نبرد برای یک فصل بیس بال

گوش دادن و به اشتراک پادکست ما از دستگاه تلفن همراه خود را:
از طریق اپل پادکست | از طریق Spotify | Via Stitcher

این قسمت شامل زبان قوی.

امروز ما در داخل مملو هفته است که منجر به باز شدن بازی از سال 2020 حرفه ای بیس بال فصل — از منظر کمیسر لیگ اصلی بیس بال.

امروز قسمت:

  • Michael S. اشمیت را پوشش می دهد که امنیت ملی برای نیویورک تایمز صحبت می کرد با راب مانفرد کمیساریای از لیگ اصلی بیس بال.

اعتبار…اتین Laurent/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

زمينه مطالعه:

  • برنامه کوتاه است. استادیوم خالی خواهد بود. این چیزی است که ما بیس بال نویسنده فکر می کند در این فصل ممکن است شبیه به این سال است.

لحن و به ما بگویید چه شما فکر می کنم. به ما ایمیل در [email protected]. دنبال مایکل Barbaro در توییتر: @mikiebarb. و اگر شما علاقه مند در تبلیغات با “روزانه” برای ما بنویسید [email protected].

“روزانه” ساخته شده است توسط تئو Balcomb اندی, میلز, لیزا توبین راشل Quester, Lynsea پادگان آنی قهوه ای, کلر Toeniskoetter, Paige Cowett, Michael Simon Johnson, Brad Fisher لاریسا Anderson, وندی Dorr, کریس, چوب, جسیکا چونگ استلا قهوهای مایل به زرد, Alexandra لی جوان جاناتان ولف لیزا چو اریک Krupke مارک ژرژ لوقا Vander Ploeg, Adizah Eghan کلی نخست جولیا Longoria, Sindhu Gnanasambandan, M. J. Davis Lin, Austin Mitchell, Sayre Quevedo, Neena پاتاک دن پاول دیو شاو سیدنی هارپر, Daniel Guillemette هانس Buetow رابرت Jimison مایک Benoist, بیانکا Giaever و Asthaa Chaturvedi. ما تم موسیقی است که توسط جیم Brunberg و بن Landsverk از Wonderly. با تشکر ویژه از سام Dolnick, Mikayla بوچارد لورن جکسون, جولیا سیمون, Mahima Chablani و نورا کلر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de