تکنولوژی غول’ سهام افزایش می یابد که سود شرکت از Covid-19 همه گیرتکنولوژی غول های آمازون, اپل, Facebook و گوگل منتشر شد نتایج روز پنج شنبه نشان داد که چقدر غنی این بخش بهره مند است از این بیماری همه گیر کوروناویروس ارسال خود را در حال حاضر در ارتفاع زیاد قیمت سهم سر به فلک کشیده در بعد از ساعات معاملاتی.

در یک روز زمانی که آمریکا اعلام کرد رشد اقتصادی به طور کلی سقوط کرده بود توسط یک رکورد تنظیم 32.9%, آمازون, گزارش سود $5.2 میلیارد دلار برای سه ماهه و فروش $88.9 bn 40 درصد بالاتر از مدت مشابه سال گذشته است. آمازون خدمات وب سایت شرکت ابر رایانه بخش گزارش درآمد $10.8 میلیارد دلار برای سه ماهه – افزایش به شرکت ها و مصرف کنندگان منتقل آنلاین در طول بیماری همه گیر.

Facebook در برابر تبلیغات تحریم بیش از گفتار نفرت در ماه جولای ضرب و شتم تحلیلگر برآورد درآمد سه ماهه. آگهی فروش که شامل تقریبا تمام Facebook درآمد, افزایش 10 ٪ به $18.3 میلیارد دلار در سه ماهه دوم. Facebook سهام شروع به پریدن کرد و 8 درصد در گسترش تجارت پس از نتایج.

رشد درآمد بود کمترین زمان Facebook تبدیل شد به یک شرکت عمومی گزارش در 11 ٪ هنوز هم بهتر از انتظارات تحلیلگران که این امر نزول به 3 درصد با توجه به TOTALBARÇA داده ها از Refinitiv.

مارک زوکربرگ از Facebook مدیر عامل شرکت افتتاح تماس با سرمایه گذاران در روز پنج شنبه گزارش یک رکورد 9 میلیون تبلیغ در سه ماهه. حدود 1000 تبلیغ شرکت در ماه ژوئیه تحریم.

زوکربرگ زده مبارز تن در تماس انتقاد از دولت در پاسخ به جهانی همه گیر و گفت: Facebook کارکنان خواهد شد بازگشت به دفاتر برای آینده قابل پیش بینی.

“این فوق العاده ناامید کننده به دلیل آن به نظر می رسد مانند ما می تواند اجتناب شود این زمان افزایش در موارد اگر دولت ما تا به حال آن را به کار گرفته بهتر است,” او گفت:.

زوکربرگ اضافه شده است که به دلیل همه گیر به نظر می رسد در ادامه به انتخابات فصل Facebook نقش در ارائه دقیق انتخابات اطلاعات و از بین بردن رای دهندگان سرکوب در برنامه “مهم تر از همیشه”.

مدیر عامل شرکت بارها و بارها تبلیغ Facebook به عنوان یک حامی کسب و کار کوچک و تاکید کرد نقش خود را در به طور فزاینده ای آنلاین بازار گفته او “مشکل” تماس به تنظیم شرکت و یا مهار هدفمند, تبلیغات در اینترنت.

“این امر کاهش فرصت ها برای کسب و کارهای کوچک بسیار است که احتمالا احساس می شود در یک کلان اقتصادی در سطح,” او گفت:. “این است که واقعا چه سیاستگذاران می خواهید در وسط یک بیماری همه گیر و رکود است؟”

اپل ارسال شده درآمد $59.7 میلیارد دلار برای مالی خود را در سه ماهه سوم بیش وال استریت انتظارات.

“اپل رکورد ژوئن چهارم رانده شد رشد دو رقمی در محصولات و خدمات و رشد در هر یک از ما جغرافیایی بخش” گفت: تیم کوک مدیر عامل اپل. “در زمان نامشخص این عملکرد عهد به نقش مهم محصولات ما در مشتریان ما زندگی می کند و به اپل بی امان نوآوری است.”

گوگل پدر و مادر الفبا درآمد کاهش 2 ٪ به $38bn – این کاهش برای اولین بار در تاریخ شرکت – اما هنوز هم بهتر از تحلیلگران انتظار داشتند.

پنج شنبه نتایج یک روز پس از شرکت های فن آوری شدند متهم توسط کنگره اعمال “قدرت بیش از حد” در یک تاریخی کمیته شنوایی. شکایت علیه این غول تکنولوژی بودند متنوع اما در اطراف محور انتقادات است که آنها با استفاده از موقعیت غالب خود را برای سرکوب رقبا و قیمت اجحاف کردن مردم و کسب و کار متکی به خدمات خود را.

“Facebook هنوز هم ممکن است یک برنده به عنوان دور به عنوان بسیاری از مخاطبان خود نگران است اما جهان در حال تغییر است و کسب و کار در حال بررسی برای رفتار خود را بیشتر از همیشه گفت:” تامارا, Littleton, تحلیلگر و مدیر عامل اجتماعی استراتژی شرکت این عنصر اجتماعی. “این ممکن است در این سال و یا حتی آینده اما در دراز مدت مگر Facebook می تواند ثابت کند به تبلیغ و دولت است که آن را قادر به عمل به مسئولیت اخلاقی و شیوه ممکن است و در عین حال ثابت کنیم که وجود دارد چنین چیزی به عنوان “بیش از حد بزرگ به شکست’.”

Coronavirus به نظر می رسد شده اند یک مزیت برای این غول تکنولوژی. آمازون فروش افزایش یافت به عنوان مصرف کنندگان به خرید آنلاین و Facebook اعلام کرد که در حال حاضر 2.7 میلیارد دلار ماهانه کاربران کمی بالاتر از تحلیلگران پیش بینی کرده بود. این شرکت در حال حاضر شمارش 3.14 میلیارد دلار ماهانه کاربران در سراسر آن خانواده از برنامه های کاربردی که شامل Instagram, مسنجر و WhatAapp.

اد Helmore کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de