Teargassed مورد ضرب و شتم تا بازداشت: آنچه آزادی مطبوعات به نظر می رسد در ایالات متحده در حال حاضر

C

چیزی در وسط یک scrum پوشش تظاهرات در مینیاپولیس در شنبه عکاس خبری Ed Ou می تواند احساس خود را به دست و صورت مرطوب بودند. برای مدت زمان طولانی او نمی دانم اگر آن را teargas, فلفل, اسپری یا خون – در نهایت آن را تبدیل به ترکیبی از هر سه.

پناه پشت یک دیوار در یک بسته از روزنامه نگاران Ou دیده نمی شود حمله های آینده. او مستند ناآرامی های مدنی در خاورمیانه و اوکراین و عراق, جایی که او آموخته است که چند چیز است: هرگز در پلیس راه یافتن پناهگاه هم بچسبند و مطمئن شوید که شما به وضوح قابل شناسایی به عنوان فشار دهید. تا زمانی که حکومت نظامی ضربه و پلیس اخراج teargas به جمعیت معترضان به Ou ایستاده بود ثابت از راه مستند. و سپس غیر منتظره اتفاق افتاده است.

“آنها به معنای واقعی کلمه شروع به پرتاب آسیب رسان نارنجک در جهت ما در وسط روزنامه نگاران,” او می گوید. پلیس با نزدیک شدن Ou به طور مستقیم و maced او در صورت پاشش دوربین خود را بیش از حد. آنچه در گرفت بود طولانی مدت حمله که درگیر بودن ضربه با باتون بودن teargassed dodging آسیب رسان نارنجک و التماس برای کمک به.

NBC News journalist Ed Ou bleeds after police started firing tear gas and rubber bullets near the 5th police precinct following a demonstration to call for justice for George Floyd, a black man who died while in custody of the Minneapolis police, on May 30, 2020 in Minneapolis, Minnesota.

حساب شده و تایید توسط چند خبرنگار دیگر بر روی زمین از جمله لس آنجلس تایمز’ کارولین کول که متحمل آسیب چشم و مولی Hennesy-تلنگر بود که گلوله را با گلوله های لاستیکی چندین بار در پا. آنها توصیف روزنامه نگاران به عنوان شده “به طور کامل در برابر دیوار آلاچیق حداقل 15فوت جاده اجازه می دهد تا پلیس خط به تصویب”.

پس از تحت پوشش درگیری های ملی و بین المللی برای سال های هر یک را بیان کنند در حالی که آنها را در درک خطرات ناشی از پوشش ناآرامی های مدنی آنها هرگز انتظار می رود به طور مستقیم مورد حمله نیروهای پلیس در امریکا است. “من هرگز با گلوله پلیس – حتی زمانی که پوشش تظاهرات در خارج از کشور و مناطق جنگی در افغانستان و عراق می گوید:” هنسی-تلنگر.

این چیزی است که آزادی مطبوعات در امریکا شبیه طی هفته گذشته. از 9 شب پنجشنبه به ما آزادی مطبوعات ردیاب دریافت کرده 192 گزارش از روزنامه نگاران مورد حمله توسط نیروهای پلیس در حالی که پوشش تظاهرات در سراسر ایالات متحده.

در میان آنها برخی از آنها پایدار و آسیب های جدی. لیندا Tirado یک عکاس خبری بود که در این صورت با یک تحقیقی دور و در نتیجه از دست دادن بینایی در یک چشم. شیکاگو تریبون را Ryan Fairclough باقی مانده بود با بخیه پس از شلیک شدن از طریق پنجره خود را در حال حرکت ماشین در حالی که تلاش برای عقب نشینی و دور از محاصره پلیس. در دیترویت نیکول هستر براثر اصابت گلوله شلیک شده توسط پلیس دیترویت ترک تاول در بدن او. دیگران را مورد ضرب و شتم بازداشت تجهیزات خود را آسیب دیده و آنها تهدید شده اند برای گرفتن عکس و فیلمبرداری در خیابان های عمومی.

این نه یک حادثه: این یک عکس از حملات گسترده در این حرفه است. آن است که آیا قانون اساسی است که در حال حاضر تحت سوال – در این هفته اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) ثبت شده است آنچه تصور می شود اولین طرح دعوی در دادگاه متهم یک شهر از شکستن قانون اساسی موظف آزادی مطبوعات است.

Ou به عقب رفته است این حادثه در مینیاپولیس چندین بار از شنبه, تجزیه و تحلیل آنچه که او می تواند انجام داده اند اشتباه است و یا آنچه که او ممکن است فراموش متفاوت در کنار هم. اما او در سمت چپ با یک نتیجه گیری: “بزرگترین اشتباه من بود اعتماد که پلیس به رسمیت شناختن این واقعیت است که ما وجود دارد به سند و بی طرفی در این وضعیت است.”

‘آنها را درمان شما به هیچ وجه آنها را انتخاب کنید’

“هنگامی که مردم شروع به غارت و چپاول ما شروع به تیراندازی” دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی به عنوان جرم ناآرامی های گشوده در امریکا پس از مرگ جورج فلوید.

از آن نقطه در جهان می دانستند که چگونه امریکا و رهبری سیاسی خواست برای رسیدگی به اعتراضات. پس از آن رئیس جمهور است به نام معترضان اراذل و اوباش تروریست ها و اشرار. او مستقر گارد ملی berated فرمانداران ضعیف در حالی که اصرار آنها را به “تسلط” معترضان و پیشنهاد 10 سال زندان برای آنها.

و در نقاط مختلف به او روشن ساخته است که مطبوعات به عنوان بخشی از مشکل است. مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور مستقیم متهم روزنامه نگاران بودن همدستی در تخریب محل مصرف در طول این تظاهرات نشان می دهد آنها در cahoots با غارتگران است. “اگر شما تماشای جعلی اخبار سی ان ان و یا MSNDC [sic] شما فکر می کنم که قاتلان تروریست ها arsonists … خواهد بود بهترین, مهربان ترین مردم در جهان گفت: در یک صدای جیر جیر. و پس از آن مدت کوتاهی پس از: “آن است که تقریبا مانند آنها همه کار با هم؟”

برای روزنامه نگاران کار بر روی زمین یک خط مستقیم را می توان بین رئیس جمهور نظرات در مورد اعضای فشار و خشونت بر آنها تحمیل.

“زمانی که رئیس جمهور اعلام کرد شما دشمن از دولت … خوب پلیس کار خود را به حفاظت از دولت درست است ؟ بنابراین اگر آنها نظر ما را به عنوان دشمن آنها را درمان شما به هیچ وجه آنها را انتخاب کنید می گوید:” پولیتزر برنده جایزه عکاس خبری باربارا دیویدسون است. “من فکر می کنم پلیس دیدن روزنامه نگاران به عنوان حمله به قبیله خود را – آنها احساس آنها در حال گرفتن مقدار زیادی از مطبوعات به دلیل آنچه اتفاق افتاده است به فلوید و بنابراین من فکر می کنم آنها در حال مقابله به مثل علیه ما,” او اضافه می کند.

AP journalist Robert Bumsted reminds a police officer that the press are considered ‘essential workers’. NYPD officers surrounded, shoved and yelled expletives at him and his co-worker.

دیویدسون مورد حمله قرار گرفت در شنبه شب در لس آنجلس. پس از یک درگیری با یک افسر پلیس گفتن او را به حرکت از راه او – و سپس او آمد و او و او تحت فشار قرار دادند. او به زمین افتاد و whacked سر خود را بر روی محدود کردن. به گردن او شلاق و او سعی کرد تا او احساس سپاسگزار: او آمده بود به اعتراض پوشیدن محافظ و عینک.

که پلیس ممکن است بد تخم مرغ – فقط به عنوان وجود دارد غارتگران میان عمدتا مسالمت آمیز معترضان پس هم وجود خواهد داشت rogue پلیس که استفاده و سوء استفاده از قدرت خود را, او می گوید. اما زمانی که او از کار دیویدسون نیست نگران غارتگران او نگران است ،

در حال حاضر بدترین قسمت دیویدسون بعد در حالی که از پوشش تظاهرات در پیدا کردن ماشین خود را. او اجرا می شود از طریق بسیار ای اداره محلات با او سر تکان دادن او مطبوعات تصویب و فریاد به شناسایی خودش.

“این چیزی است که شما در مناطق جنگی – آن است که چنین mindfuck. من در خیابان های لس آنجلس,” او می گوید.

‘پلیس درک قدرت تصاویری در حال حاضر’

دیویدسون است که نه تنها با این استدلال که پوشش کسانی که تظاهرات در خاک آمریکا انداخته است خبرنگاران در شرایط خطرناک.

زمانی که کریستف Mathias بود تحت فشار قرار دادند توسط پلیس در نیویورک در حالی که پوشش تظاهرات در روز شنبه او اشتباه گفتن افسر به تماشا کردن. در عرض چند ثانیه, پلیس تا به حال پاهای خود را در Mathias سر; چرخاندن بازوی خود و اعمال فشار بر او تا زمانی که او فکر و بازوی خود را ممکن است بشکند.

Mathias را پوشش داده است راست تظاهرات بالتیمور شورش و سیاه برای اولین بار در زندگی توجه به اعتراضات در فرگوسن در سال 2014 و او خواستار جریان اعتراضات برخی از شدید ترین او دیده می شود. در بخش او قرار می دهد که به ماهیت تظاهرات.

در Charlottesville, Virginia او را تماشا مسلح, سفید راست معترضان را به عقب رانده پلیس با کمی مقاومت است. در گرجستان به عنوان او را تماشا نظامی افسران پلیس یک نئو نازی ها تجمع هدفمند ضد نژادپرستانه معترضان تهدید آنها را با تفنگ نیمه اتوماتیک در حالی که سفید supremacists تنها مانده بود.

“هستند بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان در ادارات پلیس می گوید:” Mathias. او با اشاره به سخنرانی های ساخته شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن در لانگ آیلند در سال 2017, زمانی که یک جمعیت از افسران کف به عنوان او آنها را تشویق به مردم است.

“ما در این فاشیست لحظه و آن می ایستد به همین دلیل است که [پلیس] احتمالا نمی مانند مطبوعات و فکر می کنند که اجرای قانون به آنها حق خشن تا هر کس که بخواهند می گوید:” Mathias. به عبارت دیگر در حالی که همه افسران در عمل در این راه حاضر است یک لحظه مناسب برای پنهان کردن در چشم ساده.

Mathias فکر می کند پلیس احتمالا برخورد با او بسیار سنگین تنهایی, چرا که او بی احترامی به آنها نیست چرا که او یک روزنامه نگار. برای او که یک یادآوری از آنچه اتفاق می افتد به هر فرد در یک تظاهرات در آب و هوای فعلی.

“روزنامه نگاران باید امتیازات است که بسیاری از مردم نمی کنند. شما که نشان در اطراف گردن خود را و بیشتر از آن را به محافظت از شما را به جای شما آسیب برساند. بسیاری از پلیس حداقل درک کرده اند که اگر آنها ظروف سرباز یا مسافر تا یک روزنامه نگار می تواند نتیجه معکوس می گوید:” Mathias.

Alzo Slade, معاون روزنامه نگار بود که در بازداشت به مدت 45 دقیقه و انگشت نگاری برای اینکه پس از حکومت نظامی و حتی ماموران پس از بررسی های مطبوعاتی خود اعتبار اشاره می کند که اگر شما یک مرد سیاه و سفید بودن یک روزنامه نگار می سازد تفاوت. زمانی که پلیس در گوشه ای او و خدمه فیلم ساخته شده و آنها را به دروغ بر روی زمین این مهم نیست که آنها بلافاصله شناسایی خود را به عنوان فشار دهید.

“[از] چهار نفر در خدمه ما سه نفر هستند مردان سیاه و سفید. در حال رشد در امریکا, ما می دانیم که اگر ما برای رسیدن به هر چیزی به غیر از آسمان وجود دارد signifiant شانس ما ضرب و شتم و یا به ضرب گلوله در.” که او می گوید باید به مکث برای فکر. “راه ما شدند و تحت درمان است و هیچ چیز … در شرایط از آنچه که مردم در خیابان ها در مورد عصبانی است که در مقایسه محدودتر است.”

اگر روزنامه نگاران و شهروندان نمی تواند حتی حضور در یک اعتراض و با خیال راحت ضبط از تلفن های خود را چه اتفاقی می افتد به حقیقت است ؟ “به همین دلیل ما به جایی که ما امروز به دلیل بصری [فیلم] اسیر آنچه رخ داده به فلوید می گوید:” Davidson. “پلیس درک قدرت تصاویری در حال حاضر و آنها نمی خواهند تصاویری – حداقل نه آنهایی که نشان می دهد آنها اقدام abusively.”

برای او ترسناک بخش این است که او فکر می کند دو بار در حال حاضر در مورد گزارش در یک وضعیت مهم شود; او به وزن, آیا ماندن در گذشته حکومت نظامی به ارزش یک لاستیک گلوله به سر. این مورد برای ادامه کار خود روشن است. “اگر شما چیزی برای پنهان کردن, شما نمی خواهد ترس از روزنامه نگاران و یا مردم با تلفن های همراه و ضبط شما می گوید:” Ou.

در این لحظه قادر به انجام کار خود را آزادانه اثبات سخت تر از همیشه.

“در حال حاضر من نمی دانم که چگونه به عمل که عمل بسیار از تحمل حقیقت و فقط به عنوان یک شاهد در حال حاضر به عنوان یک بیانیه سیاسی و یا دیده می شود به عنوان در نظر گرفتن یک طرف می گوید:” Ou. “این دشوار است – به این دلیل که تنها طرف ما باید حقیقت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>