نوجوان مجموعه ای از 37,000 tadpoles تبدیل او به یک Infinite ستاره

“Infinite بچه قورباغه تاثیر گذار” است و نه یک مسیر حرفه ای که هانا McSorley شده اند گفت: در مورد مدرسه. در مستند اما با GSCEs در انتظار 17 ساله تبدیل شده است یک زمان مفتخر تفریح و سرگرمی – جمع آوری frogspawn – به یک برنامه به طور بالقوه سودآور امپراتوری آنلاین.

McSorley را هیپنوتیزم روزانه ویدئوها از او ده ها هزار نفر از tadpoles را به خود جلب 535,000 followers on Infinite as @.عزیزم.قورباغه ها منجر به یک معامله با ما تاثیر گذار آژانس.

“من صادقانه شگفت زده پس من,” او گفت:. “این فقط چیزهای ساده: قورباغه, قورباغه ها. مردم پیدا کردن آن جذاب است.”

یک هفته به جداسازی با خانواده اش در خانه خود در حومه شهر در نزدیکی امق در شهرستان Tyrone, Northern Ireland, McSorley بر آمد پچ frogspawn در خطر خشک شدن در یک گودال کم عمق. او آن را در یک شیشه فکر آن را می تواند یک تجربه آموزشی برای او نه ساله ،

یکی دیگر از کلاچ به دنبال یک هفته بعد نیاز به ارتقاء در مسکن از یک وان به دو وان و در حال حاضر یک پارو استخر پر از گیاهان و سنگ.

“من همیشه می گویم وجود دارد 37,928,” McSorley گفت. “من آن را سخاوتمندانه برآورد.”

آنچه در نظر گرفته شده به عنوان یک پروژه برای نگه داشتن او مشغول طول مستند برانگیخته Infinite احساس با ویدئوها از McSorley رسیدگی به نوشتن نوزادان نقشه کشی صدها هزار نفر از نمایش ها و درخواست های بسیاری برای کمک به. او نوشته های خود را چگونه به راهنمای برای کسانی که مایل به شروع به خود را “سفر با tadpoles”.

پس از آنلاین گسترده تحقیقات و مشاوره ایرلند شمالی آژانس محیط زیست (NIEA), McSorley شروع تغذیه قورباغه آب پز کاهو یا اسفناج روزانه و تغییرات خود را در آب استخر هر دو هفته یکبار. “یک قاعده سرانگشتی مناسب این است که چهار tadpoles در هر لیتر از آب” او می نویسد: یک مقدار به اندازه کافی بزرگ برای محافظت در برابر ضرر و زیان است.

او ثبت کرده است سه تلفات در 72 روز. “متاسفانه که فقط طبیعت” او گفت:. “اما آنها به یاد دارد و من فراموش مجالس ترحیم برای آنها است.” صمیمی او دفن یک بچه قورباغه به نام فرد را جذب کرده و بیش از 1.8 m views.

McSorley می گوید: او یک Infinite شکاک قبل از مستند تماشای بیش از او نوشته شده “اما پس از آن من از تو رفتگی در دیوار از بچه قورباغه ویدئوها”. حساب خود را آغاز کرده است یک روند با 34.6 m انداز به #بچه قورباغه برچسب در سراسر Infinite. بزرگترین حساب کاربری @tadpolegirl از ما حدود 900,000 پیروان.

McSorley است که علاقه مند به آموزش به عنوان یک دامپزشک, اما همچنین قصد دارد برای راه اندازی یک, آموزشی, کانال یوتیوب در زمان برای سرمایه گذاری در frogspawn فصل در اوایل سال آینده. در عین حال او امضا شده با آمریکا و تاثیر گذار سازمان Markerly به رشد خود برسد.

McSorley معتقد است درخواست تجدید نظر از tadpoles است که آنها “کاملا غیرسیاسی” هر چند او مکث ارسال در #blackouttuesday هفته گذشته در همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش است.

“من پیدا کردن tadpoles بسیار مسالمت آمیز به سازمان دیده بان. مردم عشق سالم از فیلم های من و سادگی خود را,” او گفت:. “این فقط در مورد tadpoles زندگی بهترین زندگی خود را.”

نه برای مدت طولانی هر چند. اولین tadpoles جوانه زده پاها در هفته گذشته نشان می دهد به McSorley او دارای دو یا سه هفته قبل از او دارای یک استخر پر از قورباغه ها. “ساده ترین چیزی که پس از نگاه,” او گفت:.

او پیروان در حال حاضر ابراز نگرانی کرد. یک کاربر توییتر وجود دارد گفت: به زودی یک قورباغه برای هر سه نفر در Omagh “مستقیما از کتاب خروج”.

یک نفر را دیدم که McSorley ویدئوهای ساخته شده ناشناس شکایت به NIEA که در تماس با پدر و مادر خود را به بحث در مورد نیت خود. “راستش مادر من بزرگترین فن از آن همه است. او چک در روی آنها را قبل از من در صبح انجام دهید. او به نظر می رسد بر من livestream گاهی اوقات.”

McSorley در حال حاضر دارای یک استراتژی برای ظهور قورباغه ها. او قصد دارد به انتشار آنها در دسته در برکه ها و رودخانه ها در دو شعاع مایل از خانه خود را, بنابراین به عنوان نه به پایمال کردن هر منطقه هر چند او اشاره می کند که تعداد در حال حاضر به پایین ، خیلی گرم و زمستان.

“وجود ندارد به عنوان بسیاری از قورباغه ها که مردم ممکن است فکر می کنم. این یک چیز غم انگیز.بسیاری از آنها به پایان خواهد رسید تا خورده شدن توسط پرندگان, اما برخی را دوباره به تخم خود را در سال آینده.”

McSorley در نظر دارد به آماده شدن برای آنها: “من واقعا امیدوار پدرم خواهد ساخت من برکه” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>