تگزاس در بیمارستان مجبور به راه اندازی ‘مرگ پانل’ به عنوان Covid-19 مورد افزایش

افزایش coronavirus موارد در روستایی تگزاس مجبور است یکی از بیمارستان به راه اندازی “مرگ پانل” به تصمیم می گیرید که بیماران آن را می توانید ذخیره کنید و آنهایی که می خواهد به خانه فرستاده می میرند.

پزشکان در شهرستان استار یادبود بیمارستان تنها بیمارستان در استار شهرستان صادر شده است با مراقبت ويژه دستورالعمل به تصمیم می گیرید که Covid-19 بيمار را درمان خواهد شد و آنهایی که ارسال خواهد شد چرا که خانه آنها به احتمال زیاد به مرگ است. این کمیته تشکیل شده برای کاهش این بیمارستان را محدود منابع پزشکی به طوری که پزشکان می توانید تمرکز بر روی بیماران مبتلا به نرخ بقای بالاتر.

استار شهرستان شروع به تجربه افزایش coronavirus موارد در اوایل ماه ژوئیه با 1,769 تایید موارد گزارش شده از 24July, 17 تأييد مرگ و میر و 33 مرگ و میر در انتظار تایید از سوی دولت است. شهرستان رفته بود چند هفته در ماه های اولیه از بیماری همه گیر کوروناویروس بدون گزارش هرگونه موارد است. استار شهرستان در امتداد مرز آمریکا و مکزیک جمعیت aaround 64,000 مردم است.

مقامات سرزنش گردهمایی های اجتماعی برای افزایش موارد است.

“ما در حال دیدن نتایج اجتماعی در طول ژوئیه 4 تعطیلات و دیگر فرصت های اجتماعی” نوشت استار شهرستان قاضی Elroy ورا در شهرستان Facebook صفحه. “متاسفانه استار County Memorial بیمارستان دارای منابع محدود و پزشکان ما در حال رفتن به باید تصمیم بگیرید که دریافت درمان و کسی که به خانه فرستاد به مرگ با عزیزان خود.”

شهرستان صادر شده یک پناهگاه در محل سفارش در 24 جولای و تصویب حکومت اجباری و پوشش صورت. اولین طوفان از سال 2020 به ریزش زمین در آمریکا, دسته یک, طوفان هانا, سفر از طریق استار شهرستان بیش از آخر هفته مجبور برخی از درایو-از طریق مراکز تست به طور موقت تعطیل.

“من یک پرستار برای تقریبا 30 سال و من تا به حال هرگز دیده می شود یک زمان مثل این در جامعه ما” گفت: Corando ریوس یک پرستار در شهرستان استار یادبود بیمارستان Covid-19 واحد. او آزمایش مثبت برای coronavirus چند روز پیش و دوره نقاهت در خانه در قرنطینه.

“ما نمی ICU [intensive care unit] قادر است, اما ما در حال انجام ICU کار می کنند. ما در حال حاضر یک دولت emergency response team از پرستاران و پزشکان تنفسی درمانگران و دستیاران و هفته گذشته دو پزشکان و پرستاران و درمانگران تنفسی آمد از نیروی دریایی ایالات متحده” اضافه شده ریوس. “ما در حال انجام بهترین ما می توانیم با منابع در دسترس است.”

این دستورالعمل به آن اشاره شده است به عنوان “مرگ پانل” توسط منتقدان از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. این عبارت برای اولین بار توسط نکردم منتقدان جمهوری خواه باراک اوباما بهداشت و درمان اصلاحات و زمانی که آنها به دروغ ادعا کرد که “مرگ پانل” می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تصمیم می گیرید که مهم درمان است.

شهرستان استار نیست وهله اول مجبور به تدوین دستورالعمل که Covid 19 بيمار را درمان خواهد شد. مراقبت بحرانی استانداردهای شد برای اولین بار تصویب شده در آمریکا در آریزونا در 3 ژوئیه در پاسخ به درخواست ارائه دهندگان خدمات سلامت در سراسر کشور. در اوایل ماه جولای آریزونا جهانی شد coronavirus نقطه داغ هر چند میزان موارد مثبت را کاهش و پس از آن.

“استانداردهای فعال شده اند توسط دولت است اما من فکر نمی کنم بیمارستان در حال استفاده از آنها در حال حاضر” گفت: فروتن مدیر اجرایی آریزونا بهداشت عمومی انجمن. در حال حاضر بيمارستان انتقال coronavirus بیماران به امکانات مختلف برای جلوگیری از ظرفیت مسائل. “که ممکن است تغییر این سقوط به عنوان تقاضا برای غیر covid بستری شروع به افزایش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im