تسلا داده شد coronavirus نجات با وجود اینکه ارزش $270bn


تسلا داده شد coronavirus نجات با وجود اینکه به ارزش بیش از $270BILLION و صاحب Elon Musk گفت: دومین بسته محرک شد در بهترین منافع مردم’

  • تسلا پر کردن ساخته شده در این هفته نشان می دهد شرکت دریافت مزایای در طول مستند
  • مقدار دقیق بود نشان داد و نه – اما به اندازه کافی برای جبران بخشی از هزینه های ناشی از کارخانه ها تعطیل, پر کردن نشان می دهد
  • تسلا واجد شرایط برای پول نقد در حال حاضر با وجود اینکه به ارزش بیش از $270billion
  • پس از صاحب Elon Musk گفت: دوم نجات ‘در منافع مردم’

تسلا دریافت کمک مالی نقدی در طول coronavirus shutdown با وجود اینکه به ارزش بیش از $270billion این شرکت نشان داده است.

شرکت آشکار نیست چقدر پول داده شد اما گفت: در تشکیل پرونده در روز سه شنبه که پول به اندازه کافی برای جبران بخش زیادی از هزینه های خود را پس از آن که مجبور به تعطیل کردن آن کارخانه است.

می آید تنها چند روز پس از مدیر عامل Elon Musk گفت که یکی دیگر از نجات شد در بهترین منافع مردم’ – چون خیلی از پول اختصاص داده شده برای شرکت ها و گروه های منافع خاص.

Tesla (CEO Elon Musk pictured) received government handouts during the coronavirus shutdown, despite being valued at more than $270billion

تسلا (مدیر عامل Elon Musk تصویر) دریافت جزوه های دولت در طول coronavirus shutdown, با وجود اینکه به ارزش بیش از $270billion

Payments were revealed after Musk said another round of stimulus was 'not in the interests of the people' because so much of the money is earmarked for companies

پرداخت شد و نشان داد پس از مشک و گفت: دور دیگری از محرک شد در جهت منافع مردم’ به دلیل مقدار بسیار زیادی از پول اختصاص داده شده برای شرکت ها

در آن پرونده تسلا نوشت: “به عنوان بخشی از های مختلف دولتی, پاسخ به همه گیر داده به شرکت های جهانی ما دریافت برخی از حقوق و دستمزد و مزایای مربوط که کمک به کاهش تاثیر COVID-19 همه گیر در ما نتایج مالی.’

این شرکت که دارای دو کارخانه در ایالات متحده به عنوان به خوبی به عنوان هر یک در چین و آلمان آشکار نیست که دولت آن جمع آوری پول از.

اما, آن را می گویند که همه از آن کارخانه بود بسته در طول مستند از جمله دو در ایالات متحده است.

در حالی که آن را نشان می دهد مقدار دقیق آن را دریافت کرد این شرکت می گویند آن را به اندازه کافی به “تقریبا به طور کامل جبران بیکار ظرفیت اتهام’ مانند مالیات اموال و استهلاک در دارایی ها و حقوق های متحمل شده در طول مستند.

تسلا همچنین جبران هزینه توسط furloughing کارکنان کاهش کارمند حقوق پایه و کاهش پاداش و کمیسیون هزینه های تشکیل پرونده گفت.

با وجود خاموش شدن تسلا موفق به ارسال یک سود در سه ماهه دوم این سال – گسترش آن رکورد سودآوری خط به چهار مستقیما چهارم.

که دیده است آن قیمت سهم افزایش می یابد از حدود 430 هر سهم در ابتدای سال به بیش از $1,480 هر سهم در حال حاضر با وجود خاموش کردن.

قیمت قرار می دهد تسلا ارزیابی فعلی در بیش از $270billion.

مشک وزن در مسئله یونان در روز جمعه به عنوان جمهوری خواهان و کاخ سفید مورد بحث را به آخر هفته در مورد آنچه که فرم خود را از لایحه جدید باید.

Tesla did not reveal where it got the money from or the total amount, but said it offset a large portion of property taxes, salaries and other costs in incurred during the shutdown (file)

تسلا آشکار نیست که در آن پول از یا کل مبلغ اما گفت که آن را جبران بخش بزرگی از اموال مالیات حقوق و دیگر هزینه های متحمل شده در طول خاموش کردن (فایل)

Tesla has seen its share price soar from $430 at the start of the year to almost $1,480 per share this week despite the lockdown, putting its total value north of $270billion

تسلا دیده است سهم خود را در اوج قیمت از $430 در آغاز سال به حدود 1,480 هر سهم این هفته با وجود این مستند قرار دادن آن ارزش کل شمال $270billion

کارآفرین کسی است که دارای یک برآورد شخصی ثروت از $69billion توییتی: ‘دولت دیگر بسته محرک است که در بهترین منافع مردم imo.

‘این ماجرا به آبشش با منافع خاص earmarks. اگر ما یک محرک در آن فقط باید پرداخت های مستقیم به مصرف کنندگان ” او اضافه شده است.

ویژه علاقه earmarks مراجعه به پول است که ارسال مستقیم به شرکت ها و گروه های دیگر دور زدن معیار که دیگران نیاز به تصویب به واجد شرایط برای یک جزوه.

مشک شد هم آواز حریف از این مستند پس از تشبیه آن به “فاشیسم” در طی یک درآمد تماس با سرمایه گذاران در ماه آوریل است.

او بعد از توییتی, ‘دانلود رایگان امریکا در حال حاضر در حالی که خواستار آن است که آمریکا به مردم آزادی خود بازگشت”.

او همچنین در ستایش تگزاس قصد دارد به بازگشایی مغازه ها و رستوران ها و سینما درست قبل از دولت شاهد آن عفونت و نرخ مرگ و میر افزایش می یابد.

موجود در $2trillion تصویب در مارس شد مقررات برای رستوران ها و فروشندگان برای سود کالج کسب و کارهای کوچک از جمله هتل ها – مانند آنهایی که تهمت صاحب – و دفاع کنندگان.

جمهوری خواهان در حال حاضر ارائه شده بعدی خود محرک لایحه $1trillion قطعه ای از قوانین لقب عمل بهبود می یابد.

در حالی که آن را شامل دور دیگری از $1,200 چک خواهد شد که پرداخت مستقیم به آمریکایی ها آن را نیز به دنبال محدود کردن مزایای بیکاری به 200 دلار در هر هفته تا اکتبر و سپس به 70 درصد حقوق و دستمزد جایگزینی تا پایان سال است.

در ضمن $60billion شده است اختصاص داده شده برای وام به کسب و کارهای کوچک.

این لایحه هنوز هم نیاز به منتقل می شود, House Democrats, با مزایای بیکاری یک نقطه چسبیده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de