کشیش تلویزیونی Kenneth Copeland ‘ضربات باد خدا’ در coronavirus و ادعا می کند همه گیر است ‘تخریب’ در خطبه


کشیش Kenneth Copeland دعا برای رسیدن به توافق با باد خدا’ در coronavirus در طول کشیش تلویزیونی را خطبه

کشیش تلویزیونی آمریکایی Kenneth Copeland که به تازگی ادعا کرد که coronavirus همه گیر خواهد شد “بیش از خیلی زودتر از شما فکر می کنم” چرا که “مردم مسیحی در سراسر این کشور دعا را غرق آن” اتحاد احضار “وزش خدا” برای از بین بردن این رمان coronavirus در طول خطبه های اخیر.

قبل از باد در دوربین او گفت: “من ضربه باد خدا بر شما. شما برای همیشه نابود و شما هرگز به عقب. با تشکر از شما و خدا. اجازه دهید آن اتفاق می افتد. علت آن را به اتفاق می افتد.”

رهبری یک شعار احاطه شده توسط اعضای کلیسای او و موعظه به یک اتاق خالی او به نام: “باد ارجمند قوی جنوبی باد و گرما: سوختگی این چیزی که در نام عیسی مسیح. من می گویم شما تعظیم زانو خود را. شما سقوط بر روی صورت خود.”

در خطبه ماه گذشته کشیش “حکم اعدام” در Covid-19 که او اعلام کرد “به پایان رسید” و “بر” و ما “شفا و خوبی است.” او همچنین خواستار “یک واکسیناسیون به فورا آمده است.”

مرتبط با: کشیش تلویزیونی در دفاع از بحث نظرات (2019)

خود را در تگزاس مبتنی بر Kenneth Copeland Ministries megachurch قبلا ادعا کرده است که بینندگان خود را نشان می دهد می تواند شفا ویروس با لمس کردن صفحه نمایش خود را و او به خواست بینندگان به ادامه پرداخت tithes با وجود از دست دادن شغل خود را در میان بی سابقه ای تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته است.

او همچنین در مقایسه با ویروس آنفولانزا و پیشنهاد مردم که با حضور خود خدمات می تواند شفا در فرد است.

“اگر ما مجبور به عبور از دماسنج اگر ما پیدا کردن یکی با تب و اجازه دهید او را شفا سمت راست وجود دارد,” او گفت:. “چه چیزی شما را اگر شما آن را دریافت ؟ معامله بزرگ است.”

کشیش که پشتیبانی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین استدلال به پیروان خود که رئیس جمهور مخالفان تا به حال “درب باز” برای ویروس ها با استفاده از خود را “نمایش نفرت” علیه او.

چند برجسته دیگر انجیلی رهبران راست مسیحی که تکیه بر معجزه آسا شفا در خود وزارتخانه نیز محروم این بیماری همه گیر در آدرس به پیروان خود ،

فلوریدا پنطیکاستی پاستور رادنی Howard-براون برگزار شد خدمات مختلف در بسته بندی کلیساها با وجود هشدارهای از مقامات بهداشت و پزشکان برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ برای جلوگیری از گسترش بیماری که او به نام “فانتوم طاعون” قبل از دستگیری او برای نقض اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

Roy Moore, که راه اندازی یک شکست خورده پیشنهاد تایید شده توسط رئیس جمهور به مجلس سنا صندلی در آلاباما دفاع می کرد, لوئیزیانا, کشیش تونی طلسم و پس از او به اتهام به طور مستمر میداد تا یک ایالت ممنوعیت اجتماعات بزرگ.

آقای مور گفت: پیروان خود آن را “وظیفه” برای ادامه حضور در کلیسا با وجود این بیماری همه گیر.

ادامه مطلب

هنگامی که ما واقعا می توانید انتظار coronavirus به پایان ؟

همه چیز شما نیاز به دانستن در سوپر مارکت تحویل اسلات

این حقیقت در مورد شستن دست های خود را

کدام کشورها در سراسر جهان است coronavirus گسترش ؟

گوش دادن به آخرین قسمت از مستقل Coronavirus پادکست

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>