سیاه افسر بازداشت جورج فلوید به حال متعهد به رفع پلیس

مینیاپولیس — وجود دو مرد سیاه و سفید در صحنه قتل پلیس در مینیاپولیس ماه گذشته که roiled ملت است. یکی از جورج فلوید بود که سامانه بر روی آسفالت با یک افسر زانو در گردن او. دیگر مرد سیاه, Alex Kueng بود یک تازه کار افسر پلیس است که برگزار می شود بازگشت خود را به عنوان آقای فلوید تلاش برای نفس کشیدن.

آقای فلوید است که نام رنگ در نقاشی های دیواری و ناخوانا در اعتراض نشانه گذاشته شده است به استراحت. آقای Kueng که چهره اتهام کمک و معاونت در جرم در آقای فلوید مرگ است وثیقه hounded در سوپر مارکت توسط غریبه و محکوم کرد توسط برخی از اعضای خانواده.

قبل از آقای Kueng دستگیر شد, او تا به حال کشتی با موضوع سوء استفاده پلیس از مردم سیاه, پیوستن به زور در بخشی خود را برای کمک به محافظت از افراد نزدیک به او از پلیس تجاوز. او استدلال کرد که تنوع می تواند نیروی تغییر در اداره پلیس با سابقه ای طولانی از اتهام نژاد پرستی.

او تا به حال دیده یک خواهر و برادر دستگیر و تحت درمان ضعیف در نظر او توسط معاونین کلانتر. او در بر داشت خود را در دفاع از تصمیم خود برای پیوستن به نیروی پلیس گفت که او فکر آن را بهترین راه برای رفع یک سیستم شکسته. او در برخورد با دوستان بر سر اینکه آیا تظاهرات عمومی در واقع می تواند همه چیز را بهتر.

“او گفت:,” آیا شما فکر می کنم که باید انجام شود از داخل؟'” مادر جونی Kueng به یاد می آورد او گفت: پس از او را تماشا معترضان بلوک یک بزرگراه سال پیش. “این بخشی از دلیل که چرا او می خواست برای تبدیل شدن به یک افسر پلیس و یک افسر پلیس در بالای آن است که این فاصله را در جامعه تغییر روایت بین افسران و جامعه است.”

به عنوان صدها نفر از هزاران نفر از مردم نشان داده در برابر پلیس پس از آقای فلوید را به قتل on May 25, آقای Kueng تبدیل شدن به بخشی از یک بحث ملی بیش از خشونت پلیس نسبت به سیاه مردم یک نماد بسیار مرتب کردن بر اساس از پلیس او گفت که او می خواست برای متوقف کردن.

درک چوین افسر که قرار زانو آقای فلوید گردن برای بیش از هشت دقیقه بوده است به طور گسترده ای در ارتباط با این مورد. چهره او به اتهام قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس; آقای Kueng و دو نفر دیگر از افسران سابق متهم شدند با کمک و معاونت در جرم قتل. در 26 آقای Kueng جوانترین و کم تجربه افسر در صحنه فقط در سوم خود را تغییر به عنوان یک افسر.

دستگیری آقای Kueng که مادر سفید است و که پدرش از نیجریه به ارمغان آورده است غم و اندوه به دوستان و خانواده خود را. “این یک فروشي,” او گفت:. “در اینجا شما هستند شما مطرح شده این کودک, شما می دانید که او در داخل و خارج. ما چنین نژادی متنوع ، پیچیده می شود تا در یک نواخته انگیزه حادثه مانند این است که فقط ژرف.”

دو آقای Kueng خواهر و برادر تیلور و درخشندگی هر دو آنها آفریقایی-آمریکایی به نام برای دستگیری هر چهار افسران از جمله برادر خود را. آنها پیوست تظاهرات در مینیاپولیس.

در یک Facebook Live, ویدئو, تیلور Kueng به نظر می رسد با سر محلی N. A. A. C. P. صحبت از بی عدالتی که بر سر آقای فلوید اذعان بودن مربوط به آقای Kueng اما هرگز از ذکر نام او.

آقای Kueng خواهر درخشندگی ارسال شده تصویری از آقای فلوید نهایی دقیقه در Facebook. “شکست قلب من” او نوشت. در مصاحبه ای گفت که به عنوان یک مرد سیاه و سفید برادر او باید مداخله کرد. او گفت که او برنامه ریزی شده برای تغییر نام خانوادگی او در بخشی از آنجا که او نمی خواست به همراه با برادرش ،

“من اهمیتی نمی دهند اگر آن را سومین روز در محل کار یا نه” او گفت:. “او می داند که درست را از نادرست.”

اعتبار…Hennepin County Sheriffs Office, via Getty Images

از طریق زندگی خود آقای Kueng straddled دو جهان سیاه و سفید است.

آقای Kueng که با نام کامل J. Alexander Kueng (تلفظ “شاه” بود) مطرح شده توسط مادر خود را که او زندگی می کردند تا با سال گذشته است. پدرش غایب بود.

به عنوان یک فرزند آقای Kueng گاهی اوقات خواسته خواهر و برادر. جونی Kueng که زندگی در توفال کوبی نهر محله در جنوب مینیاپولیس با امضا یک آفریقایی-آمریکایی تصویب کرد.

زمانی که الکس بود 5 خانم Kueng به خانه آورد یک پسر بچه که رها شده بود در یک بیمارستان است. الکس به زودی در خواست خواهر; درخشندگی وارد وقتی که او 11. تیلور و یک برادر کوچکتر آمد و در سال 2009 زمانی که الکس بود 16.

درخشندگی Kueng, 21 گفت: خود را مادر خوانده نمی بحث در مورد مسابقه. “مسابقه بود که واقعا یک موضوع در خانواده ما, متاسفانه,” او گفت:. “برای او اتخاذ به عنوان بسیاری از بچه ها سیاه و سفید را به عنوان او بود — من که مکالمه از او. من احساس می کنم که باید یک مکالمه بود که تا به حال.”

رشد آقای Kueng و خانواده اش ساخته شده تکرار سفر به هائیتی کمک در یک یتیم خانه. آقای Kueng و خواهر و برادر خود را در زمان فرار از مدرسه برای داوطلب وجود دارد پس از زلزله در سال 2010.

جونی Kueng, 56 دوست دارد به می گویند که Kuengs یک خانواده از ظالمان نه سخن گفتن.

“من تا به حال به ماندن در خارج از مسابقه مکالمات چون من اقلیت در خانواده” خانم Kueng گفت: در اولین مصاحبه خود پس از پسر او را بازداشت. او گفت که نژاد یک موضوع را با او اما که او در تضاد. “این واقعا مهم نیست, اما آن را به آنها مهم نیست چرا که آنها آفریقایی-آمریکایی است. و به طوری که آنها تا به حال قادر به یک خروجی برای گفتن داستان خود را و تجربه خود را به عنوان به خوبی به خصوص با داشتن یک مادر.”

خانم Kueng تدریس ریاضی در مدارس فرزندان او رفت و به آن دانشجو بدن اغلب بیشتر همونگ آفریقایی-آمریکایی و لاتین. همکلاسی توصیف الکس Kueng به عنوان دوستان با هر کس یک استاد از دستکاری توپ فوتبال و یک مدافع در برابر قلدر. عکس تصویر بکشد او را با یک لبخند حیله گر.

استقبال جونز گفت که او برای اولین بار ملاقات آقای Kueng در زمین بازی زمانی که او بود 6. آقای جونز در تلاش بود تا خود را به پایان برساند ضرب مشق شب. آقای Kueng کمک آقای جونز و سپس او را دعوت به یک بازی تگ.

زمانی که آقای جونز فوت مادر در سال 2008 خانم Kueng او را در زمانی که یک ماه در یک زمان.

دبیرستان آقای Kueng پیدا کرده بود و فوتبال و به زودی بود که همه او می خواست به انجام. او کاپیتان تیم فوتبال; او می خواست به نوبه خود نرم افزار. این نقل قول در کنار ارشد سالنامه تصویر اعلام کرد: “ما چشم پوشی از شکست و تلاش برای موفقیت است.”

آقای Kueng رفت و به مونرو در نیو راشل, n. y., بازی فوتبال با مطالعه و کسب و کار. اما پس از عمل جراحی در هر دو زانو فوتبال ثابت کرد غیر ممکن است. آقای Kueng ترک. در مینیاپولیس او ثبت نام در دانشکده فنی و پشتیبانی خود را از ابتلا به shoplifters در macy’s.

در مورد که در آن زمان او شروع به صحبت کردن در مورد پیوستن به پلیس خانم Kueng به یاد می آورد. او گفت که او بود برای ایمنی خود و نیز به دلیل مشکل ارتباط بین مینیاپولیس پلیس و ساکنان.

با توجه به سابقه آقای Kueng فکر او توانایی برای پر کردن شکاف بین سفید و سیاه انجمن آقای جونز گفت. او اغلب نمی بینم همان سطح از نژادپرستی که دوستان احساس می شود. آقای جونز که سیاه و سفید است, به یاد می آورد یک سفر جاده ای چند سال پیش به یوتا با آقای Kueng سفید و آقای Kueng این است که در همونگ. آقای جونز گفت که او تا به حال به توضیح به آقای Kueng چرا مردم خیره در گروه.

“هنگامی که ما به یوتا ما راه می رفت به یک فروشگاه و به معنای واقعی کلمه همه چشمان ما” به یاد می آورد آقای جونز که پوست تیره تر از آقای Kueng است. “من گفت:, Alex که دلیل این که شما در حال راه رفتن در اینجا با یک فرد سیاه و سفید. دلیل آنها خیره در ما است که شما در اینجا با من است.'”

در فوریه 2019 آقای Kueng تا به حال ساخته شده ذهن خود را: او را امضا کرد تا به عنوان یک پلیس کادت.

تنها چند ماه بعد او خواهر و برادر تیلور از حامیان دیرین از زندگی مهم نیست که داوطلب شده بودند به عنوان یک مشاور در یک میراث اردوگاه و به عنوان یک مربی به خطر سیاه, جوانان, حال رویارویی با اجرای قانون است.

تیلور Kueng و اچ دیدم کلانتر محلی نمایندگان سوال دو مرد در یک مرکز شهر, مینیاپولیس, خرید منطقه مورد نوشیدن ، آنها مداخله کرد. تیلور Kueng با استفاده از یک تلفن همراه برای ضبط ویدئو از نمایندگان قرار دادن دوست, در یک راه راه لباس بر روی زمین. “شما در حال صدمه زدن به من!” دوست فریاد زد.

به عنوان تقابل ادامه داد: معاون تبدیل به تیلور Kueng و گفت: “قرار دادن دست خود را پشت سر خود را.” “برای چه؟” تیلور Kueng خواسته چندین بار. “از آنجا که گفت:” معاون تهدید به استفاده از تیزر.

تیلور Kueng به نام خانه. آقای Kueng و مادر خود را با عجله به قید وثیقه و پس از آن به زندان است. “نگران نباشید من شما رو” آقای Kueng گفت: خواهر و برادر, بغل کردن تیلور مادر خود را به یاد می آورد.

آقای Kueng یادآوری خود را خواهر و برادر است که کسانی که معاونین کلانتر نه شهر زور او پیوستن و انتقاد خود را در رفتار و مادر خود را به یاد می آورد.

پس از تیلور Kueng های تصویری رفت و عمومی این شهرستان کاهش یافته و بزه اتهام رفتار آشوبگرانه و مانع روند قانونی. کلانتر دفتر اعلام رسمی بررسی این عملیات که منجر به هیچ نظم و انضباط.

اعتبار…Victor J. آبی برای نیویورک تایمز

آقای Kueng انتخاب برای تبدیل شدن به یک افسر پلیس باعث شکاف در دوستی خود با آقای جونز.

“این بسیار روشن بود که در آن ما ایستاده بود که گفت:” آقای جونز, سیاه زندگی ماده حامی که اعتراض در خیابان ها پس از مرگ Jamar کلارک و Philando کاستیا در دست مینیاپولیس-پلیس منطقه. “ما اساسی اختلاف نظر در اطراف اجرای قانون است که به اعتقاد من پلیس بد هستند مردم است. من فقط بر این باورند که این سیستم باید به طور کامل از بین برود و جایگزین شده است. این تفاوت بین اصلاحات و بازسازی است.”

پس از آقای Kueng شد یک دانشجوی دانشکده افسری آقای جونز رفت و از دیدن آقای Kueng دو بار در ماه شاید سه بار در سال است. او گفت: او حتی بگوید آقای Kueng زمانی که پلیس به دنبال او است.

در ماه دسامبر آقای Kueng فارغ التحصیل از آکادمی پلیس. برای بسیاری از زمینه های آموزشی آقای چوین با 19 سال در این کار بود و خود را مسئول آموزش.

در یک نقطه, آقای Kueng, ناراحت, نام مادر خود را. او گفت که او تا به حال چیزی انجام می شود در طول تمرین است که زحمت یک نظارت افسر reamed او را. خانم Kueng نمی دانید در صورتی که استاد راهنما آقای چوین.

آقای چوین نیز تمدید آقای Kueng آموزش دوره. او احساس آقای Kueng جلسه بود بیش از حد اغلب با یک همکار پلیس کارآموز توماس لین هنگامی که در پاسخ به تماس خانم Kueng گفت.

اما در 22 مه آقای Kueng رسما تبدیل به یکی از حدود 80 سیاه افسران در نیروی پلیس از تقریبا 900. در سال های اخیر بخش نه به عنوان نژادی متنوع به عنوان جمعیت این شهر تلاش است تا افزایش تعداد افسران رنگ با موفقیت محدود است.

آن شب دیگر افسران برگزار شد یک حزب کوچک در سومین حوزه ایستگاه به جشن آقای Kueng ارتقاء. شب بعد او اول خود را کامل تغییر به عنوان یک افسر در داخل ایستگاه. در آن یکشنبه او 4 بعد از ظهر تا 2 صبح گشت شیفت اول خود را در خیابان.

در مه 25, آقای Kueng سومین روز در کار آقای Kueng و آقای لین در حال حاضر همکاری با وجود هر دو تازه ضرب rookies شد برای اولین بار افسران برای پاسخ به تماس های تقلبی 20 دلار در لایحه ای که گذشت در گوشه ای فروشگاه. آنها دریافتند آقای فلوید در یک خودرو در خارج.

پس از آنها موفق به دریافت آقای فلوید به پشت یک ماشین پیراهن آقای چوین و Tou Thao یکی دیگر از افسر نشان داد.

به عنوان آقای چوین ماجرا زانو خود را به پشت آقای فلوید را گردن آقای Kueng برگزار کردن آقای فلوید را با توجه به یک علت احتمالی بیانیه ظ توسط دادستان.

آقای چوین خود را نگه داشته زانو وجود دارد به عنوان آقای فلوید تکرار “من نمی توانم نفس بکشم” و “مادر” و “لطفا.” از طریق عبور دقیقه آقای Kueng چیزی به مداخله دادستان ها می گویند. پس از آقای فلوید حرکت را متوقف آقای Kueng بررسی آقای فلوید نبض. “من می توانم پیدا کردن یک” آقای Kueng گفت: دیگر افسران.

منتقدان این پلیس گفت: واقعیت این است که هیچ یک از افسران متوقف آقای چوین نشان داد که سیستم خود نیاز به بازرسی و نگهداری.

“چگونه می توانم به شما به عنوان یک فرد فکر می کنم که شما در حال رفتن به قادر به تغییر این سیستم به ویژه هنگامی که شما در حال رفتن در یک سطح پایین گفت:” میشل ناخالص جمهور از جوامع آمریکایی علیه خشونت پلیس در مینیاپولیس. “شما نمی خواهید به احساس خوب می گویند, ‘توقف افسر ارشد.’ فرهنگ است که این نوع از مداخله خواهد بود تا حد زیادی کاهش یافته است.”

تمام چهار افسر شلیک نشده است. چهار چهره از 40 سال در زندان است. آقای Kueng که او با قرار وثیقه در تاریخ 19 ژوئن کاهش یافته است از طریق وکیل خود به مصاحبه. او مجموعه ای به نظر می رسد در دادگاه در روز دوشنبه ،

یک روز پس از آقای فلوید مرگ آقای جونز متوجه شدند که آقای Kueng یکی از افسران که حاضر شده بود. حدود نیمه شب آقای جونز به نام آقای Kueng. آنها صحبت کردیم برای 40 دقیقه — در مورد آنچه آقای جونز می گویند — و آنها گریه.

“من احساس بسیاری از غم و اندوه و بسیاری از ناامیدی” آقای جونز گفت. “بسیاری از ما اعتقاد داریم که او باید در پا و باید چیزی را انجام داده اند.”

وی افزود: “این واقعا سخت است. چون من باید این احساسات و من نمی خواهد می گویند من نمی. اما هر چند من احساس می کنم غمگین در مورد آنچه رخ داده است, او هنوز هم به من بی دریغ پشتیبانی می کند. چرا که ما بزرگ شدیم و من او را دوست دارم.”

آقای جونز گفت که او رفته بود به تظاهرات اما می تواند خود را برای پیوستن به در.

اریک Killelea کمک گزارش. Susan C. Beachy کمک پژوهش است.