تسلا بازدید نقطه عطف در گزارش سود خود را برای چهارمین فصل متوالیتسلا گزارش سود برای چهارمین فصل متوالی در روز چهارشنبه بیش از یک نقطه عطف کلیدی برای همیشه از دست دادن-ساخت ماشین الکتریکی شرکت.

این شرکت در گزارش درآمد خالص از $110 برای سه ماهه دوم با سود خالص $104m که آن را منسوب به “اساسی عملیاتی بهبود” است. درآمد پایین بود 4.9% از یک سال پیش به $6.04 میلیارد دلار برای سه ماهه اما هنوز هم ضرب و شتم برآورد $5.15 میلیارد دلار رسیده است.

تسلا قیمت سهم افزایش یافت 5 درصد در سود دهی اخبار که می تواند واجد شرایط سهام برای گنجاندن در شاخص S&P 500.

انتظارات بالا بوده در میان تحلیلگران وال استریت پس تسلا گزارش در اوایل ماه جولای که آن را تحویل داده بود کمی بیش از 90,000 وسایل نقلیه در سه ماهه دوم و بالاتر از انتظارات است.

دانیال ایوس یک تحلیلگر با Wedbush گفت که تسلا بود “اعدام بی وقفه” این سه ماهه با وجود رکود اقتصادی جهانی با توجه به Covid-19 به طور خاص با استناد به موفقیت این شرکت در چین است.

تسلا موفقیت های اخیر آمده است در برابر آشنا و زمینه هرج و مرج مرتبط با آن مدیر عامل شرکت Elon Musk. میلیاردر شده است یک منبع اصلی از coronavirus اطلاعات غلط در سراسر گیر های نادرست یا گمراه کننده منابع و درگیر شدن در مشخصات بالا ” با مقامات بهداشت عمومی در شمال کالیفرنیا بیش از مستند محدودیت های که به اجرا درخواهد آمد این شرکت تنها به ما کارخانه.

مشک فوران به بی حرمتی بیهوده گویی در طول سه ماهه اول درآمد تماس در ماه آوریل خواستار بهداشت عمومی اقدامات “فاشیستی” و خواستار آن است که دولت “مردم را پشت خود لعنتی آزادی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net