تگزاس مکث بازگشایی به عنوان ویروس موارد افزایش می یابد در سراسر جنوب و غرب

هوستون — فقط 55 روز پس از بازگشایی تگزاس رستوران ها و کسب و کارهای دیگر رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت در روز پنج شنبه آمار دکمه مکث و توقف اضافی فازهای دولت بازگشایی به عنوان جدید کروناویروس موارد و بستری شدن در بیمارستان افزایش یافت و به عنوان فرماندار تلاش به جلو و به ظاهر غیر ممکن است وظیفه نگه داشتن هر دو حالت باز و ویروس تحت کنترل است.

این خبر توسط آقای ابوت — که اجازه می دهد تا بسیاری از مراکز خرید و رستوران ها سالن های ورزشی و دیگر کسب و کار در حال حاضر باز به ادامه عامل — یک چرخش ناگهانی و آمد به عنوان یک تعداد زیادی از کشورها متوقف reopenings افزایش نگرانی در مورد شمارش.

آخرین تحولات به سوال تماس هر گونه پیشنهاد که بدترین بیماری همه گیر را تصویب کرده است در ایالات متحده به عنوان افزایش شیوع بیماری در جنوب و غرب را تهدید به upend ماه اجتماعی فاصله به منظور کمک به نگه داشتن این ویروس در خلیج.

ملت ثبت جدید پوینت با 36,975 موارد جدید در روز چهارشنبه نزدیک به دو ماه پس از بسیاری از ایالت ها شروع به بازگشایی با این امید که محور اقتصاد و معیشت میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. آلاباما, Missouri, مونتانا و یوتا همه آمار جدید روزانه پرونده در روز پنج شنبه.

دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در روز پنج شنبه که تعداد زیادی از مردم در ایالات متحده که آلوده شده اند coronavirus است که در واقع در حدود 10 برابر بالاتر از 2.3 میلیون نفر است که گزارش شده است. “ما احتمالا به رسمیت شناخته شده حدود 10 درصد از شیوع” دکتر Redfield گفت: در تماس با خبرنگاران.

دکتر Redfield اضافه شده که بین 5 و 8 درصد از آمریکایی ها آلوده شده است به تاریخ.

به عنوان موارد صعود در بیش از نیمی از ایالات متحده روز پنجشنبه وزارت کار ایالات متحده گزارش داد که نزدیک به 1.5 میلیون کارگر ثبت جدید به تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته, هفته 14 در یک ردیف است که این رقم را در صدر یک میلیون. و چشم انداز برای اقتصاد باقی مانده گریم: بیش از 19 میلیون نفر از مردم هنوز هم جمع آوری دولتی بیمه بیکاری پایین کمی از 25 میلیون در اوایل ممکن است.

در مجاورت که نشان دهنده چه دور و چه کوچک — کشور آمده است در کنترل ویروس, آقای ابوت اعلام در تگزاس وارد در همان روز که شهردار بیل د Blasio از شهر نیویورک اعلام کرد این شهر در مسیر برای ورود به مرحله بعدی بازگشایی در جولای 6, اجازه می دهد داخل سالن ناهار خوری و مراقبت های شخصی خدمات مانند ناخن و مانیکور به رزومه اجتماعی فاصله.

اعتبار…ارین Trieb برای نیویورک تایمز

تنها دو ماه پیش از آن بود تگزاس است که اجازه می دهد رستوران ها برای بازگشایی, در حالی که آقای د Blasio شد شفاعت با ساکنان به مقاومت در برابر ضربه برای جمع آوری ،

در حال حاضر تگزاس و چند کشورهای دیگر با افزایش موارد در حال تقلا. بسیاری از کشورهای که دیده اخیر خوشه های در حال اجرا توسط جمهوری خواهان بودند که در ابتدا تمایلی به تعطیل, اما نه همه آنها. در کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر دموکرات در این هفته متوقف شد بیشتر reopenings به مدت سه هفته و دستور داد ساکنان به پوشیدن ماسک ، در نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak یک دموکرات گفت که “هر گونه بحث از ورود به فاز 3 خواهد مطرح شود.”

و در فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه است که ئی در برابر بستن دولت خود را به پایین و گفت: او قصد حرکت به مرحله بعدی از بازگشایی. “ما هرگز پیش بینی لزوما انجام هر کاری متفاوت از نظر مرحله بعدی در این نقطه به هر حال او گفت:” روز پنج شنبه در تمپا. “ما که در آن ما هستند.”

این نگرانی از افزایش موارد ثابت شده است که یک آزمون برای دولت است که تصمیم بازگشایی زود شد یک خطر لازم به منظور صرفه جویی در شغل.

“آن کار نکرده را به عنوان آنها برنامه ریزی شده گفت:” کنت Smetters مدیر پن وارتون بودجه مدل در دانشگاه پنسیلوانیا است که تجزیه و تحلیل تاثیر سیاست های دولت بر coronavirus مرگ و میر و اقتصاد است. “با بازگشایی آنها دیده می شود موارد بالا برود و آنها را ساخته اند بسیاری از مردم ترس” برای بازدید از رستوران ها و دیگر کسب و کار, او گفت:, و اضافه کرد که “اعتماد به نفس مردم است کلید راننده در این است.”

این وضعیت شاید ضروری ترین در تگزاس این کشور دومین دولتی است که تحت یکی از کوتاه ترین stay-at-home سفارشات زمانی که آقای ابوت جمهوری خواه تصمیم به بازگشایی دولت در فاز on May 1.

این ویروس پس سرعت در حال گسترش در هوستون, San Antonio, آستین, دالاس و دیگر شهرهای بزرگ در تمام مناطق از دولت است. کل موارد شناخته شده اند در صدر 100000 نفر و روز چهارشنبه وزارت امور خارجه و ثبت آن در موارد جدید در یک روز با بیش از 6,200 عفونت های جدید.

“فرماندار طرح بود که همیشه مبتنی بر نرخ بسیار بالا داوطلبانه مطابق با چیزهایی مانند پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله” گفت: شهردار Eric Johnson دالاس یک دموکرات است که فشار برای یک ایالت ماسک سیاست. “من فکر می کنم آنچه که ما شاهد آن هستیم این است که یک پیش بینی غلط.”

آقای ابوت در واکنش به افزایش موارد بوده است متناقض و او را مورد انتقاد قرار گرفته توسط هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان بر دست زدن به اقامت در خانه نظم و ماسک مورد نیاز است. در هفته های اخیر, او اعلام کرده است دولت برای کسب و کار باز کرده است اما همچنین گفت که تگزاسی باید در خانه بمانند. او گفت تگزاسی باید ماسک می پوشند اما او حاضر به صدور ایالت دستور. او توقف بازگشایی شد به عنوان یکی دیگر نیمی از اندازه گیری توسط منتقدان و برخی از آنان نام او را به عقب به طور کامل بازگشایی یک حرکت فرماندار پیشنهاد کرد در روز پنج شنبه که او مخالف است.

“ما در حال تمرکز بر استراتژی است که آهسته گسترش این ویروس در حالی که همچنین اجازه می دهد تگزاسی به ادامه درآمد یک چک برای حمایت از خانواده های” آقای ابوت گفت: در روز پنج شنبه. “آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم به عنوان یک دولت است که رفتن به عقب و کسب و کار.”

آقای ابوت به نام توقف بازگشایی “موقت” اما آیا نشان نمی دهد که او را به از سرگیری روند. میله در حال حاضر در 50 درصد ظرفیت در حالی که در رستوران کار در 75 درصد ظرفیت است. هنوز در بسیاری از دولت احساس می کند به طور کامل بازگشایی شد. سواحل و مغازه ها در گلوستون شده بسته بندی شده. مراکز از هوستون به شهر مرزی McAllen مشغول هستند در طول روز است. شام خوردن در داخل خانه و خارج از منزل در رستوران در سان Antonio, Austin و هوستون.

اما تصمیم به بازگشایی دولت شده است پر برای برخی از صاحبان کسب و کار از جمله عمر YeeFoon که صاحب Shoals صدا و خدمات نوار کوکتل در دالاس. “ما باز به مدت چهار روز و در موارد فقط شروع به بالا رفتن و تا,” او گفت:. آقای YeeFoon, 43 اضافه شده است که او فکر بازگشایی بیش از حد به سرعت نیز صدمه کسب و کار. “مردم شروع به گرفتن بیشتر و بیشتر می ترسم. کمتر از مردم می خواهید به بیرون بروید.”

بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش در سراسر تگزاس از جمله سخت ضربه هوستون که در آن مرکز پزشکی تگزاس گزارش یک افزایش تند در بیماران بیش از 10 روز گذشته. آقای ابوت تحت فشار به عنوان شماره افزایش یافت و در زمان یک گام به این ویروس را تحت کنترل در پنج شنبه, توقف تمام اعمال جراحی الکتیو در بیمارستان در شهرستانهای حاوی هوستون, San Antonio, تازهکار, همجنس باز, در سفارش به آزاد کردن ظرفیت برای Covid-19 بيمار.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 24 ژوئن 2020

  • بهترین مواد برای یک ماسک?

   دانشمندان در سراسر این کشور تلاش کرده اند برای شناسایی روزمره مواد است که انجام یک کار خوب از فیلتر ذرات میکروسکوپی. در آزمایشات اخیر هپا فیلتر کوره به ثمر رساند به عنوان جارو برقی کیسه های پارچه شبیه به جامه فلانل یا پشمی لباس خواب و کسانی که از 600-تعداد ملحفه. مواد دیگر مورد آزمایش شامل لایه فیلتر قهوه و روسری و bandannas. این گل پایین تر اما هنوز هم اسیر درصد کمی از ذرات.

  • آن را سخت تر به ورزش در حالی که با پوشیدن یک ماسک?

   تفسیر منتشر شده در این ماه در سایت مجله انگلیسی پزشکی ورزشی اشاره می کند که پوشش صورت خود را در طول ورزش “همراه با مسائل بالقوه تنفس محدودیت و ناراحتی” و نیاز به “توازن منافع در مقابل ممکن است عوارض جانبی.” ماسک را تغییر ورزش می گوید: Cedric X. برایانت رئیس جمهور و رئیس علوم افسر آمریکایی شورای ورزش, یک سازمان غیر انتفاعی است که بودجه ورزش و پژوهش و گواهی حرفه ای تناسب اندام. “در تجربه شخصی من,” او می گوید: “قلب نرخ بالاتر در همان شدت نسبی هنگامی که شما با پوشیدن یک ماسک.” برخی از افراد نیز می تواند تجربه وضعيتي در طول آشنا تمرینات در حالی که نقاب می گوید: لن Kravitz, یک استاد علوم ورزشی در دانشگاه New Mexico.

  • من شنیده ام در مورد درمان به نام دگزامتازون. کار می کند ؟

   استروئید, دگزامتازون, اولین درمان نشان داده شده است به منظور کاهش مرگ و مير به شدت بیمار, بیماران مبتلا به گفته دانشمندان در بریتانیا. این دارو به نظر می رسد برای کاهش التهاب ناشی از سیستم ایمنی بدن و حفاظت از بافت. در این مطالعه دگزامتازون کاهش مرگ و میر بیماران در دستگاه تهویه مصنوعی با یک سوم و مرگ و میر بیماران در اکسیژن توسط یک پنجم.

  • چه همه گیر است پرداخت می شود ،

   Coronavirus اورژانس امداد بسته می دهد بسیاری از کارگران آمریکایی پرداخت می شود ترک اگر آنها نیاز به زمان به دلیل ویروس. آن را می دهد واجد شرایط کارگران از دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها بیمار قرنطینه و یا به دنبال تشخیص یا پیشگیرانه برای مراقبت از coronavirus و یا اگر آنها در حال مراقبت از بیمار و اعضای خانواده. آن را می دهد 12 هفته مرخصی با حقوق به مردم و مراقبت از کودکانی که مدارس تعطیل هستند یا که ارائه دهنده مراقبت از کودکان در دسترس نیست به دلیل coronavirus. این اولین بار است که ایالات متحده تا به حال گسترده فدرال پرداخت را ترک کنند و شامل افرادی که به طور معمول نمی توانید چنین مزایای مانند پاره وقت و فرفره اقتصاد کارگران است. اما اندازه گیری شامل حداقل نیمی از بخش خصوصی و کارگران از جمله کسانی که در این کشور بزرگترین کارفرمایان و کارفرمایان کوچک قابل توجهی گریز به انکار ترک کند.

  • آیا بدون علامت انتقال Covid-19 اتفاق می افتد ؟

   تا کنون شواهد به نظر می رسد برای نشان دادن آن را ندارد. به طور گسترده ای ذکر شده در مقاله منتشر شده در ماه آوریل نشان می دهد که مردم عفونی بیشتر در مورد دو روز قبل از شروع علائم کروناویروس و برآورد شده است که 44 درصد از عفونت های جدید در نتیجه انتقال از افرادی که هنوز به نشان دادن علائم. به تازگی یک متخصص در سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که انتقال از coronavirus توسط افرادی که نه دارای علائم بود “بسیار نادر” است اما او بعد از پشت راه می رفت که بیانیه.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه نوع خون تاثیر coronavirus?

   یک مطالعه توسط دانشمندان اروپایی برای اولین بار به سند قوی آماری ارتباط بین تغییرات ژنتیکی و Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. با داشتن نوع یک خون ارتباط بود به 50 درصد افزایش در احتمال است که بیمار نیاز به دریافت اکسیژن و یا برای رفتن به یک دستگاه تنفس مصنوعی, با توجه به مطالعه جدید.

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.


نگرانی رو به رشد در تگزاس منعکس شده از یک کشور به طور فزاینده ای در لبه به عنوان یک آرام بخش و از همه گیر در شهر نیویورک و دیگر فاصله می دهد راه را برای یک unfurling بحران در بسیاری از شهرستانها و کشورهای دیگر.

اعتبار…علامت فلیکس برای نیویورک تایمز

فلوریدا گزارش شده بیش از 10000 جدید کروناویروس موارد در طول دو روز گذشته آوردن مجموع آن به 114,018. اورنج کانتی, خانه اورلاندو است که به طور متوسط 353 موارد جدید در هر روز نسبت به متوسط 73 دو هفته پیش. و در میامی-Dade که بازگشایی شد آهسته تر از بقیه دولت, شهردار, کارلوس Gimenez گفت که در حال حاضر تمام برنامه ها به حرکت رو به جلو هستند قابل تامل است.

“ما در حال باز کردن میله,” او گفت:. “ما در حال باز شدن کاباره ها. که فقط درخواست برای مشکل.”

حتی کالیفرنیا صادر شده است که نخستین اقامت در خانه و نظم در کشور است و تا به حال بازگشایی تدریجی است و مبارزه با بالا رفتن صورت می شمارد. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom یک دموکرات گفت که دولت در حال افزایش آن تست — وجود دارد به طور متوسط 88,000 آزمون در سراسر کالیفرنیا طی هفته گذشته — اما درصد مثبت آزمون نیز افزایش یافته و به 5.6 درصد به طور متوسط بیش از هفت روز گذشته. حدود 34 درصد از موجود واحد مراقبت های ویژه تخت کامل در روز پنج شنبه تا کمی از روز قبل.

موارد نیز در حال رشد ominously در کارولینای جنوبی بود که در میان آخرین متحده به صدور اقامت در خانه سفارش و همچنین در میان برای اولین بار شروع به باز کردن در اواخر ماه آوریل است. شکوفایی شدت در روزهای اخیر با بیش از 1000 موارد تایید شده در روز گزارش شده برای اولین بار در ژوئن 19.

توسط دوشنبه, دولت, وزارت بهداشت و کنترل محیط زیست گزارش شده است که 1,106 جدید تایید موارد تشخیص داده شده بود همراه با هشت مرگ و میر بیشتر آوردن ایالت در مجموع به 28,962 موارد و 691 تایید مرگ.

“این غیر قابل انکار است آن را یک پرش بزرگ و من فکر می کنم همه ما می دانیم به همین دلیل گفت:” ناکس H. سفید شهردار Greenville, S. C. بود که در میان چندین شهر که گذشت ماسک احکام در روزهای اخیر. “این دلیل است که ما تمام شده است کمی سهل انگاری اجتماعی در فاصله چند هفته گذشته.”

دولت نمایندگان مجلس همچنین با تصویب قانون در این هفته برای صرف $1.2 میلیارد دلار در فدرال کمک در ramping تا Covid-19 تست و در تهیه تجهیزات حفاظت فردی و همچنین به عنوان کمک مالی برای بیمارستان ها و سازمان های دولتی و دولت های محلی.

“وقتی که من باز یک روزنامه تقریبا هر روز وجود دارد متوجه مرگ از افرادی که من می دانم — که من با کار کرده — که دیگر در اینجا” Gilda کاب-شکارچی یک دولت دموکراتیک نماینده گفت: در خانه طبقه در این هفته اشاره کرد که بسیاری از آنها ضروری کارگران است.

“در اینجا در کارولینای جنوبی ما نیست حتی در اوج موج اول,” او اضافه شده است. “این مرا می ترساند فکر می کنم از آنچه در این دولت خواهد بود در ماه سپتامبر است.”

مانی فرناندز گزارش از هوستون و سارا Mervosh از پیتسبورگ. کمک گزارش شد ریک Rojas از آتلانتا پاتریشیا mazzei از از میامی شیلا کاپلان از واشنگتن دیوید مونتگومری از آستین جیل کوان از لس آنجلس و میچ اسمیت از شیکاگو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de