نبرد برای کالیفرنیا 20 میلیون رای دهندگان در اوایل این سال

فرسنو, کالیفرنیا. — “هیچ چیز جادویی در مورد کالیفرنیا” Michael R. بلومبرگ اعلام کرد: پس از یک روز پرواز را از طریق دولت یا آیووا, که برای ماده, او اضافه شده است.

اما در اینجا او در کالیفرنیا و نه هر یک از چهار اوایل نامزدی متحده در تلاش برای ایجاد سحر و جادو اتفاق می افتد.

بنابراین وجود دارد رایگان carne asada tacos در مقابل شهرستان فرسنو, کالج, همراه با رایگان Mike 2020 تی شرت های طراحی شده به منظور جلب یک ناهار جمعیت برای شنیدن سابق شهردار نیویورک صحبت می کنند در یک حیاط اندود شده با درختان مرکبات.

“من هرگز حمایت کردن از یک پسر قلدر و یا فرار از یک مبارزه” آقای بلومبرگ گفت: ایستادن در مقابل ده ها تن از نشانه اصرار حامیان به “رای گیری زود است.” سپس او تبدیل به هسته اصلی خود تجدید نظر: “من در سازمان ملل مغلوب ساختن پیشی جستن.”

آن است که ساده ریاضی — با 415 نمایندگان کالیفرنیا بیشتر قدرت انتخاباتی از هر چهار اوایل متحده ترکیب شده است. و در حالی که سیاسی جهان منتظر و سپس pored بیش از بخشی از نتایج نه کاملا 170,000 رای دهندگان در آیووا در حال حاضر در حدود 20 میلیون رای دهندگان ثبت شده در کالیفرنیا و حدود 15 میلیون از آنها دریافت پست الکترونیکی-در رای گیری این هفته است.

به طور معمول در اواخر بهار چاره اندیشی موقت در نامزدی, مسابقات, و تا حد زیادی نادیده گرفته و در انتخابات عمومی از آنجا که دولت خود را بسیار قابل اعتماد آبی رای دهندگان کالیفرنیا نیست عادت کرده اند به حذف ملی نامزدها.

اما در این سال مقامات دولتی منتقل رای گیری روز سه شنبه اولین کالیفرنیا اولیه شده است از سال 2008.

کالیفرنیا در حال حاضر. و زودتر اولیه به این معنی است که نامزدهای ریاست جمهوری در حال صرف زمان و پول در بخش هایی از دولت که به ندرت به دیدن بزرگ نام سیاستمداران از هر نوع. دموکرات سنا نامزد می شود و فرمانداران اغلب جست و خیز بیش از دره مرکزی کشاورزی قلب کالیفرنیا استدلال وجود دارد به مراتب بیشتر آرا به حال در خارج از نسبتا روستایی و محافظه کار بخشی از دولت است.

“آپالاچیا کالیفرنیا” این است چگونه Antonio Villaraigosa سابق شهردار لس آنجلس مراجعه کننده به دره مرکزی به عنوان او سفر با آقای بلومبرگ روز دوشنبه در فرزنو این منطقه بزرگترین شهر با جمعیت پس از ارائه حمایت خود را و تبدیل شدن به یک ملی, سیاسی, شرکت, صندلی برای مبارزه است.

در حالی که شهرهای ساحلی در لس آنجلس و سان فرانسیسکو مدت طولانی است که به عنوان سیاسی خود پرداز کمتر ثروتمند مرکزی دره و اینلند امپایر اغلب تلاش برای جلب توجه و قدرت.

اما در حال حاضر کالیفرنیا اینلند امپایر به عنوان منطقه در حدود 50 مایلی شرق لس آنجلس شناخته شده است و باید متوقف شود. سناتور برنی ساندرز و آقای بلومبرگ از داوطلبانی که اختصاص داده شده ترین منابع به کالیفرنیا هم می آیند به مبارزات انتخاباتی در فرد و باز کردن میدان دفاتر در منطقه و همچنین در دره مرکزی.

“مردم در اینجا بوده اند مورد ضرب و شتم پایین تا زمانی که آنها احساس رای خود را مهم نیست” گفت: Michael گومز دالی اجرایی مدیر داخلی امپراتوری ایالات چپ متمایل سیاسی وکالت ،

جوامع کوچکتر در دیگر نقاط کشور را بدست توجه از سیاستمداران برای سال, او گفت:. “در حال حاضر آن را به نوبه خود ما را به می گویند:” این مسائل و آنچه شما می رویم به در مورد آن انجام?'”

مانند بسیاری از دیگر رهبران محلی آقای دالی لیست بی خانمانی و فقر و مهاجرت و محیط زیست به عنوان برخی از مهم ترین نگرانی های منطقه است. در منطقه ای بسته بندی شده با انبارها مورد استفاده برای توزیع کالاهای وارداتی در سراسر کشور با فعالان در این منطقه متمرکز شده اند خشم خود را در آمازون سرزنش کرگدن به صورت راکد دستمزد کم و آلودگی است.

زمانی که آقای ساندرز بازدید او بیش از حد صحبت کردن در برابر آمازون با تبادل سبز قرارداد جدید که سرکوب کامیون تولید گازهای گلخانه ای که موجب آلودگی منطقه است.

فقط به عنوان در سه شنبه متحده مایکل بلومبرگ هزینه های پرخرج برای دریافت بر روی امواج رادیو و تلویزیون در اینجا — تا کنون پرداخت نزدیک به 34 میلیون دلار برای تبلیغ در تلویزیون در سراسر کشور از جمله حدود 1.8 میلیون دلار در زبان اسپانیایی ایستگاه با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل ترافیک.

پول خود را است که تا بحال گرفتی نامزدهای دیگر که باقی می ماند متمرکز در جای دیگر. تنها دیگر میلیاردر در مسابقه تام Steyer آمده است در هر نقطه نزدیک گذراندن نزدیک به 15 میلیون دلار از تابستان گذشته. آقای ساندرز کمپین صرف حدود 3 میلیون دلار در تلویزیون در کالیفرنیا تا کنون و گفته است که قصد دارد به صرف بیش از $2.5 میلیون بیشتر گسترش بین کالیفرنیا و تگزاس یکی دیگر از نماینده غنی شنبه دولت است. (هیچ یک از دیگر نامزدها تبلیغ در تلویزیون تا کنون.)

اما توجه فراتر از امواج رادیو و تلویزیون. Sanders و بلومبرگ مبارزات در حال آزمایش این نظریه که کالیفرنیا است که یک محل است که می تواند سازمان یافته با سربازان.

تا کنون آقای بلومبرگ دارای 220 کارکنان در سراسر کشور تعدادی مبارزات انتخاباتی خود انتظار رشد تا 800 تا پایان ماه. آقای ساندرز انتخاباتی که عمل دفاتر متعدد در سراسر کشور حدود 90 سازمان.

هر چند دیرین سیاسی حماس در این دولت رد این تصور که رسیدن به فردی رای دهندگان موثر است در یک ایالت انتخابات ساندرز کمپین دارای ضربه زدن بر روی 400,000 درب و 3.5 میلیون تماس تلفنی در کالیفرنیا در سال گذشته است.

هر دو ساندرز و بلومبرگ مبارزات به طور خاص هدف قرار دادن امپراتوری درون مرزی و مرکزی دره دو تنها مناطق در دولت است که هنوز ارسال جمهوری خواهان به کنگره است. در حالی که آقای بلومبرگ حامیان اعتقاد دارم که او می تواند به جذب متوسط رای دهندگان از منطقه آقای ساندرز کارکنان است که با تمرکز بر رای دهندگان که مورد حمایت باراک اوباما و پس از آن تغییر به Donald J. Trump در این مناطق به ویژه سفید کاری-کلاس مردان است.

“ریورساید ما است Des Moines” گفت: آنا بحر کالیفرنیا سخنگوی Sanders, کمپین توصیف تلاش در امپراتوری درون مرزی شهرستان.

مبارزات دیگر به نظر می رسد به گرفتن یک رویکرد سنتی انتظار برای نتایج بیشتر به لرزش در اوایل متحده قبل از ریختن پول به کالیفرنیا.

سناتور الیزابت وارن برگزار کرده است چندین تظاهرات بزرگ در دولت اما تا کنون کوچکتر کارکنان بهره برداری است. مشاور سابق معاون رئیس جمهور آمده است. می گویند که خود را داخلی نظرسنجی نشان می دهد که او به طور مداوم مطابق با 15 درصد آستانه — تعداد مورد نیاز به امن نمایندگان — در هر یک از دولت کنگره مناطق.

زمان رای گیری را نشان می دهد آقای ساندرز پیشرو و جلوتر از آقای بایدن و خانم وارن. هر دو پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., و آقای بلومبرگ هنوز به شکستن را به ردیف بالا در دولت است.

یک نامزد نیاز به گرفتن حداقل 15 درصد آرا در کنگره منطقه و یا ایالت به منظور پیروزی نمایندگان در کالیفرنیا است. چرا که دولت با چنین تعداد زیادی از نمایندگان آن را ممکن است برای یک نامزد به دندانه دار کردن بسیاری از نمایندگان نسبت به نامزدی حتی اگر او نمی کند برنده رای مردمی در اینجا. و اگر در این مسابقه تنگ است, ممکن است آن را در روز یا هفته قبل از نتایج نهایی مشخص است.

آقای بلومبرگ به لطف منابع خود را همچنان بزرگترین عامل ناشناخته. کمپین مقامات می گویند آنها اعتماد به نفس آنها باید زمان بیشتری را به سطح شیب دار تا با بسیاری از رای دهندگان هنوز هم مردد و آقای بایدن را ردیف بالا ایستاده در سوال پس از عملکرد ضعیف در آیووا قفقاز.

جری براون فرماندار سابق که همچنان یکی از دولت محبوب ترین چهره های سیاسی گفت: او معتقد است نامزدی حزب دموکرات ممکن است تصمیم گرفت تا تابستان کنوانسیون اما آقای بلومبرگ می تواند به راحتی تغییر دینامیک با خود را صرف به تنهایی. هر چند کالیفرنیا دارای سابقه رد بودجه خود نامزدها آقای براون به یاد می آورد تماشای داخلی خود سنجی به طور پیوسته کنه تا در طول سال 2010 مسابقه برای فرماندار به عنوان او شروع به صرف به شدت در تلویزیون تبلیغات می باشد.

“من تا به حال بوده از ماه مه تا سپتامبر و سپس ما آغاز شده در تلویزیون پس از روز کارگر و شروع کردم به بالا رفتن از یک نقطه و یا هر دو هفته,” او گفت:. “کالیفرنیا رای دهندگان تحت تأثیر آنچه آنها را در تلویزیون خود را.

در تظاهرات در سراسر کشور دوشنبه, چند نفر در این جمعیت گفت: آنها بلاتکلیف باقی مانده اما با توجه به آقای بلومبرگ در بخشی به دلیل تمایل خود را به صرف پرخرج به ضرب و شتم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و تجربه خود را در حال اجرا در بزرگترین شهرستان در کشور است.

هنوز هم وجود دارد نشانه هایی از آقای بلومبرگ را نبرد دشوار به ویژه در میان مردم رنگ چند تن از آنان با اشاره به توقف-و-frisk پلیس تاکتیک است که او برای یک دهه و که به طور نامتناسبی هدفمند سیاه پوست و لاتین در مردان است. آقای بلومبرگ در دفاع از این سیاست برای سال قبل از عذرخواهی در اواخر سال گذشته.

“ما شنیده ام بسیاری از نامزدها را به بسیاری از وعده به آفریقایی-آمریکایی جامعه و پس از آن هیچ پیگیری از طریق” گفت: نینا کودکان, 36, نویسنده ای که زندگی در کامپتون. “بسیاری از مردم من می دانم که بسیاری از وای واقعا هیجان زده شده توسط ساندرز. آنها می رویم به دریافت هیجان زده با کسی که پشتیبانی از توقف و frisk مانند بلومبرگ? هیچ.”

Latinos را تا حدود 24 درصد از احتمال رای دهندگان در کالیفرنیا و ساندرز کمپین ساخته شده است که گرفتن رای خود سنگ بنای استراتژی خود را در اینجا.

تا کنون آقای ساندرز کمپین صرف حدود 1.7 میلیون در تلویزیون به زبان اسپانیایی تبلیغات با توجه به تبلیغات تجزیه و تحلیل در مورد همان است که آقای بلومبرگ. و آقای بلومبرگ است که به شدت عشق نسیم لاتین و سیاه و سفید رای دهندگان شعار حمایت از آقای Villaraigosa و آجا قهوه ای, شهردار کامپتون و یکی از چندین رهبران آمریکایی آفریقایی تبار به تایید او در روزهای اخیر.

“دره مرکزی مسائل لاتین مسائل و لاتین مسائل آمریکا مسائل” آقای بلومبرگ گفت: رای دهندگان در فرزنو.

آقای بلومبرگ, است که شناخته شده برای خود را به صورت جدی اما توقف تلاش به اسپانیایی صحبت می کنند, خودداری از صحبت کردن به زبان در بیخ و بن از طریق تور خود را از دولت است. سپس در کامپتون او riffed در Super Bowl halftime نشان می دهد.

“من فکر می کنم ما می دانیم که تیم قرار داده و در اکثر عملکرد چشمگیر,” او گفت:. “Shar-eek-ah و JLo.” جمعیت خندید مودبانه به ظاهر آمرزنده را لت و پار تلفظ کلمبیا سوپراستار شکیرا نام.

در برخی از راه مبارزات’ کالیفرنیا قصد دارد به نظر می رسد اکو “fishhook استراتژی” جمهوری خواهان تلاش برای استفاده در وزارت امور خارجه دهه پیش با هدف قرار دادن منطقه مرکزی از دولت و داخلی جنوب کالیفرنیا گفت: Karthick راماکریشنان یک استاد سیاست عمومی و سیاست در دانشگاه کالیفرنیا در ریورساید.

“من فکر می کنم این منطقه وارد شدن به یک مرحله که در آن مردم در اینجا انتظار می رود به درمان بهتر در نظر داشتن نامزد در واقع بازدید و توجه به آنها را” آقای راماکریشنان گفت.

زنگ زده بیلی شهردار ریورساید توصیف خود را به عنوان یک متوسط و ثبت شده است به عنوان “هیچ حزب اولویت” اما قصد دارد در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات. او تکیه داده بود به سمت آقای Buttigieg تا زمانی که آقای بلومبرگ آمد به بیخ و بن در ریورساید در ماه ژانویه است.

این موضوع بالا در منطقه است و بی خانمانی, آقای بیلی گفت و او معتقد است که آقای بلومبرگ درک نگرانی.

آقای دالی سیاست مدیر Inland Empire گروه حمایت گفت که تزریق توجه بود “رویای محلی سیاسی زیرساخت ها است.”

و او گفت: او می بیند مزایای دیگر بیش از حد.

“همه من می دانم که به نظر می رسد که استخدام شده توسط ساندرز و بلومبرگ مبارزات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>