بهترین چمن برای, بزرگ, چمن

image

کارکنان

دو راه وجود دارد به توده یونجه یا کاه چمن با سرعت بیشتری: قطع گسترده تر خط خطی چمن با هر پاس و توده یونجه یا کاه سریع تر است. ورود گسترده قطع راه رفتن پشت ماشین چمن زنی. آن را بزرگتر و سریع تر و قوی تر از استاندارد های مسکونی راه رفتن – ماشین چمن زنی اما این فروشگاه ها با عنوان کوچک یک رد پا که ممکن است. آن را مناسب برای صاحبخانه با چمن است که بیش از حد کوچک برای تراکتور هستند اما بیش از حد بزرگ برای استاندارد ماشین چمن زنی. اگر شما نیاز به یک ماشین چمن زنی ،

به همین دلیل گسترده ای برش چمن

گسترده ای برش چمن (همچنین به نام منطقه گسترده چمن) کمک به صاحب خانه بهتر آشتی نیاز خود را برای بیشتر درو قدرت و سرعت با این واقعیت است که آنها ممکن است به اندازه کافی ذخیره سازی برای یک ماشین بزرگ است. نمونه مسکونی راه رفتن ماشین چمن زنی دارای یک تیغه عرشه است که کاهش یک نوار از 20 تا 22 اینچ گسترده. گسترده ای برش چمن ساخته شده است (برای صاحب خانه استفاده کنید) یا یک تیغه و یا بیشتر به طور معمول یک جفت تیغه. برش از 26 تا 30 اینچ با هر عبور کند. برخی از این چمن ها دارای نور-استفاده تجاری و بزرگتر عرشه از 32 اینچ محدوده. تجاری-وظیفه نسخه از آنها یک راه حل عملی برای بزرگ-املاک مالکان و حتی گسترده تر از عرشه مخصوص ماشینها ممنوع—در محدوده 48 تا 54 اینچ است. یک 22 اینچ ماشین چمن زنی دارای یک موتور جایی در محدوده 163-cc به 190-cc. گسترده ای برش چمن در شروع 223 سی سی و تا حدود 337 cc. که به آنها قدرت بالا به نسبت وزن.

گسترده ای برش چمن شده توسط دنده درایو یا هیدرواستاتیک درایو انتقال و آنها را به سرعت بالا در 4 تا 6 مایل در ساعت محدوده. در سرعت بالا حرکت می کنند تا به سرعت شما را به صدای یورتمه رفتن اسب به نگه دارید تا با آنها.

ما چگونه تست

ما توده یونجه یا کاه چمن, خشن مناطق مرزی و مانور ما چمن بیش از تپه و دیل, نوردی, تبدیل, pivoting مانور در اطراف منحنی و به لکه های تنگ. چرا که این چمن طراحی شده برای کاهش زنی ما فشار آنها را به عنوان سخت به عنوان امکان پذیر است برای دیدن اگر آنها زندگی می کنند تا به توانایی های بالقوه خود.

تبلیغات – ادامه مطلب زیر

به خوبی مهندسی

تورو TimeMaster 21199

homedepot.com

$1,099.00

عرض برش: 30 اینچ
موتور
: 223 CC

تورو پیشگام گسترده ای برش مسکونی و ماشین چمن زنی که تجربه مشهود است در اینجا. این کاملا مهندسی و خوش رفتار ماشین چمن زنی است که بسیار آسان برای استفاده, به خصوص برای چیزی است که وزن آن تا آنجا که این کند. این TimeMaster استخدام تورو به خوبی در نظر گرفته شخصی سرعت کنترل سرعت. فشار رو به جلو در رسیدگی به ماشین چمن زنی سریعتر; سرعت بالای آن است 4.5 مایل در ساعت آن را در میان سریع ترین ماشین چمن زنی ما تست شده است. دیگر به خوبی طراحی شده است ویژگی ها: دو اهرم کنترل ارتفاع یک جلو برابر رسیدگی برای ذخیره سازی فشرده تر و یک چمن کیسه. خود را با سرعت و سهولت استفاده از آن را به خوبی مناسب برای گسترده چمن حومه کمتر از آن برای فشار جلو و چرخشی در کاهش لکه های تنگ. تورو است قادر و قدرتمند تپه کوهنورد ما در بر داشت اما به خصوص به خوبی در کنار تپه های کاربردی. کسانی که در حال کوچک کلمات قصار ، این کاملا برجسته محصول مناسب برای حومه و روستایی خواص.
 

زیرک

Cub Cadet CC600

شارژ ماشین چمن زنی mowersdirect.com

$1,049.99

عرض برش: 28 اینچ
موتور: 195 CC

این است که مقدار زیادی از ماشین چمن زنی برای صاحب خانه اهداف هر دو از لحاظ قدرت و توانایی خود را به یک زمان کمی هفتگی خود را کاهش دهد. توله نه می شود برای کسانی که دو ویژگی است اما دلیل آن را نیز می توان با مجهز اختصاصی مالچ تیغه یا تیغه برای کیسه. هر دو خوب ارائه برش با کیفیت. این کیسه تیغه های لازم ارائه جریان هوا به حرکت بریده چمن به 2.25-bushel عقب کیسه. به طوری که آن را به پر کردن کیسه ها و بسته آن را تنگ—و سپس پر کردن دمنده لوله. طول می کشد برخی از تجربه به پیدا کردن نقطه شیرین هنگامی که شما نیاز به خالی کردن کیسه قبل از لوله متصل است. آن دیگر ویژگی های جذاب عبارتند از: قابل اعتماد و دکمه شروع و یک باتری خود شارژ مانند ماشین خود را که بدان معنی است که شما لازم نیست برای اتصال باتری به شارژر دیواری. کنترل ماشین چمن زنی این زمین با سرعت با فشار دادن به جلو در pivoting درایو نوار. توقف ماشین چمن زنی و انتشار این درایو نوار (و اپراتور کنترل) و انتخاب کنید تا برخی از چوب و یا حرکت مبلمان باغ–موتور را نگه می دارد در حال اجرا است. در نهایت برابر به جلو رسیدگی را کاهش می دهد ماشین چمن زنی را ذخیره ردپا در گاراژ یا ریختن

دکتر قدرت SP 30

drpower.com
$1,300
فروشگاه در حال حاضر

عرض برش: 30 اینچ
موتور:
223 CC

ماشین چمن زنی بود که بیشتر سرگرم کننده برای استفاده در این تست این محصول بسیار عالی از دکتر قدرت. آن را ساده به کار گیرند با تشکر از حداقل کنترل. روشن کردن کلید های جلو و رانندگی اهرم آن را به تمام راه را تا بسیار سریع سرعت) و جلو و عقب تیغه نامزدی اهرم برای کاهش. که همه به آن وجود دارد. آن را نسبتا سبک وزن; وزن خود را توزیع و هندسه آن را به جای تعجب چالاک برای چنین یک ماشین چمن زنی. آن برگ برش صاف و آن کیسه عملکرد فوق العاده است. ما ویژگی است که به جریان هوا کردن عرشه و به کیسه خیلی خوب است که زمانی که شما به خلاص شدن از کیسه شما نمی پیدا کردن یک توده ای از بریده; در عوض, شما پیدا کردن یک محکم بسته بندی شده hay bale. آزمایش ما نشان داد که هر لقمه از چمن می رود به کیسه. ما نیز مانند آلومینیوم عرشه. با فرض آن را درست آلیاژ و شما لازم نیست سوء استفاده از دستگاه شما باید سالهای زیادی از آن. ما نیز مانند تک ارتفاع عرشه تنظیم حسن نیت ارائه میدهد از یک اهرم بلند با بزرگ گرفتن. ما تا به حال تنها یک دوست ندارم. که موتور نیاز به یک بهتر صدا خفه کن.

قدرتمند

Cub Cadet CC800

homedepot.com

$1,399.00

عرض برش: 33 اینچ
موتور:
382 CC

اگر شما می خواهید یک قوی-ماشین چمن زنی ساخته شده اما هنوز هم یکی است که آسان برای استفاده و بصورتی پایدار و محکم در مصرف کننده دسته شما ممکن است پیدا کردن این به طور کامل ماشین. ما آرزو می کنم ما می تواند به صرف زمان بیشتری را با آن ما پیدا کردن که آن را به ارائه یک قدرت بسیار بالا به نسبت وزن به لطف موتور بزرگ و برخی از صرفه جویی در وزن به دست آمده با یک پلاستیک هود بیش از تسمه و قرقره. آن برش عرشه معلق از بالا مانند تجاری گسترده ای برش چمن. این را قادر می سازد تنها-اهرم تنظیم ارتفاع; شما لازم نیست برای تنظیم کاستور و چرخ به طور جداگانه. ما مانند آن تیغه ترمز از ویژگی های است که اجازه می دهد تا شما را به متوقف کردن آن پره اما ترک موتور خود را در حال اجرا–هنگامی که شما حرکت مبلمان باغ از راه. زمین با سرعت از طریق یک چرخ دنده انتقال معکوس خنثی و چهار رو به جلو سرعت. کسانی که از ویژگی های آن کمک کند کنار آمدن با انواع زمین و ویژگی های چشم انداز افزایش تنوع آن پس از قطع آن می تواند هر چیزی از نسبتا پیچیده متری به فضاهای باز.

ناهموار

Worldlawn WY28S WY32S

homedepot.com

$2,316.47

عرض برش: 32 اینچ
موتور:
337 CC

جهان چمن ناهموار جانور از یک ماشین چمن زنی می کند که بهترین یورتمه رفتن در امتداد مستقیم کاهش و در گسترده منحنی. آن را نیز به خوبی سفت کردن قد بلند و سرکش و غیر چمن چمن و علف های هرز. در این رابطه آن را تقریبا به عنوان یک زمینه و قلم مو ماشین چمن زنی. این واقعیت است که آن را به راحتی می توانید مسئولیت رسیدگی به چنین انواع هرس از جمله برخی از نسبتا خشن و آنهایی که این را بسیاری از دستگاه برای پول است. اما توجه داشته باشید که این یک ماشین چمن زنی برای مکانیکی سخت گیر. طراحی شده توسط یک بسیار قدرتمند هوندا GXV340 موتور در سرعت کامل شما تقریبا باید برای اجرا به نگه دارید تا با آن. است که ارائه شما در حال کار در یک منطقه مناسب برای آن است. آن را موثر ماشین چمن زنی بر روی تپه. برای یک چیز, آن را می توانید پاپ wheelie بالا رفتن از یک شیب تند. در کنار تپه های آن را نمی کند مسیر خوبی است. آن را بهترین راه حل مناسب برای تخت و به آرامی نورد زمین. این ماشین چمن زنی می کند برخی از خواسته های این اپراتور که باید از نظر جسمی مناسب و راحت با انواع کنترل ها (کنترل سرعت تغییر اهرم اهرم-actuated فرمان). صحبت که به راهنمای ماشین چمن زنی شما اهرم را فشار دهید در کنار شما که می خواهید به آن بروید (سمت راست اهرم هدایت راست به سمت چپ اهرم هدایت سمت چپ). در آن طول می کشد برخی از عمل به سرعت ماشین چمن زنی و سپس ماهرانه اجرا خوب تمیز به نوبه خود و سر خود را به عقب که در آن شما را از آمد و بدون تلاش بیهوده و یا منحرف را کاهش دهد. بنابراین اگر شما به کار و ماشین آلات تنظیمات اجرای یک بیت به سبک مدرسه قدیمی از تجهیزات در نظر گرفتن جهان چمن.
 

تبلیغات – ادامه مطلب زیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>