مارک عجله به دفاع از سیاه و سفید زندگی می کند استفاده می شود به سکوت ما. آن را بیشتر خودت? | Candice فردریک

W

مرغ من برای اولین بار متوجه شدم که وجود دارد غیر از چهره های سیاه و سفید در شمار تظاهرات خواستار عدالت برای قتل پلیس جورج فلوید در سراسر جهان در طول چند روز گذشته من فکر کردم: آن را به خوبی ببینید که مظلوم سیاه افراد تنها کسانی نیستند که صحبت کردن در مورد ظلم و ستم از مردم سیاه و سفید. چرا که به طور کلی آن را مورد بوده است. اما این احساس امداد محلول پس از سازمان های بزرگ مانند NFL و CW و همچنین به عنوان ستاره مانند Lea Michele, شروع به پریدن کرد که ارابه موسیقی به تراز خود را با مبارزه برای بشریت است. به خاطر این که برخی از همان سیستم عامل است که باید سکوت ما.

من آن را دریافت کنید; یک انگیزه بزرگ برای اعتراض به عدم پاسخگویی – برای بی دقتی محکومیت از زندگی سیاه سرکوب از صدا و بی اعتنایی مطلق برای ما تصویر. البته شما می خواهید به نگاه مانند سفید سازمان یا عمومی شکل است که در سمت راست از تاریخ جذاب به مظلوم که در قسمت نا امید که یک کشور به کمک آنها ساخت تا یک بار دیگر آنها را رها. و صادقانه مردم سیاه و سفید نیاز به حمایت از غیر مردم سیاه و سفید به گره عدالت در یک کشور هنوز اجرا و دیکته شده توسط سفید ستمگران.

برای یک تقسیم لحظه در زمان به نظر می رسید مانند برخی از این نفوذ سفید اشخاص بود و در نهایت بدست نقطه پس از سالها کارگردانی توجه خود را نسبت به عدم پاسخگویی که بسیار فراتر از سیستم دادگاه به بزرگ و صفحه نمایش کوچک به عنوان به خوبی به عنوان ما استادیوم های فوتبال. اما از آنجا که ما در حال زندگی در یک زمان هنگامی که مردم سیاه و سفید هستند بنابراین تغذیه است که آنها در حال به خطر انداختن جان خود در راهپیمایی جمعیت در طول یک بیماری همه گیر به تقاضا مسئولیت سفید برتری مختصر و مفید اظهارات دیگر کافی اعلامیه داد.

نه زمانی که آن موسسات مانند NFL دور انداخته khezri برای زانو طول سرود ملی به مسابقه پلیس با خشونت های نژادی و نابرابری. نه زمانی که CW با وجود آن سیاه و سفید-led سری مانند رعد و برق سیاه و سفید و همه, آمریکا را نمی توان زحمت برای به تصویر کشیدن شخصیت های سیاه روی دیگر خود را نشان می دهد ریوردیل به عنوان چند بعدی انسان و نه فقط به سختی قابل مشاهده sidekicks به شخصیت. نه زمانی که میشل گزارش شده سیاه و سفید سابق بازیگران mate اولین تلویزیون فرفره “زندگی در جهنم”. (میشل کرده و عذرخواهی کرد.)

سیاه زندگی مهم نیست به آنها را پس از آن را در سطحی ارائه ائتلاف مهم نیست به معترضان در حال حاضر. مردم سیاه طولانی گذشته نقطه از تعارفات و احترام و گفت و گو است که رقص در اطراف مسائل بدون حل هر چیزی در همه. وجود دارد نیاز به مسلم عمل است. از این رو پرسش از پاسخگویی یا نه فقدان آن آورده است ما را به این زمان مقطع. به منظور به دست آوردن اتحاد و ایجاد تغییر واقعی, شما باید برای اولین بار اذعان کرد اقدامات خود را به مانند ،

شما باید به درک مبارزه شما گفته ثبت نام برای – مبارزه برای عدالت کیفری مبارزه برای شخصیت های سیاه برای دریافت همان سطح از تقویت به عنوان همتایان سفید, مبارزه در اعتراض به شایع نابرابری و بدون ترس از عواقب و یا از دست دادن زندگی است. شما همچنین باید درک خود را از همدستی که شامل سکوت در برابر بی عدالتی است. چرا که تنها تأکید چگونه شما عمدا و remorselessly از سود خود را امتیاز.

آن را به بیش از فقط یک خوش تیپ کمک مالی به NAACP یا خالی نذر به استخدام بیشتر سیاه و گوهای پشت صحنه در واقع بدون انجام این کار و یا به همان اندازه توخالی عذرخواهی castigating اقدامات خود را بدون درک کامل از چرا. آن نیاز به تعمیرات اساسی کامل راه خود را از تفکر و امروز و هر روز دیگر که به شرح زیر است. یکی از ضروری ترین چیزهایی است که این تظاهرات را ساخته اند روشن است که چه زمانی قابل قبول دیگر نمی تواند تحمل بود. پاسخگویی است نه صرفا یک پیشنهاد است اما یک دستور است که به طور مشابه, بی رحم تاثیر اگر رعایت نکرده.

این بدان معناست که شما ادامه خواهد داد تا علنا به نام کردن در مورد هر غلط تعهدات برای انجام بهتر. بی تفاوتی نسبت به هر گونه طولانی سیاه, حامیان یکی از بزرگترین گروه های مصرف کننده در این سیاره ممکن است در نتیجه تخلیه رتبه بندی و یا فروش بلیط. رای گیری به نفع سفید برتری و در برابر زندگی مردم سیاه و سفید شما به سرعت مورد ستایش قرار داد در این لحظه در زمان مطمئنا ملاقات با بیشتر خوابی اعتراض در خیابان.

مردم سیاه و سفید به سادگی هیچ وقت به دست خود را نگه دارید و یا توضیح دهید که چگونه شما ستم کرده اند با ما و دیگر باید انتظار می رود به انجام این کار. نژاد پرستی چیزی است که ما در زندگی با هر روز از زندگی ما است. شما هم در این مبارزه با ما هر روز و یا شما نمی. اگر این دومی را در نظر بگیرید این اعتراضات رسمی خود را اطلاع می دهد.

وجود دارد رفتن به راه همه چیز به کار گرفته شد. این به ما طبیعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de