نوجوان دونده سو به بلوک ترانس ورزشکاران از دختران ورزشخانواده های سه دختر دبيرستان دونده واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در روز چهارشنبه به دنبال بلوک نما ورزشکاران در کانکتیکات از شرکت در ورزش.

Selina Soule ارشد در گلستنبوری دبیرستان چلسی Mitchell ارشد در کانتون دبیرستان و Alanna اسمیت یک دانشجوی سال دوم در دنبوری دبیرستان توسط محافظه کار نه برای سود سازمان داد دفاع از آزادی. آنها استدلال می کنند که اجازه می دهد ترانس ورزشکاران به رقابت محروم کرده است و آنها را از مسیر عنوان و فرصت های بورس تحصیلی.

“ذهنی و جسمی ما می دانیم که نتیجه قبل از مسابقه حتی شروع می شود” گفت: اسمیت که دختر سابق لیگ پارچ لی اسمیت. “که بیولوژیکی بی عدالتی نمی کند برود چرا که از چه کسی معتقد است در مورد هویت جنسیتی. تمام دختران شایسته این شانس را به رقابت در یک سطح میدان بازی است.”

طرح دعوی در دادگاه مراکز در دو ترانس دوندگان سرعت تری میلر و Andraya Yearwood که غالبا عملکرد بهتری نسبت به خود cisgender رقبا.

Yearwood ارشد در کرمولل دبیرستان و میلر ارشد در بلومفیلد دبیرستان با صدور بیانیه قاطعانه دفاع از حق خود را به اجرا در حوادث.

“من مواجه تبعیض در هر جنبه ای از زندگی من است و من دیگر نمی خواهید به سکوت” میلر گفت. “من یک دختر هستم و یک دونده. من شرکت در دو و میدانی درست مثل همسالان من به اکسل, پیدا کردن جامعه و معنا در زندگی من است. آن است که هر دو ناعادلانه و دردناک است که من پیروزی را به حمله بود و من سخت کار نادیده گرفته شود.”

Yearwood گفت که او تا به حال صدمه دیده اند تلاش برای “پاره کردن موفقیت های من”.

“من هرگز متوقف بودن من!” او گفت:, در بیانیه ای. “من هرگز متوقف خواهد شد در حال اجرا! من امیدوارم که نسل بعدی ترانس جوانان ندارد به مبارزه با دعوا که من آن را. من امیدوارم که آنها را می توان جشن گرفته می شود زمانی که آنها موفق نمی شرور و اهریمن. برای نسل بعدی اجرا کنم برای شما!”

طرح دعوی در دادگاه در برابر کانکتیکات, انجمن مدارس-کانکتیکات Interscholastic Athletic کنفرانس و تخته آموزش و پرورش در بلومفیلد Cromwell, Glastonbury Canton و Danbury.
Terry Miller, second from left, wins the final of the 55-meter dash over Andraya Yearwood, far left, and other runners in the Connecticut girls Class S indoor track meet at Hillhouse High School in New Haven.

“وادار کردن دختران به تماشاگران در خود ورزش است که به طور کامل در تقابل با عنوان IX یک قانون فدرال طراحی شده برای ایجاد فرصت های برابر برای زنان در آموزش و پرورش و دو و میدانی” وکیل چریستینا هولکوم گفت. “کانکتیکات سیاست که نقض قانون و معکوس نزدیک به 50 سال از پیشرفت برای زنان است.”

کانکتیکات انجمن مدارس-کانکتیکات Interscholastic Athletic کنفرانس می گوید سیاست خود به دنبال یک دولت ضد تبعیض قانون است که می گوید: دانش آموزان باید تحت درمان در مدرسه توسط جنسیتی که با آنها شناسایی و گروه معتقد است که سیاست “مناسب با دولت و قانون فدرال”.

میلر و Andraya ترکیب به نفع 15 girls’ دولت در محیط داخلی و یا در فضای مسابقات قهرمانی پس از سال 2017 با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

سه شاکیان رقابت به طور مستقیم در برابر آنها تقریبا همیشه از دست دادن به میلر و معمولا پشت Yearwood. میچل سوم به پایان رسید در سال 2019 قهرمانی کشور در girls’ 55 متر داخل سالن پیگیری رقابت پشت میلر و Yearwood.

“رویای ما این است به آمده در دوم یا سوم اما به پیروزی عادلانه و مربع” میچل گفت. “همه ما برای پرسیدن یک فرصت عادلانه.”

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت: این امر نشان دهنده ترانس نوجوان و دفاع از کانکتیکات سیاست در دادگاه. دادستان تعقیب Strangio معاون مدیر برای ترانس عدالت با آیتالله سیستانی همجنسگرایان & HIV پروژه گفت: ترانس دختران نیز محافظت شده با عنوان IX.

“ایده این است که قانون تنها محافظت از افراد با کروموزوم XX نسبت به افراد با XY کروموزوم یافت می شود در هیچ کجای قانون گذاری تاریخچه عنوان IX در هر اجرای قوانین و مقررات و یا در هر جنبه دیگر از تفسیر Title IX در طول 50 سال گذشته در دادگاه” او گفت:.

وکلای مدافع برای اتحاد و دفاع از آزادی هستند و درخواست از دادگاه برای جلوگیری از ترانس دختران از رقابت در حالی که طرح دعوی در دادگاه به جلو حرکت می کند. هیچ تاریخ جلسه در آن درخواست شده بود برنامه ریزی شده در چهارشنبه روز قبل از این دولت در داخل مسیر قهرمانی آغاز خواهد شد.

کانکتیکات است و یکی از 17 متحده است که اجازه ترانس دبیرستان ورزشکاران به رقابت بدون محدودیت در 2019 با توجه به Transathlete.com که آهنگ های سیاست های دولت در مدرسه ورزش در سراسر کشور است. هشت متحده تا به حال محدودیت های است که آن را دشوار برای ترانس ورزشکاران به رقابت بپردازند در حالی که در مدرسه با نیاز ورزشکاران به رقابت تحت جنسیتی در شناسنامه خود را و یا اجازه می دهد آنها را به شرکت تنها پس از رفتن را از طریق رابطه جنسی انتقال روش و یا هورمون درمانی با توجه به Transathlete.

Yearwood و میلر گفت: آنها هنوز در فرآیند گذار اما کاهش یافته است به ارائه جزئیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>