“این غیر قانونی منظور’: جانبازان چالش مغلوب ساختن پیشی جستن افسران در پورتلندسیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض در پورتلند نگاه به سیم پیچ را در شب شنبه گذشته هنگامی که سپاه تفنگداران دریایی ایالات متحده جانباز Duston Obermeyer متوجه یک سرباز پیاده فدرال افسران خروج از دادگاه فدرال.

آنها گلوله teargas در جمعیت تحت فشار قرار دادند و یک معترض به زمین با چنین نیروی است که Obermeyer گفت: او تضعیف 6ft در سراسر پیاده رو.

42 ساله رانده بود حدود 40 دقیقه از خانه خود در مولیلا منطقه برای اولین اعتراض پس از شنیدن بسیاری از گزارش های اخیر فدرال پرسنل در دنده تاکتیکی در حال ظهور از بینام و ماشین با سلاح های خودکار را انتخاب کنید تا معترضان. برنامه او به مشاهده دست اول چه اتفاقی می افتد.

اما در آن لحظه او گفت: او متوجه شد که او نمی تواند ایستاده و به سادگی به تماشای.

در یک کلیپ کلاه و سوپرمن تی شرت و با یک پنبه ماسک محافظ صورت خود را به 6ft 4in, 275lb مرد راه می رفت تا به افسران و پرسید که آیا آنها درک سوگند خود در دفاع از قانون اساسی است.

لورا Cranehill
(@LauraCranehill)

این #CaptainPortland @Tazerface16 مورد حمله قرار گرفتن توسط فدرال اما از زاویه های مختلف و کسی که اعتقاد من این است که خود را همکار USNA فارغ التحصیلان Duston Obermeyer مورد حمله قرار گرفتن در کنار شما #wallofvets #portlandprotest pic.twitter.com/kJWr2122Zm

ژوئیه 23 سال 2020

“آنها قرار بود به آمدن و حمله به معترضان” Obermeyer گفت: نگهبان. “آنها حتی به هر, هشدار, هیچ, ‘هی شما نیاز به حرکت’, ‘هی back up’. وجود دارد در واقع آنها راه رفتن و حمله یک معترض فقط برای اثبات که آنها می توانند.”

فقط چند پا دور Obermeyer آگاه بود یکی دیگر از نیروی دریایی ایالات متحده جانباز کریس دیوید درخواست تقریبا همان سوال.
Duston Obermeyer.

با وجود هر دو در حال فارغ التحصیلان آکادمی نیروی دریایی دیوید است که 11 سال مسن تر و در نتیجه جفت هرگز ملاقات کرد. اما پس از گذشت بیش از 50 روز متوالی از ضد نژاد پرستی و ضد خشونت پلیس تظاهرات در پورتلند پس از کشتن جورج فلوید توسط افسران پلیس در مینیاپولیس اخیر استقرار نظامی ماموران فدرال توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو جانبازان تصمیم گرفته بود به طور همزمان در حال حاضر زمان برای شروع به پرسیدن سوال.

“من مؤمن بزرگ در تصادف” گفت: Obermeyer. “من باور دارم که ما هر دو مشابه به دلیل احساسات ما آمده از مکان های مشابه و ما واقعا بر این باورند که در قانون اساسی به عنوان آن را در حال حاضر نوشته شده و آن را به عنوان تدریس در مدرسه ابتدایی. و این یک تخطی از حقوق اساسی.”

دیوید که در یک آکادمی نیروی دریایی سرعت باد و نیروی دریایی, کشتی, کلاه گفت: نگهبان او معتقد است که آنها هر دو بیرون آمد که روز به دلیل وقت خود را در آکادمی نیروی دریایی که القا “یک سطح عمیق از صداقت” در فارغ التحصیلان. اما همچنین گفت: شاید حتی یک دلیل ساده.

“ما توانایی دیدن چه چیزی درست و چه چیزی اشتباه است. و آنچه که ما هر دو را دیدم اشتباه بود و ما می خواستیم به بیرون رفتن وجود دارد و صحبت کردن با کسانی که افسران.”

Obermeyer نیز خواسته افسران که آیا آنها درک آنچه منظور غیر قانونی است, ارجاع این واقعیت است که افسران نظامی توسط قانون ملزم به نافرمانی غیر قانونی و یا خلاف قانون اساسی سفارشات.

“حمله یک غیر مسلح می گوید که ورزش اول خود را اصلاح حقوق غیر قانونی است که غیر قانونی, سفارش,” او گفت:.

این زمانی است که teargas اخراج شد دو مرد. وقتی که جلوگیری نمی کند آنها Obermeyer گفت: یک مامور سعی کردم به او ضربه با باتون اما او به آن گرفتار و به سرعت تحت فشار قرار دادند و او را به عقب. یک افسر دیگر بارها و بارها ضرب و شتم دیوید با باتوم شکستن دست خود را در دو مکان یک آسیب است که نیاز به عمل جراحی در روز دوشنبه. او همچنین در صورت پاشيده با یک ماده شیمیایی محرک است که او گفت: “احساس شعله ور بنزین است.”


زین Sparling
(@PDXzane)

پلیس فدرال اعتصاب معترضان با باتوم استفاده از اسپری فلفل و گاز اشک آور در خارج از دادگاه در پورتلند pic.twitter.com/VX2xTVaaYq

ژوئیه 19 سال 2020

Obermeyer به یاد می آورد یک افسر چسبیده یک سلاح خودکار در صورت خود را در حالی که دیگری او را به ضرب گلوله در نقطه ای خالی محدوده با یک پرتقال شیمیایی محرک.

پس از خدمت در نیروی دریایی برای بیش از یک دهه از جمله به عنوان یک افسر Obermeyer را تجربه کرده است که با گاز کشته بسیاری از بار. در این مورد او مطمئن بود آنچه را که آنها تا به حال استفاده می شود چرا که او گفت: “من هرگز احساس بدتر از من آن شب پس از اینکه در صورت پاشيده.”

چشمان و بینی تقریبا بلافاصله بسته شد و او شروع به داشتن یک زمان دشوار تنفس. لباس های خود را خیس شد و او گفت: آن را احساس مانند پوست او در آتش است. دیگران در میان جمعیت او را هدایت یک بلوک دور و کمک به او را خیط و پیت کردن ، آن زمان او سه روز بهبود می یابند.

اورگان فرماندار کیت براون و پورتلند, شهردار, Ted ویلر بارها و بارها محکوم کرد حضور عوامل از وزارت امنیت داخلی (DHS), خدمات مارشال ایالات متحده و مرز گشت.

اورگان دادستان الن روزنبلوم طرح دعوی در دادگاه روز جمعه در دادگاه فدرال در مقابل DHS مارشال خدمات گمرک و حفاظت مرزی و فدرال حفاظت از خدمات وی از سوی مامورین رفتار خود را نقض دولت شهروندان حق اعتراض مسالمت آمیز.

در ضمن با الهام از وقایع شنبه گذشته “دیوار دامپزشکان” گروه تشکیل داده اند در پورتلند و حداقل پنج تن دیگر شهرستانها در سراسر کشور شبیه به دیوار از مادران و پدران که ایستاده در خط برای محافظت از معترضان.

DHS در بیانیه ای گفت شنبه که فدرال مأموران اجرای قانون در حال کار “پشتکار و كارش به اجرای قانون فدرال با دفاع از اموال فدرال و زندگی خود را افسران همکار” به عنوان “خشونت آنارشیست ها به ادامه شورش در خیابان پورتلند”. DHS و پورتلند پلیس نمی پاسخ به یک درخواست برای نظر.

دیوید گفت: ماموران پاسخ شنبه شب به یک صلح آمیز جمعیت بود و کاملا نامتناسب. اما او گفت: آن را نیز روشن است که آنها آموزش دیده برای این نوع از وضعیت است.

“آنها هیچ تاکتیکی انسجام به آنچه که آنها در حال انجام,” او گفت:. “Duston و من در حال دامپزشکان. ما می توانیم بگویم چه خبر است با این بچه ها. وجود دارد هیچ نوع دستور است. آنها در حال اجرا در اطراف و آنها ترسیده بودند.”

به عنوان او به تماشای تظاهرات ادامه به بادکنک Obermeyer معتقد است فدرال افسران در واقع “ایجاد این وضعیت است که آنها می گویند آنها می شود وجود دارد”.

“وجود دارد بیشتر معترضان همانطور که ما حرکت رو به جلو,” او گفت:. “همه چیز باید نوع سیم پیچ را در این نقطه و آنها نمی کند چرا که ماموران فدرال وجود دارد antagonizing و ایجاد این وضعیت برخورد با آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net