گوش دادن به این Op-Ed

ضبط صدا توسط Audm

به شنیدن بیشتر داستان صوتی از ناشران مانند نیویورک تایمز, دانلود Audm برای آی فون یا آندروید.

هر چه خود را wobbles جو بایدن دهکدهای از شروع انتخابات ریاست جمهوری, کردم یک چیز دقیقا راست: 2020 انتخابات است یک نبرد برای روح از امریکا است. که نه فقط یک شعار. این معده-پیچیدگی حقیقت — و آن را قاب او باید با استفاده از انتخاب خود را در حال اجرا همسر.

این که چرا او باید انتخاب سناتور Tammy Duckworth ایلینوی است.

او یک معیار ارزش است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای همه عمل خود را به عنوان یک مجری نمی تواند حتی پانتومیم. او را بهترین توصیف با کلمات هستند که کپک زده و آثار خود را رشوه خوار و vainglorious دایره: “فداکاری” “افتخار” “تواضع است.” بیش از هر یک از بسیاری از زنان فوق العاده در بایدن لیست بالقوه معاون ریاست جمهوری نامزد او را ضد مغلوب ساختن پیشی جستن پادزهر به زشتی او بیرون و بدبینی او استوکس.

آمریکایی ها می توانید احساس خوب نه فوق العاده — در مورد رای گیری برای یک بلیط با Duckworth در آن است. و ما فراتر از گرسنه است ، ما گرسنه هستیم.

که درد فراتر از تمام متغیرهای دیگر که حضور بایدن را در مذاکرات به عنوان او ارزیابی الیزابت وارن کامالا هریس وال Demings و دیگران: نژاد و سن و تجربه موقعیت دقیق در این طیف از مترقی به متوسط است.

Duckworth سابق ارتش سرهنگ که از دست هر دو از پاهای خود را در طول مبارزه با وظیفه در عراق است که باعث می شود نفیس عاطفی و اخلاقی ، تا حد زیادی اما نه به طور کامل چون که او می سازد استراتژیک حس بیش از حد.

برای uninitiated: Duckworth, 52, در سال چهارم از دوره اول در مجلس سنا قبل از آن او در خدمت دو واژه در خانه. بنابراین بر خلاف بسیاری از دیگر معاون ریاست جمهوری رقیب او صعود به آنچه مرسوم است در نظر گرفته شود حق سیاسی ارتفاع برای این گام بعدی است.

اما آن را داستان زندگی خود را که واقعا باعث می شود او را به ایستادگی کردن. این دلخراش فصل در عراق, بله, بلکه او چگونه بازگشت از آن چه او در مورد آن. این نگرش او. فضل او.

به عنوان همکار من جنیفر Steinhauer توضیح داد: در نمایش اخیر از Duckworth در زمان او نه تنها از خدمت در ارتش: او یک خلبان هلی کوپتر که نیست یک کار پر از زنان است. و به عنوان او پرواز در نزدیکی بغداد یک روز در سال 2004 او Blackhawk زده بود توسط یک rocket-propelled grenade. انفجار چپ او مرگ نزدیک است.

او بعد از دریافت قلب بنفش اما او موی هنگامی که او را به نام یک قهرمان است. که تعیین او اغلب گفته میشود متعلق به خلبان دن Milberg و دیگران که او را از خرابه کردم و او را به ایمنی.

او در این راه قرار داده و زمانی که به عنوان بخشی از “توجه به خود” ویژگی “فردا صبح” او با صدای بلند خواندن نامه ای که او نوشته بود به جوان تامی: “شما آن را زنده را از به طور کامل به دلیل شن فداکاری و آشکار قهرمانی از دیگران است. شما انجام داده اند چیزی به ارزش فداکاری اما این قهرمانان را به شما یک شانس دوم در زندگی است.” او مکث وجود دارد به طور خلاصه در مبارزه با اشک است.

به Steinhauer او گفت: “من از خواب بیدار هر روز فکر:” من هرگز رفتن به دن پشیمانی صرفه جویی در زندگی من است.”” او پس از آن حمایتی برای جانبازان اجرا خود را برای کنگره در انتخابات خود را به سنا: او کست همه آن را در نظر قدردانی و تعهد به بازگشت.

به من بگویید که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات در برابر آن است. به من بگویید که چگونه او را مسخره او — که تنها راه او می داند که چگونه به تعامل با مخالفان است. و یا نه به من بگویید که چگونه او این کار را بدون ظاهری و حتی بیشتر زشت و ناپسند از او در حال حاضر می کند و خاموش کردن هر کس فراتر از cultish بخش از رای دهندگان که هرگز او را رها. Duckworth در دموکراتیک بلیط است که مانند برخی از psy-ops تسلط جامع همه بیشتر به خاطر این او بود که با نام مستعار مغلوب ساختن پیشی جستن “کادت استخوان مهمیز.”

من از او پرسیدم که در مورد گوشی در پنج شنبه, remarking که آن نحو نامشخصی تیز و برنده ، “این مرد یک قلدر” او گفت:. “و قلدر نیاز به یک طعم پزشکی خود را.”

وارن هم فوق العاده است در دادن تهمت است. قرار دادن او در دموکراتیک بلیط ممکن است آتش ترقی خواهان که بایدن با احتیاط. و او می تواند بسیار عالی حاکم شریک برای او.

اما ممکن است حالا او همچنین به متوسط رای دهندگان مکث ؟ آنچه درباره سن او ؟ او 71. بایدن 77. می توانید از تغییر و مدرنیته که دو رئیس جمهور شد هر دو زیر 50 زمانی که اولین انتخاب با همه septuagenarian بلیط ؟

حاکم شرکای مهم نیست اگر شما نمی توانید به حکومت. برخی از فاجعه از چهار سال بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته است که بایدن انتخاب خود را در حال اجرا همسر با نوامبر در جلو و پشت بالا و پایین خود را از ذهن.

هریس همچنین توانایی prosecutes پرونده مغلوب ساختن پیشی جستن. اما بسیاری از ترقی خواهان باید مسائل را با او و این ایده است که او می خواهم درایو مشارکت بالا در میان رای دهندگان سیاه نیست پشتیبانی نشد پیشنهاد برای نامزدی حزب دموکرات. او فاقد پشتیبانی در سراسر هیئت مدیره از جمله در میان آفریقایی-آمریکایی است. و در اخیر ملی نظرسنجی انجام شده توسط بار و سینا کالج بیش از چهار در پنج رای دهندگان از جمله سه در چهار سیاه و سفید رای دهندگان — گفت که مسابقه نباید یک عامل در بایدن معاون ریاست جمهوری انتخاب کنید.

Duckworth است و نه مترقی بت و نه مترقی دشمن. که تا حدودی نشان دهنده یک کم سیاست پروفایل که میان او نقص به عنوان یک همسر در حال اجرا است اما در واقع می تواند کار را به نفع خود ساخت او دشوار است برای طبقه بندی و به تفسیر باز است. مغلوب ساختن پیشی جستن-خسته رای دهندگان می تواند به عنوان خوانده شده به آنها چه می خواهند. و در اخیر انتخابات کنگره دموکرات ها تا به حال موفقیت در میان رای دهندگان نوسان با نامزدها که جانبازان.

Duckworth قطعا نمی توان رد کرد که همان قدیمی همان قدیمی. او معاون-نامزد انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود یک پیشگام یکی از سمبل های متنوع تر و فراگیر امریکا است. متولد در بانکوک به یک آمریکایی پدر و مادر تایلندی, او می تواند اولین آسیایی-آمریکایی و از رنگ و ریاست جمهوری بلیط از یکی از دو حزب عمده.

اعتبار…ارین Schaff برای نیویورک تایمز

او برای اولین بار ایالات متحده سناتور را به هنگام تولد در حالی که در دفتر و برای اولین بار به آوردن نوزاد خود را بر روی آمریکا هستند. شما می خواهید relatable? Duckworth دارای دو فرزند با سن کمتر از 6. او یک مادر کار.

او را به این محصول امتیاز: در واقع خانواده او آمار چنین دوران سخت هنگامی که او در حال رشد بود تا در هاوایی است که در یک نقطه او به فروش می رسد گل های کنار جاده. اما او در ادامه به دریافت نه تنها یک مدرک دانشگاهی بلکه یک استاد را در امور بین المللی.

کارت روی میز: من نه در همه مطمئن شوید که در حال اجرا آمپول بسیار مهم در روز انتخابات. وجود شواهد کافی که آنها نمی.

اما در هر انتخابات آنها مطمئن شوید که به عنوان جهنم ممکن است. بایدن خواهد بود یک احمق با توجه به ریسک نیست و به نظر او همسر در حال اجرا یک پیروزی متمسک یا مقابله شکن و انتخاب او درآمده است.

Duckworth فضائل شامل همه چیز است که من ذکر شده به علاوه این: او در پروژه های ترکیبی از اعتماد به نفس و طبع از سختی و گرما که نادر — و مقوی در این سمی بار.

من از او پرسیدم که آیا او بداند مغلوب ساختن پیشی جستن یک وطن پرست است. او گفت که او پیچد خود را در پرچم آمریکا — پرچم او اشاره کرد که روزی با پارچه مزین کردن تابوت او را — دلایل اشتباه.

“من می خواهم جهش به آتش کشیدن پرچم به ایمنی اما من به مبارزه با مرگ برای خود حق رایت آن را” او به من گفت. “وطن پرست ترین چیز شما می توانید انجام دهید این است که لزوما قرار دادن بر روی لباس, اما صحبت کردن حقیقت به قدرت ورزش اول خود را اصلاح حقوق — این چیزی است که ایجاد شده امریکا, راست?”

من او را پرسید که چگونه آن را احساس به نام شناور به عنوان امکان پذیر است معاون ریاست جمهوری نامزد.

“این سورئال, راست?” او گفت: یادآوری است که او پس از “گرسنه بچه که غش در کلاس برای عدم تغذیه. باور نکردنی است من حتی یک سناتور ایالات متحده.”

“اما این یکی تیم یکی مبارزه با” او افزود: با اشاره به دموکراتیک تلاش برای شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. “من به کار به عنوان سخت به عنوان من می توانم به جو بایدن انتخاب به این دلیل که کشور به آن نیاز دارد. مهم نیست که در آن من تا پایان در آن تیم است.”

بله سناتور Duckworth آن را ندارد. در سمت راست نقش شما می تواند کمک به تضمین حق نتیجه.

من از شما دعوت به ثبت نام برای من رایگان هفتگی ایمیل در خبرنامه. شما می توانید به من در توییتر (@FrankBruni).

گوش دادن به “استدلال” پادکست هر پنج شنبه صبح با راس Douthat میشل گلدبرگ و من.

علمی ترین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *