گریان مایکل جردن می پردازد ادای احترام به ‘برادر’ کوبه برایانت در مراسم یادبوددوستان و خانواده و همکار ورزشکاران باید پرداخت ادای احترام به NBA ستاره کوبه برایانت و هشت نفر دیگر از جمله دختر خود را Gianna در یک مراسم یادبود در لس آنجلس.

این مراسم در یک بسته بندی مرکز خانه لس آنجلس لیکرز تیم برایانت بود یک بخشی از خود را برای تمام 20 سال NBA حرفه ای. برایانت و دیگر قربانیان کشته شده در ژانویه هنگامی که هلیکوپتر سقوط کرد و به کالیفرنیا دامنه کوه در شرایط مه آلود.


انواع
(@تنوع)

بیانسه لگد کردن #KobeFarewell با یک عملکرد خاص https://t.co/ww51ZxTqzn pic.twitter.com/p7QB3SHZZ8

24 فوریه سال 2020

مراسم افتتاح با یک عملکرد از بیانسه قبل از برایانت بیوه, ونسا ادای احترام به شوهر و 13-year-old daughter. او داده شد ایستاده توسط هزاران نفر در جمعیت و یک میزبان از افسانه NBA از جمله Kareem Abdul-Jabbar, Magic Johnson, Michael Jordan, Stephen Curry و LeBron James. افراد مشهور مانند Kanye West, کیم کارداشیان و جنیفر لوپز نیز در آن حضور داشتند.

ونسا برایانت تشکر جمعیت و طرفداران در سراسر جهان برای خود تسلیت که او گفت: تا به حال به او کمک کرد و خانواده اش در مقابله با غم و اندوه خود را. او پس از ادای احترام به “تماشا” که او گفته بود “MVP از پدران است.” او سپس به صحبت در مورد سکس که او بر این باور تا به حال بالقوه برای مطابقت با کوبه به عنوان یک بین المللی بسکتبال ستاره.


NBA TV
(@NBATV)

“جی جی را به راحتی تبدیل شدن به بهترین بازیکن در WNBA.”

ونسا برایانت به خاطر دخترش, Gianna. pic.twitter.com/9tv3w8wL6a

24 فوریه سال 2020

“لبخند او بود و آفتاب” او گفت:. “او لبخند او را گرفت تا کل صورت. مثل من. کوبه همیشه می گفت او مثل من بود. او تا به حال من, آتش, شخصیت من و طعنه. او لطیف و دوست داشتنی در داخل. او تا به حال بهترین خنده. آن را عفونی. آن را خالص و واقعی است.”

ونسا نیز صحبت از ارتباط نزدیک بین کوبه و Gianna. “خدا می دانست که آنها نمی تواند در این زمین بدون هر یک از دیگر,” او گفت:. “او تا به حال آنها را به آنها را با هم. کودک شما مراقبت از ما Gigi.”

برایانت شناخته شده بود به عنوان یک مشتاق طرفدار بسکتبال زنان و چند ستاره از این بازی صحبت کرد و از تجارب خود را با او. سابینا Ionescu, بهترین کالج بازیکن در ایالات متحده به جمعیت گفت که برایانت که برنده پنج NBA عناوین با لیکرز عمل کرده بود به عنوان مربی. او اضافه کرد که او در ادامه به متن او را پس از مرگ او.

“یکی از آخرین من فرستاده او گفت:” من از دست شما. ممکن است شما در صلح و آرامش استراحت, دوست عزیز من,'” Ionescu گفت. “متون از طریق, اما هیچ پاسخ. آن را هنوز هم احساس می کند مانند او وجود دارد و در انتهای دیگر. که دفعه بعد من انتخاب کنید تا گوشی من او را بهم بگو. گاهی اوقات من خودم هنوز در انتظار است.”


راب لوپز
(@r0bato)

مایکل جردن می داند که او می تواند در برخورد با جدید ‘گریه اردن’ memes pic.twitter.com/cmprXQWAKd

24 فوریه سال 2020

اردن به طور گسترده ای اذعان کرد به عنوان بزرگترین بازیکن NBA در تمام دوران در اشک بود به عنوان او صحبت کرد ارتباط خود را با برایانت. “هنگامی که کوبه برایانت درگذشت یک قطعه از من درگذشت,” او گفت:.

هر دو نفر به عنوان شناخته شده شدید رقبای اما آنها نیز جعلی از یک باند. “شاید تعجب مردم … اما ما دوستان بسیار نزدیک” گفت: اردن. “همه همیشه می خواستم به بحث در مورد مقایسه بین او و من. من فقط می خواستم به بحث در مورد کوبه.”

اردن افزود که برایانت به او آمده بود برای مشاوره در طول زندگی حرفه ای او. “در ابتدا آن را تشدید” اردن گفت. “اما پس از آن تبدیل به یک شور و شوق خاصی. این بچه تا به حال شور مانند شما هرگز می دانم … که من کردم به او را می دانم, من می خواستم به بهترین برادر بزرگ است که من می تواند.”

برایانت تیمی سابق و همکار تالار مشاهیر عضو شکیل اونیل بود و بعد به صحبت می کنند. “کوبه و من تحت فشار قرار دادند و یکدیگر را به بازی برخی از بزرگترین بسکتبال تمام وقت است و من افتخار می کنم که هیچ تیم دیگر انجام شده است آنچه در این سه-سنگ لیکرز انجام داده اند از آنجا که کوبه و Shaq لیکرز” او ادامه داد. “شما گرفته شد از ما دور راه بیش از حد به زودی.”

اونیل همچنین کاهش جمعیت به خنده به عنوان او به یاد برایانت شدید رانندگی و روح و روان. او به یاد می آورد یک زمان برایانت شکایت در مورد گرفتن نیست به اندازه کافی پاس در یک بازی. “من گفت:,” هیچ, من در تیم’ و او گفت:, ” آره, اما من در صبح.'”


سرگرمی امشب
(@etnow)

Christina Aguilera می دهد عاطفی عملکرد در کوبه و کون بزرگ, یادبود. 💜💛 #KobeFarewell #RIPGIANNA pic.twitter.com/k7fHjsmvCx

24 فوریه سال 2020

این سرویس به گرد با یک عملکرد از Christina Aguilera که خواند Ave Maria.

برایانت جان سالم به در با پدر و مادر خود و سه دختر دیگر ناتالیا Bianka و کاپری. روز دوشنبه همچنین اعلام شد که ونسا واصل طرح دعوی در دادگاه علیه این شرکت که متعلق به هلیکوپتر که در آن کوبه Gianna و دیگر قربانیان کشته شدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im