Botched آیووا قفقاز تبدیل شده اند ultimate سیاسی استعارهآیووا است مانند فوتبال. آن است که مهم تر از همه حداقل از چیزهای مهم در سیاست است.

آن را ممکن است برای اولین بار دولت در این کشور برای رای دادن در انتخابات است که در نهایت تصمیم می گیرید که آیا sociopathic cretin نگه می دارد انگشت خود را بر روی دکمه های هسته ای.

اما آن را نیز دولت تنها با شش رای کالج انتخاباتی و کل جمعیت به سختی به 3 میلیون souls حدود 90 درصد از آنها همان رنگ به عنوان منجمد cornfield.

و به نوعی آن را در حال حاضر یک دولت است که ظاهرا می یابد آن را سخت به دفعات مشاهده شده است. از نهایی Des Moines, ثبت نام نظرسنجی (لغو شد) به آرا از یک زن و شوهر از صد هزار حزبی را برانگیخت (البته اواخر), Iowa رابطه با اعداد است در مورد به عنوان پاک به عنوان یکی از بسیاری از آن گراز مزارع.

اگر خدایان سیاسی استعاره می خواستم برای ارسال یک پیام در مورد 2020 انتخابات آنها شده است می تواند یک کمی کمتر آشکار است اگر فقط به حفظ یک کمی رمز و راز. اول آیووا حزب دموکرات جدید رای tallying سیستم از رنج غیر قابل توضیح “تناقضات”. سپس گوشی خود شکست خورده است.

در صورت عدم وجود آمار داوطلبان در زمان به میکروفن اعلام پیروزی. همه آنها برندگان حداقل با توجه به خود را speechwriters و غرور. این ممکن است درست است که هر حزب دموکرات در حال اجرا است برای پاک کردن لکه از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما این هم درست است که نادیده گرفتن حقایق به اعلام پیروزی است Trumpian حرکت از همه آنها را.

الیزابت وارن ساخته شده تاسف انتخاب دادن شبه سخنرانی پیروزی در حالی که جو بایدن بود صحبت کردن در مورد چگونه دموکراسی به معنای واقعی کلمه بود در معرض خطر در این انتخابات است.

“نشانه این است که آن را برای رفتن به نزدیک گفت:” معاون سابق رئیس جمهور. “ما در حال رفتن به راه رفتن از اینجا با ما به اشتراک بگذارید از نمایندگان پس از آن به New Hampshire, نوادا, کارولینای جنوبی و فراتر از آن.” وزوز سال نوری افتخار شده اند.

هم زمان با دوربین های قطع به او وارن بود صحبت کردن در مورد لغو برده داری و جنگ داخلی. این کشور غیر Iowan رای دهندگان شد و در نتیجه در امان حساب او از قرن اول تاریخ آمریکا. “من باور دارم که رویاهای بزرگ هنوز هم ممکن است در امریکا” او اعلام کرد. “تمام آن طول می کشد برخی از کار سخت و برخی بهتر اتصالات.”

رویای بزرگ, Iowa. و سوئیچ خدمات تلفن همراه زمانی که شما می توانید.

“زمانی که نتایج اعلام شد من یک احساس خوب ما در حال رفتن به انجام این کار بسیار بسیار خوبی در آیووا” گفت: برنی ساندرز. “این پیام است که آیوا فرستاده است به ملت است پیام مشترک مردم آمریکا که ما می خواهیم یک دولت است که نشان دهنده همه ما نه فقط ثروتمند همکاران کمپین و یک درصد است.”

اگر آیووا می خواستم برای ارسال یک پیام به ملت می تواند آنها را از طریق پست آن را برای اولین بار کلاس.

هر چه دلیل برای شمارش تاخیر آیووا نتایج همیشه رفتن به کمتر مورد اعداد و بیشتر در مورد چیزی بسیار بیشتر از تصور. به عنوان یک راهنمای به آینده نزدیک, آیووا, اهمیت استوار جادویی مفهوم انتظارات و رم مفهوم پوشش رسانه ای.

جیمی کارتر از هیچ جا آمد را به نفع خود در سال 1976 تنها در چرخه دوم زمانی که آیووا اولین دولت به رای دادن. هیچ کس انتظار می رود سابق گرجستان فرماندار به از طریق شکستن تا زمانی که او برنده در آیووا بسیار شبیه هیچ کس انتظار یک آفریقایی سناتور آمریکایی به نفع خود در شبح مانند سفید وزارت امور خارجه 32 سال بعد.

اما از نظر انتظارات آیووا, آب دهان دور تا آنجا که آیووا میبخشد. Howard Dean, آخرین برنی مانند شورشیان به چالش ایجاد شد مذکور را شکست داد و به مقام سوم در سال 2004. برای هفته آینده مبارزات انتخاباتی خود دچار طولانی تشییع جنازه در نیوهمپشایر به عنوان کابل, اخبار کانال های شده سرنوشت ساز آیووا شب جیغ در یک حلقه بی پایان. چهار سال پیش تیغ نازک حاشیه هیلاری کلینتون پیروزی بر برنی چپ کلینتون به دنبال زخمی و ساندرز صدایی درد برای ماه ها در پایان.

در یک هفته, New Hampshire خواهد شد که خود می گویند در راه است که به عنوان درمان عمیقا معنی که اگر باراک اوباما هرگز از دست دولت در سال 2008 پس از دستیابی به موفقیت بزرگ در آیووا.

در برخی از نقطه یکی از نامزدها را دندانه دار کردن تا به اندازه کافی از یک برنده هاله که روی ارابه موسیقی رای دهندگان پرش پردازنده. در بزرگتر متحده که در آن رای دهندگان نیست که درگیر و یا به حوصله آنها در آیووا برنده هاله است که در واقع چیزی با ارزش.

در ضمن ما نیاز به صداقت در مورد انتظارات در آیووا. هر دو جو بایدن و برنی ساندرز نیاز به پیروزی: بایدن به خاطر او ملی سناتور ساندرز زیرا او پیشرو در تازه ترین نظرسنجی آیووا. برای دو نامزد دیگر در ردیف بالا – الیزابت وارن و پیت Buttigieg – هر پایان نزدیک بالا خواهد بود به اندازه کافی را قابل قبول مورد نامزدی خود را.

چه تقسیم می شود تصمیم چیست ؟ تا آنجا که برنی مؤمنان واقعی می خواهم به استدلال خود را در مورد حزب دموکرات تر است تقسیم شخصیت از کیش. و شخصیت صفت که مهم است ضرب و شتم شخصیت کارتونی در دفتر بیضی. با توجه به سی ان ان ورودی های نظرسنجی ها حدود دو سوم از رای دهندگان ایالت آیووا گفت: آنها ترجیح می دهند از یک نامزد که می تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به جای یک نامزد که با موافقت آنها را در مسائل.

قرار است ما را به قلب گرم توسط چشم به طور منظم مردم آیووا نمایندگان شان caucusing با همسایگان خود برای تصمیم گیری در حزب خود را نامزد می شود بعد commander-in-chief. اما نزد یک ورزشگاه پر از فشار همسالان و رای شمارنده ساخته دموکراتیک این ورزش شبیه کافکا-esque کابوس در مورد Miss Congeniality.

کاملا چرا دموکرات ها اصرار بر 15 درصد زنده ماندن آستانه به طور کامل مشخص نیست. تاثیر دوم-انتخاب رای گیری در محکم مفتول در کویل مسابقه روشن است: حقه پر از تشویق و jeering به جای استدلال بحث است.

در هر صورت این روند آنقدر پیچیده است که رای گیری-شمارنده صدا اشتباه گرفته شود. خدا رو شکر روند برای شلیک یک استیضاح رئیس جمهور به نظر می رسد تا اطمینان قابل اعتماد است.

با تشکر خوبی برای آیووا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de