کتاب وضعیت

“سفید پدر و مادر” یک پادکست جدید از سریال تولیدات یک شرکت نیویورک تایمز در مورد 60 سال رابطه بین والدین و مدرسه پایین بلوک.

گوش دادن به دو قسمت در حال حاضر و نگه داشتن یک چشم را برای قسمت های جدید هر پنج شنبه در دسترس است در اینجا و در دستگاه تلفن همراه خود را: از طریق اپل پادکست | از طریق Spotify | از طریق گوگل

آن را تا سال 2015 و یک بروکلین مدرسه راهنمایی در مورد به دریافت یک هجوم عظیمی از دانشجویان جدید.

در این قسمت Chana Joffe-والت یک خبرنگار به شرح زیر چه اتفاقی می افتد زمانی که مدرسه بین المللی مطالعات هفتم, 6کلاس هفتم, کلاس متورم از 30 عمدتا لاتین, سیاه و خاورمیانه دانش آموزان به 103 — هجوم تقریبا به طور کامل هدایت می شود با خانواده.

هر کس می خواهد “چه چیزی بهترین را برای مدرسه” اما آن را می شود روشن است که آنها نمی به اشتراک گذاری همان چشم انداز از آنچه “بهترین” به معنی.

بعدی: در قسمت 2 Chana حفاری به شهر نیویورک بایگانی شهری برای ردیابی پیچیده سابقه ادغام در مدرسه و در سراسر شهرستان.

“من هنوز هم معتقدم در آن’

سفید پدر و مادر در 1960s مبارزه به بخشی از جدید نواخته یکپارچه مدرسه در بروکلین. پس چرا فرزندان خود را هرگز شرکت کنم ؟

اعتبار…Alexia وبستر

“سفید پدر و مادر” شد به گزارش Chana Joffe-والت; تولید شده توسط جولی اسنایدر; ویرایش شده توسط سارا Koenig نیل ضربت زنی و ایرا شیشه ای; سرمقاله مشاوره توسط حوا L. اوینگ و راشل Lissy; و صدا mix by استو نلسون.

نمره اصلی برای “سفید پدر و مادر” نوشته شده بود و انجام شده توسط گروه جاز بد به علاوه. این گروه متشکل از نوازنده بیس رید Anderson, پیانیست اورین ایوانز و درامر دیو پادشاه. موسیقی های اضافی از مت McGinley.

با تشکر ویژه از سام Dolnick جولی Whitaker, Seth Lind, جولیا سیمون و لورن جکسون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>