تارا Reade را پر سر و صدا سفر به 2020 کمپین

در بهار گذشته پس از سالها نزاع با دوستان و همسایگان و مبارزه ای مداوم برای پول, تارا Reade شد ساخت یک شروع تازه در یک شهر جدید Grass Valley کالیفرنیا در نزدیکی حومه تاهو ملی جنگل.

او در بر داشت یک محل برای او به تصویب رسید نجات اسب جذابیت و مرتب سطح زمین آپارتمان برای خودش و گربه خود را. خانم Reade که تا به حال نقل مکان از منطقه سانتا کروز گفت: دوستان در مورد شور و شوق جدید و قدردانی برای روسیه و فرهنگ آن و رهبر آن است. او مشغول به کار بود در یک رمان است.

اما مشکل را پیدا کنید او را در چمن دره بیش از حد. کار خواهد بود سخت به آمده است. ماشین او خواهد بود repossessed. اجاره خواهد به عقب افتادگی. آشنایان که در تلاش برای کمک به امر او را متهم به عدم بازپرداخت پول به آنها قرض شده بود او از پرش بر روی اسکناس و گمراه کننده آنها را فقط به عنوان دیگران انجام داده بود در این مکان او را پشت سر گذاشته بود.

آن را کثیف زندگی در ابهام.

سپس آمد از اتهامات متعددی که با معاون رئیس جمهور سابق آمده است. تا به حال ساخته شده آنها را ناراحت کننده با لمس کردن یا بوسیدن آنها نامناسب در تنظیمات عمومی.

خانم Reade به یاد بود از تجربه خود را با آقای بایدن به عنوان یک تاریخ و دستیار او در سنا در سال 1993 و او رفت و عمومی در روزنامه های محلی. آقای بایدن گفت که استراحت دست خود را بر شانه او و اجرای یک انگشت در امتداد گردن او. پس از او درخواست کرد که او در خدمت نوشیدنی در پذیرش چرا که او “دوست من” او گفت:, او خودداری کرد و تنها به حاشیه رانده می شود و در نهایت مجبور.

یازده ماه پس از رفتار وی از سوی مامورین که در خود گفتن سقوط کوتاه از “سوء رفتار جنسی” — آن “در مورد سوء استفاده از قدرت” او سپس گفت: — او را در سطح بسیار جدی تر اتهام تجاوز جنسی که آقای بایدن به صراحت رد می کند.

در حال حاضر خانم Reade خود داستان پشت شده است تا بوسیله اسباب گردنده از #MeToo-عصر سیاست به عنوان افزایش پرسش در مورد اعتبار اضافه کردن سوخت به های اجتماعی-رسانه های رزمی بین آقای بایدن را مدافعان و مخالفان.

در انطاکیه دانشگاه سیاتل گفت: خانم Reade به حال به دست آمده مدرک لیسانس وجود دارد به عنوان مدعی در رزومه. که در نوبه خود پرسش های مطرح شده در مورد اینکه او چگونه به دست آورده بودند از ورود به دانشکده حقوق و رهبری دفاع وکلا و دادستان ها در کالیفرنیا شروع به بررسی داخلی-موارد خشونت که در آن او تا به حال به عنوان شاهد متخصص. برجسته #MeToo وکیل داگلاس Wigdor کاهش یافته است او را تنها دو هفته پس از در نظر گرفتن او به عنوان یک مشتری.

اگر ملی مرحله جدید برای خانم Reade از استورم و drang هر چیزی است ،

اعتباری و…از طریق تارا Reade

برای درک بهتر خانم Reade را پر سر و صدا سفر به roiling مرکز مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری, نیویورک تایمز مصاحبه نزدیک به 100 دوستان و بستگان و همکاران و همسایگان و بررسی پرونده های دادگاه. آنچه پدید آمده بود shambolic زندگی است که در آن خانم Reade از طریق خود شهامت و فراست و قدرت اقناع غلبه یک بی قراری و سوء استفاده در دوران کودکی برای پیدا کردن فرصت های بزرگ در مراحل اقدام و سیاست و قانون است. او برنده ستایش از آنچه دوستان شما در زمان به عنوان یک تعهد صادقانه برای کمک به قربانیان سوء استفاده و به نجات حیوانات.

“او بسیار خنده دار و بسیار جذاب و کاملا تحصیلکرده و هوشمند گفت:” دوست سابق و همکار دبورا Ayres. اما او اضافه شده بود نیز وجود دارد “این طرف دیگر که اضافه نمی کند.”

آن بود که در طرف دیگر است که این فرصت ها را پراکنده میان جدید ضربات سوء acrimony و پشیمانی منجر به خانم Reade بیشتر اخیر تقلا برای کار به عنوان یک پرستار حیوان خانگی و سرشماری زمینه سرپرست. (که بیش از حد خواهد شد در اتهام بدرفتاری علیه کارفرمایان خود را.) او تا به حال “سنگین و تاریک و غم و اندوه به او” یکی دیگر از دوستان به یاد می آورد.

در بسیاری از بار را یافته comport با زندگینامه خانم Reade در حال حاضر 56 تا رندر در سینمایی جزئیات در سراسر وبلاگ, پست, آنلاین, مقالات و دادگاه اظهارات. اما در نمایشی بازگویی او داستان زندگی او همچنین نشان داده است تمایل به زینت دادن — ایفای نقش به عنوان یک فیلم فوق العاده ارائه شده است به عنوان یک break; او با عنوان “کارکنان دستیار” با روحانی مسئولیت آقای بایدن را می شود “دستیار مقننه” هنگامی که خود را چوپانی از خشونت علیه زنان عمل می کنند که دارایی ها برای او متخصص-شهادت شهود در دادگاه.

و با وجود این دوستان سابق که توصیف چگونه او چرخید و راه خود را به اعتماد به نفس خود را با داستان خود را از سوء استفاده و پشتکار تنها به ترک آنها احساس نا امید و فریب خورده.

خانم Reade اصرار دوستان کسانی که در اشتباه بودند — یکی بود “slumlord,” دیگری “مست” یک سوم مالیات تقلب — فقط به عنوان او گفت: انطاکیه اشتباه شد در مورد مدرک خود. در یک ایمیل او اذعان گرفتن “مجوز خلاق” در برخی از نقاط خود را آنلاین بیوگرافی. دیگر قطعات او گفت: ممکن است شامل اشتباهات صادقانه.

“اگر خاطرات نه کاملا دقیق من را محکوم شود به عنوان یک دروغگو در مطبوعات ملی,” او نوشت. “این استاندارد اعمال می شود و نه به جو بایدن که مجاز است به خود را انکار بدون همزمان پخش همه صدها نفر از تناقضات بین واقعیت و اظهارات علنی خود را بیش از این دوره از زندگی خود را.”

تنها دو نفر دانم چه بود یا نه اتفاق می افتد بین خانم Reade و آقای بایدن در بهار سال 1993. هنوز هم مانند دیگر مهم فصل از #MeToo لحظه خانم Reade را همراه با اظهارات خواص که می گویند آنها شنیده حساب او مدتها قبل از آن عمومی شد.

اما در حالی که پنج نفر گفت: خانم Reade مشترک تمام یا بخشی از حساب او از آزار و اذیت جنسی با آنها را در اطراف این زمان او می گوید این اتفاق افتاده است اثبات این اتهام ضرب و شتم است shakier.

دو نفر که می گویند او گفت که آنها را از آن contemporaneously — او برادر و یک دوست دیرین — در ابتدا به ارائه حساب از آزار و اذیت و نه حمله. دوست گفت: بار در سال 2019 است که آقای بایدن رفتار بود “کمی بیش از خط اما هیچ چیز مانند,” Oh my God, 911 تماس بگیرید.'”

دوست می گوید: او تا به حال نکردن داستان کامل چون خانم Reade آماده بود آن را به اشتراک بگذارید و دو نفر دیگر باید گفت که او گفت که آنها را از حمله به چند سال بعد. حرفه ای که مشاور جنسی-سوء استفاده از قربانیان می گویند آن است که غیر معمول نیست برای آنها را به فاش کردن آنچه اتفاق افتاده تدریجی در طول زمان است.

آن ترس از چگونه پس زمینه خود را خواهد بود به تصویر کشیده خانم Reade نشان داده است که نگهداری او از صحبت کردن هر چه زودتر.

“من آن را در زمان زمان طولانی برای آمدن به جلو” او گفت: روزنامه نگار و madadi “از آنجا که از چیزهایی که اتفاق می افتد در زندگی من است.”

اعتباری و…از طریق تارا Reade

خانم Reade بزرگ به عنوان تارا Moulton هزینه های سال های اولیه خود را در مزرعه خانواده در واسا, Wis., جایی که او به دست آورد عشق او را از اسب و آنچه او گفته بود اولین تجربه او با سوء استفاده است.

“اولین مرد قدرتمند که مورد آزار قرار گرفته من از نظر جسمی و عاطفی پدر من,” او نوشت: در یک رسانه مقاله در ماه ژانویه با عنوان “مردان قدرتمند و زنان آنها را انتخاب کنید برای از بین بردن.”

پدر باب Moulton, یک روزنامه نگار و جامعه-بازیگر تئاتر تبدیل روابط عمومی و اجرایی است. او تا کنون نزدیک به مادرش جانت Altimus یک نقاش آماتور برخی از محلی شهرت. خانم Reade توصیف یک ایمیل با عنوان “زیبا و الهام بخش” که “همیشه ایستاده بود تا برای عدالت” و در زمان او به همراه تظاهرات در مدیسون و شیکاگو است.

هر دو پدر و مادر آزار از الکل است. آنها جنگیدند به طور مداوم به عنوان تارا با پدرش.

“آنها را تحت فشار قرار دادند و هر یک از دیگر دکمه ها به ارمغان می آورد که بدترین در مردم” برادر کمدین Collin Moulton گفت: در مصاحبه ای در توصیف پدر خود را به عنوان “یک پسر خوب از برخی جهات ناقص در دیگران” که بعدها در بر داشت هوشیاری. “آنها در حال سوء استفاده, رویداد, من نمی دانم که دقیقا آنچه در آن بود,” او اضافه شده است.

خانم Reade است مفصل سوء استفاده, اما نوشت: از پدرش به عنوان یک پیمانکار دفاعی با اخلاق سازمانی یک دزد دریایی که درگذشت “به تنهایی و شکست” — سرنوشت او پیشنهاد شده است.

یک خواهر اسکات Thoma, مورد مناقشه است که توصیف به عنوان “meanspirited.” آقای Moulton دفاع کار رفت و هرگز فراتر از روابط عمومی و او درگذشت نه شکست و نه به تنهایی.

اضافه کردن به نزاع آقای Moulton امر با آقای Thoma را که منجر به طلاق و ضرب و شتم در peripatetic ریتم خانم Reade زندگی.

مادر او حرکت او 160 مایلی جنوب به ورونا, Wis. که کشیده او را از آنچه او به تصویر کشیده شده در بیوگرافی به عنوان مقدماتی برای “تاریخ بازی های المپیک در سراشیبی اسکی مسابقه” اما که او اذعان کرد در یک ایمیل بود که در منطقه “جونیور مسابقه اسکی برنامه آموزشی” که در آن او تا به حال نشان داده اند وعده داده است.

دبیرستان آورده و شور و شوق جدید: بازیگری. در میان مقاله خانم Reade توصیف حرکت به لس آنجلس به دنبال او فرار بزرگ تحصیل با رابرت نی “The Brady Bunch.”

او را در رفتن به ناخن او ابتدائی برای مدرسه جولیارد در نیویورک او نوشت: تنها به یک مربی او اطلاع که هیچ کمک هزینه تحصیلی اعطا شد تا سال سوم. پدرش که درآمد صلاحیت او را برای کمک حاضر به کمک به او گفتن “اقدام به یک رویا لوله.” (برادر او به یاد پدر خود را انکار شهریه.) یک جولیارد سخنگوی گفت: سیاست مدرسه ممنوع بحث خاص متقاضیان است.

اعتبار…تارا Reade از طریق آسوشیتد پرس

حتی پس از, خانم Reade نوشت: او برنده قطعات در سهام تولیدات و “بازیگران به عنوان یک رقصنده در فیلم La Bamba.'”

او یکی از دو رقصنده به نام در این فیلم بازیگران, لیست است اما در میان نمرات اضافی نشان داده شده است در کافه ها و سالن های موسیقی. برادر او به یاد می آورد شور و هیجان خود را زمانی که او به طور خاص به انجام هاپ و یک آچار قابل مشاهده روی صفحه به طور خلاصه به عنوان Brian Setzer نقش “Summertime Blues.”

در آن زمان که او پرستاری او نیمی از برادر مایکل Enterline از طریق مراحل نهایی سرطان است. او تا به حال تبدیل شدن به یک پدر, سکس پدر ودختر, او به یاد می آورد در مصاحبه ای در سال گذشته و مرگ او ویرانگر بود.

اقدام او امیدوار بودند محو شدن بیش از حد او منتقل جاه طلبی های او به سیاست در حالی که تحصیل در کالج شهر پاسادنا. در زمستان سال 1991 او فرود آمد کارآموزی با کنگره لئون پانتا.

سپس او به کشف فرصت او منتظر بودند برای: یک شغل در آمریکا در دفتر جو بایدن دلاور.

اعتبار…جان Duricka/آسوشیتد پرس

خانم Reade را شرح است که نقطه عطف در زندگی او هستند به شدت به طور چشمگیری دقیق است.

“به عنوان هواپیما فرود به واشنگتن دی سی من گربه سیامی, Cleo, meowed با صدای بلند از زیر صندلی,” او نوشت: در سال 2009 مقاله برای پروژه های بین المللی سایت. او به یاد می آورد چراغ شهرستان تأمل در هواپیما ویندوز به عنوان “کار جدید من به عنوان یک سنا کارمند دراز جلوتر از من.”

او در آمد و به عنوان یک دستیار که مسئولیت اولیه بودند و مرتب سازی ایمیل و مدیریت کارورزان.

در مصاحبه با تایمز در سال گذشته او توضیح می دهد که آقای بایدن را به عنوان توسط “alpha males.” اما ورود او همچنین به عنوان آقای بایدن مشغول به کار بود برای خنثیسازی آسیب های اعتباری ساخته شده توسط خود رهبری حساس مرد بازجویی از آنیتا هیل در طول سال 1991 دیوان عالی کشور تایید جلسات از کلارنس توماس.

در سال 1993 آقای بایدن بود تهیه خشونت علیه زنان عمل می کنند و بیرون رفتن از راه خود را برای توانمند سازی زنان در کارکنان خود را. این یک قانون نانوشته است که سناتور ترجیح نر مشاوران برای انجام نوکر وظایف مانند chauffeuring او و یا دلربا قهوه سابق مشاوران گفته اند.

این بایدن سنا جهان شد پر از تلاش یک نوع است و تا به حال کوچک-c فرهنگ محافظه کار است که در آن خانم Reade کاملا مناسب است. سابق مشاوران به یاد داشته باشید او را به عنوان مستعد ابتلا به داستان سرایی و oversharing اطلاعات شخصی. او به ندرت اجتماعی با همکاران پس از کار.

خانم Reade توصیف کرده است سایش در لیگ آیوی شیب از کارکنان و استدلال برای بیشتر کارورزان از مدارس دولتی. اما او در محل کار مسائل خواهد رشد نمایی شروع با آنچه او به عنوان ناراحت کننده شانه پاک از آقای بایدن.

هیچ یک از نزدیک به دو دوجین سابق دستیاران زمان مصاحبه به یاد دیدن آقای بایدن لمسی خانم Reade.

اعتبار…تارا Reade از طریق آسوشیتد پرس

با حساب مشکلات خود به سر آمد و با او امتناع از خدمت به نوشیدنی در پذیرش. چند روز بعد او گفت: آقای بایدن دفتر مدیر ماریان بیکر اندرز او را به لباس بیشتر فروتنی — آنچه خانم Reade توصیف کرده است به عنوان یک گام در یک کمپین از اقدامات تلافی جویانه.

سپس او می گوید: زمانی که او ملاقات آقای بایدن در خالی سنا راهرو به خود را ارائه کیسه ورزشگاه او تحت فشار قرار دادند تا او را در برابر یک دیوار رسیده دست خود را در زیر دامن او و نفوذ او دیجیتالی.

خانم Reade می گوید او در زمینه آزار و اذیت شکایت به مجلس سنا پرسنل ، او نمی یاد تاریخ و یا دستیار به او واصل شکایت.

این بایدن کمپین گفت: آن را نمی تواند پیدا اسناد است که می تواند نور را در خانم Reade را ادعا می کند. آقای بایدن به نام به حال در آرشیو ملی به انتشار هر گونه اسناد مربوط, اما آن را معوق به سوابق پاسداران در مجلس سنا گفت که آنها نمی توانند با استناد به حریم خصوصی مورد نیاز است. این کمپین خودداری کرده است به جستجو برای ثبت در آقای بایدن مقالات در دانشگاه دلاور گفت: هیچ چیز مربوطه ذخیره می شود وجود دارد.

آنچه به دنبال خانم Reade می گوید, به طور موثر تنزل و توقف کردن.

“من می توانید خاموش درمان,” او گفت:. “مردم به من نگاه کرد مثل من چیزی اشتباه است.”

او می گوید: او برداشته شد که در ماه آوریل از موقعیت خود نظارت کارآموزان — که دو نفر از آنها را به یاد بیاورید — و میز او بود نقل مکان کرد و به پنجره اتاق.

آقای بایدن ارشد و مشاوران تد کافمن و دنیس تونر بعد به او یک ماه برای پیدا کردن یک موقعیت جدید او می گوید:. هر دو مردان و همچنین خانم بیکر می گویند آنها نمی یاد خانم Reade و یا اتهامات عنوان شده علیه آقای بایدن.

وجود دارد برخی از شواهد قبلی مرتبط است که او گله و شکایت از بدرفتاری در حالی که در آقای بایدن ،

به عنوان رهگیری در گزارش آوریل یک زن در کالیفرنیا زندگی می کنند به نام در به “لری کینگ” در ماه اوت سال 1993 به او می گویند پدر مشغول به کار بود “برای یک سناتور برجسته و می تواند از طریق دریافت و با او مشکلی در همه.” او نگفت که چه مشکل بود. خانم Reade قبلا گفته مادر او که پس از درگذشت به نام به برنامه پس از او گفت: او در مورد تجربه خود را.

سه سال بعد در طلاق, شوهرش, Ted Dronen گفت: خانم Reade تا به حال “مربوط به یک مشکل او داشتن در محل کار مورد آزار و اذیت جنسی در ایالات متحده آمریکا و سناتور جو بایدن ، او نگفت آقای بایدن به حال خود مورد آزار و اذیت او.

او تا به حال شروع به قدمت آقای Dronen و سپس کار را برای نماینده ارل Pomeroy از داکوتای شمالی در بهار سال 1993. به عنوان او تلاش برای پیدا کردن کار — که او را نسبت به بودن در لیست سیاه توسط آقای بایدن را منشی — آقای Dronen به او کمک کرد تا با پول و در نهایت نقل مکان کرد و او را به آپارتمان خود او در دادگاه گفت مقالات.

و زمانی که کار خود نیاز به یک حرکت به داکوتای شمالی خانم Reade نوشته است زن و شوهر معامله پایتخت برای “منجمد تندرا” از دشت.

اعتباری و…از طریق تارا Reade

سال است که به دنبال آن بودند آنهایی که از تعمیق مبارزه مربوط توسط اسپاسم از خشونت است.

در داکوتای شمالی خانم Reade به سرعت باردار شد. اما زمانی که آقای Dronen در واکنش به این خبر توسط “کوبیدن همه چیز در اطراف خانه” او فرار را به ماندن با او و مادرش در کالیفرنیا ترس برای ایمنی او نوشت: در یک قسم بیانیه ای در سال 1996.

مادر دختر, آرایش زندگی به پایان رسید به سرعت و rancorously آقای Dronen نوشت: در یک قسم بیانیه و به زودی او را با هم در ساحل مرکزی کالیفرنیا.

خانم Reade یافت و کار به عنوان یک مشاور برای دولت سناتور جک اوکانل. اما دو نفر آشنا با تصدی او گفت که او به طور منظم شکست خورده به نظر می رسد در تشکیل جلسات. هنگامی که مواجه با سرپرستان این افراد گفت: خانم Reade خواهد اصرار او تا به حال نشان داده تا زمانی که او تا به حال.

او و آقای Dronen ازدواج کرده بود در اواخر سال 1994 و به عنوان شکایت در مورد کار خود ادامه داد, خانم Reade اعتراف کرد که او با داشتن یک زمان سخت در خانه این افراد به یاد می آورد. او با توجه به سبک برنامه اما زمانی که رفتار خود را تکرار می شود او و توافق کردند که به بخشی از راه.

در مورد خواسته که حساب خانم Reade گفت: او به دلیل ترک دفتر شد کمک به خانواده اش از وضعیت او فرستاده می شود این بار یک توصیه نامه از آقای o’connell; یکی از افراد آشنا با زمان وجود دارد گفت: او تا به حال نوشته شده از آن به عنوان یک ماده البته به امید بهترین ها را برای او با وجود این نتیجه.

وجود دارد در واقع مشکل در صفحه اصلی.

در شب Feb. 21 سال 1996 خانم Reade گفت: در یک دادگاه سند آقای Dronen “ناودان من در برابر دیوار با چنین نیروی است که من گردن و بازوها و شانه و پشت کبود. او پانچ من معده و قسمت فوقانی قفسه سینه با مشت بسته.”

عمومی, طلاق سوابق نشان می دهد که آقای Dronen بستری برای سوء رفتار با همسران و خانم Reade رو سفارش ضابط موقت.

در طول یک متعاقب آن بازداشت نبرد خانم Reade گفت: او می ترسید آقای Dronen خواهد ضرب و شتم دختر خود را اگر سمت چپ به تنهایی با او را برای بیش از حد طولانی است.

یک ارزیابی رسمی نسبت به آقای Dronen را فوران خشم پر سر و صدا در دوران کودکی اما پیشنهاد کرد که خانم Reade بود اغراق تهدید توصیف او به عنوان “ویژگی های شخصیتی که خون خود را به طور چشمگیری پاسخ به موقعیت های مختلف.” خانم Reade ترس او ارزیاب نوشت مستقر بود در کمتر از یک ارزیابی واقع بینانه از خطر از در او “حل خشم نسبت به شوهر سابق او.”

آقای Dronen نیست اختلاف خانم Reade حساب از خشونت در فوریه. 21 خواستار آن غیر قابل توجیه. اما با توجه به رکورد دادگاه او اظهار داشت که خانم Reade قبلا آمار او در صورت و در یک نقطه ساخته شده نادرست اتهام به خود مشروط لغو و در نتیجه صدور و سپس خروج از حکم بازداشت. (خانم Reade محروم انجام این کار در یک دادگاه اعلام و گفت که او هرگز آغاز خشونت است.)

در کوتاه آقای Dronen اعلام کرد “سوء استفاده جنسی, آزار و اذیت و سایر حوادث آسیب زا” در خانم Reade زندگی بودند “زمینه ای دلیل روانی” او “و من به نوعی از هیولا.”

خانم Reade را در واقع به توصیف او به عنوان یک قاتل بالقوه. آقای Dronen را افسر عفو مشروط او به او گفت, دوست, وندی دیل کسی که با او کار می کرد به طور خلاصه بر زندگینامه پروژه چند سال بعد تا به حال به او هشدار داد که زندگی او در خطر بود و این که او باید فرار دولت و تغییر هویت او است. (این افسر عفو مشروط کاهش یافته است به نظر.) بعد خانم Reade می نوشتن که او آموخته است که شوهر سابق او را “DNA جمع آوری شده توسط F. B. I. دو از دست رفته زنان موارد است.”

ظاهرا به دلیل سابقه خود را با خانم Reade آقای Dronen بود و در واقع در میان نمرات محلی مردان مورد پرسش در ناپدید شدن دو زن محلی دو نفر آشنا با تحقیقات گفت. اما در عرض چند هفته در سال 1999 پلیس تا به حال ترسیم زنان و قتل به اعدام محکوم قاتل سریال رکس الان کربس; یک محقق ارشد گفت DNA استفاده می شود تنها در صرفهجویی و جمع آوری شده توسط F. B. I.

آقای Dronen کاهش یافته است به نظر فراتر از یک بیانیه از یک نماینده گفت: او نمی خواهید به بطور منظم احساس آن دوره از زندگی خود را, اما آرزو خانم Reade هست.

آن مادر و دختر تا به حال از شمال به رهبری به سیاتل به دنبال پناه با داخلی-خشونت سازمان به نام آغازی جدید.

اعتباری و…از طریق تارا Reade

خانم Reade و دختر او را به دست آورده بود جدید نام و شماره امنیت اجتماعی در ژانویه سال 1998 تحت یک برنامه مجاز با خشونت علیه زنان قانون همان قانون است که رئیس مدافع بوده است آقای بایدن.

به تازگی تغییر نام الکساندرا McCabe امن کار خود به عنوان یک قربانی مدافع با پادشاه شهرستان دادستانی است. او و دخترش در زندگی داخلی-خشونت “خانه های امن” قبل از حل و فصل را به یک آپارتمان در این شهر ماگنولیا بخش است.

در سال 2001 خانم McCabe تا به حال ثبت نام در دانشگاه دانشکده حقوق که در آن همکلاسی های به یاد بیاورید که او تلاش می کرد با برخی از مفاهیم و پی تدریس خصوصی. او خیلی ضعیف او تا به حال به قرض گرفتن کتاب قانون و گاهی اوقات او را به کلاس وقتی که او نمی تواند پیدا کردن مراقبت از کودک. او همکلاسی جنیفر رابینسون که در حال حاضر شیوه های قانون در سیاتل به یاد می آورد او را “سنگین و تاریک و غم و اندوه” و در آن گفت: “به نظر می رسد به یک واقعی ترس و بخش عظیمی از هویت او است.”

او همچنین در پناه یک راز است. او تا به حال هرگز به دست آمده مدرک کارشناسی مورد نیاز برای قانون پذیرش.

یک انطاکیه دانشگاه سیاتل سخنگوی کارن همیلتون گفت: خانم McCabe گرفته بود کلاس اما نه به اندازه کافی برای دریافت مدرک; و نه تا به حال او را به عنوان یک استاد آنلاین, به عنوان او ادعا کرد در résumés.

قانون مدرسه که در آن او موفق به دریافت مدرک در سال 2004 کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد وضعیت او در نور است که وحی.

پس از قانون مدرسه خانم McCabe در زمان کار در شهرستان اسنوهومیش مرکز برای ضرب و شتم زنان که در آن او بود و اعتبار با ایجاد یک سیستم برای کمک به قربانیان حرکت به دادگاه.

اما یک حرفه قانونی نمی خواهد گرد هم می آیند. او تصویب این بار و در سال 2006 در کالیفرنیا مشغول به کار در خشونت خانگی برنامه در YWCA از مونتری. به زودی او نیز شهادت به عنوان یک متخصص داخلی-موارد خشونت.

“او دقیق و دلسوز و حساس” گفت: خانم Ayres او سابق همکار و دوست. “او همیشه به حال که بسیار آرام رفتار در مورد او. صدای او به گونه ای است که در آن شما را در سهولت قرار می دهد.”

اما او اغلب به نظر می رسد در اواخر کار بود و مشکل مدیریت پول را به عنوان او تلاش برای ایجاد یک upper-middle-class روکش برای دختر خانم آیرس گفت.

دو زن در حال سقوط بود پس از خانم Ayres که تا به حال مورد توافق برای تضمین خانم McCabe Pacific Gas & Electric حساب دریافت صورتحساب از نزدیک به 350 دلار که شامل خانم McCabe تعادل است.

“او نمی خواست به خود آن” خانم آیرس گفت. “او گیر کرده من با PG&E لایحه که آخرین باری که من به او صحبت کرد.”

این YWCA کار به پایان رسید پس از خانم McCabe و چند تن دیگر از کارکنان حل و فصل یک دعوی در دادگاه ادعا اشکال مختلف تبعیض توسط مافوق خود.

کار دیگری به عنوان مدیر اجرایی محلی, پناهگاه حیوانات خواهد شد و پس از چند ماه نگرانی او بیمار-مناسب برای آن با توجه به چندین نفر در ارتباط با پناهگاه.

خانم McCabe نیز در حال اجرا گرفتار از او صاحب خانه در پاسیفیک گروو.

او جواب داد: تبلیغ در سال 2008 برای یک خانه دو خوابه گفتن صاحبخانه Austin چانگ که او تا به حال کمی در راه از اعتبار و یا مراجع چرا که او تا به حال موفق به فرار داخلی-خشونت وضعیت. او به نظر می رسد برای او حرکت بدون کامل اجاره و یا سپرده.

“من می دانستم که این یک پرچم قرمز اما من فقط راه می رفت بیش از این دلیل است که او به نظر می رسید خیلی خوب و من فکر کردم من می تواند کمک به یک داخلی-سوء استفاده از قربانی و دخترش” آقای چانگ گفت. “من قرار داده و در فرش های جدید برای او حتی repainted اتاق خواب را به میل خود.”

آقای چانگ گفت که او تا به حال به prod او را به پرداخت اجاره بها حتی پس از برش دادن. در نهایت احساس افتضاح اما تغذیه او اخراج او.

“او تنها مستاجر که تا به حال ساخته شده من گریه” آقای چانگ گفت. پس از او در سمت چپ او به یاد می آورد, Home Depot اعلام فرش آسیب دیده توسط سگ و گربه های بیولوژیکی خطر.

خانم Reade اختلافات حساب خود را از وضعیت خانه.

خانم McCabe و دختر او را به نقل مکان کرد و در سراسر خلیج سانتا کروز. در سال 2011 او تا به حال یک کار جدید به عنوان استاد کمکی در Hartnell کالج در سالیناس. او رفت با یک دوست پسر جدید ادوارد واکر کسی که با او میزبان یک نمایش رادیویی “روح Vibes.”

او مالی تنش هر چند در حال رشد بودند. تشکیل پرونده ورشکستگی از سال 2012 نشان می دهد که خانم McCabe بدهکار او صاحبخانه $12,750 شد و در آوردن تنها $581 یک ماه در کمک به دولت است. او 400.000 دلار در بدهی تا حد زیادی در وام های دانشجویی.

رابطه او با آقای واکر در نهایت به پایان رسید و پس از یکی دیگر از نمونه ای از خشونت خانگی است. یکی از همسایه ها به پلیس گفت که آقای واکر تا به حال آزار جسمی خانم McCabe و دخترش, آسوشیتد پرس گزارش داد و به او التماس کرد گناه را به تخطی از قانون باتری. او محکوم به مشروط شدن و اتهامات بعدها رد کرد.

خانم McCabe نقل مکان به شهر بعدی Aptos, جایی که او شروع سرمایه گذاری: یک سگ پیاده روی خدمات و غیر انتفاعی است که توزیع منسوخ شده و یا آسیب دیده مواد غذایی حیوان خانگی به خانواده های نیازمند.

ساخته شده است که برای یک فرد مناسب با کار خود را به عنوان شاهد متخصص. “در حال حاضر شما در حال کار برای Gracie مواد غذایی حیوان خانگی آشپزخانه” یک وکیل مدافع گفت: تیز زمانی که او شهادت در اقدام به قتل دو برابر زنان است. و اشاره کرد که خانم McCabe تا به حال هیچ گواهینامه در روانشناسی و یا جامعه شناسی دفاع وکلا اظهار داشت که آنها را باور نمی کند او واجد شرایط بود.

قاضی رد اعتراض. یکی از وکلای مدافع رولاند Soltesz گفت: در مصاحبه ای که او تصمیم گرفت به مطبوعات این موضوع پس از خانم McCabe ضمنی است که به عنوان یک “قانونی” دستیار در آقای بایدن را در دفتر او مشغول به کار در خشونت علیه زنان عمل می کنند. بر اساس سوال در مورد انطاکیه درجه او را با توجه به تلاش برای بازگشایی این مورد.

خانم McCabe نیز داوطلب در دریای باردار, نجات یک پناهگاه به صورت ناخواسته اسب. وجود او را سقوط در عشق با یک کره اسب افسون.

او ممکن است شکست اما او می خواست به او را برگزیدن. گروه موسس لین هامر توافق به چشم پوشیدن از $500 تصویب هزینه تنها به یاد بگیرند که ماه بعد که خانم McCabe بود صورتحساب $1,400 در روال دامپزشکی صورتحساب به مادیان آبستن نجات.

او به طور فزاینده ای متکی به مهمان نوازی از غریبه ها. هریت Wrye و همسرش, چه کسی می دانست که یکی از دوستان خانم McCabe مجاز او را به حرکت به یک یورت در اموال خود را در Aptos. او خواهد پرداخت با تخفیف اجاره و مراقبت از اسب خود را.

“او در جلب اعتماد زیادی به من,” خانم Wrye گفت:, و اضافه کرد که “این یک نامنظم مشخصات”: خانم McCabe بود دلسوز و مهربان اما همچنین بی ثبات و پرنوسان کسی که انجام یک کار خوب با اسب اما او پرداخت می شود $800 اجاره به صورت پراکنده و در خواست کمک های مالی دیگر.

زمانی که خانم Wrye و شوهرش تصمیم به فروش خانه خود را, آنها گفته خانم McCabe او را مجبور به حرکت می کند. او را تهدید به شکایت و در نهایت خانم Wrye گفت: “ما تا به حال به پرداخت خود را ترک کنند.” که در ماه مه سال 2018 است.

خواسته در مورد اتهامات که او تا به حال قلم در اجاره خانم Reade نوشت: در یک ایمیل “من قصد ندارم به کشتی در گل با خوک.”

او نقل مکان کرد و به یک اتاق اجاره ای در مزرعه ای متعلق به کلی Klett یک وکیل که کار کرده pro bono داخلی-قربانیان سوء استفاده. خانم Klett شنوایی خانم McCabe تاریخ سوء استفاده او کامیون برای کمک به او حرکت می کند. او ارائه شده خود را کاهش اجاره و قرض او کتاب قانون به طوری که او می تواند مطالعه برای امتحان کالیفرنیا بار.

“او می دانست که من تا به حال حمایت به صورت زنان در سوء استفاده از موقعیت” گفت: خانم Klett اما در زمان او وجود دارد, “او هرگز یک بار به من گفت که در مورد تمام این اتهامات که در حال بیرون آمدن در حال حاضر.”

اعتبار…حداکثر ویتاکر برای نیویورک تایمز

هنگامی که اجاره بها در خانم Klett در مرتع پرورش احشام شد بیش از حد او به سمت شمال به چمن دره. دوستان شما بودند بازنشستگی وجود دارد و ارائه به اجاره او را مهمان خود را آپارتمان.

خانم Reade — او تا به حال اصلاح نام او, او می گوید: — بود شروع به نوشتن رمان “آخرین برف ببر” یک تریلر سیاسی در مورد دوستی بین ویسکانسین دختر مزرعه و روسیه و آمریکا همسایه است.

در همان زمان او زندگی آنلاین بود و گرفتن تیز طرفدار روسیه تبدیل شود. در سال 2017, در, توییتر, او تا به حال نشان داده شده است برای حمایت از مشاور ویژه بررسی به دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016. اواخر سال 2018 او inveighing در برابر “ضد روسی تبلیغات” در امریکا است.

“چرا یک لیبرال دموکرات حمایت ولادیمیر ولادیمیرویچ پوتین؟,” او نوشت: مقاله در رسانه است. “شاید به این دلیل است که من اعتقاد دارم که او را نجات جهان از جنگ در بیش از یک مناسبت است.”

او اعلان مجدد که مقاله در اطلاعات اشتراک گذاری پلت فرم اجتماعی Quora که در آن او پس از سه حساب همه روس گرا از جمله کسانی که از خود توصیف سابق “اتحاد جماهیر شوروی تبلیغ اجرایی” و “ملی روسیه-محافظه کار” که ادعا کرده است که اوکراین را ضد مسکو رژیم دست نشانده آقای بایدن.

او گفت: بازدید کنندگان در مورد یک مرد روسی که با آنها او تصویری-چت آنلاین.

ارتباط فعال بود زمانی که او ساخته شده خود را برای اتهام آزار و اذیت علیه آقای بایدن با توجه به دو زن را دیدم که عکس های آنها را در زمان به یک عشق و علاقه است. نه می تواند نام خود را به یاد. ارتباط به طول انجامید از طریق تابستان به یاد می آورد یکی از زنانی صحبت می کنند تنها به شرط ناشناس ماندن.

“او تا به حال یک تصویر از یک مرد و گفت که آنها تا به حال شده است در برقراری ارتباط” به یاد می آورد زن دیگر راشل Sabajo سابق همخانه خانم Reade که اعتراف به توسعه شخصی گریزی به او. “من گفت:” چرا روسیه؟’ و او گفت: “پوتین است بنابراین رویایی من واقعا به او.'”

خانم Reade محروم داشتن یک رابطه عاشقانه با کسی در روسیه گفت: او فعالیت های آنلاین بخشی از کتاب خود پژوهش. او گفت: خانم Sabajo در تلاش بود به besmirch او مک کارتی سبک به دلیل عناد شخصی که او گفت: خانم Sabajo تا به حال به نمایش گذاشته شده از طریق اذیت و آزار و پیام. (خانم Sabajo را تکذیب کرد ارسال آنها.)

یکی از بستگان نزدیک که صحبت خواست نامش فاش نشود به جلوگیری از تبدیل شدن به یک هدف آزار آنلاین به نام مفهوم که خانم Reade بود به نحوی در لیگ روسیه پوچ و گفت: هیچ تعامل فراتر از گناه, چت آنلاین به عنوان او به بررسی فرهنگ روسی برای او رمان.

خانم Reade شد کار-خرید کتاب در نوشتن یک گروه که شامل همین راجرز, ناشر روزنامه های محلی اتحادیه. پس از لوسی Flores, سابق, نوادا, سیاستمدار, مقاله منتشر شده پینوشت ناراحت کننده برخورد با آقای بایدن — او فشرده شانه اش و بوسید پشت سر او در طول یک رویداد او نوشت: — خانم Reade اطلاع آقای راجرز او داستان خود را به اشتراک بگذارید.

که داستان او گفت: اتحادیه اروپا در مورد “قدرت و کنترل” در سوء استفاده در محل کار. “من می ترسم از او که او قرار بود به من را در یک اتاق و یا هر چیزی,” او گفت: آسوشیتد پرس.

و یک دوست که گفت که او شنیده ام خانم Reade شکایت در این زمان او برای سناتور ادوارد کندی محمد اما در حال حاضر پشتیبانی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن — گفت: بورسی که آقای بایدن “هرگز سعی کنید به بوسه” خانم Reade و “رفت و هرگز برای یکی از کسانی که لمس.”

خانم Reade حساب همسو با دیگر شکایت علیه آقای بایدن و پوشش گسترده.

در عین حال او تحت حمله شدید آنلاین. آقای بایدن را مدافعان کنده به او دیجیتال تاریخچه و پس از پیدا کردن او را ستایش از آقای پوتین و Quora صفحه استفاده خواهد کرد که با هیچ اساسی شواهد نشان می دهد او یک گیاه است. خانم Reade به سخره آنها به نوبه خود.

کار کردن با او دوست خانم دیل او تولید یک طنز تصویری یک مدل در آن مصاحبه او را تکذیب کرد که روسیه جاسوسی در حالی که صحبت کردن در بد لهجه روسی و ارائه یک ناهار ودکا و خاویار.

پشت صحنه وجود دارد مشکل جدید. خانم Reade آغاز شده بود کار به عنوان یک میدان سرپرست برای سرشماری اما او در سمت چپ پس از برخورد با مافوق او متهم در یک شکایت رسمی از ایجاد خصمانه محیط کار و تبعیض آمیز در برابر او.

او حاضر آغوش روسیه به نظر می رسید تنها به تشدید. پس از انتشار مولر گزارش مستند روسیه دخالت در سال 2016 خانم Reade نوشته شده در مقاله که تقبیح بیگانه ستیزی و باز با پوتین سخنگوی دیمیتری Peskov به نقل از یک ضرب المثل: “این بسیار سخت است برای پیدا کردن یک گربه سیاه در یک اتاق تاریک به خصوص اگر آن وجود ندارد.”

او همچنین پیدا کردن علت مشترک با آقای بایدن را در مخالفان در سمت چپ بسیاری از آنها پشتیبانی برنی ساندرز و معتقد بودند روسیه شده بود ناعادلانه بدخیم در پوشش مولر بررسی است.

در میان آنها بود کتی Halper چپ متمایل پادکست میزبان. آن را در خانم Halper را نشان می دهد که خانم Reade ساخته شده تجاوز نماید.

این بار داستان خود را نقل مکان کرد به سمت مرکز, مرحله, علوفه در آنلاین جنگ های سیاسی.

آقای بایدن را رد او اتهام حتی به عنوان او در دفاع راست خود را به شنیده می شود در حالی که مدافعان خود را در زمان به Facebook و Twitter برای برجسته کردن تغییر در حساب او و ظهور اتهام فریب از دوستان او.

جمهوری خواهان در نوبه خود متهم دموکرات hypocritically نادیده گرفتن “معتقدند زنان” نبرد گریه #MeToo جنبش حتی به عنوان آنها به یک پاس به دو دوجین اتهام آزار و اذیت و سوء استفاده تسلیم در برابر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

خانم Reade, deluged با پیام های تشویق و تهدید شد نوبت timorous و مبارز.

او را به دست آورد و سپس از دست بالا مشخصات وکیل آقای Wigdor اما به سرعت تهیه طرفدار بونو خدمات کمتر شناخته شده حمایت از مصرف کننده و حقوق مدنی, وکیل, Daniel Hornal.

هنگامی که زمان نزدیک شدن او به بحث در مورد جزئیات این مقاله او با اشاره خبرنگاران به ماریا بیینا او روابط عمومی مشاور که خواسته شده. پس از بار آنها را مشاهده کنید بازیگر و #MeToo فعال Rose McGowan به آنها ارسال شده در توییتر به عنوان مثال او گفت: از روزنامه “تاکتیک است.”

خانم Reade همچنین قرار دادن بار در تماس با تعدادی از حامیان. در میان آنها یک قانون مدرسه همکلاسی یوسف Backholm که گفت او به او گفته بود مورد حمله یک ناشناس سناتور زمانی که آنها دانش آموزان با هم. آقای Backholm اجرا شده است, یک سازمان در واشنگتن است که مخالف ازدواج همجنسگرایان و دریافت کمک های مالی از بودجه های محلی اهدا کنندگان به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

در نهایت خانم Reade پاسخ در یک رشته از ایمیل ها و پیام های متنی.

با آمدن به جلو در مورد جو بایدن” او نوشت: روز جمعه “من از دست همه چیز دوباره, کار من من مسکن و اعتبار من. من شده اند به نام هر ننگین نام قابل تصور و ارائه به عنوان یک هیولا توسط رسانه ها برای جسارت به صحبت در مورد جو بایدن و چه اتفاقی افتاده است. اما من آزاد هستم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>