تارا Reade می گوید او به صراحت متهم بایدن از حمله در گزارش سناتارا Reade سابق سنا کارمند که مدعی جو بایدن sexually assaulted او 27 سال پیش است گفت: او ثبت محدود گزارش با کنگره پرسنل اتاق که نه به صراحت او را متهم به تجاوز جنسی یا آزار و اذیت.

“من به یاد داشته باشید صحبت کردن در مورد او مایل از من برای خدمت به نوشیدنی زیرا او دوست من و فکر من بسیار زیبا بود و بسیار ناراحت کننده” Reade گفت. “من می دانم که من خیلی ترسیده بودم به نوشتن در مورد تجاوز جنسی.”

Reade گفت: او در توصیف مسائل با بایدن سپس یک سناتور از دلاور اما “اصلی کلمه من استفاده می شود – و من می دانم که من استفاده نمی کند آزار و اذیت جنسی – من استفاده می شود “ناراحت کننده”. و من به یاد داشته باشید “مقابله به مثل”.”

Reade توصیف این گزارش پس از AP کشف متن ها و یادداشت ها از مصاحبه با Reade سال گذشته که در آن او گفت که او “جوجه کشی از” پس از رفتن به مجلس سنا پرسنل ،

AP مصاحبه Reade در سال 2019 پس از او متهم بایدن از ناراحت کننده و نامناسب ، او را افزایش نمی دهد اتهام تجاوز جنسی علیه بایدن, تا این سال, در اطراف این زمان او presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد.

وجود گزارش سنا تبدیل به یک عنصر کلیدی از اتهامات علیه بایدن که او را به صراحت تکذیب کرد. Reade می گوید: او باید یک کپی از گزارش و بایدن روز جمعه گفت او آگاه نیست هیچ گونه شکایت علیه او وجود داشته است. او از سنا و ملی بایگانی برای قرار دادن یک شکایت از Reade.

Reade است نشان می دهد که حتی اگر این گزارش سطوح آن را نه تایید او حمله اتهامات چرا که او تصمیم به جزئیات آنها را در زمان.

با توجه به متن او 2019 مصاحبه Reade گفت: “آنها باید این مشاوره دفتر و یا چیزی و من فکر می کنم من راه می رفت در یک بار وجود دارد اما پس از آن من جوجه کشی است.”

او ساخته شده بیانیه ای مشابه در یک مصاحبه دوم همان روز با توجه به یادداشت نوشته شده است.

روز جمعه Reade گفت: او با اشاره به داشتن “جوجه کشی از” نه پر کردن کامل آزار و اذیت و یا حمله به اتهامات. در مصاحبه های متعدد او اصرار داشت او واصل “صورت مصرف” در سنا پرسنل که شامل او اطلاعات تماس دفتر او کار کرده و برخی از گسترده جزئیات مسائل او با بایدن.

در شنبه Reade گفت: AP وجود دارد ممکن است یک جعبه برای بررسی در قالب توجه به آزار و اذیت جنسی شکایت, اما او نمی تواند به یاد داشته باشید و نمی دانم برای مطمئن شوید که تا زمانی که او را دیدم فرم. Reade همچنین گفت که او لغو یک برنامه ریزی تلویزیون مصاحبه با فاکس نیوز روز شنبه به دلیل نگرانی های امنیتی.

Reade یکی از هشت زنانی که جلو آمد سال گذشته با این اتهام که بایدن را احساس ناراحت کننده با نامناسب نمایش از محبت. بایدن وعده داده بود “بیشتر آگاه در مورد احترام به فضای شخصی در آینده”.

در یکی از مارس 2019 مصاحبه با AP Reade گفت: بایدن مالیده او شانه ها و گردن و بازی کردن با موهای او. او گفت که او خواسته شد یک دستیار در بایدن را در مجلس سنا به لباس بیشتر محافظه کارانه و گفت: “نمی بود تا سکسی.”

او گفت: بایدن: “من می ترسم از او که او قرار بود به من را در یک اتاق و یا هر چیزی. این بود که نوع پرنیان.”

AP بررسی یادداشت های خود را 2019 مصاحبه پس از Reade جلو آمد در ماه مارس با اتهامات تجاوز جنسی. خبرنگاران کشف اضافی متن و یادداشت های روز جمعه.

ضبط یک مصاحبه حذف شد قبل از Reade پدید آمده در سال 2020 در همراهی با خبرنگار استاندارد عمل. بخشی از این مصاحبه نیز در ثبت تصویری, اما نه بخشی که در آن او صحبت از “جوجه کشی”است.

AP کاهش یافته است به انتشار جزئیات 2019 مصاحبه در آن زمان به دلیل خبرنگاران قادر به تایید Reade را با اتهامات و جنبه های داستان او در تضاد دیگر گزارش.

در هفته های اخیر Reade گفت: AP و دیگر سازمان های خبری که بایدن sexually assaulted او هل دادن او را در برابر یک دیوار در زیرزمین یک کاپیتول هیل ساختمان اداری در سال 1993 قد و نافذ او را با انگشتان دست خود را. او می گوید: او از کار اخراج شد بایدن را پس از تشکیل پرونده شکایت مجلس سنا ادعا آزار و اذیت.

اتهام roiled بایدن ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی, جرقه اضطراب در میان دموکرات ها. جمهوری خواهان را متهم کرد بایدن را حامیان نفاق استدلال که آنها سریع بوده به این باور زنانی که متهم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر محافظه کاران از حمله. مغلوب ساختن پیشی جستن مواجه شده است و چند اتهام حمله و آزار و اذیت که همه او را انکار می کند.

Reade می گوید: او تمایلی برای به اشتراک گذاشتن جزئیات حمله به طول اولیه گفتگو با خبرنگاران بیش از یک سال پیش به خاطر او بود که ترس از واکنش شدید شد و هنوز هم در حال آمدن به شرایط با آنچه رخ داده به او.

دو تا از Reade همکاران گفت: علنی این هفته که Reade حال گفتگو با آنها که گفتند تایید جنبه های او دادند. یکی سابق همسایه گفت: Reade به او گفت در مورد اتهام حمله به چند سال پس از Reade گفت: آن اتفاق افتاده است. دیگر سابق co-worker گفت: Reade به او گفت که او تا به حال شده است از نظر جنسی مورد آزار و اذیت او در طول کار قبلی در واشنگتن است.

AP نیز صحبت به دو اضافی مردم صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به محافظت از خانواده خود را می اندازد که گفت: Reade به آنها گفته بود در مورد جنبه های او اتهامات علیه بایدن سال پیش.

یکی از دوستان که می دانستند Reade در سال 1993 گفت: Reade گفت: آنها ادعا شده در مورد حمله به زمانی که آن اتفاق افتاد. دوست دوم ملاقات Reade بیش از یک دهه پس از حادثه به اتهام و تایید کرد که Reade در حال گفتگو با دوست در سال 2007 یا 2008 در مورد تجربه آزار و اذیت جنسی از بایدن در حالی که کار خود را در مجلس سنا ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>