تیم پشت سر خانواده سلطنتی کلاه برداری به Windsors آشکار آنها پیش بینی هری و مگان حرکت


Harry & Meghan: بعدش چی شد ؟ بطرز عجیبی در این تیم پشت سر خانواده سلطنتی کلاه برداری به Windsors گیراندم Sussexes’ حرکت به امریکا – حتی اگر آن فیلم برداری شده بود در سال گذشته

  • آخرین سری از Windsors فیلم برداری شده در سال گذشته این ماه منتشر می شود
  • تیم پشت سری باید گفت که آنها پیش بینی هری و مگان خواهد حرکت
  • نشان نویسندگان جورج Jeffrie و برت تایلر-مور تاخت و تاز کردن با مواد جدید

می تواند وجود داشته باشد بیشتر زمان مناسب برای سری سه Windsors این کلاه برداری کمدی در مورد خانواده سلطنتی?

با تمام است که در جریان بوده است به تازگی نشان می دهد نویسندگان جورج Jeffrie و برت تایلر-مور را به سختی قادر به نگه دارید تا.

اما اگر چه سری بود در فیلم برداری نسبت به پایان سال گذشته هنگامی که شاهزاده اندرو بیشتر در کانون توجه از هری و مگان نویسندگان presciently پیش بینی شده زن و شوهر را حرکت به شمال امریکا است.

‘این یک صندلی-of-the-شلوار عملیات’ می خندد برت که در کنار جورج honed هنر و صنعت خود را در طرح نشان می دهد مانند گلچهره جهنم! این هری و پل و Armstrong & Miller نشان می دهد و ایجاد کانال 4, کلاه برداری, افراد مشهور, سری, ستاره داستان.

‘عجیب ما پیش بینی یک حرکت به امریکا برای مگان و هری پس از آن تقریبا مانند حوادث در حال بازی کردن دقیقا همانطور که ما نبوت.

‘ما شاهد وجود یک دشمنی دم و که وجود دارد کمی از بدبختی وجود دارد, بنابراین ما فکر کردیم که ممکن است نتیجه آن است.

The latest series of The Windsors will be released later this month. It will star Kathryn Drysdale as Megan Markle and Tom Durant-Pritchard as Prince Harry (pictured)

آخرین سری از Windsors منتشر خواهد شد در اواخر این ماه. آن را ستاره کاترین درایسدیل به عنوان مگان Markle و تام دورانت-پریچارد به عنوان شاهزاده هری (تصویر)

نمایش شروع شد تا در سال 2016 با نوشتن دو ایجاد تقلید از تمام اعضای کلیدی خانواده – به غیر از ملکه و شاهزاده فیلیپ.

“من فکر می کنم از ابتدا همه فکر می کردند که ملکه را بسیار دوست داشت و احترام می کند و انجام این کار بسیار اشتباه است که آن را بهترین برای هدایت روشن,’ توضیح می دهد برت.

‘وجود دارد بسیار به میکی از در حالی که با دیگران وجود دارد مقدار زیادی است.’

سری سه زیر از هری و مگان عروسی سلطنتی ویژه در سال 2018 و می بیند که زن و شوهر تنظیم به زندگی به عنوان پدر و مادر جدید با هری تلاش برای چوب به Meghan پاک-زندگی راه.

هری در حال حاضر با بازی تام دورانت-پریچارد که ستاره دار به عنوان بیلی والاس – به طور خلاصه یک نامزد شاهزاده مارگارت در تاج و تخت در حالی که کاترین درایسدیل همچنان به عنوان Meghan نقش او شده است بازی پس از نشان دادن آغاز شد.

“هنگامی که من برای اولین بار شروع به بازی او همه ما می دانستیم این بود که او یک بازیگر از لا که تا به حال یک زندگی وبلاگ و او را دوست داشتم سبز آب میوه’ می گوید کاترین.

اما پس از آن وجود داشته است بیشتر ظاهر عمومی پس وجود دارد بسیاری چیزهای بیشتری برای من به تحقیق.

Harry Enfield plays as Prince Charles (centre left) with Haydn Gwynne (centre right) as Camilla. They are pictured with the rest of the cast including Ellie White as a newly engaged Beatrice, with her sister Eugenie (Celeste Dring)

هری Enfield نقش به عنوان پرنس چارلز (مرکز سمت چپ) با Haydn Gwynne (مرکز سمت راست) به عنوان Camilla. آنها تصویر با بقیه بازیگران از جمله Ellie White به عنوان یک تازه مشغول بئاتریس با خواهر اوژنی (Celeste Dring)

“من متوجه شده است که او لهجه خاموش کمی و بدیهی است که بخشی از این کار است.

“از آنجا که او یک آمریکایی و هری پاتر و شاهزاده پرنسس دیانا را در بر داشت عشق با او پس از مجرد بودن برای مدت طولانی مردم همیشه رفتن به پیدا کردن خود را روایت جالب اینکه آیا آنها تا به حال پا را به عنوان ارشد خانواده سلطنتی یا نه.’

وجود عناصر بودن یک عضو از خانواده سلطنتی که مگان به نظر می رسد برای لذت بردن از, در قسمت جدید از Windsors.

“او با استفاده از موقعیت خود را به عنوان یک پلت فرم برای صحبت کردن در مورد چیزهایی که او واقعا معتقد و خارق العاده به خصوص آوکادو یکی از آنها می خندد کاترین.

‘او’ هری کردن مشروب الکلی و آنها فقط به سلامتی عقب نشینی که در آن او یکپارچه برخی از یوگا شیوه زندگی خود را.

“من نمی دانم اگر او را قوی نگه دارید بیش از هری در زندگی واقعی اما قطعا در دنیای ما Windsors او می کند.”

تام relishing بازی هری بیش از حد. “این چنین یک بازی سرگرم کننده, نقش,” او می گوید. “هری است که در واقع هنوز هم متوسل به برخی از قدیمی خود را رذیلت مانند مشروب الکلی چیپس و بادام زمینی, همه چیز او را دوست دارد اگر چه او تلاش نکنید.

Kathryn has played Meghan since 2016, when she appeared as Prince Harry's new LA girlfriend. Pictured with Richard Goulding as Harry, and Morgana Robinson as Pippa Middleton, in an earlier series of The Windsors

کاترین بازی های برگزار شده است Meghan پس از سال 2016 زمانی که او به نظر می رسد به عنوان هری پاتر و شاهزاده جدید LA دختر. تصویر با ریچارد Goulding به عنوان هری و Morgana رابینسون به عنوان Pippa Middleton در اوایل سری از Windsors

‘آن را کمی متفاوت پرنیان به ظاهر در تاج اما Windsors نیست انجام می شود در راه است که بی رحمانه است.

‘همه چیز گرفته شده است به یک سطح مسخره و من فکر می کنم که چرا از آن بسیار لذت بخش است. من فکر می کنم این امر می تواند یک کمی بی دست و پا, گفتگو, اگر من با هری و او گفت که او آن را تماشا کردند.’

انتظار بیشتر از اختلافات میان فاب چهار بخواهد (هیو اسکینر) کیت (لوئیس فورد), هری, و Meghan – در سری جدید سوخت توسط پی در پی دخالت از Camilla (Haydn Gwynne).

چارلز (هری Enfield) ارائه شده است شانس بود که شاه از امریکا در حالی که به تازگی مشغول بئاتریس (Ellie White) همراه با خواهرش اوژنی (Celeste Dring) و مادر Fergie (کتی Wix) نگران کننده است که رفتن به راه رفتن بئاتریس پایین راهرو در حال حاضر که اندرو (تیم وللرس) است ‘در خارج از مکان زندگی’.

‘به جفری اپستاین داستان بسیار ناخوشایند اما آیا استراحت در حالی که ما فیلمبرداری را در این مصاحبه با Emily Maitlis بنابراین ما باید برخی از مراجع در این سری’ برت می گوید.

‘بئاتریس چهره معضل است که اگر او تا به یک عروسی بزرگ او نمی تواند او را دعوت پدر او را به خاطر شخص غیر قابل قبول.

Kathryn on the Lorraine Show in July 2017

Meghan Markle pictured in January

پس از شروع در نقش Meghan Markle ساخته شده است که بیشتر ظاهر عمومی معنی کاترین تا به حال به انجام تحقیقات خود را. کاترین است که در تصویر لورن نشان می دهد در سال 2017, سمت چپ, و Meghan در ژانویه راست

‘اگر او تا به حال یک عروسی او می آیند اما او می خواهم یک عروسی بزرگ مانند خواهر او بود. این یک معضل است که ممکن است اتفاق می افتد در زندگی واقعی به عنوان به خوبی.’

برت و جورج ادعا می کنند آنها را شنیده اید نشان می دهد تا به حال یک واکنش از royals. ‘ویلیام آیا بحث در کانال 4 و بدیهی است که او می خواهم به تماشای آن را به خاطر او ساخته شده اشاره به آن می گوید: جورج.

اما به نظر نمی رسد مانند او عبور. ما شنیده ایم دیگر افراد بسیار کمی در مورد عبور آن مانند چارلز و Fergie. اما این همه شایعات.’

نه برت و نه جورج یک طرفدار سلطنت و آنها باور دارند که آن را حیاتی است که تقلید از چنین نهادهایی وجود داشته باشد که آیا شما آنها را دوست دارم یا نه.

‘چیزهایی مانند تاج می تواند کاملا محترمانه به خانواده سلطنتی بنابراین آن را بزرگ می شود قادر به میکی’ می گوید: Bert.

‘گفت که ما سعی می کنیم به همه ما شخصیت های شایان ستایش. ترفند این است برای برنده شدن بیش از هر دو کسانی که طرفداران خانواده سلطنتی و کسانی که نیستند. من فکر می کنم ما کشیده اید که خاموش است.

این Windsors خواهد شد در اواخر این ماه در کانال 4.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>