تگزاس مرز شهرستان بود ‘مدل’ Covid-19 پاسخ – سپس فرماندار پا درFive ساکنان از شهرستان استار در تگزاس در مرز جنوبی درگذشت یک روز در هفته گذشته پس از عقد قرارداد Covid-19. عفونت های جدید در روستایی در مرز جامعه حدود 65,000 مردم افزایش یافت و در هفته های اخیر و دو بیماران انتوبه بود airlifted به دالاس و سن آنتونیو که غرق بیمارستان های محلی نمی تواند برای آنها مراقبت.

تگزاس تبدیل به یکی از ما را کروناویروس جدید, نقاط با تایید موارد صعودی به حدود 14 درصد از این کشور در مجموع زمانی که اندازه گیری شده توسط یک هفت روز به طور متوسط. اعمال جراحی الکتیو بودند متوقف شد این هفته نیز دولت تلاش می کند به آزاد کردن تخت بیمارستان برای افزایش تعداد Covid-19 بيمار.

اما استار شهرستان مقامات دولتی می دانستم که ماه پیش است که به خصوص در معرض خطر این بیماری همه گیر کوروناویروس: تقریبا یک سوم ساکنان در فقر و قابل ملاحظه تکه از جمعیت ندارد بیمه سلامت و عوامل خطر مانند دیابت و چاقی وجود دارد. برای محافظت از موکلین خود که بیش از 99%, لاتینی آنها عمل سریع برای جلوگیری از سرایت.

آنها توسعه یافته آنچه گفته شد در آن زمان تنها درایو-از طریق تست سایت در جنوب سان آنتونیو. آنها بسته مدارس. آنها اجرا اقامت در خانه, منظور, منع رفت و آمد و اجباری پوشش صورت. تنها زمانی که لازم است آنها خم اقتدار خود را به جریمه نقدی و حتی زندان هر کسی که مسخره قانون است.

استراتژی خود را کار کرده است. چند coronavirus موارد trickled به شهرستان استار در اواخر ماه مارس است اما برای سه هفته در ماه آوریل وجود دارد عفونت های جدید. قبل از پایان ماه مه هفتگی برگه جدید تایید مثبت هرگز یک بار رسیده دو رقمی. حتی آنفلوانزای فصلی, سرفه, سرماخوردگی و تب است که به طور معمول سفر از طریق جامعه به طور ناگهانی از بین رفت.

“آنچه ما را در اینجا یک مدل برای بقیه ملت به دنبال, اما آن را از دست داده بود گفت:” جوئل ویارئال شهردار ریو گراند سیتی یکی از چهار شهرهای کوچک در این شهرستان است. “در واقع من فکر می کنم ما تا به حال آن را به سمت راست.”

عطف نقطه رسید که فرماندار تگزاس گرگ ابوت به طور یک جانبه تصمیم به بازگشایی دولت و محروم محلی از قدرت خود را در روند. در اوایل ممکن است مراکز و رستوران و سینما و ورزشگاه و سالن انداخت باز کردن درهای خود را البته در ظرفیت محدود. Texans خود را از دست داده و ترس از این ویروس به عنوان سیاستمداران به آنها گفته بود که در آن به ظهور مجدد از مستند و هنگامی که ماسک های سیاسی شد, محلات دیگر می تواند نیاز به استفاده از آنها.

“ما تا به حال محلی ورودی ، اما برای بازگشایی, ما نمی هر گونه در همه گفت:” ویارئال.

زمانی که مقامات محلی تماس دفتر دادستان کل به وضوح در مورد آنچه که سفارشات آنها می تواند همچنان به اجرای آنها مطلع شدند که فرماندار سیاست های جایگزین خود را. هر گونه تلاش برای دادن بازخورد گوش شنوا پیدا نکرد.

هر دو الی ورا شهرستان قاضی و ویارئال به توافق رسیدند که دولت تا به حال به بازگشایی در برخی از نقطه, اما آنها احساس ابوت رویکرد بیش از حد بیش از حد سریع و نادیده گرفته شده علم است.

“من فکر می کنم اگر آن را کندتر ما نگه داشته می تواند منحنی پایین” گفت: ورا. به جای “ما تعداد به صورت تصاعدی در حال افزایش و بیمارستان های ما در حال گرفتن به ظرفیت.”

آنها سعی کرده ایم به تدبیر راه حل برای حفاظت از جوامع از جمله incentivizing کسب و کار به عمل مسئولانه است. در شهر مرزی ” غذاهای Amando پنا نیاز به همه کارکنان خود را به پوشیدن ماسک و چهره سپر. او از دست داده است یک تعداد انگشت شماری از مشتریان به خاطر او ادامه داد: برای به اجرا درآوردن ماسک-پوشیدن در فروشگاه ها حتی زمانی که قانون و بزرگ جعبه خرده فروشان نیست.

“گفتم خوب است که همه حق’ از آنجا که کارکنان نیاز است که حفاظت از” پنیا گفت. “آنها که سزاوار احترام است. بنابراین برای من مهم نیست که برخی از مشتریان به سمت چپ.”

همانطور که از هفته گذشته استار شهرستان هم اکنون می توانید دستور پوشش صورت دوباره. اما دولت محلی را از دیگر پروتکل اضطراری – از جمله مقررات منع رفت و آمد و سهمیه در تجمعات – بدون دندان باقی می ماند در عمل است. در ریو گراند سیتی, وکیل مدافع در حال تلاش برای کار کردن چه در واقع می تواند اجرا شود.

“در اینجا ما در حال مبارزه با جهانی همه گیر و ما نیاز به کشف کردن نقاط ضعف در مورد چگونه به نگه داشتن مردم بی خطر است. که خیلی مسخره” ویارئال گفت.
A coronavirus testing location in San Antonio.

در ضمن این ویروس در حال گسترش مانند آتش سوزی در یک جامعه محزون می خوانی زیر-مجهز به رسیدگی به شیوع. حدود 20 نفر از اعضای یک خانواده قرارداد Covid-19 بعد هم آیا به عنوان 30 یا 40 شرکت کنندگان در 500 فرد عروسی Vazquez گفت. خانه سالمندان محلی سیستم رو با یک مجموعه از موارد و در مجموع 936 شهرستان استار ساکنان آزمایش مثبت برای این بیماری است.

“در واقع شما هیچ شانسی برای بستری در یک بیمارستان در اینجا در دره” گفت: خوزه وازکوئز بخش بهداشت و درمان باشند. به عنوان وضعیت رشد می کند وخیم مردم شروع به درک که “اگر شما به مریض هیچ کس نمی تواند به شما تضمین می کنند دیگر که شما در حال رفتن به انجام این کار خوب است”. وازکوئز نیز آزمایش مثبت است.

اگر چه تگزاس رسمی شمارش عقب مانده است این شهرستان در حال حاضر رنج می برد 18 مرگ و میر با توجه به داده های خود را. آن بیمارستان محلی تنها به تازگی گسترش Covid-19 واحد از هشت تخت به 18 و در یک روز واحد را اشغال پرورشی از هشت تا 13.

“ما در حال آنهایی که در اینجا. ما کسانی هستیم که می دانیم جامعه ما, ما می دانیم آنچه که ما نیاز دارد” گفت: ویارئال. “من می گویم این به فرماندار: شما نمی توانید کراوات دست من در همه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de