2 وکلا ضد پلیس تظاهرات و کوکتل مولوتف حمله

روز قبل از او رفت و در اعتراض به Colinford Mattis, 32, پیچک, تحصیل, شرکت, وکیل در بروکلین گفتگو برای بیش از یک ساعت بر روی گوشی با یک دید از بالا مدرسه ، آنها در مورد جورج فلوید مرگ فقط به عنوان “مثال دیگری از گزارشی شخص کشته شدن” دوست گفت: اما آنها صحبت در مورد خرید مواد غذایی و یوتیوب را به عنوان به خوبی.

بعدی بعد از ظهر Urooj Rahman, 31, که همچنین یک وکیل و آقای Mattis دوست با حضور زوم بحث در مورد ایجاد “همبستگی جنبش” بین مردم رنگ. خانم رحمان به تازگی به پایان رسید و روزه ماه رمضان و مراقبت از او و مادرش در خانه نیز در بروکلین.

چه اتفاقی افتاد بعد آمد به عنوان یک شگفتی برای بسیاری از کسانی که دو جوان وکلا.

این جفت ارز به خیابان ها ریختند در مه 29 با هزاران نفر از نیویورک بودند که ابراز خشم و انزجار خود را بیش از آقای فلوید مرگ است. اما پس از نیمه شب ماموران پلیس کشف و آنها را در یک قهوهای مایل به زرد, مینی ون, رانندگی از طریق فورت گرین محله بروکلین. در یک نقطه, خانم رحمان صعود به بیرون راه می رفت به سمت خالی ماشین گشت پلیس و پرتاب کوکتل مولوتف از طریق آن پنجره شکسته دادستان گفت.

خود را مدت کوتاهی پس از دستگیری بودند شگفت انگیز به نوبه خود برای این دو بودند که در غیر این صورت مدل نقش در جوامع خود. هر دو فرزندان مهاجران افزایش یافت که از طبقه کارگر محله بروکلین را به نفع خود یک لیست طولانی از جوایز و پردیس رهبری. آقای Mattis فارغ التحصیل از دانشگاه پرینستون و دانشگاه نیویورک مدرسه حقوق, در حالی که خانم رحمان رفت به دانشگاه فوردهام برای کالج و دانشکده حقوق.

به عنوان یکی از دوستان آن را قرار داده بودند “N. Y. C. بچه ها از فقیر پس زمینه ساخته شده است که چیزی از خود.”

اعتبار…دیوید دی Delgado برای نیویورک تایمز

کمی بیش از یک هفته پس از دستگیری آن را دشوار است به منظور جلب نتیجه گیری در مورد انگیزه های خود. اگر این اتهامات ثابت شود درست دو موجب شده توسط یک بیمار-توصیه لحظه ای از خشم و یا به عمل آنها از عمیق تر و تیره تر سرخوردگی با نظام سیاسی در پی آقای فلوید را به مرگ ؟

یک پرتره از آقای Mattis و خانم رحمان مونتاژ شد از مصاحبه با بیش از سه ده از دوستان خود, بستگان و همکاران و همسایگان سابق و اساتید. کسانی که می دانستند که این دو نیز گفت: آنها تا به حال مدت طولانی است که پرشور در مورد عدالت اجتماعی مسائل و حال ابراز نا امیدی بر آقای فلوید مرگ اما هرگز نشان داد تمایل به ارتکاب خشونت است.

محققان شده است مورد نقد خود را از حساب های رسانه های اجتماعی و شخصی, پس زمینه برای تعیین اینکه آیا جفت درگیر شده بود با گروه هایی که طرفدار خشونت با توجه به اجرای قانون مقامات در جریان بررسی است. اما آنها به نظر می رسد که هیچ شواهدی از چنین روابط و دادستان ارائه نمی دهد انگیزه در دادگاه براده.

هنوز هم در یک مصاحبه تصویری با Loudlabs اخبار NYC, اولین گزارش نیویورک پست در کمتر از یک ساعت قبل از حمله, خانم رحمان گفت که قابل فهم برای مردم در خیابان ها و خشم در مورد خشونت پلیس.

“این رو برای جلوگیری و تنها راه آنها می شنویم تنها راه آنها صدای ما را از طریق خشونت از طریق این بدان معنی است که آنها با استفاده از” او گفت:.

او پیشنهاد کرد که تخریب پلیس ملک مناسب بود.

“مردم عصبانی هستند چرا که پلیس هرگز پاسخگو,” او گفت:.

در این ویدئو او ایستاده بود در نزدیکی یک فروشگاه با توجه به مردم با آگاهی از این تحقیقات که در آن برخی از مواد برای حمله خریداری شد.

Video player loading
وکیل Urooj رحمان بود در مصاحبه با LoudLabs اخبار نیویورک قبل از پلیس گفت: او پرتاب کوکتل مولوتف به پنجره خالی ماشین پلیس.اعتباریاعتباری…باراک اوباما برای منطقه شرق نیویورک

در جلسه هفته گذشته یک وکیل برای خانم رحمان همه اما اذعان کرد گناه او نشان می دهد که این دو تا به حال ابلهانه درگیر در یک عمل بی پروا.

زنده به روز رسانی: تظاهرات در نیویورک

به روز شده

  • عمدتا مسالمت شب به پیاده روی ادامه و پس از حکومت نظامی.
  • دو مرد دستگیر شده بودند برای آوردن بنزین و چاقو به یک بروکلین تجمع, پلیس گفت:.
  • “من نمی دانم که این به پایان می رسد”: معترضان نشان می دهد حل و فصل و دریافت کمک.

“این بود lawless این احمق بود گفت:” وکیل پل Shechtman. “این دو نفر جاروب کردن در لحظه. اما از آن است که دو نفر بدون سابقه خشونت هیچ سابقه کیفری در همه.”

آقای Mattis وکیل سابرینا P. شروف گفت: در اوایل شنوایی “دولت تلاش می کند به استدلال می کنند به این دادگاه که آقای Mattis رفتار — با فرض این که آنها می تواند ثابت کند آن را فراتر از شک معقول و اذعان هیچ چیز در این نقطه نشان دهنده این است که آقای برخوردار است. آنها به وضوح اشتباه است.”

پس از دستگیری دو, دوستان و اعضای خانواده در حال تلاش برای درک آنچه اتفاق افتاده است.

Ikenna Iheoma دوستان که صحبت با آقای Mattis روز قبل از این تظاهرات گفت: آنها تا به حال هرگز مورد خشونت علیه پلیس. “ما به خصوصی دبیرستان,” او گفت:. “که خط ما به. ما سعی می کنیم به عقلانی کردن و می آیند تا با سیاست راه حل است.”

دوستان آقای Mattis به حال صدا نسبتا خوش بین از شیوع کروناویروس آغاز شد و حتی پس از او furloughed بدون پرداخت مارس 31 از او به عنوان یک شریک در قانون شرکت پریر Cashman LLP. آقای Mattis مشغول به کار بود در چند دلار معاملات از جمله کسب در سال گذشته از مد نام تجاری آن کلاین.

چند تن از دوستان گفت: آقای Mattis به حال به آنها گفت که او تا به حال خود را از دست داده است. او, با این حال بگویید یکی از دوستان در ماه آوریل بود که او در حال حاضر مصاحبه در شرکت های دیگر.

آقای Mattis قابل اعتماد حضور در پرینستون را خشن و بی ادب سالانه reunions شده بود برنامه ریزی برای حضور در یک رویداد مجازی برای 10 سال تجدید دیدار در روز دستگیر شد دوستان گفت.

سلمه نقل مجلسى که او نیز در مارس 29 زوم صحبت با خانم رحمان گفت: هیچ چیز به نظر می رسید غیر معمول در مورد خانم رحمان اخیر رفتار است.

“او در یک حالت معنوی این ماه گذشته گفت:” خانم رضوی که به نام خانم رحمان بهترین دوست او. “او همیشه آوازی است در مورد نقش مهم بدون خشونت مقاومت در به دنبال تغییر است.”

خانم رحمان بود کارکنان وکیل در برانکس خدمات حقوقی در کمک به فقرا مستاجران رو اخراج. او سرپرست Jackeline Solivan گفت که او عمیقا متعهد به کار و مانند دیگر همکاران شده بود تاکید کرد در مورد فشار بر مشتریان خود را ناشی از شیوع بیماری است.

دوستان گفته بودند آگاه نیست که این دو قرار بود برای حضور در این تظاهرات که جمعه شب دوم از تظاهرات در شهر نیویورک است.

در حالی که شب گذشته ساکت شده بود صحنه در مرکز بارکلیز در بروکلین تبدیل به هرج و مرج که در روز دوم. فیلم در رسانه های اجتماعی نشان داد پلیس ضرب و شتم معترضان با باتوم و معترضان با پرتاب بطری و باقی مانده است ،

در وسط هرج و مرج در مدت کوتاهی پس از نیمه شب آقای Mattis و خانم رحمان در حالی که سوار در اطراف وانت کشیده بیش از نزدیکی 88 پلیس در حوزه Classon و دکالب راه.

خانم رحمان پا را از مسافر صندلی و پرتاب کوکتل مولوتف از طریق پنجره های شکسته از خالی ماشین پلیس, تنظیم, داشبورد, در, آتش, با توجه به دادستان که گفت: قسمت بود اسیر بر نظارت تصویری. هیچ کس مجروح شد.

اعتبار…باراک اوباما برای منطقه شرق نیویورک

داخل ون پلیس همچنین متوجه شد نور جوانه آبجو بطری پر از کاغذ توالت مایع اعتقاد به بنزین و فندک. دادستان گفت: خانم رحمان سعی در ارائه کوکتل مولوتف به دیگر معترضان به طوری که آنها می تواند آنها را پرتاب.

این دو متهم در دادگاه فدرال بروکلین با ایجاد آسیب با آتش و مواد منفجره به یک وسیله نقلیه پلیس. در صورت محکومیت آنها صورت اجباری حداقل پنج سال در زندان است.

پس از آقای Mattis و خانم رحمان صرف بیش از دو ماه را در زندان فدرال دادرس قاضی در بروکلین منتشر شده آنها را در هر 250.000 دلار اوراق قرضه به خانه حبس با نظارت بر جیپیاس, توصیف اتهامات عنوان “یک شب از رفتار است.”

دادستان به دادگاه تجدید نظر حکم دو بار تماس تلفنی با دو خطر برای جامعه است. یک دادگاه تجدید نظر فدرال ارسال آنها را به زندان روز جمعه در انتظار نتیجه خود را به قید وثیقه تجدید نظر شود.

پلیس همچنین از بازداشت یک زن دیگر در بروکلین سامانتا Shader بود که متهم در دادگاه فدرال با پرتاب کوکتل مولوتف در یک ماشین پلیس در یک حادثه جداگانه در آن شب. چهار افسر قادر به فرار از ماشین قبل از هر گونه آسیب است.

وجود دارد به نظر نمی رسد به ارتباط این حادثه با خانم Shader و یکی که دادستان گفت: درگیر آقای Mattis و خانم رحمان.

آقای Mattis و خانم رحمان به احتمال زیاد ملاقات در یک جشن تولد در منهتن در ماه اکتبر 2014 با توجه به یک دوست مشترک. دوستان آگاه بودند رمانتیک درگیری بین این دو اما گفت که آنها بسیار نزدیک است.

خانم رحمان دوستان گفت که ریشه های خود را به عنوان یک فعال مشهود به نظر می رسید که او با حضور در بروکلین دبیرستان های فنی یکی از برگزیده ترین دبیرستان های دولتی در نیویورک است.

Andrea Wangsanata یک دبیرستان همکلاسی, به یاد می آورد که خانم رحمان بود که اغلب “صوتی و قاطعانه دفاع در کنار مردم بودند که به طور سیستماتیک تحت ستم.”

خانم رحمان متولد پاکستان و بزرگ شده در بی ریج بروکلین یک محله با جمعیت زیادی از مهاجران مسلمان. محله آمد و تحت شدید پلیس پس از بررسی گردید. 11 حمله تروریستی که شد یک تعریف تجربه برای خانم رحمان دوستان دوران کودکی گفت.

اعتبار…سنا احمد

دانشکده حقوق دوستان به خاطر آن است که او با انتقاد از پلیس در محله خود است. در سال 2014 او همکاری نویسنده یک مقاله با عنوان “تغییر NYPD: مترقی طرح به صورت فراگیر اصلاحات است.”

از طریق دانشگاه و دانشکده حقوق فوردهام در او زندگی می کردند در درجه اول با مادرش در خانه. پدر او درگذشت در سال 2012.

در حالی که خانم رحمان دنبال منافع عمومی قانون آقای Mattis در زمان سودآور مسیر.

مارتین گوگنهایم یکی از آقای Mattis را استادان حقوق در N. P. U., به یاد او توضیح — “گاهی اوقات عذرخواهی” — که او می خواست برای کار در یک شرکت حقوقی چون او اولین کسی بود که در خانواده خود را با این فرصت را به این نوع از حرفه ای.

آقای Mattis رشد در شرق نیویورک در زمانی که این محله بود که در میان فقیرترین و بیشتر خشونت در این شهر است. او در طول دوران کودکی مادر خود را از یک جامائیکا مهاجر که مشغول به کار به عنوان یک خانه بهداشت دستیار و مشاور جوانان در یک گروه خانه پرورش چند فرزند.

او تلاش می کرد با سواد در سال های اولیه مدرسه ابتدایی. توسط مدرسه او یک خواننده حریص همسایه گفت.

آقای Mattis رفت به مدرسه شبانه روزی در سنت اندرو در دلاور با کمک دبستان برای دبستان یک برنامه رقابتی که در مکان های بالا-دستیابی به دانش آموزان اقلیت در مدارس خصوصی بالا. او بعد از نقل شد در این برنامه پذیرش بسته عنوان کرد و گفت او “می خواستم یک آینده بهتر از آن است که ارائه شد به من با رفتن به مدرسه محلی بالا.”

او یک بازیکن فوتبال در دبیرستان ها و خلاصه بازی راگبی در پرینستون که در آن او همچنین رئیس جمهور سیاه اتحادیه دانشجویی و یک عضو از کلاه و لباس شب یکی از دانشگاه های منحصر به فرد خوردن باشگاه است.

کالج خود را دوستان گفته بودند به خصوص متعجب اتهامات چرا که او شناخته شده بود به عنوان یک مصلح در دانشگاه یکی آورده است که دانش آموزان از رنگ به احزاب میزبانی ثروتمند سفید دانش آموزان است.

در سال های اخیر آقای Mattis پست به اشتراک گذاشته در Facebook جلب توجه به تظاهرات علیه خشونت پلیس و مرگ اریک گارنر در بازداشت پلیس.

در تابستان گذشته آقای Mattis را از سرطان درگذشت. او رفت و برگشت به خانه اش در شرق نیویورک شد و مسئول سه فرزند او پرورش که خود نیمی از خواهر گفت: تا به حال شده است مادر خود را در حال مرگ آرزو می کنم. بچه ها همه زیر سن 11.

“او می رود به هر پدر و مادر-معلم کنفرانس گفت:” نیمی از خواهر دورین L. کرو.

در ماه های اخیر آقای Mattis گفتگو با دوستان در مورد ایده های او برای بهبود محله خود را. او در جامعه مدیره در شرق نیویورک با تمرکز بر مسکن.

لایحه ویلکینز که در خدمت در هیئت مدیره تا به حال امید زیادی برای آقای Mattis ستایش او جذابیت و هوش. آقای ویلکینز به ذکر است که هیئت مدیره دفاتر در اداره پلیس ساختمان است که هیئت مدیره به تازگی تسهیل اهدای 5000 فولاد ماسک به حوزه های محلی هر چند آقای Mattis تا به حال هیچ نقش مستقیم.

آقای ویلکینز یک فعال جامعه که توصیف خود را به عنوان یک کودک از جنبش حقوق مدنی گفت: از آقای Mattis بازداشت بود و ناراحت کننده.

آقای ویلکینز گفت: امید خود را برای “عبور در گوشته” به آقای Mattis به نظر می رسد نقش برآب شده است.

“ما نیاز به کالین در مبارزه,” او گفت: “اما آنچه که او ادعا شده است به انجام است.”

Susan C. Beachy کمک پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>