این بایدن-ساندرز coronavirus بحث بی فایده بود. زمان برای برنی به خروج مرحله باقی مانده است.

در امریکا هیچ کس مدیون یک رای برای هر فرد و یا حزب. شما می توانید جست و خیز انتخابات و یا نوشتن نام خود را گربه اگر که چگونه شما می خواهید به خودتان را بیان کنند. اما پس از مناظره بین جو بایدن و برنی ساندرز آن زمان برای هر رای دهنده که می خواهد برای پایان دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به کت و شلوار و رای برای معاون سابق رئیس جمهور.

بحث مانند آن را هرگز اتفاق افتاده است. جهان به طور رسمی در چنگال یک بیماری همه گیر بازارهای سهام در حال واژگونی شدید و شهروندان آمریکایی در حال وحشت-خرید کاغذ توالت. رئیس جمهور فعلی ایالات متحده تبدیل به یک gibbering ظروف سرباز یا مسافر با بهترین های پزشکی ذهن در آمریکا در تلاش برای کار در اطراف خطا و دروغ است که از کاخ سفید سریع تر از آنها می توانید آنها درست باشد. با یک نامزد به وضوح در دید بحث بود نیازی سیاسی در خطر است.

در واقع حتی اگر نامزدی حزب دموکرات مسابقه هنوز رقابتی مورد خوب هنوز هم می تواند ساخته شده اند برای لغو یک مناظره بین دو مرد که در حال حاضر مورد بحث هر یک از دیگر 10 بار. اما از آن است که یک مقاله از ایمان در میان بسیاری از ساندرز حامیان که دموکراتیک ایجاد شده بود در این تانک در برابر ساندرز و بایدن نامزد از کمک کنندگان بزرگ — حتی اگر بایدن walloped ساندرز در سه شنبه تقریبا با هیچ پول و یا زمینه سازمان است.

و پس از حزب دموکرات بود و با یکی دیگر خسته مسابقه کشتی بین کوچک-دولت سیاستمدار است که بارها و بارها حاضر به ثبت نام به عنوان یک دموکرات سابق و سناتور دموکرات و معاون رئیس جمهور که در حال حاضر اجتناب ناپذیر نامزد حزب. این واقعیت است که ساندرز حاضر به تعظیم آرامی پس از آن روشن شد که بایدن برنده خواهد بود نامزدی — به عنوان دیگر رقیب عمده عاقلانه بود — این است که شهادت به خودپسندی و سیاسی solipsism از ساندرز و تلخ-ender حامیان.

نشان می دهد در رفت. و در حال حاضر آن را بیش از. ساندرز به حال خود می گویند در یک بحث است که نشان داد که چرا او می شده اند و خرد در انتخابات عمومی ، بایدن در مقابل او بهترین بحث با وجود معمول خود “در اینجا معامله” گلو-پاکسازی و چند بی روح قصار از خود — و با وجود زشت مبارزات انتخاباتی توسط هر دو “برنی وارنر” و مغلوب ساختن پیشی جستن عوامل به impugn سلامت روان خود را.

جو بایدن و برنی سندرز در دموکراتیک ریاست جمهوری اصلی بحث در سی ان ان استودیو در واشنگتن در 15 مارس سال 2020 است.

ساندرز برای بخشی خود را دوباره نشان داد که او یک گریتینگ و سفت و سخت ایدئولوگ, کاستی که تکثير شدند با کمبود مخاطب و در یک قالب. او ادامه داد: به فشار ایده هایی که مردم آمریکا نمی خواهند مانند مدیکر برای همه است. (فقط بخواهید الیزابت وارن که در مورد یکی است.) او آشکارا عصبانی و عصبانی تر از حد معمول — در کاملا معقول و منطقی به سوالات از جمله در مورد ستایش خود را برای فیدل کاسترو که او پاسخ داد: با baffling دو به پایین که در آن او ستایش چین است.

آیا ساندرز بود همیشه electable یک مسئله در حال حاضر است. اما این آخرین مناظره نشان داد چیزی مهم تر در مورد ساندرز است که باید با توجه به هر رای دهنده مصمم به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. این سناتور از ایالت ورمونت بدون توجه به او اطمینان به نظر می رسد که هر قصد آسیب رساندن به نامزد دموکرات در انتخابات عمومی ، و است که باید منجر هر رای دهندگان دموکرات یا مستقل است که به دنبال به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن به فکر می کنم دو بار در مورد کلی انتخابات در اعتراض به رای ساندرز و یا هر کس دیگری.

هری رید: جو بایدن است که دموکرات بهترین مجهز به سرنگونی تهمت و ایجاد ثبات در امریکا

هنگامی که مقیاس اصلی خود را شکست روشن بود دو هفته قبل از بحث ساندرز coyly پیشنهاد او فقط می خواستم به شرکت بایدن در مسائل مهم به عنوان یک خدمات عمومی اولیه رای دهندگان و مطمئن شوید که پیام خود را شنیده بود. اما روشن بود یکشنبه شب بود که او کمتر علاقه مند به nudging بایدن به چپ از او (در کلام سابق هیلاری کلینتون مشاور فیلیپ Reines) در ساخت “یک خلبان ازجان گذشته ژاپنی اجرا در USS بایدن.”

در حقوق ساندرز نبود تلاش برای حرکت بایدن به سمت چپ; در عوض, او در ضمنی که بایدن صرفا یک دروغگو. آب و هوا ساندرز نبود تلاش بایدن برای مشخص تر در مورد برنامه های خود را; در عوض, او سعی کرد بایدن به اتخاذ انتخاباتی-نقشه خودکشی تعهد ممنوعیت تمام fracking. و در سقط جنین, Sanders, نیست, تلاش برای دریافت بایدن متعهد به دفاع از استاندارد دموکراتیک pro-انتخاب موقعیت; در عوض, او می خواست بایدن به روی دست کسی رفتن او برای trevor trust را پشتیبانی می کند.

ساندرز’ تلاش برای رنگ بایدن به عنوان کمتر از دوستانه به مسائل زنان را منفجر کرد در چهره خود را زمانی که بایدن ساخته شده تنها اخبار واقعی در بحث با حمایت به انتخاب یک زن به همسر در حال اجرا. ساندرز در حال حاضر رو به یک شکاف جنسیتی با دموکراتیک زنان; او تا به حال هیچ عملی راه به نامزدی قبل از بحث و به احتمال زیاد تا کمتر از یک در حال حاضر.

هرگز مغلوب ساختن پیشی جستن سابق جمهوریخواه: چرا من رای خواهد داد برای تقریبا هر سال 2020 نامزد دموکرات

اگر ساندرز به عنوان اختصاص داده شده به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او ادعا می کند او را پایان مبارزات انتخاباتی خود را و نگه داشتن وعده های خود را به کار به انتخاب بایدن. او مسائل شنیده شده است و او را گرفته در presumptive دموکراتیک نامزد به صورت چهره به چهره. با ماندن در او نه تنها سمان مفهوم است که او باید چالش بایدن در کنوانسیون او محروم بزرگترین بخشی از ضد مغلوب ساختن پیشی جستن ائتلاف از آن اولویت روشن — آخرین نظرسنجی ملی است بایدن پیشرو ساندرز نزدیک به 30 امتیاز در میان دموکرات ها در طول یک بحران ملی.

هر نقص و مردان نشان داد که آنها بهتر خواهد بود رئیس جمهور از مغلوب ساختن پیشی جستن. (در بخش اول در پاسخ به COVID-19 خصوص هر دو به صورت معتبر و ریاست جمهوری پاسخ.) که پایین ترین پایین میله های روشن اما اگر ساندرز شده بود نامزد من می خواهم که بازیگران رای من برای او البته با هر دو در بیم و هراس و استعفای.

من دیگر چهره ای که انتخاب شده است. زمان را هم برای برنی ساندرز و برای هر کس دیگری که می خواهد برای پایان دادن به ملی ما کابوس. یک رای برای جو بایدن رای به حذف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. هر چیز دیگری پس از امروز است عقلانی.

تام نیکولز یک استاد در کالج جنگ نیروی دریایی عضو ایالات متحده آمریکا امروز هیئت مدیره از همکاران و نویسنده کتاب “مرگ از تجربه و تخصص: مبارزه با تاسیس دانش و چرا از آن مهم است.” دیدگاه های مطرح شده در اینجا صرفا خود را. او در توییتر دنبال: @RadioFreeTom

شما می توانید به خواندن نظرات متنوع از هیئت مدیره ما از همکاران و نویسندگان دیگر در نظر صفحه در توییتر @usatodayopinion و روزانه ما, نظر, عضویت در خبرنامه. برای پاسخ به یک ستون ارسال نظر به [email protected]

این مقاله در ابتدا به نظر می رسد در ایالات متحده آمریکا امروز: Coronavirus بحث نشان داد چرا تهمت می له ساندرز در انتخابات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im