نوجوان سیاه زندگی موضوع معترض آزاد پس از کشیده شدن به بینام و ون حرکت افسران


زن BLM تظاهر کنندگان 18 سال آزاد است و پس از اینکه به همراه بینام و ون توسط لباس شخصی NYPD افسران برای خرابکاری و جنایی فساد پس از نوشتن در دوربین های امنیتی در تالار شهر پارک’

  • زن معترض فیلم برداری شده بود تحت فشار قرار دادند به یک ماشین پلیس بینام
  • منتقدان ادعا نیکی سنگ 18 بود ‘ربوده شده’ لباس شخصی NYPD افسران
  • مقامات می گویند سنگ بود ‘یک مظنون در تخریب دوربین های پلیس’
  • آنها در ادامه می گویند افسران حلیم با سنگ و بطری در طول بازداشت
  • سنگ پس از منتشر شده است اما برخورد با تعدادی از اتهام خرابکاری

یک زن اعتراض رهبر که کشیده شد به بینام و وانت حرکت را ‘حکم تیم ملی’ در طول یک شب دیگر از ناآرامی در شهر نیویورک در حال حاضر آزاد شده از زندان.

نیکی سنگ 18 ساله ترانس زن بود که بنا به گزارش این سازمان از اعتراض زده شد با تعدادی از اتهامات مربوط به یک رشته از متهمان حوادث خرابکاری قبل از اینکه منتشر شده از 1st حوزه ایستگاه خانه.

سنگ – که گفته می شود بی خانمان – استقبال شد به سلامتی از یک گروه از حدود ده Black Lives Matter معترضان پس از آزادی او در ساعت 1 صبح روز چهارشنبه از جمله رهبر در نیویورک, سوره, شاهین, Newsome.

فیلم از این حادثه – که دیدم سنگ به همراه یک ماشین توسط unmasked افسران پلیس در روز سه شنبه شب در منهتن Kips Bay محله – ثبت شده توسط یک همکار فعال و ارسال شده به Instagram که در آن آن را به سرعت ویروسی رفت.

نیویورک رئیس مجلس شورای اسلامی Corey Johnson به نام تصویری فوق العاده نگران کننده است.

او گفت که در حالی که او تا به حال برخی از خراش زانو به, از دستگیری او شد و در غیر این صورت خوب, با توجه به ABC7NY.

او در بازداشت پلیس برای حدود پنج دقیقه قبل از او منتشر شد در یک میز ظاهر بلیط.

در همین حال پلیس گفته اند که بازداشت شد روش استاندارد برای حکم تیم ملی و این که افسران بودند که حلیم با سنگ و بطری. معلوم نیست از این ویدئو اگر این اتفاق می افتد در طول بازداشت.

به طور معمول حکم تیم ملی می رود پس از خطرناک تر مردم است.

Nikki Stone, pictured, was bundled into an unmarked car by a group of plain-clothed NYPD police officers. She has since been released, but has been charged with a number of vandalism and criminal mischief charges

نیکی سنگ در تصویر بود به همراه بینام و نشان خودرو توسط یک گروه ساده-لباس افسران پلیس NYPD. او پس از منتشر شده است اما متهم شده است با تعدادی از خرابکاری و جنایی به اتهام فساد

سنگ شده است با اتهام جنایی فساد به اتهام نوشتن بر روی دوربین های دیجیتال در تالار شهر, پارک, به گزارش نیویورک پست که اضافه شده است که او نیز با ضربه چندین فقره از نقاشی های دیواری و آلوده به فساد است.

دیگر اتهامات مربوط به چهار رویداد بین 19 ژوئن و جولای 6, از جمله به اتهام تند در داخل Oculus در نیویورک مرکز تجارت جهانی و در یک F-قطار در 63 خیابان و خیابان لگزینگتون.

این ویدئو گرفته شده در حدود 6 بعد از ظهر – نشان می دهد که نوجوان کشیده شدن توسط سه پلیس نسبت به باز کردن درب نقره ای کیا به عنوان او تلاش می کند به مقاومت در برابر.

جمعیت با صدای بلند معترضان دیده می شود مشاهده و فریاد profanities در افسران قبل از اینکه یک مرد تلاش برای مداخله و کمک به نوجوان شکستن رایگان.

‘بازگشت! به عقب بر گردیم!’ یکی از پلیس فریاد در جمعیت از آشوبگران به عنوان سنگ به زمین می افتد.

او پس کشیده است از پیاده رو و مجبور به وسیله نقلیه قبل از آن سرعت دور.

A female protester was dragged into an unmarked minivan by plainclothes police officers during another night of unrest in New York City. A mob of activists surrounded the vehicle during the incident on Tuesday evening

یک زن معترض کشیده شد به بینام و وانت توسط لباس شخصی افسران پلیس در طول یک شب دیگر از ناآرامی در شهر نیویورک است. اراذل و اوباش از فعالان احاطه شده خودرو در این حادثه سه شنبه شب

چند NYPD افسران دوچرخه به سرعت حدودا بر روی صحنه به منظور ارائه حفاظت اضافه برای لباس شخصی حکم تیم ملی.

دوچرخه پلیس دیده می شد اطراف خودرو به منظور حفظ و اوباش از فعالان دور.

“آنها با شتاب او را از خیابان به عنوان او را چاپ صفحه نیست حتی با قرار دادن دستبند به او و پرتاب او به بینام خودرو گفت: یکی از معترضان. ‘هیچ یک از مردم با پوشیدن مدالها. که فقط تروریسم است.’

پلیس می گویند که در واقع نقطه از حکم تیم ملی: به نظر نمی آید مانند پلیس و گرفتن مظنون خاموش نگهبان.

فیلم از زاویه های مختلف نیز به اشتراک گذاشته شده به توییتر توسط یکی دیگر از معترضان که نوشت: ‘نیویورک است که پس از مصرف پرتلند – یک ترانس femme قاره کشیده شد به بینام و ون در لغو پارک اعتراض – این بود که در 2nd Ave و 25th, خیابان’.

یک سوم فعال نیز به اشتراک گذاشته شده فیلم ها و نوشته است: ‘بینام و ون فقط ربوده تا یک معترض در 25 & 2 و NYPD شروع به حمله به ما!!!!’

دیگری نوشت: ’18 ساله ترانس دختر که سازماندهی یک تظاهرات مسالمت آمیز بود فقط ربوده شده توسط NYPD ماموران بینام و ون. او گفته مشکوک به… صبر کنید… قرار دادن برچسب بر روی دوربین های پلیس.’

Other activists took to Twitter to share footage of the officers whisking the suspect away

دیگر فعالان در زمان به توییتر برای به اشتراک گذاشتن فیلم از افسران دستگاه های همزن مظنون دور

ده ها تن از کاربران رسانه های اجتماعی در پاسخ به این کلیپ ادعا آن را به نظر می رسد این زن معترض شده بود ‘ربوده شده’ و ‘ربوده شده’ و هشتگ ” #WhereIsNikki روند در سه شنبه شب.

اما اجرای قانون منبع گفت: “نیویورک پست اواخر روز سه شنبه که او ‘یک مظنون در تخریب دوربین های پلیس در طول پنج جداگانه جنایی حوادث’.

NYPD نیز در توییتر نوشت که افسران ضربه با سنگ و بطری آب به عنوان آنها در تلاش برای بازداشت مظنون است.

پلیس گفت: این روش استاندارد برای ‘حکم تیم ملی را از آن خود کرد تیم ملی به طور معمول می رود پس از خطرناک تر مردم است.

او پس از دستگیری جمع آوری کمک راه اندازی شد برای نیکی با هدف بالا بردن $15,000. این شرکت پیشی گرفته است که بالا بردن بیش از $18,000.

Several NYPD officer on bicycles were seen surrounding the car in order to keep the mob of activists away

Several NYPD officer on bicycles were seen surrounding the car in order to keep the mob of activists away

چندین افسر NYPD دوچرخه دیده می شد اطراف خودرو به منظور حفظ و اوباش از فعالان دور

در طول دو ماه گذشته معترضان شده اند راهپیمایی روزانه در شهر نیویورک خواستار پایان دادن به نژادپرستی نظاممند و defunding از NYPD.

در مقیاس بزرگ تظاهرات منجر به بزرگترین کشور اداره پلیس بودن محروم از 1 میلیارد دلار در بودجه ماه گذشته.

در زمان اعتراضات را تبدیل به مخرب با فعالان جسمی برخورد با پلیس و آتش میزنند به تیم ملی خود اتومبیل.

شهر نیویورک پلیس خیرخواه جامعه را هم به توییتر شنبه شب انفجار فعالان در تلاش برای شروع درگیری فیزیکی با ماموران در تلاش برای دستگیری زن تظاهرکننده.

‘یک شب دیگر, یکی دیگر از شورش. بیشتر ‘صلح’ معترضان حمله پلیس پرتاب سنگ و بطری. بیشتر سیاستمداران پرتاب نفرت در پلیس برای جسارت به دستگیری یک مجرم تحت تعقیب. آنها باید تسلیم ما خیابان,’ ارتباط نوشت.

The New York City Police Benevolent Society also took to Twitter Tuesday night, blasting activists for trying to start physical clashes with officers trying to arrest the female demonstrator

شهر نیویورک پلیس خیرخواه جامعه را هم به توییتر شنبه شب انفجار فعالان در تلاش برای شروع درگیری فیزیکی با ماموران در تلاش برای دستگیری زن تظاهرکننده

روز دوشنبه NYPD نشان داد که بیش از 300 ماشین پلیس شده و آسیب دیده توسط تظاهر کنندگان پس از پایان ماه مه.

این گروه می گوید این آسیب در مجموع بیش از $1 میلیون نفر است.

شنبه شب پلیس بودند را به آتش کشیدند در خشونت مجادلات در پایین منهتن.

در ضمن جرم و جنایت خشونت آمیز در سراسر این شهرستان دارای مشخصی به طور چشمگیری پس از اعتراضات آغاز شد.

هفته گذشته تیراندازی شد تا از 253 درصد در مقایسه با سال گذشته است. در میان کسانی که اصابت گلوله یک ساله اش در یک پرسه زن که کشته شد.

برای ماه ژوئن قتل شد تا 30 درصد در سال در سال در حالی که سرقت رز 118 درصد است.

در جریان ناآرامی های مدنی در شهرهای دیگر از جمله پورتلند اورگان – درخواست رئیس جمهور تهمت به استقرار ماموران فدرال به منظور حفاظت از اموال.

فرمانده کل قوا همچنین برنامه ریزی برای ارسال ‘افزایش’ از نیروهای فدرال به شیکاگو که مانند نیویورک دیده می شود دراماتیک سربازان ارتش در تیراندازی و قتل.

New York Police Department officers clash with demonstrators during a "Solidarity with Portland," protest in Lower Manhattan on Saturday

پلیس نیویورک گروه افسران برخورد با تظاهرکنندگان در طول یک ‘همبستگی با پورتلند,’ اعتراض در پایین منهتن در روز شنبه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>