2020 دموکراتیک اولیه است که به برخی از جمهوری خواهان Déjà Vu

فارگو, N. D. — پس از ناامید کننده ششم-پایان محل در نوادا که به دنبال کمتر ناامید کننده مقام سوم پایان در نیوهمپشایر اما فروتنی پنجم پایان در آیووا سناتور ctq از مینه سوتا در نگاه جمعیت بیش از 1 ، 000 و پیش بینی پیروزی در داکوتای شمالی اولیه — در آن زمان بیش از دو هفته دور.

“من احساس این اصلی است که هنوز هم رفتن به رفتن به” او گفت:.

که به نظر می رسد بسیار خاص.

بدون پایان-در-چشم طبیعت مسابقه برای نامزدی حزب دموکرات نگران کننده است کسانی که در حزب که به امید بلانت حرکت پیشتاز سناتور برنی ساندرز ورمونت. راه به احتمال زیاد آنها بر این باورند که می تواند اتفاق می افتد — یک توده مهم از سناتور رقبا رها کردن پس از رای دهندگان می تواند یکی شدن در اطراف یک جایگزین — به نظر می رسد حداقل نتیجه به احتمال زیاد.

طنز ضخیم است. آقای ساندرز نامزد بسیاری از تأسیس حزب دموکرات ترس را مهمترین مشکل در ضرب و شتم رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر است که با بهره گیری از برخی از همان پویایی است که به کمک آقای ترامپ رم به جمهوری خواه نامزدی چهار سال پیش.

“این به من نظر می رسد که حزب دموکرات نمی یاد در کل خیلی از حزب جمهوری خواه اولیه در سال 2015 به 2016 گفت:” دنی دیاز, مشاور ارشد جب بوش سابق فرماندار فلوریدا که رفت و از اوایل علاقه را به نفع خود خواه نامزدی با 100 میلیون دلار در سوپر پک پول پشت او را به رها کردن کمتر از یک ماه به رای گیری پس از شکست او را به نفع خود یک دولت است.

“این واقعیت است که وجود دارد را منتشر میدان که اجازه می دهد برای ایجاد خط رأی به اشتراک گذاری رقیق شود و در این فرایند اجازه می دهد کسی که با حدود یک چهارم تا یک سوم از رای دادن به تسلط” آقای دیاز گفت: توصیف آقای ساندرز رقبای’ معمای اگر او به عنوان توصیف آقای بوش در چهار سال پیش.

به عنوان خواهان است که اب و هوای 2016 رعایت 2020 آنها احساس متمایز حس آشناپنداری. تشابه کامل نیست اما وجود دارد بسیاری از راست به نامزدهای خود را دارند.

اعتبار…اریک Thayer برای نیویورک تایمز
اعتبار…پیت Marovich برای نیویورک تایمز

معاون رئیس جمهور سابق آمده است. آنها می گویند که آقای بوش با اشاره به معروف میراث سیاسی عمیق روابط به حزب ایجاد و حس تداوم و آسایش او القا. سناتور الیزابت وارن از ماساچوست است سناتور تد کروز از تگزاس: ایدئولوژیک بی گناه, تا آنجا که او را پایه نگران است اما در مواجهه با مشکل جذب یک ائتلاف گسترده تر. پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, Ind., سناتور مارکو روبیو از فلوریدا به telegenic, overachieving خوش که به نمایندگی از جوانی و ایده آل برای بیشتر رای دهندگان مسن تر. و خانم Klobuchar جان Kasich سابق فرماندار اوهایو که موفق به کسب تنها یک دولت — خود — اما در برابر تماس به رها کردن مسابقه تا زمانی که ممکن است.

“من اهمیتی نمی دهند انتخاب هر یک از آنها بایدن Klobuchar, Buttigieg یا حتی وارن گفت:” ریک تایلر سابق استراتژیست ارشد برای آقای کروز. “تحکیم رای و شما ضرب و شتم برنی 60-40. اما آنها در حال رفتن به آن را انجام دهد به این دلیل که طرف آنقدر احساساتی و بی منطق و ضعیف است. ما می گویند ما عاشق مقدماتی دلیل آنها را شامل است. خوب این چیزی است که اتفاق می افتد.”

بحث در این سال در حال ارائه یک نوع مشابه از سراسر کشور تلویزیونی عینک که در آن نامزدها تبدیل به یکدیگر البته بدون القائات جنسی و همچنین قابلیت hyper-مردانگی که خواه مباحث ویژه در چهار سال پیش.

اگر انتخابات به پایان می رسد تا در یک رقابت بین آقای ساندرز و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد هر حزب عمده خواهد بود کسی که تا به حال صرف بیشتر عمر خود را معرفی کارش که با اما است که پس از جعلی عمیق و تا حدودی ایثار اتصال با پایگاه خود را.

آقای ساندرز که توصیف خود را به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک ندارد و به طور رسمی ثبت نام با حزب دموکرات جز به اجرا برای دفتر. در سنا او مستقل است. آقای ترامپ نیز روشن خود ثبت نام چندین بار در طول 30 سال گذشته — از حزب جمهوری خواه به شخص ثالث به دموکرات به جمهوریخواه به هیچ وابستگی به سرانجام جمهوریخواه دوباره در سال 2012.

آقای ساندرز هنوز نشان داد اکثریت پشتیبانی در اولیه یا در سه متحده که رای داده اند و تا کنون یا در نظر سنجی های ملی از مسابقه. آقای ترامپ که برداشت حدود یک سوم از آرا در اوایل متحده شروع نشد برنده آشکار اکثریت تا پایان مارس 2016. (او هم مانند آقای ساندرز آمد در نوادا قفقاز. هر دو برنده حدود 46 درصد از آرا.)

آقای ساندرز است که آشکارا حمله با رقبای خود را که می گویند نامزدی او را به مقدار یک قمار دموکرات ها نمی توانیم به را در یک انتخاباتی که در آن شکست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از اهمیت پارامونت است. جمهوری خواهان گفت: همان چیزی که در مورد آقای ترامپ زمانی که آنها به طور مشابه شک او قادر خواهد بود به ضرب و شتم هیلاری کلینتون ،

این کاملا محتمل است که آقای ساندرز به زودی می تواند در مسیر برنده شدن در یک کثرت از نمایندگان حتی اگر اکثریت دموکراتیک اولیه رای دهندگان در ادامه رای گیری برای نامزدهای دیگر فقط به عنوان مورد بود برای آقای ترامپ پس از سه شنبه.

“فقط در نوادا انجمن — او ندارد که بسیاری از آرا گفت:” جان ویور سابق استراتژیست ارشد برای آقای Kasich. “اما آمده کارولینای جنوبی و سه شنبه, حتی اگر او می شود یک سوم, و هر کس دیگری می شود 18 درصد و یا کمتر او را نگه می برد.”

اعتبار…Stephen کراولی/نیویورک تایمز
اعتبار…الهام Schukar برای نیویورک تایمز

و چند آقای ساندرز رقبا می تواند به بسیاری از کشورهای جایی که آنها انتظار می رود را به نفع خود و انتخاب کنید تا معنی دار تعداد نمایندگان. (در خانم Klobuchar چشم انداز پیروزی در داکوتای شمالی, برای مثال, وجود تنها 14 نمایندگان برای grabs بستن آن با وایومینگ برای کمترین تعداد اهدا توسط هر دولت است.)

در روزهای اخیر به عنوان آقای ساندرز باز کرده است تا گسترده تر منجر شود استراتژیست های جمهوری خواه مانند آقای ویور شده اند قادر به سرکوب خود را حیرت در شباهت.

“شده اند وجود دارد که انجام می شود. او قوی تر خواهد بود به لحاظ سیاسی اگر او قطره در حال حاضر در مقابل ماندن و از دست دادن تا آخرین موش می میرد” آقای ویور گفت: در یک صدای جیر جیر این هفته کارگردانی در خانم Klobuchar که او را از آنجا حذف شده است. مقایسه بین خانم Klobuchar و آقای Kasich اعتصاب حامیان هر دو سیاستمداران به عنوان unflattering.

به عنوان آقای ترامپ ادامه داد: برای شخم زدن از طریق متحده آقای کروز آقای Kasich آقای بوش و آقای روبیو تمام اوراق برای ثانیه سوم و چهارم تقسیم سنتی حزب جمهوری خواه رای و کمک آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در او افزایش یابد.

در مورد او برای نامزدی حزب دموکرات سابق شهردار Michael R. بلومبرگ در نیویورک گفته است که این درهم و برهم کردن از نامزدهای رقابت برای حمایت از متوسط و رای دهندگان مستقل در حال انجام همان چیزی است که آنها باید رها و او را واضح تر مسیر رو به جلو — یک پیشنهاد بود که در ملاقات با گسترده نگاشته است.

سپس به عنوان مورد در حال حاضر وجود دارد فرضی بحث از چگونگی توقف مقابل دونده می تواند انجام شود اگر پایین تر-رای گیری نامزدهای ترک نژاد و تایید یک جایگزین. این نوع از اتفاق تفکر می خواهد آن را آسان تر برای ضد ساندرز ائتلاف به فرم.

آن را هرگز اتفاق افتاده است در سال 2016 با وجود برخی از غلط شروع می شود و نیمه پخته تلاش است.

محافظه کاران خواست آقای اوباما و آقای کروز به شکل مشترک بلیط هر چند نه می خواستم به بازی دوم کمانچه دیگر به عنوان معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید.

سپس آقای کروز اعلام کرد در مدت کوتاهی قبل از انداختن که اگر او نامزد شدند او را به عنوان همسر در حال اجرا Carly Fiorina سابق هیولت-پاکارد اجرایی که تا به حال نیز به دنبال نامزدی. دو سفر کشور با هم به عنوان یک تیم.

اما ترکیبی از جبر و نفس داخل انتخاباتی معمولا متوقف می شود این نوع از ترتیبات.

“به منظور تاثیر خود را با تایید شما باید به حمایت” گفت: Todd Harris, مشاور آقای روبیو را در انتخابات ریاست جمهوری است. “و اگر شما هنوز هم پشتیبانی چرا شما انداختن بیرون؟”

اعتباری…تراویس کبوتر برای نیویورک تایمز
اعتباری…الیزابت Frantz برای نیویورک تایمز

همه نظری بحث در مورد آنچه که به اصطلاح وحدت نامزد ممکن است انجام به دست کشیدن آقای ساندرز کردن سکوی پرتاب فرض می شود که ممکن است در وهله اول که ممکن است در این مورد. جمهوری خواهان هنوز هم استدلال می کنند در مورد اینکه آیا آنها انجام داده اند می تواند هر چیزی برای جلوگیری از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

آقای دیاز سابق بوش مشاور گفت که دموکرات ها باید خود را “چشمان باز که به آنها اجازه می دهد کسی است که کثرت و نه اکثریت — به نوعی از راه دور با نامزدی.”

آقای تایلر گفت که پس از آقای کروز به پایان رسید مبارزات انتخاباتی خود او تشکیل یک گروه سابق خود کمپین دستیاران به صورت رسمی کالبد شکافی از مسابقه. زمانی که سناتور پرسید: در واقع اگر آنها آن را بیش از همه دوباره آنچه می تواند آنها را به انکار آقای ترامپ نامزدی آقای تایلر گفت: جواب او چیزی بود.

“ما مثل همه چیز مرتب کردن بر اساس از اشتباه چه جهت این کشور که قرار بود در” آقای تایلر گفت.

اطلاعات 2016 مبارزات برخوردار در آن زمان پیشنهاد آقای ترامپ ممکن است همیشه به حال یک قفل بر نامزدی.

در ابتدای ابتدایی فصل روبیو کمپین خواسته به احتمال زیاد جمهوری خواه اولیه رای دهندگان برای اولویت خود را در میان سه بالقوه انواع نامزدها: مالی و اجتماعی محافظه کار مشترک خود را که ارزش ثابت اجرایی رهبر یا یک خارجی که می خواستند به لرزش تا سیستم.

The outsider برنده بزرگترین حاشیه با 46 درصد است. ارزش نامزد برنده تنها 33 درصد است.

“ما دیده ایم این فیلم قبل از اینکه گفت:” روید Ayres یک جمهوری خواه ناظر انتخابات که مشغول به کار در روبیو مبارزات انتخاباتی. “The outsider اجرا می شود دور با نامزدی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>