بولتون کتاب بمب: آنچه در آن به معنی برای استیضاح

در شب یکشنبه نیویورک تایمز گزارش داد که سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون آینده کتاب فراهم می کند یک حساب دست اول از گفتگو با رئیس جمهور تهمت است که پشتیبانی از یک عنصر کلیدی از استیضاح پرونده علیه او: که مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم دستور توقف کمک به اوکراین تا زمانی که دولت برای راه اندازی تحقیقات به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و پسرش شکارچی. با توجه به بار حساب شد که بر اساس اطلاعات از منابع که گفت: آنها تا به حال دیده می شود, مقاله, Bolton, گفت:, گفتگو صورت گرفت و در ماه اوت سال 2019 مدت کوتاهی قبل از او از کار اخراج شد با مغلوب ساختن پیشی جستن.

چگونه این تاثیر رئيس جمهور در دفاع در برابر استیضاح?

وجود دارد دقیق شهادت شهود در خانه پرس و جو است که به کمک یخ در ارتباط بود توسط دولت به مجلس تحقیق و تفحص اما حساب implicating تهمت شخصا اکثرا دست دوم یک نقطه بارها و بارها ذکر شده توسط رئیس جمهور دفاع وکلا در باز کردن اظهارات روز شنبه. بولتون حساب اگر بار گزارش دقیق است که برای اولین بار به پیوند مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مستقیم به تلاش برای فشار رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky به اقدام است که به نفع تهمت سیاسی است.

این به چه معنی برای محاکمه?

قوانین تعیین شده توسط رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل اتخاذ تصمیم در تماس شاهدان تا نزدیکی پایان دادگاه رسیدگی باز به دنبال استدلال های هر دو طرف و زمان برای سناتورها به سوال بپرسید. دموکرات ها به دنبال شهادت از بولتون و حداقل سه نفر دیگر از مقامات دولت: اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney, Mulvaney دستیار رابرت بلر و مایکل Villalpando یک مقام در دفتر مدیریت و بودجه است. حداقل چهار جمهوری خواهان باید برای پیوستن به 47 دموکرات ها در سنا به پشتیبانی از تماس شاهدان و چشم انداز بودند در بهترین حالت نامشخص تا این بار داستان به نظر می رسد. همانطور که از صبح روز دوشنبه این نگاه بیشتر احتمال دارد که Bolton, حداقل, ممکن است به نام.

بولتون که کاهش یافته است به شهادت قبل از خانه قبلا گفت که او به نظر می رسد اگر subpoenaed توسط سنا.

“من فکر می کنم آن را به طور فزاینده ای به احتمال زیاد است که دیگر جمهوری خواهان ملحق خواهد شد کسانی از ما که فکر می کنم ما باید از شنیدن جان بولتون. آیا دیگر وجود دارد شهود و اسناد و مدارک است که یکی دیگر از موضوع” بهداشت ، میت رامنی جمهوریخواه یوتا به خبرنگاران گفت: صبح روز دوشنبه.

رامنی پرسید که آیا او در ساخت این نظر بر اساس گفتگو با دیگر سناتورهای کرد و گفت: “صحبت با دیگران که اظهار کرده اند در این عنوان به خوبی.”

“من فکر می کنم این داستان که دیروز آن را به طور فزاینده آشکار است که این امر مهم به شنیدن از John Bolton” رامنی گفت.

رئیس جمهور تهمت با آن زمان مشاور امنیت ملی جان بولتون در مارس سال 2018 است. (عکس: سوزان والش/AP)

سناتور. سوزان کالینز R-مین توییتی “گزارش در مورد جان بولتون کتاب تقویت مورد شهود و باعث شد که تعدادی از مکالمات میان همکاران من.”

لیندزی گراهام سناتور. R-S. C. توییتی صبح روز دوشنبه که اگر شاهدان اجازه داده شد و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن تیم باید قادر به تماس خود را. در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “می خواستم به خواندن بولتون مقاله و باز بود به subpoenaing آن در صورت لزوم.

“آنچه ما باید انجام دهید در اینجا این است که بررسی این مقاله و دیدن اگر آن را دلیلی برای اضافه کردن به این رکورد گفت:” گراهام. وقتی پرسیده شد که اگر او به حمایت از یک احضاریه برای دریافت آن, او گفت:, “من می خواهم به دانستن آنچه که در این مقاله آره. من فکر می کنم که مهم است.”

که تا به حال دسترسی به مقاله?

بولتون وکیل ارسال مقاله به شورای امنیت ملی در پایان دسامبر برای بررسی به مطمئن شوید که هیچ اطلاعات طبقه بندی شده فاش شد که در این کتاب است که برنامه ریزی شده برای انتشار در ماه مارس است. شورای امنیت ملی را رد کرده است که هر کسی در کاخ سفید آموخته محتویات آن را با یک سخنگو گفت: “سفیر بولتون مقاله ارسال شده بود به شورای امنیت ملی قبل از انتشار بررسی شده است و تحت بررسی اولیه توسط شورای امنیت ملی است. هیچ کاخ سفید پرسنل خارج از شورای امنیت ملی را مورد بررسی این مقاله است.”

جک گلد اسمیت کاخ سفید وکیل تحت سابق جورج دبلیو بوش رئیس جمهور گفت: قوه مجریه “اغلب گردش خطی ارائه شده برای prepub نقد و بررسی به طور گسترده ای از جمله به مقامات سیاسی و آن را اغلب می پرسد برای حذف به دلیل داشتن چیزی برای انجام w/ افشای اطلاعات طبقه بندی شده.”

Ned قیمت یک شورای امنیت ملی رسمی از سال 2014 تا 2017, گفت واشنگتن پست “آن را در حوزه کاخ سفید مشاور به بررسی سوابق در اختیار دفتر اجرایی رئیس جمهور است. تقریبا مسلم او را به دنبال مقاله.”

می تواند کاخ سفید مسدود کتاب از حال منتشر شده ؟ ؟ ؟

این امکان وجود دارد که تهمت می تواند تلاش برای متوقف کردن کتاب از انتشار بر اساس اجرایی امتیاز اما تحلیلگران در مورد قدرت که مورد قبل یک سری از توییت از رئیس جمهور است که می تواند بیشتر تضعیف آن موقعیت است.

“من هرگز گفته جان بولتون که کمک به اوکراین شد و برای تحقیقات به دموکرات ها از جمله Bidens,” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی صبح روز دوشنبه. “در واقع او هرگز گله و شکایت در این مورد در زمان خود بسیار عمومی فسخ است. اگر جان بولتون گفت: این آن بود که تنها به فروش یک کتاب است.”

رایان گودمن سابق وزارت دفاع مشاور ویژه و دانشگاه نیویورک و استاد حقوق گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها می تواند به معنای او دیگر نمی تواند به استناد اجرایی امتیاز در محتویات بولتون کتاب.

“یکی دیگر از هیچکدام از خطا” نوشته گودمن. “آنچه قابل توجه در مورد این توییت موضوع توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به خاص اتهامات در [بولتون کتاب]: این اظهارات با مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است چشم پوشی از اجرایی امتیاز! نمی تواند علنا مورد بحث اطلاعات و سپس می گویند [بولتون] نمی تواند.”

سناتور. میت رامنی دیده می شود در طول یک استراحت در رئیس جمهور تهمت را استیضاح محاکمه در روز پنج شنبه گفت: “این به طور فزاینده آشکار است که این امر مهم به شنیدن از جان بولتون.” (عکس: تراشه Somodevilla/گتی ایماژ)

می توانید خانه درخواست بولتون شهادت در حال حاضر و چه اثر خواهد که در استیضاح محاکمه ؟

هر چند مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت: در غیر این صورت در توییتر خانه را به تلاش برای بولتون به شهادت ارسال نامه ای به وکیل مدافع در Oct. 30, 2019. او کاهش یافته است به نظر می رسد با استناد به کاخ سفید سیاست اجازه می دهد نه سابق یا فعلی مقامات مطابق با استیضاح بررسی است. خانه تصمیم گرفتند به حکم بولتون اجتناب از آنچه که می توانست طولانی دادگاه نبرد.

زمانی که بولتون اعلام کرد در اوایل در ماه ژانویه که او را به شهادت در مقابل سنا در کنگره Steny Hoyer, یک عضو دموکرات رهبری گفت که خواستار بولتون به شهادت امکان پذیر بود.

“من فکر می کنم که یک گزینه است اما این یک گزینه نیست که ما به دنبال در این نقطه در زمان” هویر گفت: قبل از خانه رسما ارسال مقالات از استیضاح به مجلس سنا. “ما نیاز به دیدن آنچه که آمریکا انجام می دهند.”

اگر سنا acquits تهمت بدون تماس در بولتون یک خانه شنوایی که شامل آسیب رساندن به شهادت از سابق مشاور امنیت ملی می تواند شرم آور به جمهوری خواهان به ویژه کالینز و دیگر سناتورها از بنفش متحده که برای انتخاب مجدد در پاییز.

اگر چه دو مقاله از استیضاح در حال حاضر به تصویب توسط مجلس موضع خود را, آن را نیز ممکن است برای خانه برای رای دادن در مقالات اضافی. وجود دارد هیچ قانون اساسی مانع که مانع از یک رئیس جمهور از استیضاح بیش از یک بار.

در چنین سناریو اگر بولتون حاضر به پیروی از یک خانه احضاریه این امر به احتمال زیاد باعث روند قانونی است که دموکرات ها را انتخاب و به دنبال پاییز گذشته. اما بولتون کتاب احتمالا خواهد عمومی قبل از این روند ایفا می کند.

آیا این گسترش محاکمه ؟

اگر هیچ شاهد نامیده می شود وجود دارد محدود کسب و کار باقی مانده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن حقوقی تیم نتیجه آن استدلال. وجود دارد ساعت 16 سوال زمان اختصاص داده شده برای سناتورها به پرس و جو هر دو تیم حقوقی به دنبال بحث بر سر اینکه آیا به تماس شاهدان (که می تواند یک جلسه بسته) و سپس جداگانه آرا در دو استیضاح مقالات. اعتقاد و حذف از رئیس جمهور نیاز به رای 67 سناتور هنوز هم در نظر گرفته شود بسیار بعید است.

اگر وجود دارد به اندازه کافی رای به شنیدن از شاهدان آنها می خواهم به احتمال زیاد بخش خصوصی مخلوع قبل از هر شهادت در طبقه سنا که گسترش طول فرآیند به طور قابل توجهی. تهدید طولانی مدت مبارزه در دادگاه بیش از امتیازی که گسترش محاکمه شده است حلق آویز بر سر سناتور جمهوریخواه که ممکن است ترجیح می دهند که محاکمه پایان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

جمهوری خواهان نیز شناور ایده خواستار شهادت از جو و هانتر بایدن و حتی تشکر. Adam Schiff, D-کالیفرنیا که منجر به استیضاح و تحقیق و مدیریت خانه مورد در دادگاه.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • مغلوب ساختن پیشی جستن به او می گوید “هرگز” گفت: Bolton اوکراین کمک گره خورده بود به بایدن تحقیقات

  • رامنی می گوید بولتون آیات آن را ‘به طور فزاینده ای به احتمال زیاد’ سنا خواهد تماس شاهدان

  • به عنوان دفاع باز تهمت وکلای متهم دموکرات کور رانندگی’ به استیضاح

  • مغلوب ساختن پیشی جستن: شیف ‘پرداخت قیمت و در عین حال’

  • یاهو نظرسنجی: اکثریت رای دهندگان می خواهند سنا به تماس جدید استیضاح شاهد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>