تایلندی جرم تیراندازی که منجر به کشته شدن 29 16 ساعت به طول انجامید

پزشکی قانونی ماموران بررسی صحنه تیراندازی در خارج از ترمینال 21 Korat بازار در Nakhon Ratchasima, تایلند, یکشنبه, فوریه. 9, 2020. مقامات تایلندی می گویند یک سرباز که در رفت و داد و بیداد تیراندازی و کشته شدن تعداد زیادی از مردم و مجروح شدن ده ها تن دیگر به ضرب گلوله کشته شده است مرده در داخل مرکز خرید در شمال شرقی تایلند است. (AP Photo/Wason Wanichakorn)

بانکوک (AP) — یک سرباز عصبانی مورد مناقشه زمین رفت و در 16 ساعت داد و بیداد تیراندازی در شمال شرقی تایلند کشته شدن دست کم 29 نفر و زخمی شدن ده ها تن بیشتر است. پلیس و پرسنل نظامی شکار مسلح به مدت یک شب در یک مرکز خرید که در آن او تا به حال پناه و به ضرب گلوله او را مرده صبح روز یکشنبه. آن تایلند بزرگترین جرم تیراندازی انجام شده توسط یک فرد مسلح.

این گاهشناسی شده بود از رسمی و تایلند در گزارش های رسانه ها. زمان تقریبی هستند.

شنبه

در مورد 3:30 p. m., یک سرباز با استفاده از تفنگ به ضرب شلیک سرهنگ Anantarote Krasae خود را افسر فرمانده در 22 مهمات گردان و افسر 63-سال-در-قانون در خانه خود را. وزارت دفاع به زودی شناسایی مسلح به عنوان Sgt. مسلح ، Jakraphanth Thomma. پلیس می گویند این تیراندازی مرتبط با اختلاف بیش از زمین است. سوم شخص نیز به ضرب گلوله اما زنده ماند.

Jakrapanth می رود و سپس به اردوگاه ارتش خود را که در آن او توقیف چندین حمله سلاح و مهمات. او باز آتش و زخم حداقل سه سرباز قبل از سرقت یک وسیله نقلیه ارتش به فرار.

دو مامور پلیس به ضرب گلوله زمانی که آنها سعی می کنید برای جلوگیری Jakrapanth در نزدیکی یک معبد بودایی. دو تماشاگران نیز صدمه دیده است.

توسط 6 بعد از ظهر Jakrapanth می رسد در ترمینال 21 Korat مرکز خرید در شهرستان ناخون راتچاسیما. او اسپری گلوله در سراسر منطقه ضربه عبور و مرور و همچنین مردم در اتومبیل و موتور سیکلت. یک مخزن گاز در نزدیکی مرکز آتش ظاهرا پس از برخورد با یک دور.

مسلح پست عصبانی اظهارات خود در Facebook صفحه همراه با عکاسی از خود نشان می دهد که او در نظامی دنده از جمله کلاه ایمنی, در حالی که در آتش می سوزد و در پس زمینه.

Jakrapanth وارد بازار نگه می دارد و تیراندازی است. پلیس بلوک جاده های بعدی به بازار و ایجاد یک 2 کیلومتر (1.2 مایل) محیط اطراف آن است.

وزارت دفاع مشخص Jakrapanth به عنوان مظنون و پلیس صادر می خواستم توجه کنید برای او.

در حدود 7 p. m. پلیس با مگس کش زدن تیم و کماندوهای وارد در بازار. کماندوهای آمده توسط هلیکوپتر از بانکوک. دوره ای گلوله شنیده داخل بازار. پلیس در تماس تلفنی با مردم به دام افتاده در داخل.

7:30 بعد از ظهر Jakrapanth را در Facebook صفحه قابل دسترسی است. اقتصاد دیجیتال و جامعه وزارت بعد می گوید آن خواسته Facebook را به حساب شما به دلیل محتوای آن را با خشونت برهم زدن جامعه است.

قبل از 8 p. m. پلیس اعلام کرد که بیش از 10 نفر کشته شده اند. یک تماس صادر شده است برای مردم برای اهدای خون در بیمارستان های محلی.

در حدود همان زمان پلیس در مجاور استان انتخاب کنید تا Jakrapanth را از خانه اش و او را به بازار برای دیدن اگر او می تواند به کمک به او را به تسلیم.

ملی رئیس پلیس ، Chakthip Chaijinda می رسد در بازار در حدود 8:30 p. m.

تلاش سازمان یافته توسط مقامات آغاز می شود در حدود 10:30 p. m. به دست گرفتن کنترل بازار و تخلیه آن در داخل. تیراندازی هنوز هم شنیده می شود. فرمانده ارتش ژنرال Apirat Kongsompong می رسد در صحنه است.

در حدود 11:30 p. m. پلیس اعلام کند که از طبقه همکف و سطوح بالاتری از بازار امن شده اند. پلیس عکس ها نشان می دهد صدها نفر از مردم در حال تخلیه. هیچ اشاره ای است ساخته شده از مسلح که اعتقاد بر این است هنوز در داخل ساختمان.

عمومی, وزیر بهداشت Anutin Charnvirakul اعلام کرد که 20 نفر کشته و 31 نفر دیگر زخمی شدند.

___

یکشنبه

در حدود 2 صبح, پلیس, فرمانده پلیس می گوید هنوز در حال پیگیری مسلح در داخل بازار وجود دارد و تعداد نامعلومی از مردم هنوز هم به دام افتاده در داخل با آنها مقامات در تماس باشید. او می پرسد خبرنگاران به گزارش جزئیات اقدامات پلیس به دلیل مسلح ممکن است گوش دادن. تایلند ارتباطات از راه دور تنظیم زودتر گفت: ایستگاه های تلویزیونی آنها نباید پخش زنده از سایت برای همین دلیل.

دوره ای گلوله همچنان در بازار به عنوان شکار پلیس مسلح. وجود دارد یک پشت سر هم از فعالیت حدود 3 صبح و یک آمبولانس دو نفر دور است.

بیشتر هماهنگ تیراندازی شنیده است حدود 4:30 صبح است و یک گزارش تایید نشده که یک پلیس کماندو کشته شده است.

تیراندازی همچنان در دوره های گذشته طلوع آفتاب.

در حدود ساعت 9 صبح, رسانه های محلی گزارش می دهند که Jakrapanth کشته شده است در ضربات. در ساعت 9:30 صبح و مقامات تایید مرگ او در یک کنفرانس خبری بعدی به بازار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>