تنسی قاتل از اعدام با صندلی الکتریکی پس از خانواده مقتول خواسته برای بخشش


تنسی قاتل از اعدام با صندلی الکتریکی برای قتل یک متجاوز اهل بیت پس از خانواده مقتول خواست عفو چرا که او ‘آیا آنها به نفع’ و سه نگهبانان زندان گفت که او جان خود را نجات داد

  • نیکلاس Sutton, 58 بود مرده در 7.26 ظهر روز پنج شنبه با توجه به تنسی بخش اصلاح
  • او خدمت کرده بود در آخرین وعده غذایی سرخ شده گوشت خوک لغو احکام صادره ی پوره سیب زمینی با استفاده نا مشروع و پای هلو با بستنی وانیلی قبل از او اعدام شد
  • در آخرین کلمات او تشکر کرد و به خدا گفت: او ‘برنده’ در مرگ
  • او نگاه جدی در لحظات منتهی به اعدام
  • خواهر یکی از قربانی گفت: او هرگز او را ببخش
  • ساتون منتقل شد به یک همراه در کنار مرگ مجلسی در روز سه شنبه
  • فرماندار تنسی لایحه لی حاضر به اعطای او را عفو در روز چهارشنبه
  • زندان افسران و بستگان قربانیان خود را حمایت کرده بود پیشنهاد خود را برای بخشش
  • او پنجمین فرد به مرگ در ایالت تنسی توسط صندلی الکتریکی پس از 2018
  • ساتون به مرگ محکوم شد در سال 1986 برای کشتن هموطنان اهل بیت کارل Estep

یک قاتل اعدام شده اند در تنسی و او پنجم زندانی به مرگ در صندلی الکتریکی پس از 2018 – علی رغم قربانی خود را پشتوانه خود بدانند.

نیکلاس Sutton, 58 بود مرده در 7.26 pm با توجه به تنسی بخش از اصلاح.

ساتون گفته شد به نگاه جدی در لحظات قبل از حکم او. در آخرین کلمات او تشکر کرد به خدا و گفت که او ‘برنده’ در مرگ.

او به پرداخت ادای احترام به دوستان و خانواده خود گفته همسرش: “بدون او من را ساخته اند پیشرفت است که من را ساخته اند.’

ساتون خدمت کرده بود آخرین وعده غذایی حدود سه ساعت قبل از اعدام در پنج شنبه شب.

Nicholas Sutton, 58, was served his last meal three hours before he was executed on Thursday evening at Nashville maximum security prison

نیکلاس Sutton, 58, بود, خدمت, آخرین وعده غذایی سه ساعت قبل از اعدام شد روز پنج شنبه در نشویل حداکثر امنیت زندان

او دستور لغو احکام صادره ی گوشت خوک سرخ شده, پوره سیب زمینی با استفاده نا مشروع و پای هلو با بستنی وانیلی های تنسی گروه اصلاح گفت. زندانیان محکوم به اعدام به طور معمول 20 دلار محدود خود را برای آخرین وعده غذایی.

Sutton سرنوشت مهر و موم شده بود در روز چهارشنبه زمانی که فرماندار تنسی لایحه لی گفت که او نمی خواهد عطا کند او را عفو – با وجود داشتن اهل بیت پشتیبانی از اعضای خانواده قربانیان خود را به عنوان به خوبی به عنوان در گذشته و حال در زندان کارگران است.

او به مرگ محکوم شد در سال 1986 برای کشتن هموطنان اهل بیت کارل Estep در یک درگیری بیش از یک معامله مواد مخدر در شرق تنسی زندان است.

در زمان Esteps قتل, Sutton شد و در حال حاضر زمان خدمت برای قتل سه نفر – مادر بزرگ خود را دوروتی ساتون دبیرستان خود را دوست جان بزرگ و چارلز Almon – در سال 1979.

“من ساخته شده بسیاری از دوستان در طول راه و بسیاری از مردم را غنی زندگی من,” او گفت: هنگامی که از او پرسیده شد که اگر او تا به حال هر تاریخ و زمان آخرین کلمات.

Former prison Former Correction Lt. Tony Eden (center) is pictured with Nicholas Sutton and his wife Reba on their wedding day in 1994. Eden described Sutton as 'the most rehabilitated prisoner I met working in maximum security prisons' and said he saved his life in a riot

سابق زندان سابق اصلاح سرهنگ تونی بهشت (مرکز) که در تصویر با نیکلاس ساتون و همسرش, Reba در روز عروسی خود را در سال 1994. بهشت توصیف شده در ساتون به عنوان “ترین بازسازی زندانی من مشغول به کار در حداکثر امنیت زندان” و گفت که او خود را نجات داد, زندگی در یک شورش

Ashley Buchanan, who knew Sutton, is consoled outside Riverbend Maximum Security Institution before the execution

اشلی, Buchanan, چه کسی می دانست ساتون است دلداری خارج Riverbend موسسه حداکثر امنیت قبل از اعدام

‘آنها به من رسیده است و من را بیرون آورد و من سپاسگزار برای آن است. من تا به حال امتیاز از ازدواج به بهترین کاری است که یک بنده خدا ” او ادامه داد.

بدون او من را ساخته اند پیشرفت است که من را ساخته اند. من امیدوارم که من می توانم در یک مقدار کار بهتر در زندگی بعدی از من در این یکی.

‘اگر من می تواند یک چیز با همه شما در آن است آیا تا به حال به من بدهید تا در توانایی عیسی مسیح برای رفع کسی یا یک مشکل است. او می تواند هر چیزی را ثابت. آیا تا به حال دست کم گرفتن توانایی های خود را.

“او ساخته شده است زندگی من معنی دار و پربار از طریق روابط من با خانواده و دوستان است. بنابراین حتی در مرگ من بیرون آمدن برنده. خدا را فراهم کرده است تمام آن را به من.’

Tennessee Governor Bill Lee refused to grant clemency to Sutton on Wednesday as his legal options to escape execution dwindled

فرماندار تنسی لایحه لی حاضر به اعطای عفو به Sutton روز چهارشنبه خود را به عنوان گزینه های قانونی برای فرار از اعدام پناهندگان

امی بزرگ, آشپز, خواهر یکی از قربانیان جان بزرگ قول داد که او هرگز او را ببخشد اما ابراز امداد که یک فصل از زندگی او می تواند در حال حاضر.

“من نمی دانم که من همیشه باید کامل بسته شدن اما مثل یکی از دوستان من گفت: حداقل این فصل خواهد بود او گفت: در بیانیه خوانده شده توسط یک گروه از اصلاح شد.

‘جان رد شد این فرصت را به یک زندگی کامل با خانواده خود را. او دچار وحشتناک و وحشتناک مرگ و برای من که هرگز ببخشید آقای Sutton.’

یک WTVF خبرنگار حاضر در اعدام گفت که Sutton نگاه جدی قبل از اعدام انجام شد.

دو افسر قرار می گیرد کلاه بر روی سر خود و یک کفن بیش از چهره خود را قبل از اولین ولت برق تحویل داده شد در 7.18 pm باعث او را به حلقه خود را در انگشتان دست و بدن خود را به برخاستن از صندلی. پس از دوم ولت او مرده در 7.26 pm.

او اعدام شد در نشویل حداکثر امنیت زندان جایی که او بود نقل مکان کرد و به یک سلول بعدی به مرگ مجلسی در روز سه شنبه قرار داده و تحت نظارت 24 ساعته.

ساتون انتخاب کرده است به مرگ در صندلی الکتریکی یک گزینه در تنسی برای زندانیان که مرتکب جرمی شده اند قبل از سال 1999. او پنجمین فرد به مرگ در ایالت صندلی الکتریکی در گذشته 16 ماه.

در سال 1985 Sutton بود زمان خدمت در مورگان منطقه ای شهرستان تادیبی تسهیلات برای سه قتل در سال 1979.

An electric chair at the Riverbend Maximum Security Institution under the jurisdiction of Tennessee's Department of Correction in Nashville. He is the fifth person to die in the state by electric chair since 2018

یک صندلی الکتریکی در Riverbend موسسه حداکثر امنیت تحت صلاحیت این دادگاه ها از تنسی بخش از اصلاح در نشویل. او پنجمین فرد به مرگ در کشور توسط صندلی الکتریکی پس از 2018

به عنوان نگهبانان زندان بودند در یک شیفت تغییر در ژانویه 15, Sutton and Thomas خیابان وارد Estep را همراه و چاقو او را 38 بار در قفسه سینه و گردن با دو چاقو دادستان گفت.

یکی از زندانیان نیز گفت: Estep بود, ماری جوانا فروشنده در تاسیسات که تا به حال به فروش می رسد مردان بد ‘کالا’ و حاضر به بازپرداخت پول خود را. او شهادت داد که پس از مردان در زمان Esteps دیده بان Estep تهدید به کشتن Sutton.

در سال 1986 یک Morgan County دادگاه جنایی منصفه محکوم Sutton قتل درجه اول محکوم به مرگ است. خیابان محکوم شد و محکوم به زندگی در زندان است. یک سوم مردی که متهم به شرکت در حمله بود تبرئه شد.

Estep قدیمی ترین دختر گفت: Sutton آیا خانواده او به نفع زمانی که او را کشته و پدرش که او را به عنوان یک ” شر ” است.

رزماری هال گفت که پدر او بود که آمریکا برای تجاوز به خواهر ناتنی او هنگامی که او درگذشت مجموعه, خانه خود را در آتش و به عمد ناشی از تصادف که منجر به کشته شدن او خواهر عزیزم.

او توضیح داد که مرگ او را به عنوان یک برکت و رحمت است. ‘به می گویند که این بهترین روز زندگی من کتمان حقیقت است’ او گفت: در بیانیه ای که شامل Suttons بخشش دادخواست.

Demonstrators protesting against the execution gather near Riverbend Maximum Security Institution

تظاهرکنندگان معترض به اعدام جمع آوری نزدیک Riverbend موسسه حداکثر امنیت

“من احساس به عنوان اگر 100 پوند وزن شده بود شانه های من و من با خودم فکر کردم و براى خدا است!”

او به نام Estep یک “مرد بد” و متهم او را از محیط خانه خود را به آتش و به عمد باعث یک تصادف که منجر به کشته شدن او خواهر عزیزم. Estep بود در زندان برای تجاوز به سالن اندر هنگامی که Sutton او را کشته بود, او گفت:.

با وجود سالن حمایت فرماندار لی تصمیم گرفت تا اجازه دهد Sutton اعدام پیش بروید.

سه نفر اعدام شده اند پس از فرماندار لی آن از جمله یکی که شد یک مسیحی مؤمن و رهبر مذهبی در حالی که در زندان است.

‘پس از بررسی دقیق از نیکلاس Suttons درخواست برای بخشش و یک بررسی کامل از این مورد من تایید حکم از ایالت تنسی و نمی خواهد مداخله” او گفت:.

دوستان توصیف دوران کودکی مشخص شده توسط رها سوء استفاده و غفلت در او درخواست عفو. آنها گفتند: او بعد از یک spiraled به سوء مصرف مواد مخدر.

سابق اصلاح سرهنگ تونی عدن گفت که Sutton حال اصلاح پس از او در زندان به عنوان یک نوجوان.

‘من می توانم با اطمینان دولت است که نیک Sutton ترین بازسازی زندانی که من مشغول به کار در حداکثر امنیت زندان در طی 30 سال’ او گفت.

بهشت معتقد است Sutton ممکن است زندگی او را نجات داد در شورش زندان در سال 1985 توسط مقابله با یک گروه مسلح از زندانیان که در تلاش بودند به بهشت را به گروگان گرفتند.

‘اگر نیک Sutton منتشر شد فردا من خوش آمدید او را به خانه من و او را دعوت به همسایه’ Eden نوشت.

سابق مشاور Cheryl دونالدسون همچنین معتقد است Sutton ممکن است زندگی او را نجات داد هنگامی که او بر خاست به عمل نامیده می شود و برای کمک به او و پس از او تضعیف و ضربه سر او را سخت در بتن زندان طبقه.

دونالدسون همچنین توضیح داد که چگونه او برادر خود را به قتل وادار بسیار فرانک گفتگو با ساتون.

‘نیک به من گفت که او عمیقا تأسف خود را از جنایات مداوم منعکس شده در اشتباهات خود قربانیان و خانواده های آنها و خالی از سکنه است زندگی او گرفته,’ دونالدسون اعلام کرد.

از پل خانه سابق اعدام زندانی بود که بعد از آزاد زمانی که قاضی دادگاه اعتقاد خود را بر اساس شواهد جدید گفت: هفته گذشته که او انجام شده بود همه او می تواند برای حمایت Sutton. او گفت: Sutton مراقبت برای او توسعه یافته مولتيپل اسکلروزيس در زندان از جمله کمک به او را بخورند و حمام.

‘من به شما گفتن در حال حاضر پسر من خواهد بود مرده اگر آن را برای نیک,’ جویس خانه گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

بستگان یکی دیگر از Sutton قربانیان چارلز Almon بودند و همچنین در میان کسانی که درخواست بخشش. Almon برادرزاده و اسم چارلز مینارد گفت: خانواده صمیمی هرگز بیش از عموی خود مرگ اما از چند ماه گذشته شده است به خصوص به عنوان دردناک Sutton اجرای روش های تاریخ.

مینارد گفت: او را احساس نمی کند اجرای Sutton خواهد هر چیزی را حل کند. ‘آن را فقط به پایان می رسد عموی من داستان با قتل’ مینارد گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

او گفت که او و دخترش آنا لی با توجه به حضور شب زنده داری برگزار شد Tennesseans برای جایگزین به مجازات اعدام و اگر اعدام به جلو می رود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de