تگزاس نوجوان متهم به تهدید به گسترش coronavirus شارژ

1 / 2

تگزاس نوجوان متهم به تهدید به گسترش coronavirus شارژ

تگزاس نوجوان که به گفته پلیس اعلام کرد در رسانه های اجتماعی او را عمدا گسترش coronavirus بازداشت شده است و اتهام ساخت بازداشت دو تن ماین گزار تهدید.

پلیس در Carrollton در نزدیکی دالاس, بازداشت, Lorraine Maradiaga 18 اواخر صبح روز سه شنبه پس از تنظیم تسلیم شدن به زندان شهرستان.

“Maradiaga اعلام کرده است که او COVID-19 منفی و ما در حال حاضر هیچ مدرکی که Maradiaga دارای آزمایش مثبت” Carrollton پلیس در بیانیه ای گفت.

او arraigned شنبه و باند راه اندازی شد در $20,000. به عنوان یک شرط از او و باند او باید قرنطینه به مدت 21 روز پس از تاریخ از آزادی از زندان به عنوان یک احتیاط, پلیس گفت:.

Maradiaga ادعا کرد که در یک سری از اسنپ چت ویدئوها به آزمایش مثبت و به “عمدا گسترش” COVID-19 بیماری های مرتبط با coronavirus به گفته پلیس.

معلوم نیست زمانی که این ویدئوها ثبت شد. Jolene DeVito, یک Carrollton سخنگوی پلیس گفت: مردم شروع به اشتراک گذاری آنها را با پلیس در روز شنبه.

یکی از این ویدئوها نشان داد Maradiaga در یک فروشگاه DeVito گفت.

“من در اینجا در خارج مورد هجوم هر motherf – – – – – – چرا که اگر من پایین رفتن همه شما motherf—— در حال پایین رفتن” او گفت: در این ویدئو با توجه به DeVito.

معلوم نیست اگر Maradiaga یک وکیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>