای منطقه که شامل باندی و آن backpacker جامعه در حال حاضر تبدیل به یک کانون برای Covid-19 با بسیاری از آن 140 موارد مرتبط با کافه ها و رستوران ها از جمله Bucket List.
A Bondi resident leaves a Covid-19 testing clinic near Bondi Beach in Sydney, Australia.

دعا ها و مجالس ترحیم

در بسیاری از کشورها partygoers و برگزارکنندگان را در بر داشت خود را در پایان دریافت میکند. در استرالیا, لیست سطل را در Facebook صفحه پر از کبود نظرات محکومیت “احمقها” که جمع شده بودند به حزب. در آلمان, ماشین با هاینزبرگ تعداد صفحات تا به حال ویندوز خود را شکست شده اند و jeered به عنوان “تاج پخش”.

اما رمان coronavirus آیا نیاز به گردهمایی های اجتماعی به آشکارا لذت بردن شخصیت شکوفا. در این هفته از 17 تا 21 فوریه در حدود 2500 نمازگزاران با حضور در پورته Ouverte کلیسای مسیحی در Bourtzwiller منطقه از مولوز در آلزاس فرانسه برای یکی از پیش بینی ترین حوادث در انجیلی تقویم.

آنها آمدند از دور و گسترده از جمله از فرانسه به سرزمین های خارج از کشور و جزیره کورس برای یک هفته از روزه و نماز – برگزار در سال گذشته از 25 سال است.

“در طول پنج روز از نمازگزاران استقبال یکدیگر pecked هر یک از دیگر بر روی گونه ها و دست برگزار می شود گاهی اوقات در حالی که دعا در طول خدمات” Nathalie Schnoebelen سخنگوی کلیسای گفت: پس از آن.

در آن زمان هیچ کس فکر بیشتر از آن خواهد بود تقریبا یک ماه قبل از فرانسه رفت و به یک ملی مستند. یک خوشه کوچک از coronavirus موارد شکسته بود در متاسفانه نام Contamines پیست اسکی در رشته کوه های آلپ, اما بسیاری از coronavirus موارد هنوز محدود به چین است.

“بر خلاف آنچه برخی سیاستمداران باید گفت ما نمی نادیده گرفتن قوانین اساسی از آنجا که در آن زمان وجود ندارد” Schnoebelen گفت.

این بود تنها پس از این جماعت در پورته Ouverte تا به حال پراکنده و چند نمازگزاران آزمایش مثبت برای coronavirus که نگرانی مطرح شد. در میان کسانی که تست مثبت بودند کلیسای اصلی کشیش ساموئل Peterschmitt (پسر ژان Peterschmitt که تاسیس پورته Ouverte کلیسا در سال 1966).

در مجموع 18 نفر از Peterschmitt خانواده آزمایش مثبت برای Covid-19. ساموئل Peterschmitt پسر جاناتان اعتراف کرد که نمازگزاران شده بود در محدوده به صورت یک هفته در “شرایط نسبتا ایده آل اگر یک ویروس می خواهد به توسعه”.

در آن زمان شناخته شده بود به عنوان مهد ویروس کلیسا نمازگزاران به حال ناخواسته تصویب آن به دیگران. یک پرستار که در پورته Ouverte اعتقاد بر این است که منشأ یک خوشه که آلوده 250 همکارانش در دانشگاه استراسبورگ در بیمارستان که در آن او کار می کرد.

دو بازنشسته نمازگزاران بازگشت به خانه خود را در آژاکسیو منطقه مدیترانه جزیره از جزیره کورس. وجود دارد در حال حاضر حداقل 263 موارد مثبت و 21 مرگ و میر در این جزیره است.

یک هیئت پنج کلیسا را برانگیخت از گویان فرانسه به رهبری خود کشیش انجیلی ژیل ساکس, بازگشت به فرانسه در خارج از کشور و خاک در شمال شرق سواحل آمریکای جنوبی در 25 فوریه است. Sax گفت که او احساس بد شد و “لرزش مانند برگ” را به عنوان به زودی به عنوان او..

دیگر نمازگزاران بازگشت به شهرستانها و شهرهای سراسر فرانسه – Orléans, کردن & ndash Saint-حقیقت, بلفورت, Dijon, Mâcon, Briançon پاریس. 8 مارس حدود 100 coronavirus موارد بوده است مربوط به کلیسا نماز هفته.

امروز مولوز یکی از بدترین آمار مناطق در فرانسه با بیمارستان های محلی غرق بیماران مبتلا به کوروناویروس.

کریستف Lannelongue تا دیروز مدیر کل منطقه ای بهداشت و درمان سازمان گفت: “این یک نوع بمب اتمی است که در ما افتاد در پایان ماه فوریه و ما متوجه آن است.”

در ایتالیا است که ثبت بالاترین تعداد مرگ و میر به عنوان یک نتیجه از ویروس های لیگ قهرمانان اروپا مسابقه فوتبال بین برگامو و اسپانیایی تیم والنسیا در 19 فوریه به عنوان “بمب بیولوژیک” تبدیل شده است که شمال این کشور را به مرکز کشور شیوع.
Fans celebrate as Atalanta score in the match in Bergamo, Italy, on 19 February.

اما دانشمندان مانند ماسیمو Galli سر از بیماری های عفونی واحد در سککو بیمارستان در میلان بر این باورند که گسترش بیشتر احتمال دارد به شتاب در خوشه های کوچکتر در دره های اطراف برگامو.

“ما می دانیم Covid-19 است به خصوص موثر در انتقال داخل خانوادگي گروه” گالی گفت: نگهبان. “در osterias شلوغ با افراد مسن, آن را در بر داشت یک محیط مناسب.”

مشابه جمع آورده است که با هم مسن تر و جوان تر شهروندان قبل از شیوع این ویروس در ایتالیا و جنوب شرق. در 3 مارس, صدها نفر از مردم جمع شده بودند به پرداخت آخرین جهات خود را در مراسم تشییع جنازه در سن مارکو این لمیس یک شهر کوچک 13,000. 74-سال-مرد بودن به خاک سپرده شده بود پس از درگذشت عوارض از آنچه به نظر می رسید به یک مورد از آنفولانزای فصلی.

تا آن روز وجود داشته است هفت مورد از عفونت کروناویروس در Puglia, پاشنه ایتالیا بوت. عکس از بیماران در مناطق شمال ایتالیا و اول مرگ و میر در لومباردی غیر قابل تصور به نظر می رسید بسیار شبیه به ملی مستند است که تمدید شد چند روز بعد در سراسر کشور است.

اما به زودی پس از مراسم تشییع جنازه این مرد که به تازگی شروع به عزاداری مرگ از شوهرش دریافت یک تماس را به اطلاع او که شوهرش تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

با توجه به Ludovico Vaccaro رئیس عمومی دادستانی در Foggia “یک postmortem نشان داد مرد آلوده با Covid-19 اما نتیجه بیرون آمد تنها پس از بدن او منتشر شد به خانواده برای تشییع جنازه. آنها باید منتظر نتیجه تست قبل از توزیع بیش از بدن انسان است.”

مقامات گفتند که چند روز قبل از آن مرد سفر کرده بود به کرمونا در شمال ایتالیا به دیدار دخترش. پس از بازگشت او شروع به تجربه علائم شبه آنفولانزا.

به گفته پزشکان و محققان انسان به حال خود آلوده و قبل از او درگذشت. در تشییع جنازه آنها پس از آن آمد به تماس با ده ها تن از بستگان و دوستان که داد تسلیت به خانواده با دست دادن و در آغوش, باز کردن دروازه برای یکی از اولین خوشه در جنوب ایتالیا. به عنوان یک نتیجه از 110 نفر قرنطینه ده ها تن از آنها آزمایش مثبت برای کوروناویروس. دو فوت کرده اند.

دفتر دادستان در فوجیا آغاز شده است و رسیدگی به آنچه فرماندار Puglia است به نام “فاجعه بار خطا”. پشت یکی از دراماتیک ترین مورد از این ویروس گسترش است خطای انسانی: اگر پزشکان تا به حال منتظر نتایج تست قبل از تحویل بدن به اعضای خانواده و شاید ده ها تن از مردم اجتناب می تواند عفونت است.

یک حلقه نه یک منحنی

فکر coronavirus همه گیر به عنوان یک فرایند است که می تواند با سرعت بالا به طور چشمگیری از طریق انسان خوشه نیز تحت تاثیر ملاحظات سیاستگذاران هستند که می رسم یک مسیر از زمان مستند. زمانی که دولت شروع به استراحت فعلی اجتماعی فاصله اقدامات می تواند آنها نیز استطاعت اجازه می دهد تا بزرگ اجتماعی و فرهنگی و یا مذهبی تجمعات پیش بروید ؟

“تصویر Covid-19 اپیدمی به عنوان یک منحنی گرفته و نگه دارید و در تخیل جمعی اما ترس من این است که ما در واقع در برخورد با یک حلقه” گفت: ریاضیدان پوپر. “به محض این که محدودیت های سست وجود دارد می تواند جدید خوشه که اجازه می دهد تا به سرعت بخشیدن دوباره.”

داستان از این بیماری همه گیر در ویتنام به عنوان یک داستان عبرت انگیز.

جنوب شرق کشور آسیایی از ثبت اولین مورد کرونا ويروسی در 23 ژانویه توسعه است که باعث اقدام سریع از مقامات. ویتنام نگه داشته و بسیاری از مدارس بسته پس از سنتی قمری تعطیلات سال جدید در اواخر ماه ژانویه و ممنوع پرواز به و از چین در 1 فوریه. همچنین این کشور در خارج از چین به معرفی یک توده قرنطینه در زمانی که در 12 فوریه مقامات جدا روستاها حدود 25 مایل (40 کیلومتر) از هانوی که در خانه بودند به 10000 نفر.

ویتنام تا به حال شناسایی شده هیچ مورد جدید به مدت سه هفته در هنگام پرواز از لندن, لمس کردن در هانوی را Noi بای فرودگاه بین المللی در 2 مارس. در میان صدها نفر از مسافر بود 27 ساله زن ویتنامی بازگشت پس از یک سفر برای حضور در مد منحصر به فرد وقایع هفته در اروپا است. همراه با خواهرش او نشسته بود در میان مهمانان در یک Gucci نشان می دهد در میلان و تماشا Yves Saint Laurent در پاریس, مستند سفر او در Instagram.

زن بعد نیویورک تایمز گفت که او تا به حال پرواز به میلان در 18 فوریه که در آن زمان “هیچ کس به صحبت کردن در مورد ویروس”. او در سفر به پاریس در فوریه 25, او اضافه کرد و گفت که او احساس خوب زمانی که او پرواز کرد که در هفته.

روز پس از ورود در ویتنام دچار سرفه و آزمایش مثبت برای coronavirus تبدیل شدن این کشور را “بیمار 17”. از 7 مارس ویتنام دارای 245 تایید عفونت. تلاش برای ردیابی و حاوی ویروس است و برای شروع همه را دوباره و دوباره.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>